Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 21.2.2011   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...
V podstate mas pravdu a aj suhlasim, ale uz s tym pocitam. V R2 som isiel do T2 tiez tak aby som sa nikoho nedotkol a mam pocit, ze sa tam okolo mna prehrnulo dost ludi, ktori mali stastie, ze nevznikla nejaka kolizia, pretoze by z toho bola hromadna nehoda, proste ziadna opatrnost
Na druhej strane som v R1 chyboval aj ja, niekde v 2.-3. kole bola pred T2 zlta vlajka, v strede trate stalo auto a nevedel som sa rozhodnut z ktorej strany ho obidem, tak som ho nakoniec trochu suchol zlava, ale bolo to iba na naraznik, takze bez poskodenia geometrie.
A bumpdrafting...tiez ma to zaujalo, ale pokial to nie je zakazane v pravidlach, tak nasa skoda.
K veceru:
Q: pocas Q som v podstate ladil race set, ale bolo to ok, dal som svoje PB, stacilo to asi na 22. miesto, co bolo pre mna po predchadzajucich veceroch uspech
R1: drzal som sa okolo 18.-19. miesta a uzil si par peknych subojov, najviac ma vsak tesi to, ze som isiel bez chyby. To bolo vidiet aj na vysledkovej listine, ked som mal jeden z najhorsich casov na kolo, ale zaroven som bol v cieli pred rychlejsimi, ktori chybovali.
R2: skoro rovnaky priebeh ako R1, akurat o par miest vyssie
Celkovo som spokojny hlavne kvoli tomu, ze som zbytocne nechyboval, kiez by mi to takto islo vzdy Hodi sa sem vyrok Igora Drotara: "Uplne jedno aky cas. Tak sme sa povozili ze to daco nenormalne"
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.