Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.3.2013   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default LX Cup - 3. závod - AS North

Ve t?etím závod? se poprvé podíváme na Astonský okruh.

Na základ? hlasování v této anket? se termín závodu posouvá o jeden týden na 7.4.! Všechny ostatní termíny z?stávají nezm?n?ny.
Všichni o tomto budou vyrozum?ni mailem a ?lánkem na czechlfs, ale pro jistotu si toto sd?lte i vzájemn? mezi sebou.


Tradi?ní harmonogram:
18:00 volný trénink
18:55 nejpozd?jší p?íchod na server
19:00 start kvalifikace
19:25 start 2. ?ásti kvalifikace (v p?ípad? ú?asti 33 a více voz?)
19:25 (?i 19:45) p?estávka 5 minut
cca 19:30 (?i 19:55) sprint (7 kol)
po dokon?ení sprintu a sestavení roštu 5 minut p?estávka, poté start hodinového závodu

Díky události v minulém závod? už nebudu ud?lovat vyjímky pozd? p?íchozím. Kdo nebude na serveru v 18:55, má sm?lu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2013   #2
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.

---

Kdo chce p?ij?te 31.3. v 19:00 na ALTP server, m?žeme dát zkušební trénink závody.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #3
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.

---

Kdo chce p?ij?te 31.3. v 19:00 na ALTP server, m?žeme dát zkušební trénink závody.
A co v pátek? Jak jste na tom s ?asama? Dneska jsem m?l radost, že jsem kone?n? prolomil 2:17.000 ale vy už jste ur?it? n?kde kolem 2:15.000, co?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Kid222, ?asto se to ?eší zm?nou hesla p?i startu ve?era/vypršení doby pro vstup, kdy je nové heslo oznámeno na serveru p?ítomným a kdo tam není ho tak neví.
Dobrý nápad, budu se ho možná držet.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #5
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
... n?kde kolem 2:15.000, co?
2:15.43

Teoreticky PB je nekde kousek nad tech 15, ale to nevim, jak bych poskladal, a jak bych musel proletet posledni sektor. Koncem tydne jsem se motal nad tim PB o setinky. Ted jsem ale tyden mimo volant, tak nemuzu trenovat a zkouset to stlacit.

Je to teda zajeto zase na Ghostovu setu tady z fora ... ten univerzal, co sem daval uz pred prvnim zavodem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #7
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.
Tak ono je to wr setup takze uz moc lepsie ani nejde mat
Ja som tiez rad ze boli vyslysane moje prosby o presunutie zavodu. Dufam ze to niekomu nenarusilo program tak ze by mohol ist v povodnom termine a nemohol ist v novom.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #8
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default setup a testování

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
M?žu maximáln? doporu?it set ze setupgridu:
http://www.setupgrid.net/?action=set...tup_id=LX4@AS7
Nic lepšího nemám. Jsem celkem rád, že se závod posunuje, protože za?nu trénovat až po velikonocích - po práci sport a pak už na to nemám náladu.
Díkys, zítra ho otestuju. Ale jestli je to WR set, tak bude na kvaldu, možná na sprint, ale na hodinu ur?it? ne, takže jsem si trochu oddychl, že 2 dny lazení a testování auta nespláchnu do záchoda.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.3.2013 at 19:36.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #9
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
A co v pátek? Jak jste na tom s ?asama? Dneska jsem m?l radost, že jsem kone?n? prolomil 2:17.000 ale vy už jste ur?it? n?kde kolem 2:15.000, co?
Nevím já jsem jezdil jen 2x a setup nemám, jen jsem zkoušel co jsem našel u sebe staršího nebo z FE25 a z KY31.

Výhoda LX4 je že jeden setup se dá jet na hodn? tratích, sta?í menší úpravy ?asto. Samoz?ejm? pro lepší ?asy je ale lepší mít setup na míru a na tra? ale i z LFSW je vid?t že tomu tak není nutno tolik.

?as nevím, asi 16 jsem jezdil. Jsem trošku rád že to není AS7R i když mi za?íná p?ipadat že na tom asi nesejde a brzdy budu ni?it tak jako tak.

Asi každý ve?er je n?kdo na serveru. Navím, nesleduji, zeptej se Lubika ten tam je po?ád

Já bych to nechal na ned?li, na 19.00, p?vodní ?as, slézt se tam a n?co potrénovat spole?n? a? to není taková nuda jezdit stále sám.

Setup nemám, budu ?ešit až potom v ned?li, n?co si vyrobím ?i upravím.
FE25 setup nebyl špatný, když jsem odstranil moji krutou p?etá?ivost diferenciálu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #10
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ni?it brzdy, jak to myslíš??

No potkávám tam vždycky n?koho, kolem 4 se slezem v?tšinou a Lubika i Ljubika zrovna pravideln?.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak som dneska skusal...setup super...ale hlavne posledny sektor je dost tazky trafit rychlo... najskor som jazdil online a dal 2:14:70 a potom som si povedal, ze vyskusam hotlap...tam 2:14:24 no rezervy su velke...spb mam 2:13:77 ale je to strasne tazke trafit zopakovat...asi este budem musiet postudovat wr, aby som dosiel na finty
Inak setup spalim za 2 kola takze treba zacat pracovat aj na race variante
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #12
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

To jo akorad ja nejezdim .Mam jen par kol oproti Vam co tam jezdite kazdej den...Jen Vas chodim kontrolovat
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #13
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Thumbs up

Ty jo pod 2:15 to už je krutá pila! Na WR video jsem koukal, podle hotlap analyseru jsem ud?lal kvalty, ale ješt? jsem nebyl schopen napodobit jízdu.

Kde prosím najdeš to SPB??

Jenom ze zv?davosti, jaký jezdíš rozsah volantu a rejd?

EDIT: Áá tak koukám, že seš už 5. na sv?t? Bavoráku, gratulace!
__________________

Last edited by Belda_CZ; 26.3.2013 at 21:34.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2013   #14
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Ty jo pod 2:15 to už je krutá pila! Na WR video jsem koukal, podle hotlap analyseru jsem ud?lal kvalty, ale ješt? jsem nebyl schopen napodobit jízdu.

Kde prosím najdeš to SPB??

Jenom ze zv?davosti, jaký jezdíš rozsah volantu a rejd?

EDIT: Áá tak koukám, že seš už 5. na sv?t? Bavoráku, gratulace!
Nebo 5. kdo tam nahrál replay

Jen a? trénuje, hlavn? a? race setup ud?lá

Jak znám Aston, vydím to na +1s oproti tomu co bych si p?ál nebo dokážu jet na KY a v prvním kole dojde k havárce a skon?ím na konci pole. Prost? Aston

Ni?it brzdy? Není ABS a nejsou pedály asi tak. LX4 velice rádo gumuje a blokuje kola.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #15
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak v tom p?ípad? ni?íš gumy, ale ne brzdy, nevím o tom, že by LFS n?jak simulovalo jejich teploty a opot?ebení.

Tak lidi s ?asama kolem 2:15 už si tam ty ?asy nejspíš nahrajou, ur?it? existuje vyjímka, ale kdo by se nepochlubil.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 27.3.2013 at 02:24.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #16
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Diky za gratulaciu...ale ta bude opodstatnena ked dam Marusa a mne neslo o chlubenie sa, ale skor o to, aby som videl v analyzeri, kde najviac stracam
Inak spb nenajdes nikde...musis si pamatat najlepsie sektory, ktore si zajazdil a potom z nich si vypocitat, aky by bol najlepsi cas, kebyze ich das vsetky v jednom kole
A ano JackCY...race setup bude teraz ovela podstatnejsi ako 5.miesto na lfsw...a bude podla mna aj dost zlozite ho urobit lebo sa to tam pali a je tam max jedna rovinka, ked to trochu schladne. O predne sa nebojim ale zadne pneu bude umenie vyladit...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #17
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní.

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #18
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní.

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr.
ja jazdim vzdy max stupnov co sa tyka volantu a ostatne ladi jackcy..tam sa v tom nevyznam...viem akurat co robi zadny toe...
ja inak spojku nemam ale aj keby som mal tak asi sa k tomu nedokopem aby som ju pouzival...toto necham borcom ako troy, ktory da s H-ckom a spojkou tridsatkrat za sebou v endu lepsi cas ako ja v Q (a to mu este kocka beha popred monitor[interny humor, ale niektori mozno pochopia])
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #19
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní.

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr.
ale no taaak jazdime to predsa koli zabave aspon teda ja,,, a snazim sa to napodobit co najrealnejsie preto som aj vlastne postavil sim kokpit a preto som kupoval G25. Ak to teda mam.. tak tu spojku a H-cko urcite pouzivat budem aj za cenu, ze mi ujde sekunda , dve. No ide predsa o to, zdokonalit sa v jezdeckom umeni, a pocit si myslim je potom o to lepsi ked sa podari pekny vysledok FOR FUN
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 27.3.2013   #20
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak v tom p?ípad? ni?íš gumy, ale ne brzdy, nevím o tom, že by LFS n?jak simulovalo jejich teploty a opot?ebení.

Tak lidi s ?asama kolem 2:15 už si tam ty ?asy nejspíš nahrajou, ur?it? existuje vyjímka, ale kdo by se nepochlubil.
Kv?li tomu že v replayi je celý setup to tam n?kdo nenahrává.
Jelikož setupy se hodí pro závody a je lepší když je tak konkurence nemá. A nahrání replaye na LFSW je defakto skoro stejné jako kdyby jsi ho nahrál na LFS fórum a sdílel ho jako soubor. N?co se dá vy?íst z LFSW což je docela hodn? v?cí. Komu to je málo a jezdí mezinárodní ligy apod. tak se ?asto n?jak záhadn? díky p?átel?m dostane k WR setup?m z LFSW nebo p?ímo k tomu jak je z LFSW dostat.

Je o tom i n?co na LFS fóru ale moc se o tom nemluví nebo? by Scawen musel op?t pracovat na LFS a více zabezpe?it setupy v replayích. I já ten setup našel v tom replayi, problém je že je zakódovaný/zašifrovaný a m? se to dešifrovat nechce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.