Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.10.2009   #141
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Takze a teraz sa trocha rozpise k vcerajsiemu zaujmavemu zavodu.
Uz pred kvali zopar dni som vedel ,ze to bude problem ,vtedy este atti prislubil ucast ktori viem ,ze by mi "mozno" slapal na paty. Ale ajtak som vedel ,ze priamym superom bude On ,naco som sa v konec koncov tesil.
Tesne pred kvali to vyzeralo ,ze tych superov bude viac ,ale najviac ma prekvapil Loukota ,ktoreho som hned zaradil medzi priamych konkurentov ,co sa nakoniec aj potrvrdilo.
Kvali: Osobne som sa neako neupriamoval na zajazdenie kvali casu pred kvali ,skor som skusal styl jazdy a set ,ktori by mi mohol zaistit stabilne casy. Tu sa potrvdil ON jeho vynikajucim casom. Cakal som to , nakoniec som sa ja vybral s tym ,ze aspon sa dostat tesne zazno ,a mozno ked stastie da tak predneho ,no som lama a mal som viacej trenovat kvali ,ale nakoniec pekne druhe miesto.
Short: Tu som na starte dost zavahal ,a dost som sa prepadol ,Mike a On boli predomnou a neako sa vzdalovali . Casom som zistil ,ze som lama a zobral som si zly set ,bojoval som s prehrievanim . Nakoniec som sa priblizil k leadrom , vedel som ,ze v dvoch to dost spomaluje a zahrieva pneu ,cize casom so sa dostal prednich a snazil sa zdrhnut. Nakoniec prvy juchu
Long: Tu prisiel start ,opat zly start ,ale nastastie uz dobry set. Zo zaciatku som si sa dost bal dobre jazdiaceho loukocu ,ktoremu sa prehrievalo len prave predne (ano som spion) ,sledoval som si distanc. Jedine premna dost kriticke miesto bolo po boxoch kde som tajne dufam ,ze som mojou setriacou jazdou nestratil na loukotu. Nakoniec som rychlo zahrial pneu a sup sup zajazdit este neaky fastes lap ,ktore sa mi aj nakoniec podarilo. Skoda ,ze niesu bonusy za najrychlejsie kolo a bonusy za kazde vedene kolo . nakoniec som dve sekundy pred koncom omylom presiel cielovu ciaru (chcem som to ukoncit skor ) ale co uz dalsich 46sekund ,no co uz ,tak sup prvy Loukota sa pekne drzal naozaj klobuk dole ,mal urcite lepsi set nez ja.

Zaverom ,Skoda Dravgunova

PS masato ,nic sa nestalo ,len som si mi napravil odklon pohoda stavaju sa aj horsie veci
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2009   #142
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Short: Tu som na starte dost zavahal ,a dost som sa prepadol ,Mike a On boli predomnou a neako sa vzdalovali . Casom som zistil ,ze som lama a zobral som si zly set ,bojoval som s prehrievanim . Nakoniec som sa priblizil k leadrom , vedel som ,ze v dvoch to dost spomaluje a zahrieva pneu ,cize casom so sa dostal prednich a snazil sa zdrhnut. Nakoniec prvy juchu
Nemyslim, že jsi byl moc pomalej, spíš my jsme byli moc rychlí a taky to pak dopadlo... Ukázalo se, že setup od Eraserka až tak zase moc endu set není a navíc byl p?kn? nedotá?ivej. S nedotá?ivostí jsem si pohrál ješt? p?ed závodem, ale pneu jsem myslel že vydrží. Na long samoz?ejm? nižší odklony a vyšší tlaky, taky to jelo, ale stejn? jsem musel šet?it a jet s mírou.

P?íšt? to bude n?co trochu jiného... Pedál na podlaze a po?ád se n?koho držet.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2009   #143
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Tentokrat sa nebudem moc rozpisovat - totiz nie je o com. Doteraz moje najhorsie preteky v tejto oval lige.

V pondelok som trocha poladil set z dajakeho starsieho na reverzny oval. Kvalifikacia ma dost prekvapila, neocakaval som ani stred pola.

Problemy prisli v prvom preteku ked som bud nezapol trakcnu alebo isiel moc 'silovo' ked som sa snazil dobehnut Branislava na 3. mieste. Casom som prehrial pravu zadnu a potom som uz len bojoval s autom a na cielovej rovinke si to odniesol Mike, ked som koli neustalim kontram zle zvolil stopu a obaja sme sa potocili jak na kolotoci. Este raz sorac.

Pred druhym pretekom som na sete vykonal opatrenia aby sa mi neprehrievala tak ta prava zadna a ono to aj s opatrnejsou jazdou celkom zabralo. Horsie bolo ze som si postupne upravoval prave predne zavesenie, az som ku koncu zlomil zaves a uz som sa snazil len nikoho neohrozit a dokruzit do ciela. Takze opat slabota.

Ako to bude nabuduce netusim, priprave ako uz tradicne vela pozornosti venovat nebudem
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2009   #144
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Nebudem rozpisovat, lebo nemam replaye po ruke

Masatovi sry za sprint, je to moja vina, mal som ostat v zavese

a Megin- ty si ma riadne potrapil... s horucou PZ som musel s TC brat zakruty pod plynom a ty si zrovna na vyjazde tusim z T1 spomalil a ja som musel ubrat, co ma utrhlo do smyku a skoncil som v spine... zahromzil som a rozbiehal sa dalej Ale adrenalin si mi zdvihol

Sprint - kontakt s Masatom, potom tusim 2 kola pred koncom mal kontakt Swingal s nim (On ) a otocilo ho. Videl som, ako ho otocilo a povedal som si, ze fajn ho podlezem, je mimo stopy. No Swingal zastal az v idealnej stope a ja som uz nejak nestihal v zakrute skorigovat stopu, bohuzial som ho nabral v plnej rychlosti. Neviem, ako vyviazol Swingal, no ja som mal PP tlmic v haji, takze stabilita v haji. No Swingal sa zachoval az prilis pekne a nechal ma dokruzit do ciela pred nim. Dakujem, si

V longu som nejak TC vypol iba na starte, potom som zapol a isie na istotu. Postupne sa zisla trojica - Swingal, Mike a moja malickost... parta na trati, aj na TSku Ako uz Mike spomenul, moj set nebol endu (prisiel som domov, pripojil sa na server a vybral nejaky stary set, na neviem aku prilezitost, no zjavne bol nevyhovujuci) a PZ sa prehrievala ako diva a ani to neslo rychlo. No aspon som to odkruzil, na konci suboj so Swingalom, z ktoreho som vysiel ako vitaz.
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2009   #145
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Toto je super ,tolko emocii a porozumenia , neviem ale pripada mi byt tato liga taka pohodova - rodinna Na Fo8 sa tesim ,pride agarash teraz pridu drafterske auticka . Uz len vysledky nahodit , niekoho co sa ujme na statistiky a bude to super
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2009   #146
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Uz len vysledky nahodit
Výsledky byly hned druhej den jenže v propozicich je psáno, že prostest m?že závodník podat 48 hodin po skon?ení závodu takže protesty a výsledky se m?žou zve?ejnit až v pátek Když nad tím tak p?emýšlím asi to zkrátíme na jeden den ale stejn? to rychlejšímu zve?ejn?ní nepom?že
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 22.10.2009   #147
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
Výsledky byly hned druhej den jenže v propozicich je psáno, že prostest m?že závodník podat 48 hodin po skon?ení závodu takže protesty a výsledky se m?žou zve?ejnit až v pátek Když nad tím tak p?emýšlím asi to zkrátíme na jeden den ale stejn? to rychlejšímu zve?ejn?ní nepom?že
Aha ho ako sa vyhovara tak sup sup aspon s neoficialnymi von a preco piatok ? stvrtok vecer (ked 48h)
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2009   #148
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Vlastní replay máme, ale pot?ebovali bychom ješt? jeden, uložený od n?koho jiného. Neuložil jste n?kdo? Pokud ano, n?kam to prosím ho?te a zde uve?ejn?te odkaz, nebo to pošlete na oval@lfsl.cz (jestli se to vejde do e-mailu). Díky.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2009   #149
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Vlastní replay máme, ale pot?ebovali bychom ješt? jeden, uložený od n?koho jiného. Neuložil jste n?kdo? Pokud ano, n?kam to prosím ho?te a zde uve?ejn?te odkaz, nebo to pošlete na oval@lfsl.cz (jestli se to vejde do e-mailu). Díky.
http://www.edisk.cz/stahni/93061/LFS...pr_2.59MB.html
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2009   #150
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Už jsem sehnal, ale stejn? díky . Výsledky jsou na webu i s trestnými body (v?tšinou jen za p?ekro?ení žluté ?áry). Tresty samotné doplním a rozešlu pozd?ji.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2009   #151
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Merfi bohužel se musím omluvit ze závodu na 27.10.2009 – FZR, práce si žádá moji ú?ast.

_______________
KillerRacingTeam
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #152
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

omlouvam se, ale dnes se nezucastnim
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #153
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Ak sa bude dat pridem no cas a okolnosti su proti.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #154
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Poslal jsem p?ihlášku, cht?l bych si dneska zajet, jestli je to možný. /attention
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #155
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Je, jsi už od rána na startovní listin? , m?l by ti taky dojít ten mail.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #156
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Je, jsi už od rána na startovní listin? , m?l by ti taky dojít ten mail.
Došel, díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #157
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

tesiiim dufam ,ze ti znova nevypadne volant
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #158
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default predcasny konec... skoda

No v 1. preteku to slo celkom fajn a vyhli sa mi vsetky vacsie problemy, horsie tobolo potom.

V 2. preteku som opat raz nadabil na Loukotu a skoncil v smyku tak nestastne - akurat na rozmedzi trate a travy ze som sa nevedel pohnut ani vpred ani vzad, takze opat som si pripomenul co nemam rad pri pretekoch na ovale. Myslim si ze to bola skor tvoja vina, ked si sa snazil vmestit tam kde nebolo miesto. Ja som x-krat v takychto situaciach uberal plyn a vzdy to bolo bezpecnejsie ako hra na riziko.

Este ze som nezabijal cas a nemusel vdaka jazde na plny plyn pocas celeho kola vobec trenovat....
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #159
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

T?šil jsem se jak malej Jarda, ale celkem pro m? malé fiasko

Q: 4. místo, šlo to zajet lépe, ale spokojenost byla

Sprint: Nikam se nehnat, toho jsem se cht?l co nejvíc držet, protože závody s FZR bejvaj docela masakr. Takže jsem se propadl po startu na 5. místo a draftoval jsem s M.Pavlikem. Toho jsem bohužel s?uknul, když jsem v pytli za oNem nem?l p?ítlak na zadku a zklouzlo mi to... O pár kol pozd?ji dostal v T3 Mike smyk, já jel za oNem, toho Mike vzal sebou a já se radoval, že se posunu na 2. místo, jenže jsem musel prudce na brzdy, abych se nevykosil taky, toho využily Megin a Devdem a do cíle se pro m? nic nezm?nilo, 4. ale spokojenost moc nebyla.

Long: Asi chyba ješt? p?ed startem, jel jsem 100% nádrže a to se ukázalo jako "malé" mínus. Po ustálení po?ádí jsem jezdil tuším že 6. za Kidem, jezdily jsme konstantní ?asy, já pálil benzín a jakási strategie se napl?ovala, ovšem Kid cht?l zadraftovat a to byl konec. 2 kola jsem si to užívali a na rovince bum. Já z toho vyšel ješt? dob?e, i když tlumi? v háji, ale Kid skon?il na boud?. Já starej dobrák ho cht?l oto?it na kola, ale koplo m? to do Kyotských les?, takže konec pro oba.

P?íští tejden vrchol LFSOL, aspo? pro m?, FO8 bude paráda.

Last edited by Fast Jarda; 27.10.2009 at 21:18.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #160
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

strucne a jasne:
kvali: dopadla jak sem chtel, 5. misto
sprint: zacatek super, pak sme jeli spolu s Mikem pohromade, z nejakeho me neznameho duvodu v urcitou dobu nehctel se mnou draftovat, nakonec do me v T3 najel, moje cesta mimo trat a pak me uplne sejmul oN
long: lepe rozjete to byt nemohlo, ve 40. minute fatalni chyba pri vjezdu do boxu = stop and go. pri prvnim pokusu splneni trestu sem predcasne vyjel, takze znova to same o kolo dal, pak uz radeji konec

Celkove zavod tedy na dve veci (na H O V N O a na nic )
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)

Last edited by duuku; 27.10.2009 at 21:29.
duuku is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.