Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Hlasujte pro vhodný termín srazu
3.–4.8. 0 0%
10.–11.8. 5 38.46%
17.–18.8. 7 53.85%
24.–25.8. 7 53.85%
31.8.–1.9. 4 30.77%
7.–8.9. 5 38.46%
14.–15.9. 6 46.15%
21.–22.9. 6 46.15%
28.–29.9. 5 38.46%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.5.2013   #1
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default CZ/SK LFS sraz 2013

E: Posty p?esunuty z tématu Savage simsports a založeno nové téma (pozn. Kid).

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Taky gratuluju klucí, snad si budem moct zazávodit na n??em naživo, a? už na motokárách, nebo na simu vedle sebe na n??em, co nikdo z nás nezná.
Docela m? ten Race-Club láká, tak uvidíme, možná se tam n?kdy vypravím
__________________
Flame

Last edited by Kid222; 23.5.2013 at 18:43.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ja by som tiez mal naplanovat vylet do Plzne i ked to mam daleko ale ked uz som v LX cupe vyhral ten poukaz, tak dalsi dovod ist to tam poocumovat Nejaka hromadnejsia lfs akcia nemusi byt zla. Ja mam este za ciel ist na Plzen priamo v pivovare a pocul som ze mesto je to pekne takze hadam niekedy coskoro sa tam vypravim
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #3
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hoši, já jsem jen pro ud?lat n?jakou slezinu. Tomu, kdo by byl zdaleka, m?žu poskytnout nocleh, nebo se dá spát t?eba kousek ode m? na koleji snad za 200K?/noc, a m?žem to protáhnout na víkend. Na RACE CLUB se dá složit a na jeden zav?ít pro sebe a ud?lat si po?ádný turnaj. Vhodný po?et lidí vidím 9, min 6, max 12, každopádn? by to cht?lo po?et konkruentní s 0 v aritmetice modulo 3.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #4
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Jsem ur?it? pro!

V Jihlav? známí kone?n? finišují motokárovou tra?, která je široká, rychlá a snad 1km dlouhá a nebyl by problém tam v lét? uspo?ádat závody a kalbu...

navíc je Jihlava p?ibližn? ve st?edu ?R, takže by to m?li všichni podobn? daleko.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jsem ur?it? pro!

V Jihlav? známí kone?n? finišují motokárovou tra?, která je široká, rychlá a snad 1km dlouhá a nebyl by problém tam v lét? uspo?ádat závody a kalbu...

navíc je Jihlava p?ibližn? ve st?edu ?R, takže by to m?li všichni podobn? daleko.
Tohle!

Jinak nebyl by odkaz na tu dráhu, jestli už mají stránky?

A posledn?, aby se nespamoval Savage thread, navrhuju založení novýho ve všeob. diskusi.

E: Na p?ání Saváží p?esunuto.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 23.5.2013 at 18:32.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #6
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Když by to vyšlo, tak se rád z??astním.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #7
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tohle!

Jinak nebyl by odkaz na tu dráhu, jestli už mají stránky?

A posledn?, aby se nespamoval Savage thread, navrhuju založení novýho ve všeob. diskusi.

E: Na p?ání Saváží p?esunuto.
Sry Savage!

Odkaz je, ale mají tam prd. Já jim budu muset ud?lat aspo? FB stránku a dát tam n?jaký fotky.

http://www.starkar.cz

Nebude to taky tak drahý, jako jinde a bude se tam moct p?espat pod st?ížkou.
Ideální na venkovní kalbu, pokec.
Navíc je hned vedle p?es plot blázinec a Tesco
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2013   #8
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To jsme se posunuli o notný kus jinam. Btw kolem Plzn? jsou t?i! motokárové dráhy, z toho jedna snad nejdelší v Evrop? (?asy kolem 1:13 na kolo) a 4. v je v Chebu, což je autem od Plzn? po dálnici kousek relativn? a ten okruh má fakt úrove?, jezdí se tam i mezinárodní sout?že. A taky je v Plzni samoz?ejm? RACE CLUB. :P Tam si m?žem ud?lat celodenní zábavu za zlomek ceny motokár + spousta lidí je z okolí nebo p?ímo Plzn? (co m? napadá Ghost, Lala, Flame to má snad 40min po dálnici, já, Ježek, Tomáš Baran?ík, Petersbond, JackCY taky není daleko...). Bavorák si zas bude asi chtít vybrat vyhraný voucher taky, když už bude v ?R. No já hlasuji pro Plze?.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #9
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jsem ur?it? pro!

V Jihlav? známí kone?n? finišují motokárovou tra?, která je široká, rychlá a snad 1km dlouhá a nebyl by problém tam v lét? uspo?ádat závody a kalbu...

navíc je Jihlava p?ibližn? ve st?edu ?R, takže by to m?li všichni podobn? daleko.
Což o to stejn? daleko vzdušnou ?arou ale bez auta je to ž?žo asi se tam dostat. Na toto jsou v?tší m?sta lepší a také kde je nejvíce lidí. V Plzni se to sejde hned Dojdou p?šky nebo MHD.

Pro m? ve?erní rodeo znamená tam z?stat p?es noc leda by n?kdo jel plze? -> tábor (jihlava) -> brno po staré cest? ve?er, pak by m? jenom vyhodil cestou tady v dí?e po granátu.

Quote:
Dráha je kompletn? zmrzlá a motokáry jsou obuty do pneumatik s h?eby.



Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To jsme se posunuli o notný kus jinam. Btw kolem Plzn? jsou t?i! motokárové dráhy, z toho jedna snad nejdelší v Evrop? (?asy kolem 1:13 na kolo) a 4. v je v Chebu, což je autem od Plzn? po dálnici kousek relativn? a ten okruh má fakt úrove?, jezdí se tam i mezinárodní sout?že. A taky je v Plzni samoz?ejm? RACE CLUB. :P Tam si m?žem ud?lat celodenní zábavu za zlomek ceny motokár + spousta lidí je z okolí nebo p?ímo Plzn? (co m? napadá Ghost, Lala, Flame to má snad 40min po dálnici, já, Ježek, Tomáš Baran?ík, Petersbond, JackCY taky není daleko...). Bavorák si zas bude asi chtít vybrat vyhraný voucher taky, když už bude v ?R. No já hlasuji pro Plze?.
Ghost ty káry zná, tak by kdyžtak dodal které jsou dobré. Také né všechny mají otev?eno po p?l noci

Papírna za sebe mohu ?íci že je hrozná. Zejména ty káry a tra? je taky trošku zastaralá.
Kousek vedle jsou motokáry u Ježíška a tam se mi tedy jezdilo osobn? mnohem lépe, modern?jší tra? a káry.

Zbytek jsem nikdy nebyl tak nemohu ?íci.

RC není špatné a když už bych tam byl tak bych si ten kupon vyžral samoz?ejm? nebo by jsme se o to v mpower rozd?lili mezi 3 lidi (aby Lála to m?l týmov? také pokryto rovným dílem) pokud by to B?lda svolil

I když za sebe mohu ?íci že bych to tam B?ldovi asi krapet p?ešteloval na v?tší pro m? p?irozen?jší zorné úhly a defaultní pozice za volantem ve h?e.
Tak bych si asi musel vzít helmu pa? by m? pak mohl zbytek ukamenovat také pokud si zvyknou na B?ldovo zm?ny.

Pro m? nejjednodušší Praha, tam bych m?l i kde spát. Plze? p?es den ok v týdnu a víkend je v **** nebo? už není spoj a tak to ani nemá smysl tam jezdit na 3h dopoledne To? asi tak moje omezené možnosti spojení.

Každopádn? s po?tem Plze?ák? jak se zdá že tu je (nebo alespo? byl na minulém srazu co jsem byl), Plze? je vcelku ideální místo pro sraz nebo? nevíce lidí to má blízko a dostupné.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Což o to stejn? daleko vzdušnou ?arou ale bez auta je to ž?žo asi se tam dostat. Na toto jsou v?tší m?sta lepší a také kde je nejvíce lidí. V Plzni se to sejde hned Dojdou p?šky nebo MHD.

Pro m? ve?erní rodeo znamená tam z?stat p?es noc leda by n?kdo jel plze? -> tábor (jihlava) -> brno po staré cest? ve?er, pak by m? jenom vyhodil cestou tady v dí?e po granátu.
Do Jihlavy jezdí úpln? v pohod? Student Agency a jezdí skoro všude.
Quote:
Originally Posted by JackCY View Post

To jsem zrovna já s tatíkem

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ghost ty káry zná, tak by kdyžtak dodal které jsou dobré. Také né všechny mají otev?eno po p?l noci

Papírna za sebe mohu ?íci že je hrozná. Zejména ty káry a tra? je taky trošku zastaralá.
Kousek vedle jsou motokáry u Ježíška a tam se mi tedy jezdilo osobn? mnohem lépe, modern?jší tra? a káry.

Zbytek jsem nikdy nebyl tak nemohu ?íci.
Já jel v Plzni v Kart Arén? a bylo to super.

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Pro m? nejjednodušší Praha, tam bych m?l i kde spát. Plze? p?es den ok v týdnu a víkend je v **** nebo? už není spoj a tak to ani nemá smysl tam jezdit na 3h dopoledne To? asi tak moje omezené možnosti spojení.

Každopádn? s po?tem Plze?ák? jak se zdá že tu je (nebo alespo? byl na minulém srazu co jsem byl), Plze? je vcelku ideální místo pro sraz nebo? nevíce lidí to má blízko a dostupné.
Já nikoho nenutím, aby jel. Jen jsem cht?l ?íct, že v Jihlav? bychom si mohli ud?lat závody jaký chceme, za menší peníz než v Plzni nebo v Praze a bylo by to lepší, než sed?t n?kde v baru motokárový trat?, kde t? v 11 vyrazí...

Kldin? si ud?lejte sraz v plzni
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #11
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Jak píše B?lda o té dlouhé dráze, tak tam bych fakt nedoporu?oval chodit. Sice je to dlouhé, ale klasická úzká kli?kova?ka mezi gumama. Plus další a velká nevýhoda je údržba. Obrovské rozdíly mezi kárami, bohužel ?asto jsou ta?ka všechny v dost špatném stavu. Ale za tra?ový rekord je tam bedna šampusu a pe?ené prase. A kdyby nás jezdilo 10-15, tak si tu tra? po domluv? mezi sebou našoupeme jak budem pot?ebovat a dáme to všichni. To by nás nem?li rádi. Jinak doporu?uju Kart Arenu (plze?áci to znají jako U Ježíška). V papírn? držel tra?ovej rekord do p?estav?ní trat? Mufisto (asi znáte tady z fóra a závod?, v??im že by se spolu s Agentem 00ja p?idaj), takže tam bych radši nechodil. Ale p?imlouvám se vlastn? za cokoliv, je mi to jedno kde, rád se podívám všude. Akorát bych byl rád, aby na to navazovala n?jaká kalbi?ka s možností p?espání pro slabší jedince (sebe mezi n? nepo?ítam, ale ?lov?k nikdy neví). Kdyby to bylo v Plzni, tak na kolejích se dá p?espat za celkem ok peníze (už to tu n?kdo psal) a zamluvit n?jakej ten karting + hospodu by nebyl až tak problém. Ono by to bylo celkem p?kný, nejd?ív si zajet n?jaký motokáry, pak se p?esunout k B?ldovi do RC a pak se dorazit n?kde ve m?st?. V blízkém okolí RC je velké množství podnik?, který by nám mohly vyhovovat. Pro pivo bysme v podstat? mohli chodit p?ímo z RC p?es chodbu asi tak 10 krok?. No a k místu p?espání bysme vás pak už n?jak dopravili...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #12
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak ona i stejn? dlouhá skoro je ta Chebská + je úpln? libová, široká až 10m snad, únikové zóny, po?ádné obrubníky, velká hospoda s terasou, super posezení s výhledem na okruh, prost? úpln? o ne?em jiném, než je indoor p?j?ovna. http://www.kartarena.eu/index.php?action=3

Aby to m?lo smysl tam v?bec jezdit, tak by to cht?lo dát aspo? 10min trénink+kvali a 2x15min závod, (dohromady 820K? na osobu, ale myslím, že by šla vyjednat sleva). Doprava z Plzn? vyjde tam a zp?t tak na 400-500 na auto p?i ekostylu.

Hodn? m? ten Cheb láká taky proto, že tam jezdím pravideln? na motorce a ?asy jsou n?kde kolem 57-58s na kolo po zah?átí pneu podle ?asomíry (p?j?ili mi transpondér), tak by m? zajímalo, kolik bych dal v ká?e. Co jsem tak vysledoval, jezdí to lehce p?es minutu na tý devíti a p?l ko?ovce, snad i pod - záleží na pilotovi. Když jsem tam jezdil naposledy, což asi p?ed t?emi-?ty?mi lety, tak m?li jen takový starý hnusný shitky šesti a p?l ko?ový. Plus to má startovní rošt se semaforama a velkou ?asomíru, zobrazující snad ?asy p?ti závodník? naráz.

EDIT: Maj je prý polazený na 11 koní.

Ad motokáry v papírn?, tak jsem nebyl p?esn? dva roky, v kv?tnu 2011 jsem si tam vyjel licenci na tu závodní 390ku a svezl se s ní. S tou tam bylo docela maso prasit zejména ve druhym sektoru, kde jsou samý utažený vrace?ky.
Pak jsem si vyhodil rameno, takže jsem šel znovu až v srpnu a už bylo zav?eno....

Jinak u Ježíška jsem byl jednou a moc m? to nebavilo, už jsem tam nikdy nešel.

Papírny mají te? novou dráhu na kterou jsem se byl podívat v únoru n?kdy, ale nejezdil - hrozná klendra (+ jsem ani nem?l pot?ebu, vy?ádil jsem se dost na simech) a nový káry se Subaru motorama, ty mám vyzkoušený ješt? p?ed lety ze Lhoty (tý nejdelší dráhy), že jedou zna?n? líp odspodu, než Hondy, akorát ve Lhot? maj 200ky, protože tam maj krásnou sérii vlásenek, kde se drží plnej a je to dost na srdce, ?asto jsem už v poslední jel bokem a mírn? lízal pneumatiky a v?bec je to tam nejadrinalov?jší a vždycky jsme tam jezdili ve t?ech, dali si 3x10 min, tak to vyšlo na 450,- (10min 200, 20min 350, 30min 450) a káry jsme si prost?ídali, opravdu jede každá jinak (motory, brzdy, r?zn? ojeté /potrhané gumy a pobouchané/zk?ivené podvozky), ale tak zpr?m?rovaly se ?asy a byl to fair play racing potom.

Navrhuju ud?lat komplet závodní víkend, jak jsem už ?íkal, spát se dá na koleji za 200,- na noc + si myslím, že bysme s ostatníma byli ty zdaleka ochotní po jednom ubytovat, já teda ur?it?, i dva se vlezou. I když náš byt je teda nic moc, holt studentskej, ale to p?ežijete, teplá voda te?e a n?který sv?tla ješt? svítí.

Program bych vid?l takto: První den: Sraz, n?kdy kolem poledne, nebo brzo po poledni, pak poznáva?ka Plzn? = vlastn? prohlídka pivovaru (sice jsem tam jezdil ?asto pro sudy na brigádu, byl jsem i na Spilce, ale na prohlídce žel ješt? ne), odpoledne až ve?er turnaj v klubu o n?jaký pohár klí?o a ve?er Tour de pubs (+ p?ípadná ukázka p?kných striptérek v Pamele, kdybyste m?li chu?, skoro rok jsem je už nebyl zkontrolovat, tak je na ?ase. Stoly velký, pivo dobrý a holky krásný co pamatuju) Druhý den dopoledne/ v poledne motokáry (otestuju do té doby ty nové papírny, dráha vypadala ši?ší, že by se dalo p?edjížd?t + jsem zv?dav na samotné káry), nicmén? ten Cheb je fakt lákavý, vyhodnocení, rozlu?ka a hurá dom?.

Kdo je pro??
Attached Images
File Type: jpg ypsilonka 1.jpg‎ (227.3 KB, 27 views)
File Type: jpg Ypsilonka 2.jpg‎ (258.6 KB, 26 views)
File Type: jpg ypsilonka 3.jpg‎ (73.9 KB, 20 views)
File Type: jpg Ypsilonka 4.jpg‎ (80.9 KB, 24 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 24.5.2013 at 03:18.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #13
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Do Jihlavy jezdí úpln? v pohod? Student Agency a jezdí skoro všude.

To jsem zrovna já s tatíkem


Já jel v Plzni v Kart Arén? a bylo to super.



Já nikoho nenutím, aby jel. Jen jsem cht?l ?íct, že v Jihlav? bychom si mohli ud?lat závody jaký chceme, za menší peníz než v Plzni nebo v Praze a bylo by to lepší, než sed?t n?kde v baru motokárový trat?, kde t? v 11 vyrazí...
ur?it?, pokud v?tší a delší akce pak na tom vcelku nesejde kde a jde spíš o to kde budeme mít lepší zázemí, to co pot?ebujeme

Já jsem koukal že jsi tam m?l rekord d?íve a tou fotkou jsem se trefil náhodou
Na sn?hu bych se vy?ádil

Plze?:
Zajímavé, tak papírna je tedy jiná a nová.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 24.5.2013 at 13:50.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #14
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pro m? je Plze? pasé, moc daleko a prodražilo by se mi to jet p?es celou republiku.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #15
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Pekné ale pokia? to má by? CZ/SK sraz tak Plze? je "trocha" od ruky, odhliadnuc aká je v Kart aréna pekná tra?. Jedine ak by bol odvoz aspo? z BA a na ú?te zvyšných 100,-eur.
Kedy vlastne by to malo by??
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #16
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Pro m? je Plze? pasé, moc daleko a prodražilo by se mi to jet p?es celou republiku.
Keby si dosiel do Brna tak uz sa nejako autom dopravime do plzne. Najlepsie keby sme naplnili karu a potom by to vyslo celkom v pohode co sa tyka benzinu. Neviem ale kto este z Brna. Alebo Petr z Jihlavy ak by siel?

Belda: ja byvam v Brne takze az tak daleko to nemam (v porovnani so SVK). Plzen je sice stale dost daleko ale tych dovodov tam ist je dost ak budu motokary/Race-club a hlavne Plzen (pivo)

Inak ta v Chebu vypada uplne paradne ale to je uz fakt moc daleko...to uz mozeme ist na nordschleife
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #17
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Plze? má poslední dobou opravdu co nabídnout.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #18
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V papirnach uz jsem dlouho nebyl, tak nevim, ale motokary U Jeziska jsou super.
Jednou jsem byl i na ty Chebsky draze a ta je opravdu spickova, muzu jedine doporucit, akorat je permanentne plna Nemcouru, a nevim, jak to funguje za spatnyho pocasi.

Kdyby to byla vetsi akce, klidne bych se vypravil i do Jihlavy, a pokud by to byl jeste vetsi sraz a jelo nejaky vetsi auto, klidne prispeju na beno az do Brna.
Pivo me nijak zvlast nelaka (2-3 si dam, ale vic nechci) a na Pamelu uz vubec zvedavej nejsem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #19
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Keby si dosiel do Brna tak uz sa nejako autom dopravime do plzne. Najlepsie keby sme naplnili karu a potom by to vyslo celkom v pohode co sa tyka benzinu. Neviem ale kto este z Brna. Alebo Petr z Jihlavy ak by siel?
S tím bych se smí?il. Jinak navrhuju za?átek ?ervence, možná plácám, ale myslím si, že hodn? lidí tou dobou ješt? na dovolenou nejezdí, takže by i ú?ast mohla být dobrá.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2013   #20
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Taky jsem pro za?átek ?ervence, ideáln? n?kdy po 3.7., to mám ješt? zkoušku...
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.