Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.10.2006   #21
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
menit tlacitka?co to?
Ve volantu mas malinkata pcbcka na kterych sou umisteny tlacitka. Tlacitka pravidelne odchazej takze si je po case nechavam vzdy komplet vymenit (cena tlacitka cca 5kc *6 + pivo za pracu) a volant, potazmo tlacitka pak reaguji jako nova levne a velice elegantni reseni kdyby ten clovek ktereho na to mam ted nebyl na dovolene...
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2006   #22
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Apendix View Post
Ve volantu mas malinkata pcbcka na kterych sou umisteny tlacitka. Tlacitka pravidelne odchazej takze si je po case nechavam vzdy komplet vymenit (cena tlacitka cca 5kc *6 + pivo za pracu) a volant, potazmo tlacitka pak reaguji jako nova levne a velice elegantni reseni kdyby ten clovek ktereho na to mam ted nebyl na dovolene...
co s tim volantem delas.ja mam (mel sem ted nepouzivam)wing mana 2 roky neustaleho provozu a tlacidla bez problemu.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2006   #23
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
nazdar agente nevim kdy to bude ty muzes jen v sobotu?
V So muzu vzdy na 99%. V Pa vecer muzu tak na 50% a v Ne tak na 10%. Proste se z prace vracim v Pa vecer nebo v So rano a do prace jdu vetsinou v Ne vecer.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2006   #24
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
co s tim volantem delas.ja mam (mel sem ted nepouzivam)wing mana 2 roky neustaleho provozu a tlacidla bez problemu.
no ja wingmana mam cca 4 roky (snad nelzu) a prvni sada tlacidel me vydrzela cca rok-dva,no a pak vice mene co pulrok se jedno tlacitko posralo nebo hur reagovalo tak sem to nechavam menit vsechno rovnou.
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2006   #25
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Malá návnada.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2006   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Malá návnada.
taky si mohl dat nejakou fotku kde se vas jeste drzim :-( btw ste o cca 2S rychlejsi ale to se zmeni
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2006   #27
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

mam dotaz, kdyz nekdy jezdite, mohli byste dat vedet ostatnim?
SIR is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2006   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
mam dotaz, kdyz nekdy jezdite, mohli byste dat vedet ostatnim?
ok beru na vedomi ted se budem trenovat na altp ale jinak zkus na hamachi najit server KxRGTR - heslo team.pokud tam budem tak jezdime
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #29
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default Post?ehy z online závodu

P?ihlásil jsem se do GT Welcome Cupu 2006, což je ?eská liga v GTR2 - http://www.gtcup.com/. Dneska se jel první závod a tady je pár ?erstvých post?eh?...

Jelo se ve francouzském Magny Cours, což je pom?rn? snadná tra? na zapamatování. Sešlo se nás tam 18, z toho byla 1 sle?na (soud? podle toho, že používala jméno Petra Sklená?ová ). Vládla tam celkem p?átelská atmosféra, všichni znali a dodržovali zásady slušnýho chování b?hem závodního ve?era (chat, chování na trati...), takže v tomhle smyslu pohoda. Hra umí p?edem nastavit délku kvalifikace, warm up i závod, takže admina nebylo t?eba.

Kvalifikace se odjela za vcelku p?knýho po?así, o to v?tší zd?šení zavládlo, když se ve warm upu zatáhlo a na závod p?edpovídali déš?. Našt?stí, jak se ukázalo, nepsadla ani kapka, ale to dop?edu nikdo nev?d?l. Start do závodu byl letmý se zavád?cím kolem ve formaci - tam jsem se poprvý p?edved jako "hrouda", když jsem si to šn?roval po celý ší?ce trati, zatímco ostatní si drželi svojí polovinu. Po dvou zatá?kách mi došlo, že asi d?lám n?co špatn?, tak jsem se za?adil a tvá?il se jakoby nic.

Zelenou vlajku jsem podle o?ekávání propás, takže m? všichni p?edjeli, ale naprosto ?ist?. Postupn? jsem se dokázal prokousávat dop?edu i zpátky, to podle toho, jestli jsem zrovna byl v hodinách já nebo oni. Smyk se totiž s porschem chytá dost blb?. Taky jsem m?l celkem problémy s tím ur?it, kde zrovna je za mnou soupe? - akorát jsem vždycky slyšel ?ev motoru za sebou, ale ani v zrcátkách ani p?i oto?ení hlavy jsem nedokázal zjistit, kde p?esn? je. Našt?stí tam v?tšina lidí používala hlavu, takže ke kontaktu nedošlo.

Te? p?ijde to nejlepší... Závod se pro m? vyvíjel docela slušn?, auto fungovalo skv?le, pilot už trochu h??, ale dalo se, a tak jsem se zhruba v polovin? závodu prokousal na tuším 6. místo. P?esn? podle strategie jsem na konci 28. kola zamí?il do box?, mechanici už stáli v pozoru a ?ekali. Zastavil jsem na milimetr p?esn?, vyhodilo mi to obrazovku, kde jsem si ješt? moh doupravit strategii... Všechno jsem nechal, jak bylo, a escapem zavelel k zahájení zastávky... A bylo to v ?iti, protože ESC = odstoupení ze závodu = DNF. Žádná hláška typu "Opravdu si p?ejete odstoupit? ANO - NE" se nekonala. To bych si ho byl uškub... Takže takhle n?jak jsem zakon?il svoje ú?inkování v tomhle závod?.

Celkov? vzato ale musím ?íct, že ta hra má n?co do sebe a minimáln? stojí za vyzkoušení. Jsou tam totiž v?ci, který t?eba v LFS nenajdete - nap?. funk?ní semafory na výjezdu z box?, mávající tra?oví komisa?i, špin?ní ?elního skla (a že po 28 kolech už toho moc vid?t nebylo), blikající kontrolka paliva v nádrži... Než m? odvedete na hranici, tak bych na svoji obhajobu ješt? rád zd?raznil, že LFS pro m? stále je a bude #1, tohle beru spíš jako zpest?ení a pr?zkum "konkurence".

EDIT: Jo, skoro bych zapomn?l na to hlavní - co se tý?e net kódu, tak jsem p?i 18 lidech nezaznamenal žádnej problém krom? menšího lagování tý sle?ny, ale to byla chyba jejího p?ipojení. Limitujícím prvkem tak byl jenom m?j komp, kterej to celý zvládal na 15-20 fps, což není moc, ale ješt? to bylo hratelný. P?i offline ježd?ní mívám kolem 40 snímk?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 19.10.2006 at 00:07.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #30
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
P?ihlásil jsem se do GT Welcome Cupu 2006, což je ?eská liga v GTR2 - http://www.gtcup.com/. Dneska se jel první závod a tady je pár ?erstvých post?eh?...
si to snad taky koupim muzu se jeste do ligy pridat?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #31
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

offtopic odkaz ...

GT Legends zlacnelo na 399SK /299KC
http://www.gameexpres.sk/product_inf...oducts_id/2754
http://www.gameexpres.cz/product_inf...oducts_id/2754
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #32
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
A kdo byl na invexu, mohl ho koupit za 199 K?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ja ho koupil za 990kc kdyz vyslo njn to uz tak byva si pockam az zlevni gtr2
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #34
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Tak kdy spácháme n?jaký ten závod ? Jsem docela nat?šenej BMW M3 GTR je prost? srdcovka
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2006   #35
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Po?i?te si origoš a poj?te jezdit na www.gtcup.com . Máme tam i BMW M3 ligu ?ist?.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2006   #36
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

a takhle to v zavodech vypada..
to zlute auto, ktere je predjeto a pak probrdzi, to je nase nova akvizice, bojovnice Petra..
je to kratoulinke video..
http://data1.edisk.cz/stahni/61126/g..._(5.09MB).html
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2006   #37
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik View Post
a takhle to v zavodech vypada..
to zlute auto, ktere je predjeto a pak probrdzi, to je nase nova akvizice, bojovnice Petra..
je to kratoulinke video..
http://data1.edisk.cz/stahni/61126/g..._(5.09MB).html
ak tak...v kvalifikaci dobrá, ale v závodech zatím ješt? nic moc...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2006   #38
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik View Post
a takhle to v zavodech vypada..
Pokud n?kdo ud?lá po?ádný video ze závodu, tak ur?it? dej link, ale to jakym stylem se to žlutý auto vrátilo na tra? ve m? moc d?v?ry nebudí. A moc se mi nelíbí grafika, auta vypadají jak namalovaný pastelkama a ne reálný, dob?e to je vid?t na screenech co jsi dával (pozor, te? to nemá vyznít jako srovnání s LFS, ale srovnání nový hry okolo který je takový humbuk a mých o?ekávání - možná nemáš grafiku na max). Je fakt, že v pohybu se to tolik nepozná a hlavn? to nic ne?íká o zábav?, kterou to p?ináší - nevím, full jsem nehrál.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2006   #39
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Pokud n?kdo ud?lá po?ádný video ze závodu, tak ur?it? dej link, ale to jakym stylem se to žlutý auto vrátilo na tra? ve m? moc d?v?ry nebudí. A moc se mi nelíbí grafika, auta vypadají jak namalovaný pastelkama a ne reálný, dob?e to je vid?t na screenech co jsi dával (pozor, te? to nemá vyznít jako srovnání s LFS, ale srovnání nový hry okolo který je takový humbuk a mých o?ekávání - možná nemáš grafiku na max). Je fakt, že v pohybu se to tolik nepozná a hlavn? to nic ne?íká o zábav?, kterou to p?ináší - nevím, full jsem nehrál.
jak rikam, isi replay si vymysli, nic vic, nic min..
v normalnim zavode se vraci uplne normalne..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2006   #40
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Nebo taky mohla mít lag...to by odpovídalo...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.