Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.12.2006   #201
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

já nevim asi n?kde d?lam za?áte?nickou chybu, ale n?jak nem?žu namapovat osu spojky v LFS. ve Windech jde, ale v LFS na ní neni ani sloupe?ek s osou (jako t?eba u brzdy, plynu a otá?ení) a mam v LFS nastavení požívat spojku na osu
edit: aha, dobrý už to mám
edit2: tak nemam )
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web

Last edited by joshua; 28.12.2006 at 17:18.
joshua is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2006   #202
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

a mas tu spravnou osu prirazenou ke spojce?
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2006   #203
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
a mas tu spravnou osu prirazenou ke spojce?
práv? že mi p?i?adit nikam nejde. když ji zmá?knu ta se nic nehne v nastavení v t?ch osách
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 28.12.2006   #204
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

problém je vy?ešen. byl asi n?jak špatn? nainstalovanej logitech profiler 5.0, vy?ešil to reinstal
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2007   #205
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default porazelo

tak sa pochvalim :-)

dnes moje G25 vypovedalo sluzbu

prave paddle funguje podla nalady :-)

takze si to rezem na plny kotol zo zatacky a sanzim sa radit hore a snazim a snazim a ono neradi trhnem volantom a zrazu uz radi :-) a tak to nahodne neradi
zaujimave ze smerom dole to nerobi nikdy tam to funguje

akurt ze som uz nasiel manika na logitech fore ktore mu robi to iste takze typujem ze to bude asi blby mikrospinac pod tou packou

takze som ho dnes zabalil ( stihol som prekliat logitech druhy krat,) neviem ci som uz stary na tetris ale chvilu trvalo kym som to dostal spet do povodnej skatule :-) (paroxne dfp ma vacsiu skatulu) tuna uz optimalizacia presiahla vsetky medze :-) mohli aspon nakreslit komix :-) pripadne popis

ze pedale tam dostanem jedine z medziplynom do trojky :-) na pake

az take strasne to nieje ale kusa som sa zapotil

akurat sa tesim na boj z veternymi mlynmi alias reklamacne odd. agemu :-)
dufam ze mi ho nejaky iqvac posle po mesiaci spet ze je dobry bo on ras stlacil packu v gamedevices a zatriaslo mu to z volantom ako z UFOM :-)
a este bude chciet peniaze za neopravnenu reklamaciu, uz teraz mi stupa tlak :-))) ale mozno to prebehne vsetko ok a do mesiaca budem vlastnikom plne funkcneho G25

zatial cau a mozno ozbijam suseda o DFP ci vyhrabem nejake zaprasene MOMO a ukazem sa v lige :-)
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #206
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

m?žu se zeptat n?koho kdo má G25 delší dobu v jakým stavu je k?že na volantu ?
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #207
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Ve stejným jako byla p?i vybalení z krabice.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #208
Dagger
Member

 
Dagger's Avatar
 
Join Date: 6.10.2006
Location: Liberec
Posts: 100
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
m?žu se zeptat n?koho kdo má G25 delší dobu v jakým stavu je k?že na volantu ?
Delší dobu? Je to docela novinka, ale vypadá stejn?.
Teda když smetu prach.:-)
Dagger is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #209
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Kdyby jste nekdo chtel G25 prodat mel bych zajem
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #210
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Necht?j, dneska mi ta svi?a p?i krosu skoro zlomila palec pravý ruky... D?vod - pro moje tlapky malá vzdálenost mezi v?ncem volantu a pádlama. Další v?c, co m? trochu mrzí, je dost tenkej v?nec, DFP nebo Momo jsou na tom líp. No a poslední jsou ty pazvuky p?i rychlým otá?ení volantem, nap?. kontra p?i smyku. Asi se budu muset uchýlit k n?jakým DIY praktikám...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #211
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Volat vymenis za nejakej levnej tuzingovej a na vrceni si zvyknes. Me u DFP nevadi protoze jsem zazranej do hry tohle jde uz mimo me.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2007   #212
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default G25 (problém)

Ahoj fandové dobrého ná?iní.

Mám tenhle super volant od vánoc (prémije padly ) je to dost dobrý i když se p?ikláním k názoru že mohl být masivn?jší v?nec a ?azení trochu dál ,ale jinak super.
Bohužel mám problém s externí konzolí ,p?i p?epnutí na sekveci mi tak?ka z?stává viset tah k sob? (chceteli dol?) nevím jestli je to normální (asi ne) ,ale dost mi to vadí asi budu reklamovat cht?l jsem tam mít r?????u a nejde to je furt zakouslá mrcha poradí n?kdo PROSÍÍÍÍÍÍM????.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2007   #213
Dagger
Member

 
Dagger's Avatar
 
Join Date: 6.10.2006
Location: Liberec
Posts: 100
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Ahoj fandové dobrého ná?iní.

Mám tenhle super volant od vánoc (prémije padly ) je to dost dobrý i když se p?ikláním k názoru že mohl být masivn?jší v?nec a ?azení trochu dál ,ale jinak super.
Bohužel mám problém s externí konzolí ,p?i p?epnutí na sekveci mi tak?ka z?stává viset tah k sob? (chceteli dol?) nevím jestli je to normální (asi ne) ,ale dost mi to vadí asi budu reklamovat cht?l jsem tam mít r?????u a nejde to je furt zakouslá mrcha poradí n?kdo PROSÍÍÍÍÍÍM????.
Když p?epínáš na sekven?ní fofrklacek, tak páku musíš nejd?ív zatla?it dol?, jako když ?adíš zpáte?ku. Jinak ti leze "k sob?" a p?epína? na sekvenci/H ?azení, nedop?epneš zcela. P?i p?epínání zp?t ze sekvence na H bez zatla?ení "leze" zase nahoru. Ale pokud ti to d?lá i se zatla?enou pákou, tak je chyba v HW. Stejn? nechápu jak jsi cht?l docílit ru?ky - stejn? by byla naximáln? digitální(tla?ítkovitá) a nikoliv analagová, jako mám p?ed barákem v aut?. A ?adit zase ?udlikama...
Dagger is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2007   #214
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by Dagger View Post
Když p?epínáš na sekven?ní fofrklacek, tak páku musíš nejd?ív zatla?it dol?, jako když ?adíš zpáte?ku. Jinak ti leze "k sob?" a p?epína? na sekvenci/H ?azení, nedop?epneš zcela. P?i p?epínání zp?t ze sekvence na H bez zatla?ení "leze" zase nahoru. Ale pokud ti to d?lá i se zatla?enou pákou, tak je chyba v HW. Stejn? nechápu jak jsi cht?l docílit ru?ky - stejn? by byla naximáln? digitální(tla?ítkovitá) a nikoliv analagová, jako mám p?ed barákem v aut?. A ?adit zase ?udlikama...

Práv? že to d?lá po zamá?knutí fofrklacku a p?epnutí asi chyba
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2007   #215
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Question Divný zvuk

zdravim, me u G25 zacal pri otaceni(jen malinko,kdyz tocim) vychazet takovej divnej zvuk,jakoby piskani, jako by ty prevody jeli na sucho, Nejsem sám komu to d?lá ten zvuk, leze to na nervy jediny reseni asi bude volant rozebrat a maznout prevody
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2007   #216
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

radsi mi ho dej, nez ho uplne znicis...
jet is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2007   #217
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
radsi mi ho dej, nez ho uplne znicis...
dám ti microsoft sidewinder ten prvni bez FF ,bez pedalu
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #218
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Reklamace G25

Tak jsem dnes poslal G25 na reklamaci ,uvidíme jak se dodavatel pochlapí, jak bude rychlej. bohužel musím tedy op?t použít Wingman formula FF GP ,vrže,sk?ípe ale musí vydržet.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #219
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Tak jsem dnes poslal G25 na reklamaci ,uvidíme jak se dodavatel pochlapí, jak bude rychlej. bohužel musím tedy op?t použít Wingman formula FF GP ,vrže,sk?ípe ale musí vydržet.
moje prihoda:
v patek jsem ho koupil druhy den v sobotu reklamoval a v utery jsem mel novej kus...
ten zatim funguje bez problemu
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #220
Dagger
Member

 
Dagger's Avatar
 
Join Date: 6.10.2006
Location: Liberec
Posts: 100
Default Dagger

Za?ínám mít strach. M? zatim funguje dob?e, nevim, asi 3-4 m?síce ho používám. M?žete sem n?kdo taky napsat, že vám funguje, nebo mám št?stí zatim jen já.: fence:
Dagger is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.