Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.4.2013   #1
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation Skiny

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 09:29.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #2
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation Pravidla

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!!
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #3
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation

Takže tady to bude všechno:[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. .Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.

vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 20kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic (cz) (nick musi byt bile)
Do p?edm?tu: Demo liga

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!! ←pravidla

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 11:59.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #4
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #5
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Red face

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
ako demo jazdec si nemoze nahrat skin na lfsworld ,ako to chces riesit? licencovany nemaju s tym problem.
No drzim palce pri organizovani ,ale taka mala rada , ked nieco robis ,skus si spravi narychlo neaky web hosting ,tam nahrat pravidla , nie odkaz na niekoho a este pouzit aj jeho priklad prihlasky(ani nechcem vediet ci si si pytal povolenie nato). Detaily robia zazraky ,neni to rypanie ,ale taka rada do buducna
Dík už jsem to poupravil. Jak mám ud?lat webhosting? Já taky mám jen demo a skin? tam mám min 100

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 12:21.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #6
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To sice máš, ale nikdo krom? tebe je neuvidí, protože je nem?žeš uploadnoat na lfsworld.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #7
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default ffuu

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To sice máš, ale nikdo krom? tebe je neuvidí, protože je nem?žeš uploadnoat na lfsworld.
a když už jsou?
jinak by se to dalo vy?ešit ?íslem na spz
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Mirek Stod?lka: Mohl jsi se aspo? zeptat, než jsi p?lku v?cí zkopíroval, navíc linkuješ na odkaz na mých stránkách. Prosím, aspo? si to uprav a ho? to n?kde na sv?j vlastní hosting. Díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2013   #9
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Mirek Stod?lka: Mohl jsi se aspo? zeptat, než jsi p?lku v?cí zkopíroval, navíc linkuješ na odkaz na mých stránkách. Prosím, aspo? si to uprav a ho? to n?kde na sv?j vlastní hosting. Díky.
Cht?l jsem se zeptat ale cht?l jsem to mít hned tak se ptam na dve veci 1. muzu?
2 Jak si udelam webhosting?
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #10
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Default

Jak mám ud?lat hlasování?
__________________
Zdraví vás rs logic(CZ).
Škoda Octavia II 2.8 V6

Last edited by Mirek Stod?lka; 15.5.2013 at 09:09.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.