Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.1.2008   #161
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Ja tam v nedeli jsem urcite
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2008   #162
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

blbec jsem si toho vsimnul az ted, takze takto narychlo to asi nepujde
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2008   #163
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Budou ke koupi nalepky LFS?
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2008   #164
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Budou ke koupi nalepky LFS?
jj, par jich mit budem...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.1.2008   #165
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Tak to se tesim az doma vsechno polepim
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #166
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Prototyp Force Dynamics 401 - video
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #167
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
ja som myslel ze ta firma uz skrachovala. vychadzam z toho ze v decembri ponukali 2 posledne 301 na predaj za lacny peniaz.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #168
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som myslel ze ta firma uz skrachovala. vychadzam z toho ze v decembri ponukali 2 posledne 301 na predaj za lacny peniaz.
ze by proto, ze budou prechazet na mladsi, pritazlivejsi, novejsi a lepsi verzi?

Last edited by Tommy V.; 21.1.2008 at 19:24.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #169
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som myslel ze ta firma uz skrachovala. vychadzam z toho ze v decembri ponukali 2 posledne 301 na predaj za lacny peniaz.
neplest si vyrobce (sidlici u New Yorku) a lidi co si stroj koupi... ty dve masiny prodavali nejaci typci co si v SanDiegu (kalifornie) otevreli hernu, ale nedoslo jim, ze to lidi neznaj a na nejakou poradnou medialni kampan uz nemeli... tak nemeli ksefty a skoncili... skoda ze to nezabalili az koncem roku, to bysme uz asi meli vydelanej nejakej ten peniz a jednu z nich koupili...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #170
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Tak bych si dovolil napsat svoje zazitky z prvniho stretnuti s 301, protoze jsem z toho totalne "vyplesklej"

Když clovek vidi funkci tohoto stroje na videu, tak si rika, ze to neni az tak hardcorovy. Teprve na vlastni oci zjisti, co ta masina opravdu dokaze. Me osobne velice prekvapila ultra rychla odezva na reakci auta. Nekdy ma clovek skoro pocit, ze se zastavi cas a rozbehne se az po tom, co se zmeni poloha 301.
Ten kdo si zkrati cestu pres obrubnik, tak si muze pripravit pytlik na blinkani, paklize je slabsi povahy, nebo jiny pytlik na ukousnuty jazyk, paklize jezdite s vyplazlym jazykem. Minimalne vam 301 vypklepne nohy od pedalu a cvakne se zuby. Jestlize se vam to nepodari na asfaltu podchytit volantem (a verte mi ze s tim forcefeedbackem to nejde zas tak snadno), tak mirite primo na barieru a to je vas konec. Ted vam nezbyva nic jineho nez sedet, protoze kdyz se o neco pokousite, tak vypadate jako opily pitomec, ktery se snazi chytit volant. Ze vzdalenosti dvou metru to spis pripomina neco mezi chytanim motýl? a nepresnym tleskanim. Pri prvnim narazu vam nohy vyleti do vzduchu a mlati sebou v prostoru pedalu a pokud se konaji dalsi udery o barieru, tak se cely proces opakuje.
Dalsim zazitkem, ktery doma pred 19" obrazovkou nezazijete je vtahnuti do hry. Byl jsem nadsen tim, ze kdyz jsem se chtel podivat do zrcadka, tak jsem musel hlavou opravdu pootocit a nejenom premrknout ocima. Myslim si, ze jeste vetsiho vtazeni do hry by se docililo, kdyby okoli bylo tmave. Tzn. kdyby se zhasly vsechny svetla a svitila by jenom obrazovka resp. platno. Clovek by totiz vnimal pouze obraz a nevnimal by pohybujici se okoli, tudiz by si nevytvarel umely horizont podle zdanlivemu pohybu okolnich predmetu.
Uzasny pocit take zazijete, kdyz jedete po tahlych zatackach na okruhu Kyoto (mam dojem, ze se to tak jmenuje). Auto se totiz v techto zatackach postavi na vnejsi dve kola, ty se zahriznou do povrchu, ale po chvili jako by to nevydrzely, tak o kousek odskoci a tohle se s pravidelnosti opakuje asi trikrat. Schvalne jsem si to doma zkusil a cely tenhle proces je naznaceny opravdu decendnim naklonenim obrazu. (Pozn. autora: Jiz jsem to zazil v realu na morokarach. V aute totiz mnohem drive ztratite adhezi a pak uz se jenom sunete.)
301 ma pádla, coz je jedna z nevyhod. Ta schaltpaka tam opravdu schazi.
Co me pobavilo byl pohled na cloveka, ktery drzel pravou rukou volant uprostred a pres ni radil levou rukou o jeden stupen vis. Bylo to opravdu k pokukani obzvlaste pak, kdyz radil nahoru v leve zatecce. Cely vysledek potom vypadal, jako kdyz si chce uplest vanocku z vlastnich rukou. Kdyz mu doslo, ze vic volantem uz otocit nemuze (z biologickych duvodu), tak volant pustil a po tomto ukonu zpravidla nasledovalo dekorování okolní scenerie jednotlivými casti karoserie a vytvoreni skinprint? na barié?e.
Co k tomu na zaver dodat. Asi jen ze jste opravdu prohloupili, ze jste se nedostavili. Nejen, ze jsem si krasne zajezdil na 301, momu a unikatnich pedalech Chaose, ale zaroven jsem si vyslechl par drbu z paddocku automotodromu Most.

Last edited by JENDAN; 21.1.2008 at 20:19.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2008   #171
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jsme radi ze se to libilo byli jsme z toho stejne vypleskli kdyz jsme to zkusili poprve
jinak co se tmy kolem tyka, tak mas pravdu, zkousel jsem to a je to jeste lepsi... jinak saltrpaka je v reseni...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #172
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Libilo a strasne. Jestli narazim na nekoho, kdo je clenem nejaky vyznamny firmy na relativne dobre pozici a zaroven ma velkou chut k autum tak mu to samozrejme doporucim 301

Ps.: skoda ze jsem si zajezdil jen jednou. Trochu jsem to prokaucoval tim, jak jsem cekal a pozoroval ostatni abych se vyvaroval co nejvice chyb. Chtel jsem si zkusit jeste zadokolku...no nic aspon duvod proc jit priste
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2008   #173
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

jak jsem koukal na to video tak myslim, ze ta rotace ma svuj velky smysl... doufam, Roberte, ze se brzo budete prejmenovavat na 401
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2008   #174
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Urcite, ale o to vice by to asi chtelo odrusit okoli. Treba pres sebe prehodit nejakou cernou plachtu
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2008   #175
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
jak jsem koukal na to video tak myslim, ze ta rotace ma svuj velky smysl... doufam, Roberte, ze se brzo budete prejmenovavat na 401
no 401 je zatim prototyp a jestli ji nekdy budem mit zustava otazkou... v tento okamzik bychom asi 401 misto 301 neporizovali, jelikoz dle slov prezidenta FD uz neni tak mobilni jako 301... je sirsi a vazi kolem 600kg... jinak 401 rozhodne chceme, cim driv tim lip, ale myslim ze si jeste nejakej ten rok pockame...

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Urcite, ale o to vice by to asi chtelo odrusit okoli. Treba pres sebe prehodit nejakou cernou plachtu
jj, uz i u 301 je hodne znat, kdyz je kolem tma...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2008   #176
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

2. + 3.2.2008 - Ve?ejná akce v Most?
V tyto dva dny bude 301 v Most? v restauraci Sportovka. Od soboty 2.2. cca 17.00 do ned?le 3.2. do cca 17.00. T?šíme se na Vás!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2008   #177
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

2Chaos: V patek, kdyz jsem si byl vyzvednout ty samolepky, tak jsem tam potkal nejakyho typana, ktery tvrdil, ze byl ve ctvrtek s (asi) tebou na 301. Byl tim hodne nadseny a rikal, ze dost premysli o tom, ze by si te objednal na nejakou akci. Bohuzel jsem z nej vic nevypacil. Myslis, ze bys mi to mohl osvetlit? Zajima me to hlavne kvuli tomu, kam LFS a vlastne i 301 pronika
A abych taky stihnul pripadne koupit listek na koncert nebo co to bylo.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2008   #178
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak jsem se na 301 kone?n? projel taky (d?kuju Chaosovi s Emylem) a bylo to super. Te?, když už trochu vím o co jde, bych si vybral asi jiný trat? a auta a taky by to cht?lo mít ty kombinace trochu najetý, a? ?lov?k ví, kde brzdit a neztrácí zbyte?nýma chybama ?as na samotný 301 - díky v?tšímu FOV jsem m?l totiž pocit, že nejedu tak rychle a v?tšinu zatá?ek jsem probrzdil. Zrychlení, bržd?ní a simulace odst?edivé síly v zatá?ce je parádní, ?lov?k nevnímá to naklopení, jen to p?etížení. Trochu problém je s nastupujícím smykem, na PC ho poznám o dost líp a to jak z obrazu, tak ze zvuku gum - tohle myslím vy?eší 401, která se i otá?í a p?jde už ?ídit "zadkem".
Na záv?r mi Chaos nastavil 3 pedály (což jsem nikdy p?edtím nejel, spojku nemám), takže jsem tím šlapáním zelí ur?it? pobavil všechny okolo
Rozhodn? všem doporu?uju 301 zkusit
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2008   #179
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Muzu se jen zeptat, jak velky mas nohy? Ja mam 41 a nemohl jsem si vubec oprit patu o podlahu, takze davkovani plynu bylo ubohe.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2008   #180
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Muzu se jen zeptat, jak velky mas nohy? Ja mam 41 a nemohl jsem si vubec oprit patu o podlahu, takze davkovani plynu bylo ubohe.
42,5 a problém jsem nem?l. Teda "m?l" a to s tuhostí plynu, jsem zvyklý z DFP a koneckonc? i z auta na hodn? malý odpor, na plyn na 301 se musí hodn? tla?it - ale asi je to proto, aby se p?i naklopení dop?edu lidem nepropadla noha.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.