Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.1.2008   #41
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
toto mam nastavene na maximum (brzdenie je imo to len otazka treningu). najhorsie je to vtedy, ked treba brzdit a radit z 5 do 2 dolu kopcom alebo po hrbolatom povrchu.
no brzdeni z kopce ti vlastne posune brzdnej ucinek vic dopredu a tim padem se to zhorsi... no nezbyva nez se s tim poprat, i v realu je brzdeni v tehle pripadech o skillu
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #42
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
no brzdeni z kopce ti vlastne posune brzdnej ucinek vic dopredu a tim padem se to zhorsi... no nezbyva nez se s tim poprat, i v realu je brzdeni v tehle pripadech o skillu
obecne vzato nejhorsi jsou ty nizky rychlosti- rozdil v rpm mezi 1-2 by mel byt vzdycky nejvetsi, setrvacna energie rotujicich hmot za prevodovkou (kola, brzdy), ktera vyrovnava ten raz uz je mala a je tedy i nejvetsi raz od setrvacnosti motoru- a je potreba podrazovat co nejpozdeji. tolik k praxi.
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #43
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
obecne vzato nejhorsi jsou ty nizky rychlosti- rozdil v rpm mezi 1-2 by mel byt vzdycky nejvetsi, setrvacna energie rotujicich hmot za prevodovkou (kola, brzdy), ktera vyrovnava ten raz uz je mala a je tedy i nejvetsi raz od setrvacnosti motoru- a je potreba podrazovat co nejpozdeji. tolik k praxi.
cize brzdit na 5 a 4 a tesne pred zatocenim volantu podradit do 2?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #44
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

K tomu zákazu skoku do garáže - sta?í jenom zastavit, nebo se musí dokon?it zastávka v boxech? V propozicích je sice napsáno, že "zastavit na boxovém stání", ale zatím ve všech ligách, kde se tohle pravidlo uplat?ovalo se musel dokon?it pitstop.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #45
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nevidím d?vod v dokon?ování pitstopu, jestli to má ?lov?ka jako zdržet v p?ípad? masivního poškození, tak sta?í nastavit neopravovat, pneu nem?nit, nedotankovat a pitstop bude dokon?en stejn? hned, takže to je stejný jako sko?it rovnou do garáže. Já to chápu tak, že se sta?í doplazit na boxový stání.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #46
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default Novacek

Jako novacek hodne uvazuju o prihlaseni se. Problem mam v tom, ze nevim s jakym typem auta se jede. Podle povinych polepu by to melo byt FXO, ale zarazi me, ze to nikde neni uvedene nebo se pletu?
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #47
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

minimalne tady je jasne napsano, ze se jede s FXO
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2008   #48
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Pravda, ale vychazel jsem z zrejme obsahlejsich propozic popsanych zde a v pravidlech to nikde asi neni.
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #49
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

zákaz resetu - spectate po odjetí celého pole a do p?ijetí 1. závodníka

znamena to, ze po nehode mam nechat prevratene auto na trati a prepnut sa do spectate az ked prejdu vsetky ostatne auta? nemozem sa prepnut do spectate hned ako budem na streche?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #50
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
zákaz resetu - spectate po odjetí celého pole a do p?ijetí 1. závodníka

znamena to, ze po nehode mam nechat prevratene auto na trati a prepnut sa do spectate az ked prejdu vsetky ostatne auta? nemozem sa prepnut do spectate hned ako budem na streche?
podle me to presne todle znamena nevim, ale nikdy se mi nelibilo kdyz nekdo dostal smyk, prevratil se a hned PIT.. prijde mi to takovy divny, i ty bouracky k tomu zavodeni patrej, v realu se taky nikdo neprepne do boxu ale musej si ti ostatni poradit se situaci...
BooM is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #51
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Souhlas, už proto, že když dostane n?kdo smyk, ten za ním automaticky ubere a kdyby se te? p?epl do spectate ten, co m?l nehodu, tak ten brzdící by na tom prod?lal, protože ostatní by v klidu jeli naplno. Zrovna v?era jsem dostal ban za to, že jsem dostal smyk, zašlápl brzdu a z?stal stát, protože za mnou jelo celé pole o kolo nap?ed :/
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #52
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Dallda View Post
Jako novacek hodne uvazuju o prihlaseni se. Problem mam v tom, ze nevim s jakym typem auta se jede. Podle povinych polepu by to melo byt FXO, ale zarazi me, ze to nikde neni uvedene nebo se pletu?
ano, jede se s FXO, do propozic jsem to zapomel napat, takze diky, uz jsem to tam doplnil... to je tak kdyz to clovek uz dela dlouho a neco mu prijde uplne samozrejmy...

jinak k pitum>
ano staci dojet na box stani a zastavit tam
ano spectate az pote co projedou vsichni, jelikoz bouracky a z toho vznikle situace k zavodum patri
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #53
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Chaosi muzu si napsat to startovni cislo uz do skinu? nebo na ty cisla bude mit pravo nekdo z minule ligy? co sem se dival, obe byli obsazeny (18,118)
BooM is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #54
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

pokial tie cisla nie su tu

http://www.czechlfs.net/liga/PCO_SOC...ch_PCOOC08.txt

tak ti to moze byt jedno...

neviem co je na tom tak zlozite
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #55
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
pokial tie cisla nie su tu

http://www.czechlfs.net/liga/PCO_SOC...ch_PCOOC08.txt

tak ti to moze byt jedno...

neviem co je na tom tak zlozite
hodne lidi da jeste prihlasky a maji narok na sve cislo z minula.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #56
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Post Když jsme u t?ch dotaz?

nevím jestli jsem to p?ehlídl nebo to není uvedeno v propozicích ani pravidlech,ale docela by m? zajímalo jestli v PC-OPRAVY Škoda Octavia Cup bude povolen pohled na kola nebo ne
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #57
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by StandaCZ View Post
nevím jestli jsem to p?ehlídl nebo to není uvedeno v propozicích ani pravidlech,ale docela by m? zajímalo jestli v PC-OPRAVY Škoda Octavia Cup bude povolen pohled na kola nebo ne
kdyz ctu, co mas v podpisu za sestavu, tak mi nenapada jediny rozumny duvod, proc si davat pohled, pri kterem nemas bocni zrcatka. Coz zrovna pri 25 autech na trati muze byt o pruser. Imho i omezeny pohled na silnici diky zobrazeni kabiny patri k simulaci a povinny pohled z kabiny nastoluje rovnejsi podminky.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #58
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Post

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
kdyz ctu, co mas v podpisu za sestavu, tak mi nenapada jediny rozumny duvod, proc si davat pohled, pri kterem nemas bocni zrcatka. Coz zrovna pri 25 autech na trati muze byt o pruser. Imho i omezeny pohled na silnici diky zobrazeni kabiny patri k simulaci a povinny pohled z kabiny nastoluje rovnejsi podminky.
no ?áste?n? máš pravdu,ale taky ti musím oponovat.Nep?ipadá mi moc reálný se na tra? koukat z krabi?ky 5x5 cm.Ur?it? ty zrcátka m? vadí,že je nemám u pohledu na kola.Jist? p?ijde ?as kdy se nau?ím dob?e jezdit s pohledem z kabiny,ale ur?it? to te? do ligy nestihnu.
Takže m?j dotaz stále trvá.Píšeš,že povinny pohled z kabiny nastoluje rovn?jší podmínky,ale nepíšeš jetli tento pohled bude povinny i v lize.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #59
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
kdyz ctu, co mas v podpisu za sestavu, tak mi nenapada jediny rozumny duvod, proc si davat pohled, pri kterem nemas bocni zrcatka. Coz zrovna pri 25 autech na trati muze byt o pruser. Imho i omezeny pohled na silnici diky zobrazeni kabiny patri k simulaci a povinny pohled z kabiny nastoluje rovnejsi podminky.
osobne jezdim pohled z auta

ale porad je to jenom hra, a stejny podminky nikdy nedocilime tak proc by si nemohl kazdy jet pohled ktery mu vyhovuje.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2008   #60
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by StandaCZ View Post
Jist? p?ijde ?as kdy se nau?ím dob?e jezdit s pohledem z kabiny...
Tak na to si po?kám... Nebu? srab a jezdi s pohledem z kabiny, aspo? se máš na co vymlouvat, pro? ti to nejde, a nebudeme se ti na team radiu tolik smát.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.