Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.9.2009   #261
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default SMIS grt cup - informace!!!

Zdravím ,dnes se pojede na serveru "- KxR racing zone -" . Heslo máte v e-mailu
masterful is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #262
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Sorry ale já s Kadou dnes nejedeme. V?era jsem p?ijel z dovolené a nasypali na m? spoustu v?cí do zítra, takže ješt? makám a Kada se po práci vysekal na kole, je n?jaký sed?ený a asi to bude i na šití..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #263
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Panove, omlouvam se i ja. Dneska by to opravdu neslo, hlavne bych to asi musel odjet cely levou nohou ;-). Preju dobry zavody.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #264
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

do *****************************************

prvy stint bol skvely, zacinal som z predposledneho miesta, na zaciatku gepas trosku zalagoval a ja som musel ist na tvrde brzd a banan (tusim jirka) za mnou asi tiez, potom som uz len videl v zrkadle, ze je v piesku, nitra na tsku som sa pytal, ci som to zavinil ja, ze nie, tak som isiel dalej...

zvrhlo sa to na splitovy battle s gepasom, par krat som obiehal kxr, ale o par kol ma zase obehli, par krat s gepasom blizke battly, z ktorych vysiel ako vitaz, potom vymena s nitrom...

moj druhy stint.... no ked som nesiel ako ***************** tak potom uz fakt neviem... vecer mavam neprijemny kasel a vacsinu mojich pobytov mimo travy zavinil spominany kasel... ach jaj
bohuzial, mojoou orbou som sa ocitol na predpolsednom mieste a najvacsi gol bol, ked som pustal ghosta a zrazu sa mi ocitla prava strana na trave, okamzite ma skrutilo a zas som stratil sekundy

a este sa ospravedlnujem za "chat", som isiel vyhodit smerovku, aby ma jazdec kxr "nesundal" (potom som si uvedomil, ze je dostatocne daleko... ) a shift tlacitko na DFP mi paradne nezafungovalo, takze namiesto smerovky som tam mal bind na chat...

prva polovicka zavodu pre mna bola fantasticka, ostatok skor trapenie

sry nitro
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #265
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

zatim to vypada pekne, zbytek dopisu pak

Klouczech: clovece, ty ses Pan ridic, v kvalifikaci sem diky tobe zajel PB, jsi skvely ucitel a ani o tom nevis, a v zavode, kdyz sem se stebou nechtel rvat do jedne zatacky, tak ty varovky byly taky pekny
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #266
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

No co ?íct dlouhé ale krásné
?erti + duch to je hrozná "fantasy" podívaná a Banáni to m?li asi jako trénink na DAKAR dokonce se z toho "feš feš" po ?ase dokázali vyhrabávat sami
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #267
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Jen ve zkratce.
Ve 2.stintu p?kné souboje s JackemCY a Fast Jardou, oba pro m? úsp?šné . Ocitl jsem se na 2. pozici, Pak jsem ale chyboval, jsem nachcípanej za?al kašlat a už jsem byl venku rad?ji jsem si vyžádal st?ídání o dv? kola d?ív.
Ve 4. stintu už nebylo co honit (Ghost s Polym jsou pro m? úúúpln? n?kde jinde) a tak hotlap do cíle o udržení 2. fleku, paráda.

Edit: Vítr díky, m?l jsi dnes asi hodn? práce co?
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #268
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Nó bylo to dobrý, no... Kvali mi poslední dobou nejdou, takže ten ?as byl asi tak 0,5s za mým offline maximem. Ale na PP to sta?ilo, takže pro? to dál rozebírat. V závod? jsme m?li asi jediné trable t?sn? po startu - s XRR neumim startovat nebo jsem možná nastavil blb? 1. p?evod, t?žko ?íct. Takže jsem musel mpwristy v 1. kole trochu blokovat (pak ješt? jednou asi v 3. kole, kdy m? p?ibrzdil n?kdo o kolo zpátky), ale pak jsem se dostal do tempa a nebylo co ?ešit. Poly jel dob?e, takže jsme podobn? jako ve m?st? vyhráli o kolo. Celkov? jsem spokojen, ten ?as nejrychlejšího kola m? pot?šil. Akorát jsem teda asi 15 minut p?ed koncem omylem hodil n?co do chatu jak jsem šmátral po tm? na klávesnici. Ale tak stane se... Toho chatu tam bylo víc.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #269
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak z pohledu [APR]....

Q: Zajeli jsme nádhern?, pro Gepase a m? PB, takže paráda.

Race: Oba jsme jeli vep?edu R4 na jistotu, pá? jsme ne?ekali, že pojedeme tak vep?edu, náš cíl byl nedojet poslední a to se povedlo. 1. stint m?l Gepas tradi?n? na statosti a p?edával na 3. míst?. Chvilku mi sice trvalo, než jsem se dostal do tempa, ale i tak jsem na Nitra a Jirku najel n?co p?es 5s. Jirka šel p?ed Nitra a za?al tahat jako drak. Asi 8 kol p?ed plánovanou vm?nou m? p?edjel. 55. kolo - tady se chci omluvit Polymu za zmatky, které sem zp?sobil, když jsem na nájezdu do T4 chytl trávu, ale z?stal jsem na trati a to bylo hlavní, gumy spálené, ale radši jsem zajel do box? o 5 kol d?ív a Gepas šel na 3. stint, který prob?hl bez problém?, akorát se p?es nás dostala posádka Masterful/Bohemian. Masterfula jsem dotáhl, ale ud?lal chybu a podledních 15 kol jsem jel v klidu údržbu na 3. míst?, na kterém jsme i zdárn? dojeli, takže naprosto úžasný!!

Ani jednou jsme nenavštívily písek a nebyla pot?eba žádná oprava, což jsme vážn? ne?ekali.

SupeRobo -> Jezdi taky trochu hlavou, to co si p?edvád?l posledních 20 minut, nad tím z?stává rozum stát....

EDIT: Kdo je všechno nemocnej?... Já se vykašlal p?ed každým stintem do sytosti

Last edited by Fast Jarda; 21.9.2009 at 23:34.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #270
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

pro m? p?knej závod, škoda robovo chyb, mohlo být p?kné místo, m? to na za?átku docela lagovalo, nebo nevim co to bylo, ale všichni m? tam dost poskakovali ob?as 1m sem tam, nic p?íjemnýho když vám najednou auto p?ed váma zm?ní stopu a sko?í vám do cesty a nic nevidíte
za?átek celkem OK, trošku brzdil, ale lepší jet opatrn? 1. kolo než se hned vysekat

postn?te sem n?kdo link na REPLAY nebo rovnou hotový statistiky díky
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 22.9.2009 at 10:41.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #271
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Jen ve zkratce.
Ve 2.stintu p?kné souboje s JackemCY a Fast Jardou ...
Tak zp?t, to byl NiTRo a Fast Jarda
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #272
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

trénink za?al v sobotu 1x 40kol a pak necov nedeli. To je vse takze jsem se spis bal jak tohle dopadne. Navic muj pvni zavod s XRR. Start docela usel, ale na zacatku jsem mel problem s pneu ktery se cca 10kol strasne palily. Na coz jsem doplatil, protoze jsem se klouzal jak na lede a pak nasledoval muj vylet do pisku odkud jsem musel byt vystrkan (za coz dekuju). Zbytek jsem se stale tak nejak zaucoval. V druhe casti jsem nasadil svoje maximum a stahoval a stahoval povedlo by se mozna dostat na druhe misto jen bych nesmel stravit par vterin zase v pisku. Protentokrat v predposlednim kole pred pitem. No co zajezdil jsem si pekne, sice trochu sam, ale diky tomu jsem si XRR docela oblibil a zajel si pb.

btw sorry banani, jednou jsem vas hnusne vytlacil na travu a jednou jsme si nerozumeli a lehce se tukli. Myslel jsem ze se budete drzet vlevo.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2009   #273
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

Q: Asi predposledne miesto, alebo dakde na chvoste pola, nie som racer a bol som rad za kazde kolo pod 1:33.50. I tak sme boli s Erasom dohodnuti ze zacina on...

R: Prve nase stinty boli docela v pohode, moj ciel bol aby sme dosli do ciela a pokial mozno tak nie posledni co sa aj podarilo. Pomerne kratky suboj s Jirkom.svs, no po niekolkych zakrutach (sorry za to esicko, neviem kto bol na chybe ale trosku sme sa poopierali plechmi) mi ukazal ze ja racer nie som, nevadi, pokracujeme dalej kludnym tempom, viacmenej bez vaznejsich chyb. Striedanie s Erasom, kym som bol v sprche tak to asi 3x poslal mimo trat a potom pri pustani asi Ghosta alebo Polyho, neviem, to nejak nevydalo a chytil PZ kolesom travu a uz ho tocilo, smola, nevadi... Vystriedali sme sa teda o trosku skorej, isiel som uz hlavne na istotu, ziadne suboje som uz nemal, iba hotlapping, trosku som dal zabrat gumam no casy aj tak neboli svetoborne (zas dokaz ze bokom mi to ide lepsie ), a po ukonceni pretekov kedy sa uz islo to vitazne kolecko tak mi strelila PP guma, co ma trosku zarazilo a neratal som s tym, ani to nebolo pri zatazeni, takze stastie v nestasti, keby sa to stane o kolecko skor tak by sme mozno ani do ciela nedorazili.


Celkovo hodnotim zavod ako dobry, pacilo sa mi... Mozno keby bolo viac posadok a Eras np, aj tak o nic neslo, skor som cakal takyto skrat na mojej strane ale tak isiel som kultivovanejsie...

A uz sa tesim na bouda challenge o mesiac.
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #274
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Klouczech: clovece, ty ses Pan ridic, v kvalifikaci sem diky tobe zajel PB, jsi skvely ucitel a ani o tom nevis, a v zavode, kdyz sem se stebou nechtel rvat do jedne zatacky, tak ty varovky byly taky pekny
To jsem rád, ale nemyslím si, že já jsem ten pravý
Varovky jsem dal jako omluvu za ten ?ukanec na brzdy.

Takže já jsem to vážn? s*al celých 45minut, protože jsem se na závod nep?ipravil, druhý stint už byl lepší a alespo? PB. Ale musím pochválit Jirku.svs, který jezdil opravdu skv?lel a díky n?mu jsme vybojovali 2. místo. Lépe to ani nešlo.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2009   #275
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
To jsem rád, ale nemyslím si, že já jsem ten pravý
Varovky jsem dal jako omluvu za ten ?ukanec na brzdy.

Takže já jsem to vážn? s*al celých 45minut, protože jsem se na závod nep?ipravil, druhý stint už byl lepší a alespo? PB. Ale musím pochválit Jirku.svs, který jezdil opravdu skv?lel a díky n?mu jsme vybojovali 2. místo. Lépe to ani nešlo.
ale i v kvali, jak sem te poustel na rovince, tak si mi bliknul
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #276
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - výsledky

Výsledky ze 5 závodu Smis GTR Endurance Cup 2009 jsou zde
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #277
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

Mam pocit ze tam je chyba, za mpower nesiel bavorak ale JackCY ...
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2009   #278
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by NiTRo View Post
Mam pocit ze tam je chyba, za mpower nesiel bavorak ale JackCY ...
Já v?d?l že se n?kdo najde
masterful is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2009   #279
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009

Vážení závodníci a p?íznivci rychlých kol, p?inášíme Vám informace z probíhající závodní série, která se jede pod hlavi?kou Smis GTR Endurance Cup 2009. Po letní p?estávce se nám cup p?ehoupl do druhé poloviny a všechny závodní týmy se nám p?esunuli do Anglie a to konkrétn? na okruh Westhill International který se nachází ve farmá?ské oblasti západní ?ásti samotné Anglie. Více na stránkách týmu Knipex racing v sekci "NOVINKY ZE ZÁVOD?NÍ"
masterful is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2009   #280
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Vážení závodníci a p?íznivci rychlých kol, p?inášíme Vám informace z probíhající závodní série, která se jede pod hlavi?kou Smis GTR Endurance Cup 2009. Po letní p?estávce se nám cup p?ehoupl do druhé poloviny a všechny závodní týmy se nám p?esunuli do Anglie a to konkrétn? na okruh Westhill International který se nachází ve farmá?ské oblasti západní ?ásti samotné Anglie. Více na stránkách týmu Knipex racing v sekci "NOVINKY ZE ZÁVOD?NÍ"
Super report, ale nezapome? zm?nit zpátky Ghosta za Gepase v rozhovoru.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.