Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.10.2006   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Tiskovka ALML, round1, div1

no ako sa vam islo?

qual - vitazstvo
sprint - tak isto, 1. miesto..
long - zo zaciatku zavodu som mal nejake kolizie, jedna v T1, prebrzdenie pneu , flatspoty a naburany voz... pokracoval som, a pri vyjazde na most som takmer hodil strechu... uz som mal hrozne poskodeny voz a flatspoty neznesitelne...
tak som sa rozhodol v 10.minute do boxov
skoncil som takmer na chvoste, vdaka asi 40-50s opravovanim... som rad ze som sa vypracoval aspon na 10. miesto... aspon ze best lap som dal
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 18.10.2006 at 23:35. Reason: zmena nadpisu
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #2
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

tak pro me dnesni vecer byl nejhorsi vykon jakej sem kdy v lfs predvedl. t1 sem probrzdil asi 20x (proste lama). takze dnesni zavody no comment
SIR is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2006   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

qual - jel sem temer bez treninku, takze 2. misto v novem osobacku me prekvapilo a velmi potesilo
sprint - start -> cil 2. misto
long - nevim co to, ale do ostrejsich levotocivejch zatacek me vzdycky pichalo v ruce nad zapestim, omluva vsem ktery jsem timto nabral, ale ruka proste neposlechla a nezatocila vic... vysledkem bylo od cca pulky zavodu na 1/3 poniceny horni rameno LZ zaveseni kola, takze jsem tam mel misto odklonu priklon, ale jakstaks se s tim jet dalo, takze sem ani nesel do pitu...
jinak mooc pekny zavody, dost peknejch momentu, kdy treba jelo nekolik aut na naraznikach za sebou jak vlacek
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

qual - polopracovni phone, nakonec jsem stihnul asi 8 poslednich min, hura -> zhruba v polovin??
sprint - pamatuju si akorát p?edjížd?ní se Zde?kem Cagašem, který mi dost lagoval, takže jsem nev?d?l kde je a bál se že ho sejmu, nakonec jsme se n?jak porovnali -> asi 7. flek
long - omluva Š. Sýkorovi.. bral jsem v T1 na brzdy M. Ku?eru a Š. který jel ješt? p?ed námi tu zatá?ku zav?el jako normáln? a já se tam už nevešel, p?išlo mi, že jí stihne projet ješt? d?ív než my 2 = ?ukanec, sorry ; po závod? mi ?íkal revEn, že jsem mu rozhodil pneu, v?bec si to neuv?domuju, jel jsem už dost p?ed ním když se propadl, ale p?esto sorry, rozhodn? to nebyl úmysl .
-> 2. místo, na konci už spousta chyb, dokonce jsem brzdil i o lampu d?ív, takže takovym udržovacím tempem, na Zde?ka už to nebylo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quali: 6. misto, spokojenost

Sprint: po startu jsem ztratil dve mista, pak jsem se snazil predjet Pabla, ale ten jel dobre defenzivne. Kdyz uz jsem se pred neho na chvilku dostal, tak mi to hned vratil, proste peknej souboj, jenom sorry za tech par stouchu.
EDIT: jestli jsem lagoval, tak to se omlouvam

Long-pokus: Na moste se to docela pomlatilo, dost jsem to odskakal, viz obrazek a replay. Nastesti byl restart.

Long-ostrej: Start z 12. mista, rozjizdel jsem se opatrne, ale dostal jsem se na 10. misto. Postupoval jsem postupne dopredu az na prvni misto, ktery jsem udrzel.
Prvni vitezstvi v D1, takze VELKA spokojenost :-))).

PS: V poslednim kole v longu na druhym splitu mi ale jeste zatopil Jarda82. Narazil do svodidel, vznesl se a pristal mi na kapote. Nastesti v pohode, ale nervy mi to pocuchalo. )
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 19.10.2006 at 14:17.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #6
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

Statistiky pro div 1:
sprint
long

EDIT: jo a co se zavodu tyce.. z myho pohledu celkem zklamani .. takze stejne jako sir.. no comment

Last edited by revEn; 19.10.2006 at 04:02.
revEn is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #7
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

qual-stejný ?as jak hl, t?etí flek

sprint-t?etí flek

long- trochu jsem p?ifouk p?ední pneu a snížil odklony a to byl asi kámen úrazu, chvílemi mi p?ipadalo , že ostatní brzdim, vi? Jimiku:-))) ale nakonec 5 flek, tak spokojenost
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #8
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

QUAL: Celkem p?ekvaiv? osobák a 5. místo na startu

SPRINT: Povedený závod, nechyb?li adrenalinové chvilky, 4. místo

LONG: tady jsem si vybral všechnu sm?lu za poslední dva m?síce...nejd?ív pár kol po za?átku trefa do mantinelu po nájezdu na násep v rychlé zatá?ce...následn? pit a snaha dohnat co se dá. cca v polovin? ale auto z m? neznámých d?vod? p?estalo být dostate?n? ovladatelné a výsledkem byla bouda na most?...v tu chvíli už jsem radši dál nejel a skon?il...

Celkov? bez longu velmi povedený závod
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #9
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Me se jelo paradne, porad s nekym v kontaktu. V longu par chybek, ale vzdycky se mi povedlo dohnat Jardu, jehoz obranna jizda me privadela k zoufalstvi, takze za nim jsem vetsinou skoncil Super zavody a uz se tesim na dalsi

Last edited by vcz.Jimik; 19.10.2006 at 16:06.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #10
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

KVALI: hned v 1. alebo 2. kole cas 1.34.55, ktory sa mi uz nepodarilo zlepsiet...4.miesto

SPRINT: Itar ma predbehol hned po starte v sikane, dotiahli sme sa na Polmu a tak sme aj skoncili. 5.miesto

LONG: Tu som ako vacsina ocakaval, ze to gumy nevydrzia...Po starte trochu chaos ale potom sa to ukludnilo. Dostal som sa asi na 9. miesto, predomnou chaos, jimik a polma. Okolo 40. minuty som sa pozrel na pneu a myslel som si, ze do konca nevydrzia (chyba ). Tak som zasiel do boxov, pomerne dlho som tam stravil opravou a co ma zarazilo, nemenili mi pneumatiky, vymenu som mal nastavenu pri opotrebeni 40%, tak som sa to rozhodol s povodnymi gumami aj dokoncit, a potom to zacalo...ked som chcel vyjst z pitu, zacal mi zastavovat na niekolko sekund obraz, trvalo to asi pol minuty. Vysiel som na 12 mieste,strata na Attiho cez 8 sekund, do konca okolo 15 minut. Asi 5 kol pred koncom som attiho predbehol a dosiel som na 11. mieste.

Skoda toho longu,prisiel som o dost miest, ale zbytok bol fajn
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #11
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

tak ke vcerejsku bych moh rict ze sem pokazil co se dalo proste se na me projevila nedostatecna pripravenost
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.