Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.8.2011   #761
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Dobré to bolo (bez irónie).

Z prvého ma síce kopol net, ale druhý som si užil, zaujímavé momenty:
- koniec tretieho kola, predo mnou kolízia Jiriczek, Popelka, d4no, už som mal pocit ako frajersky som sa tomu vyhol, ale predsa len ?ukanec, ale ve?mi tesne :-), hodiny a prehriate pneu, ešte trošku Honza NB neodhadol kam s tým poletím, sorá?,
- súboje s Jiriczek,
- posledných X kol som bojoval s Popelkou aj ke? o tom ani nevedela :-), sledoval som ?asy a tak, poznáte to, nakoniec to len tak tak vyšlo.

O týžde? pretekám inde, takže ?akujem za pekný cup a za kvalitné preteky a ahoj niekedy nabudúce. :-)

Edit: Pozrel som si tú situáciu z Longu a komentár "následn? se mi narval bokem p?ed auto" je dos? slušný fór. :-) Ale ni? v zlom, mne to pripadá ako normálny incident, nie je dôvod na protesty ani z jednej strany, ?i ideme sa nervova?? Na?o. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 21.8.2011 at 21:54.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #762
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Ghost: taky jsi ten long mohl restartovat, když jsi vid?l, že hned v prvním kole p?ed Eau Rouge kolidovalo kv?li jednomu tolik aut
Cítila jsem, še bych se dostala vysoko , takhle jsem musela na opravy
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #763
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

No, tak trénink by takový že v podstat? nebyl. V?era jsem s tím prásknul po dvou kolech s tím, že se na to 2h p?ed startem podívám. Ujel jsem další 2 kola, které nazna?ili, že do setu jsem se tentokrát trefil, ale fas?ák zase tak obdivuhodný nebyl. Ale na slušném nastavení to jede samo, o ?emž jsem se nakonec p?esv?d?il.

Q: Blb? jsem si spo?ítal ?as p?ed Q a 3 minuty p?ed jejím startem jsem za?al ve?e?et. Vyjel jsem 5 minut p?ed koncem, dal 2 kola a bylo z toho nejspíš 12. místo?.... Dalo se, ?as na množství odjetých kol špatný nebyl.

Sprint: P?efr?el jsem pár aut a dostal se za kontroerzní dvojci Hanz a Tom. Byl jsem rychlejší a celkem jsem je sjížd?l a vzhledem k tomu, že na tyto 2 jsem m?l zatím v pr?b?hu cupu "nejv?tší št?stí", tak jsem si pomalu vybíral ka?er, ve kterém skon?ím . Nakonec to bylo zbyte?né, protože si to hoší nejd?ív vy?ešili mezi sebou a poté celou druhou polovinu závodu jsem bojoval s Hanzem bez jediného kontaktu! Nev??il jsem tomu, ale souboj to byl parádní. Nakonec jsem jeho nátlaku podlehl a dokon?il na 8. míst? (?). Super vzhledem k okolnostem.

Long: M?l jsem na startu p?ed sebou 2 FXO, které jsem v záp?tí p?efr?el a poté v T1 jsem vzal další auta. Byl jsem namlsaný a tak jsem šel velmi optimisticky do Rocketa, ale to už nevyšlo. Po závod? jsme si to (doufám ) vy?íkali a vše je OK. ?ekal jsem na n?j a za?al se probíjet dop?edu, ale ouha. V poslední šikan? hromadná nehoda a já trouba nezabrzdil a to m? možná stálo pohodlné pokra?ování v závod?. M?l jsem co d?lat, abych nezajel do pitu (), ale dob?e to dopadlo až na pravou stranu, kde jsem to m?l trochu zvohejbané, ale dalo se s tím jet. O kolo pozd?ji to samé s jinými ú?astníky, ale tenktokrát vše dob?e dopadlo a za?ala stíhací jízda. Op?t parádání souboj s Hanzem (Tedy trochu tvrd?í než ve sprintu, ale op?t to pro nás dopadlo dob?e a snad jsme si to užívali. Asi v 8. kole jsem ud?lal po?ádnou chybu. Po "novém" výjezdu z ?ásti cadetu na national jsem vid?l Hanze zasebou, tak jsem se zadíval na teploty pneu, ale n?jak jsem ho zk?ížil a oba jsme tak hodn? ztratili. Cht?l jsem po?kat, ale vid?l jsem naštorc Toma a vše mi bylo jasné, tak jsem jel dál. Snažil jsem se marn? dojet Masterfula s Mufistem, kte?í byly asi 20s p?edemnou, stáhl jsem je asi na 12s, ale konec jsem už vypustil, i když v zrtcádkách m? po?ád strašil skv?le jedoucí Petersbond (Na to jak tvrdíš, že s XRT neumíš, tak to byl životní výkon . Celkem divoký závod s krásným výsledkem, spokojenost p?evládá .

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
Docela nep?kné to ?íst zrovna po závod?, ve kterém jsem si závod s tebou užil po t?ch všech špatných zkušenostech. Možná že v dob? p?edešlé jsi mi ob?as dal za závodem ho?kou te?ku, dnes to byla jeho nápl?.

V?bec asi LFS b?ch rozdával n?jakou dobrotu jezdc?m, nad kterými jsem už lámal h?l. Už v?era p?i LFSCART m? pár jezdc? od jednoho nejmenpvaného týmu p?ekvapilo svou ohleduplností .

(Uh, takovej proslov jsem nem?l ani nepamatuju )

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Jak tam skoro oto?il Jardu a pak misto aby ubral tak jel dop?edu, hladový po úsp?chu, málem jsem spadl ze židle.
Holt s tím do závodu s XRT musíš jít, že dostaneš ž?uchanec do zadního jkole?ka, ale ustál jsem to, takže tenktokrát m? to ani nijak nespomalilo. Dostat druhou ránu jak na Kyoto Londsstralštejfe bo jak se to jmenovalo... To by bylo horší a už bych p?nil


Statistiky
Q
Sprint
Long


Replay
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 21.8.2011 at 23:45.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #764
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
1.Zavod - v rámci možností OK

2.Závod - hromadná nehoda, p?ežil jsem - n?jak .... dál p?kný ?istý závod s Dohnalíkem pak si ale ublížené d??átko TomasAG s poškozeným autem, co mu plavalo po trati, cht?l zjevn? vy?izovat n?jaké u?ty a ve vysoké rychlosti m? vytla?il v nejrychlejší zatá?ce i když jsem byl p?ed ním a ve stop? - následn? se mi narval bokem p?ed auto a ješt? se bude divit, jak se tam ocitl ur?it?.

Do té doby jinak p?kné závod?ní, ale s takovýhlema d?tma, co d?lají tyhle naschvály a kazí druhým závod?ní, navíc s poškozeným autem, se kterým sotva drží na trati, jezdit nehodlám ....

M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
L: 8. kolo, Hanz se pokouší za?adit za Jardu který jede docela o dost pomaleji kola, Hanz špatn? odhaduje vzdálenost a lízá Jarodovi nárazník, Thomas se ?ítí k nim Hanz ho zavírá doleva docela blbost tohle d?lat když jede tak o moc rychleji a nemá se kam vyhnout. Kontakt, odlepení, kontakt, Thomas oto?en a pak už je to OK, já bych teda držel plnej kotel asi, Hanz ubral Pak to vzdal nevim pro?.

Hanz ob?as nejede tak hrozn? jak tu ?íkáte, je pravda že má horší odhad vzdáleností, brzdné body i když i tady se zlepšil, má tendenci vytla?ovat a zavírat kde se to nehodí, proto ty zbyte?né kolize. I když musím ?íct že mu to také docela n?kte?í asi vrací a o?ukávají ho, já se pak nedivím že se mu to nelíbí, ale co se dá d?lat... oko za oko zub za zub. Hold protesty jsou asi jediné ?ešení p?i takových to problémech.

P?ed závodem bez tréninku.
V 7 chci d?lat setup, od 7-8 net totáln? na kaši ani web mi nešel na?íst, p?ipojit se na server, prost? nic.
P?ed 8 se to zlepšilo ská?u na server, beru Ghostovo set, m?nim brzdy. Výpadek.

Q: Ská?u až do kvaldy pár kol zajedu, kolize ani nevim kde, pit oprava, jedu dál.

S: pohoda, jenom jsem sekal trávník v T1 nebo? jsem si ubral zadní antiroll a nakonci jsem to nevyto?il, tak m? p?edjel Alien a Popelka. Popelka brání a brání, já neuberu tak mi vjela do cesty a já jí postr?il. Pak jsme n?jak bojovali a jedno auto z t?ch 2 jsem p?edjel, takže ztráta 1 pozice díky vlastní chyb? ve výsledku.

L: Za?átek se n?jak mlel, nevim pro?, ale já si to jenom objížd?l bez problému, široká tra?, ghost za mnou, po chvilce vep?edu. Ghost m? dal v jednom z kol, zkazil jsem výjezd na rovinku, pak jsme jeli pár zatá?ek vedle sebe a nakonec m? p?edjel. Klouczech se n?jak po?ád nedotahoval, 2x jsem cht?l zrychlit ztratil jsem tim 0.5s a 1s, prost? mi to nešlo zrychlovat, jel jsem si pak svoje tempo a jelo se celkem dob?e. Klouczech se blížil ale bylo vid?t jak na výjezdech plave jako lo?, nevím co m?l s autem, ale prý je po n?jakém tahu takže možná vliv alkoholu
--------------
Menší návod jak jezdit:
1) dojet
2) nerozsekat to
3) nezvorat PITstopy
4) nespálit gumy
5) možná už tady se dá hrát si s ?asama a zlepšovat ale bez toho p?edchozího to nemá smysl, zatim m? nenapadá co tam dodat

i) brzdit v?as, lepší d?íve nežli pozd?ji
ii) do zatá?ky dobrž?ovat a nejezdit jak já s klávesnicí
iii) u apexu plnej kotel
iv) rovinky a všude kde to jde se drží plnej kotel
v) využívat CELOU ší?i trat?, nadjížd?t si, te?ovat apex a vyjížd?t zase až na vn?jšek
vi) dobrý setup se hodí, ale co vyhovuje jednomu m?že být p?íšerný setup pro jiného, takže ladit si sám p?i tréninku
vii) teploty gum pokud možno všechny stejné
atd.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 21.8.2011 at 23:21.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #765
LiarCz
Newbie

 
LiarCz's Avatar
 
Join Date: 21.1.2011
Posts: 7
Default

Jako nová?ek jsem z toho ješt? te? vykleplej V kvalifikaci jsem byl (p?ekvapiv?) nejhorší a to vlastn? platí ve všem ne jen v Q (nebo jak tomu tady ?íkáte, budu se to muset nau?it), ale ste všichni v pohod? lidi teda tam v zádu, kde jsem trávil nejvíce ?asu žádné blokování a ke mn? jako k nová?kovi jste se chovali na výbornou. A doufám, že jsem nikomu ned?lal potíže. Tra? jsem netrénoval, protože nemám tušení jak spustit v map? layout ale Aston sem jezdil, takže jsem v?tšinu zatá?ek znal. P?íšt? bohužel nepojedu. Mám docela vítr z Rallye a jsem rád, že se udržím na asphaltové trati ale p?ídu se na váš kouknout aspo? na chvilku. Jinak neuložil jsem záznam nemohl by mi ho n?kdo, n?kam uploadnout prosím? Jestli ne nevadí. Dík...
LiarCz is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #766
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Cht?l jsem pod 03, ale t?sn? nad. P?esto 1.

S: Start cíl, i když v 6. kole jsem to se snahou o nejrychlejší kolo p?ehnal, vyjel jsem mimo tra? a ztratil velkou ?ást náskoku. Ale udržel jsem to.

R: Na startu jsem m?l docela št?stí, do 1. zatá?ky jsem nejížd?l vnit?kem a p?edjel jsem Popelku. O zatá?ku dál kolidovali Ag Petr s P@chem a vznikla obrovská mela, ze které jsem vyšel jako nejv?tší lucker. Projel jsem to a v tu ránu na 4. míst?. Naho?e na kopci p?ed sjezdem k cílové šikan? pak minul brzdný bod Ji?íczek a málem m? oto?il, ale p?ežil jsem bez poškození. V následující zatá?ce jsem p?edjel Sissa a pak Jackyho - to všechno vycházelo vícemén? z situace p?ed tím, kdy jsem se š?astn? dostal t?sn? za n?. Pak jsem se vydal stíhat Mufista, který m?l mezitím v p?edu klid si vyjet trochu náskoku. Povedlo se mi ho ale stáhnout, i když necht?l mi to dát zadarmo. Ale byl jsem rychlejší, takže jsem od 4. kola jsem vedl. Tohle byl jediný normální souboj závodu, jinak jsem všechno dostal jak na zlatém podnose. Pak už jen snaha o hotlap až do cíle (tahle tra? se mi líbí, sice jsem si moc nezabojoval ale bavilo m? to).

-------------------------------------------------------------------------

Te? k situaci Ag Tomáš / Hanz DD. Podle m? jste na tom oba úpln? nastejno, n?kolikrát jsem na to koukal a žádná záke?nost v tom kritickém momentu kdy oba odstoupili nebyla. I když ten boj co tomu p?edcházel se mi v?bec nelíbil od obou. V 3. kole na zadní rovince Tomáš p?ed Hanzem dost nevybírav? kli?koval, resp. blokoval. Situce na konci stejného kola závodní incident, Tomáš dostal smyk a ten kontakt pak nebyl úmyslný. I když ta kli?kovaná po projetí cílovou ?árou byla od Tomáše zase nep?kná. Kontakt v 1. zatá?ce 4. kola závodní incident, Tomáš byl na vnit?ku a Hanz se to snažil utáhnout co nejvíc, pak gagarin lag efekt. I když tomu se šlo vyhnout, Hanz to tam nemusel tolik tla?it. Ale i tak z hlediska pravidel jakž takž ok. Situaci s Redline Rocketem komentovat nebudu, i když takhle by se to d?lat nem?lo. Na zadní rovince op?t kli?kovaná Tomáše t?sn? p?ed Hanzem - viz. pravidla ligy 2.4.1 (zm?na sm?ru je tam vždy min. 2x, takže porušení to je). Na konci 4. kola neoprávn?ný p?edjížd?cí manévr od Hanze, vystrkal Tomáše p?ed sebou a pak ho p?edjel, p?i?emž ten ale pozici po Hanzov? chyb? získal zp?t. Pak se tam p?imíchal Fast Jarda, kterého Hanz po kontaktu p?edjel (op?t m?l po?kat), ale Jarda si to nekompromisn? vzal zp?t, takže dost tuhé od obou. V 8. kole je tu kontakt mezi Jardou a Hanzem na zadní rovince, podle m? špatný odhad vzdálenosti Hanze, který cht?l využít pytle za Jardou. To oba dost zbrzdí, na scénu se blíží Tomáš s velkou p?evahou rychlosti. Hanz se ho snaží zablokovat, Tomáš je ale rychlejší a dochází ke kontaktu, gagarin lag efektu - Hanz je odražen do trávy, tohle nem?že zvládnout a ve smyku koliduje s Tomášem, který se odpojuje, o kousek dál i Hanz. Velmi drsné od obou, ta kolize úpln? na konec ale není žádné oplácení. Vzhledem ke všemu co jsem vid?l si m?žete oba podat ruku, m?žete si za to úpln? stejn?. Od obou dvou agresivní jízda na (?asto za) hranici pravidel.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 21.8.2011 at 22:48.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #767
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Nenasel jsem si dost casu na trenink a bez nej radeji nepojedu :/
chybu si udelal. Ja mel odjety 4 kola pred zavodem a presto se dal ujet vysledek. A to ty ses o 2 tridy lepsi nez ja
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #768
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by LiarCz View Post
nemám tušení jak spustit v map? layout
Súbory s príponou .lyt rozbalíš do adresára c:\LFS\data\layout\ a LFS ti potom samo ponúkne ich na?ítanie pri vo?be trate (tieto nové sa vyberajú s tla?idlom Ctrl).

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
M?l jsem co d?lat, abych nezajel do pitu ()
Teraz som si to pozrel, cool. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #769
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by LiarCz View Post
... Jinak neuložil jsem záznam nemohl by mi ho n?kdo, n?kam uploadnout prosím? Jestli ne nevadí. Dík...
Replay
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #770
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
chybu si udelal. Ja mel odjety 4 kola pred zavodem a presto se dal ujet vysledek. A to ty ses o 2 tridy lepsi nez ja
Rad?ji šel spát, musí do práce a spánkový deficit se musí dohnat
Tra? nuda jinak tak není t?eba se fyzicky ni?it.

S Ghostovo komentá?em souhlasím, na n?které ty kontakty jsem se díval a je to chyba nejen Hanze, ano jezdí agresivn?ji ale není sám kdo ty kontakty tvo?í. Nechávejte si více místa, LFS rádo odpaluje když jsou auta blízko u sebe, k tomu asi není co více dodat. Jízda na plechy v LFS nejde. A v reálu to pak dopadá t?eba také takto: AE86 race
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 22.8.2011 at 00:01.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #771
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pr?b?žné po?adí po 8. závodním ve?eru
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #772
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post

Vzhledem ke všemu co jsem vid?l si m?žete oba podat ruku, m?žete si za to úpln? stejn?. Od obou dvou agresivní jízda na (?asto za) hranici pravidel.
Od tebe to beru a p?iznávám, že jsem tam m?l n?kolik slabších moment? - trnul jsem hr?zou z té jízdní stopy aut p?edemnou, protože jezdila úpln? jinak než já. XRT Brzdili tam, kde já m?l normáln? plnej plyn a ob?as jsem to tam musel namí?it dost drsn? brzdíc i ušima, abych to do nich nenapálil naplno jak jsem se lekl kde zastavujou. A tam kde já už v pohod? akceleroval, oni nic ... to jsme ne?ekal a nem?l nastudovaný, p?iznávám - M?j zásadní problém byl, že jsem tu tra? takhle nikdy nejel a poprvé jsem ji jel až dnes v 18:30, takže jsem odjel všeho všudy 10 kol v?etn? Q. Setup jsem nem?l ?as ladit v?bec ... žádná p?íprava z mé strany :/

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post

Docela nep?kné to ?íst zrovna po závod?, ve kterém jsem si závod s tebou užil po t?ch všech špatných zkušenostech. Možná že v dob? p?edešlé jsi mi ob?as dal za závodem ho?kou te?ku, dnes to byla jeho nápl?.
Bohužel opravdu m? to naštvalo, když se n?kdo s evidentn? pomalejším a poškozeným autem se cpe p?ed evidentn? rychlejší vozy hlava nehlava i když ví, že s námi nem?že držet krok a dohnal nás jen proto, že jsme m?li lehkou strkanici na rovince ... v té zatá?ce co se to stalo, bych se takhle necpal ani já. Což jsem ostatn? dokázal, Protože s tebou v prvním závod? tam byla úpln? stejná situace a já se na rozdíl od AGho stáhnul za tebe a necpal se vedle tebe ...

Jinak sorry za ty kontakty, ob?as si m? dost vyd?sil tím jak brzo si brzdil - já snad všude normáln? brzdím tak o 50m pozd?ji než ty a za ten poslední na té rovince to jsem taky n?jak nedával pozor ...

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
L: 8. kolo, Hanz se pokouší za?adit za Jardu který jede docela o dost pomaleji kola, Hanz špatn? odhaduje vzdálenost a lízá Jarodovi nárazník, Thomas se ?ítí k nim Hanz ho zavírá doleva docela blbost tohle d?lat když jede tak o moc rychleji a nemá se kam vyhnout. Kontakt, odlepení, kontakt, Thomas oto?en a pak už je to OK, já bych teda držel plnej kotel asi, Hanz ubral Pak to vzdal nevim pro?.

Hanz ob?as nejede tak hrozn? jak tu ?íkáte, je pravda že má horší odhad vzdáleností, brzdné body i když i tady se zlepšil, má tendenci vytla?ovat a zavírat kde se to nehodí, proto ty zbyte?né kolize. I když musím ?íct že mu to také docela n?kte?í asi vrací a o?ukávají ho, já se pak nedivím že se mu to nelíbí, ale co se dá d?lat... oko za oko zub za zub. Hold protesty jsou asi jediné ?ešení p?i takových to problémech.
Ubral jsem protože jsem nechápal, co tam jako vyvád?l s poškozeným autem se p?ed n?koho takhle cpát. Kdybych neubral plny, tak ho tla?ím až do další zatá?ky. O?ukávání m? v?bec nevadí, ale cpaní se s poškozeným autem v takovém míst? n?kam, kde to nejde, to nemá s o?ukáváním nic spole?ného.

Jízda na plechy jde, ale jen v pomalejších pasážích a musí se to um?t bez vytla?ování - ne se na n?koho cpát ve 200km/h v rychlých vyvážecích zatá?kách, kde z toho nem?že být nic jiného než karambol. Ano jezdím docela agresivn?, ale tak abych dojel a dojeli i ti ostatní ... rozhodn? bych t?eba nejel s poškozeným ?ízením, když evidentn? ?asov? nesta?ím ... a nacpal se takhle nevybírav? p?ed n?koho rychlejšího jen proto, že se trochu zdrželi na rovince, když vím, že to tak tak držím na trati a neudržím se p?ed nimi ...

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
...
Ani nebudu reagovat, kolik ti je? 15 ?!

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Hanzovo prase?iny: Short: 4 kolo ?as 38 vte?ina kola,Long: 8 kolo ?as 1:25
to je zajímavé, že to byly i tvoje prase?iny v Shortu si se na m? cpal, i když jsi ješt? nebyl zdaleka úpln? na mé úrvoni a v?d?l si, že to více vyjet nem?žu, protože bych vpravo vylet?l do trávy a Laskav? se podívej na záznam!!! ... Jednak si byl maximáln? p?edkem u mých dve?í, takže já byl po?ád v ?ele a vybíral stopu a jednak si tam m?l místa hromadu na obrubník si se v?bec nedostal a na rovince si ty vytla?oval m?, já neud?lal jediný pohyb do tebe ani v zatá?ce a jel jsem ji maximáln? ze široka abych se nedostal an trávu a ty si tam m?l místa dost a dost .... takže co to tady na m? v?bec zkoušíš???

a v druhém p?ípad? si jel s poškozeným autem, se kterým si tam létal jako hadr na holi a op?tovn? si nás dohnal jen proto, že jsme se tam trochu s?utli, ale nebyl si dost rychlý m? p?edjet, místo si tam m?l, já napravo už v zatá?ce nikoliv a p?edemnou jsi nebyl. Podívej se na m?j souboj s Dohnalíkem v prvním závod?, úpln? stejná stituace ve stejném míst? mezi náma a nastuduj si, co jsem tam ud?lal a jak se má jezdit. Víc nemám, co k tomu dodat.

Tvé celkem úmyslné narážení skv?le dokumentuje situace ze 6kola, kdy jsi vylet?l za esí?kem z trat?, sejmul gumy a mi se kolem tebe p?ehnali - ty jsi místo bržd?ní p?ed zatá?kou šlápl na plyn a ješt? si to do m? poslal v zatá?ce. Ne?íkám, že všechny mé situace a kontakty v závod? byli úpln? ?isté, ale takovouhle kli?kovanou a vystrkovanou, co si tam hrál ty navíc pak s poškozeným ?ízením ... šoupej nohama a zametej p?ed vlastním prahem ... když už n?koho vytla?uješ z trat?, tak se to nesnaž d?lat takhle okat? a ješt? si st?žovat, že t? vytla?uje on a nenazývej jeho po?ínání prase?inama, když tam p?edvádíš mnohem horší a ?etn?jší ...


Co se týká mého dalšího ú?inkování v LFS, opravdu m? tyhle nebety?n? hloupé strkanice s n?kým, kdo to neumí podržet na kontaktu bez toho, aby se toho druhého snažil vytla?it, a kde se jimi nemá co získat, nebaví. Jinak nic proti ostrým souboj?m, které v tomto závod? byly. Ale fakt nevím, je to pro m? ?asov? dost náro?né a místo 3 hodin ježd?ní + možnému tréninku jsem mohl d?lat n?co užite?n?jšího - Možná pojedu ten poslední závod, když bude nálada, ale ta odešla a neypadá to, že by se vrátila. Na druhou stranu zkazit si zábavu dv?ma crashmenama, je hloupé to p?iznávám.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 22.8.2011 at 01:05.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #773
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Tento závod byl zatím mým nejlepším úsp?chem v organizované sérii.

Q: Zajel jsem sv?j PB a dostal se kone?n? pod 2:06, p?esto to sta?ilo jen na 15 místo.
S: Hned v prvním kole se mi nepoda?ilo v zatá?ce dobrzdit, ?uknul jsem n?koho p?ed sebou, dostal lehký smyk, vycestoval do ka?írku a rázem jsem byl na chvostu. Našt?stí jsem to odnesl jen sám. Pak následovala "stíhací" jízda a nakonec 13. místo
L: Op?t v prvním kole kontakt (tentokrát nezavin?n?) a zase t?žký propad. V prvních kolech v?bec nebyla nouze na krizovky. Trochu m? p?isk?íp rozto?ený Substance, když jsem se kolem n?j snažil protáhnout kolem svodidel. Pak jsem z povzdálí sledoval souboj Ag Petra s R.Sisolakem. Na konci 7 se n?jak poš?ouchali, R.Sisolak šel v poslední vrace?ce do ka?írku a když jsem se ho snažil podjet, tak jsem do n?j bohužel ješt? trochu ?uknul. Pak už to bylo jen osamocené kroužení Ag Petr mi ujel a ke konci se na m? za?al dotahovat Substance. Našt?stí to už nestihl a já dojel na parádním 8 míst?

Toto byl m?j poslední závod v Letním Sranda Cupu, takže bych cht?l pod?kovat Ghostovi za jeho zorganizování a všem za p?kný pr?b?h a skv?lou zábavu.

A poznámka na konec, otá?ení gridu je pro nás pomalejší hrozná v?c, již nikdy více
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #774
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tra? se mi moc líbila, teda až na tu poslední šikanu, tu jsem se nenau?il.
Set super.
P?ed kvalifikací jsem si zajel pb, hned n?kolik kol pod 2:05
S: Dojel jsem n?kde ve st?edu pole, asi 11tý. Master mi dal v poslední šikan?.
L: Omlouvám se za tu kolizi v 1 kole. Asi je to má vina , P@chyho jsem narazil asi já, m?l jsem asi ješt? prostor vlevo. Oto?ilo nás to a pak velká kolize. Taky jsem tajn? doufal v restart. P@chy pak zajel do box?, i když nevim pro?.
Vyrazil jsem z poslední pozice, snad to dojedu.

Jarda :...v zrtcádkách m? po?ád strašil skv?le jedoucí Petersbond (Na to jak tvrdíš, že s XRT neumíš, tak to byl životní výkon) ...

N?co málo jsem se díky Ghostovi už nau?il. Teda doufám. Tajn? jsem doufal, že t? dojedu víc, ale bylo moc chyb a tys jich ud?lal mnohem mí?. Nejvíce jsem ztrácel tou pos... poslední šikanou, obzvláš?, když mi tam vyhodíš rezervu. Ale to 7 místo pro m? super.

Last edited by Petersbond; 22.8.2011 at 08:22.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #775
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
otá?ení gridu je pro nás pomalejší hrozná v?c, již nikdy více
Práv? že naopak. Aspo? se nenudim
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #776
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
Nevzdávej to, m? to s Tebou baví a to myslím bez ironie. Ur?ité výhrady k Tob? mám , ale vždy jsi se v soubojích se mnou zachoval fair play.
Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
- posledných X kol som bojoval s Popelkou aj ke? o tom ani nevedela :-), sledoval som ?asy a tak, poznáte to, nakoniec to len tak tak vyšlo.
Ale vedela , taky jsem sledovala ?asy a být závod o 1 nebo 2 kola delší, možná bych T? dostala ..... možná
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #777
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

trénovat jsem za?al v 19:45. Našt?stí už trat? trochu znam, tak to není tak t?žké se adaptovat.
Q: n?kde na konci, ale netrápilo m? to. Aspo? je tam možnost se zlepšit
S: celkem to šlo postupovat dop?edu. Pár p?kných souboj?, ale ?a konci chyby a propad. Snažil jsem se za každou cenu udržet Bonda, ale byl rychlejší.
L: Super start. Po parabolice první a rychle pry?. V zrcátkách jsem koukal, jak se to tam po?ouchává a to mi nahrávalo. Po prvním kole asi 5s náskok, ale jaké zd?šení to bylo, když to auto za mnou jede n?jak rychle a ejhle, on to ghost. Takže za dv? kola bylo bylo po náskoku, ale nedal jsem svou k?ži zadarmo. V?d?l jsem že na n?j nemam, ale na rovince jsem toho využil a nenechal ho jet v ideální stop?. Pak m? p?edjel Jack a Klouczech (sorry za ten kontakt, m? tam t?žce nevyšla šikana p?ed cílem a dost m? rozhodily pneu). Pak chvíli nuda. Vid?l jsem že Master je rychlejší, ale ne o moc. Dojel m? v 13 kole, chvíli jsem ho za sebou držel, ale pak nesmyslná chyba a byl p?ede mnou. ?ekal jsem, že mi pláchne, ale da?ilo se mi ho držet a ob?as vystr?it r?žky, ale na p?edjetí to nebylo. Pak ud?lal chybu a toho jsem využil. Tla?il fest, mnohokrát se dostal i p?ede m?, ale na úplný p?edjetí to nebylo. Výjezdy ze zatá?ek m?l lepší, já mu zas odjížd?l na rovinkách. V posledním kole jsme m?li malý kontakt (sorry, koukal jsem na replay a ja tam jel jako vzdycky že si najíždim víc zven?í a tys tam jel jako vždycky, že si jel d?ív na vnit?ek a proto došlo k tomu dorbnýmu kontaktu)
Nakonec jsem to uhájil a tedy 4té místo. Nervy až do konce s Mastrem a opravdu asi nejlepsší závod cupu pro m?.

Op?t se mi potvrdilo, že když nemam v?bec natrénováno, tak dojedu dob?e
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #778
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Trochu m? p?isk?íp rozto?ený Substance, když jsem se kolem n?j snažil protáhnout kolem svodidel.
Jo, nemal som to pod kontrolou. :-)

PS: "Nemusí pršet, jen když kape." Onedlho dva roky v LFS, což? :-)

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ale vedela , taky jsem sledovala ?asy a být závod o 1 nebo 2 kola delší, možná bych T? dostala ..... možná
To je tá ženská intuícia. :-) Ja som sa vlastne potešil ke? som videl že zrazu, vôbec neviem kedy, sa Redline King ocitol za mnou, tak som videl že budete bojova? a asi spomalíte. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 22.8.2011 at 09:07.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #779
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Práv? že naopak. Aspo? se nenudim
V tom p?ípad? se budu od p?íšt? snažit, abych po oto?ení gridu odjížd?l posledni
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #780
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Q:R: Na startu jsem m?l docela št?stí, do 1. zatá?ky jsem nejížd?l vnit?kem a p?edjel jsem Popelku.
Musela jsem na té rovince p?ed T1 asi 2x na moment ubrat plyn (nebylo kudy p?edjet auta p?ede mnou a je to po startu riskantní, bylo jich tam hodn? vedle sebe) a Ty jsi se dostal na vnit?ek vedle m?. Dob?e jsem o Tob? v?d?la a zase jsem zu?ila , že jsem Ti tam nevjela a nezdržela T?. Šestý smysl m? to ale zase zakázal, protože bych T? asi srazila do trávy.
Jinak bych ráda v?d?la Tv?j názor na m?j post http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=763 , restartovat jsi to opravdu mohl, škoda.
...........................................

Tra? m? vyhovovala a tím jsem taky vybojovala v kvalifikaci 4. místo.

Sprint: Se št?stím jsem vyhrála souboje s Alienem a Jackem o 4. místo . Bylo to op?t i tou mojí defenzívou, což tentokrát pocítil i Jack, snad to bylo v rámci pravidel.

Long: Po té hromadné kolizi v 1. kole (brzdila jsem co to šlo, ale byl to pink ponk ) jsem m?la pravé p?ední kolo jaksi odklon do plusu a pravé zadní ješt? více. Te? když to vidím ze záznamu z venkovního pohledu, musím se smát, jakoby nastavení odklon? ala Oval rev. A já husa naivní jsem zprvu myslela, že s tím dojedu. Závodníci za mnou se asi divili s ?ím to jedu. Levoto?ivé zatá?ky byly katastrofa, do šikany p?ed cílovkou jsem najížd?la v driftu a modlila se, abych se tam vešla. Tady pat?í pochvala Hanzovi, který jel za mnou a velice opatrn? m? p?ímo v té šikan? p?edjel, byla jsem ráda, že jsme se tam vešly. Pokra?ovala jsem ješt? 2 kola, po?ád se m? necht?lo do pitu, ale za?aly se m? h?át vn?jšky pravé strany a tak jsem kone?n? pochopila , že s tím se závodit nedá a ohrožuju ostatní. Na konci 3. kola ješt? chytil Ji?íczek v šikan? n?jakého gagarina a já to do n?j narvala. Potom tedy pit a opravy a beznad?jn? poslední. Bylo m? to líto, protože jsem na této trati cítila boje o p?ední místa, ale nevzdávala jsem to. Jako cíl jsem si dala nedostat kolo od kohokoliv a p?edjet alespo? nová?ka Liara. Ten m? ale zklamal , protože jel potom taky do pitu a já ho tím p?edjela nikoli soubojem. On to pak stejn? vzdal, nevím pro?.
N?jací závodníci to také vzdali a Rocket byl v boxech, takže jsem si ?íkala, že poslední nebudu. Ke konci se m? poda?ilo ješt? p?edjet Ji?íczka a v posledním kole ješt? Kinga, z toho jsem m?la vééélikou radost. Substanceho už jsem nem?la dostatek ?asu dostat.
P?ez ty problémy v prvních t?ech kolech a nucené zastávce jsem nakonec byla spokojená. 10. místo.
...........................................

Ješt? omluva P@chovi (1. kolo, Long) za výjezd z ostré levé, asi polovina trati, výjezd na National. Postr?ila jsem T? do trávy a nepo?kala, ale Tob? auto v?bec na tom výjezdu neakcelerovalo . Já vím že m? to neomlouvá a za trest budu dnes bez ob?da . Ze zv?davosti jsem koukala na replay a Ty jsi p?eto?il motor p?i té hromadné kolizi a pak už Ti to netáhlo, pak jsi zkoušel opravy, ale Lfs bohužel zni?ený motor nedokáže opravit, což nechápu pro??
...........................................

Z Jardových statistik te? vidím, že mám nejlepší Top speed v kvalifikaci a v Longu, nevím jestli to je setupem, nebo nejlepším výjezdem ze šikany na cílovku? co? (ale v draftu to s u?itostí nebylo, koukala jsem na replay)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.