Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2007   #61
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

jsem pro saloon. když se budeme nudit, tak venku pobíhá jejich mýval jménem Washington. btw ve sklep? to není western, ale historické vojenské uniformy atd.. hodn? dobré, obsluha pomalá, takže objednávat piva hned 3
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #62
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
utekl nejaky cas od posledniho srazu, tak co se zase plzenaci a spol srazit na zivo? Mimo obvyklou hospodu je zde navrhovany parlament a nove mam navrh na westernovou hospodu v kolarove ulici, protoze patri kamaradovi meho kamarada a slibil nam tam zazemi. Navic vyhrozoval ruznymi kulinarskymi specialitami jako ruzne zvireci ocasky, zebirka, atd
Hele pro? to d?láte tak "regionální"?

Já jsem sice n?jakých 300km od Vás, ale n?jakého srazu bych se taky rád z??astnil.
Teda pokud to není jen pro zvanou skupinku. Jsem v LFS pom?rn? novej a tak bych se rád rozkoukal a p?i?adil ke známejm NICK?m z ?eskýho LFS rybní?ku i n?jaký ty ksichty a hlavn? se trochu pobavil i mimo tra?.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #63
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Hele pro? to d?láte tak "regionální"?

Já jsem sice n?jakých 300km od Vás, ale n?jakého srazu bych se taky rád z??astnil.
Teda pokud to není jen pro zvanou skupinku. Jsem v LFS pom?rn? novej a tak bych se rád rozkoukal a p?i?adil ke známejm NICK?m z ?eskýho LFS rybní?ku i n?jaký ty ksichty a hlavn? se trochu pobavil i mimo tra?.
samozrejme je to pro vsechny, komu se chce prijet, sonyk s xedoxem to maji taky pekny kousek cesty a jsou pravidelnymi a vitanymi ucastniky
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #64
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

mno Tofire: je to plzenaku i prespolnich takze neni problem ne?

jinak rad vas zase uvidim ale byl bych pro srpen pac sem ted mel opet potkal s policistou a prislo me to na 2500.

rovina zadnej dum krizovatka prechod. za horizontem za zatackou policejni vuz kontrola dokladu a oznameni o mereni v obci :-( 80km/h a body nevim

coz sem tedy bez penez takze by se hodil srpen :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #65
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
samozrejme je to pro vsechny, komu se chce prijet, sonyk s xedoxem to maji taky pekny kousek cesty a jsou pravidelnymi a vitanymi ucastniky
P?kný kousek?
JEN 66km.
Já to mám 310!

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jinak rad vas zase uvidim ale byl bych pro srpen pac sem ted mel opet potkal s policistou a prislo me to na 2500.
Nic si z toho ned?lej, m? se p?ed necelím m?sícem úpln? rozsypal m?j milá?ek. Posraný silni?á?i!!!!!! Musel jsem koupil náhradní vozidlo a jsem taky bez pen?z. Ale to jsme vlastn? skoro všichni a vždy.Tak se snažím na to nemyslet a n?kde n?co splašit a n?co si odpustit tak, abych m?l na to, co mám jako prioritu.

BTW: nenašel by se tu n?kdo z Blanska, Brna a okolí, kdo by se p?idal?

Last edited by ToFire; 9.7.2007 at 15:09.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #66
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

urcite sezen partu brnaku treba peet.cz z kxr by mohl prijet:-)nocleh se nekde sezene ale rikam sem pro srpen :-)

no nedelam si z toho nic no za blbost moji se plati no.jen to ohrozuje vylet do brnana superbiky

edit:jeste ze nemerili o 500m dal tam sem mel uz vic jak 140
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #67
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
urcite sezen partu brnaku treba peet.cz z kxr by mohl prijet:-)nocleh se nekde sezene ale rikam sem pro srpen :-)
No tak a? dá n?kdo p?esnej termín, a? se dá plánovat. Pokud to p?jde, rád se z??astním. A mám další 3-4 místa v aut? pro Blanenš?ákym, Br?áky a spol. Ze spaní nemám strach, jednou jsme zažali pa?it v kempu n?kde v jižních ?echách a probudili se v kempu na Novejch Mlýnech na st?eše n?jakýho obytnýho p?ív?su. Po takovejch skušenostech s ?lov?k vyspí všude.

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
edit:jeste ze nemerili o 500m dal tam sem mel uz vic jak 140
To taky znám Já jsem p?i své doufám poslední boura?ce vysv?tloval policajt?m, jak jsem mohl mít v obci, ješt? na železni?ním p?ejezdu a za sucha, se svým lehou?kým autem s širokejma papu?ema brzdnou ?áru 27metr?.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #68
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
P?kný kousek?
JEN 66km.
Já to mám 310!
V Brn? se taky schází pravideln? pár jedinc?, jak koukám, tak ty bydlíš cca 40 km ode m?, tak se n?kdy stav
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #69
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
V Brn? se taky schází pravideln? pár jedinc?, jak koukám, tak ty bydlíš cca 40 km ode m?, tak se n?kdy stav
Jo, rád se n?kdy stavím. Tvým sm?rem jezdím v pond?lí a ve st?edu, tak by sme se mohly n?kde potkat.

Mimochodem ty srazy v Brn? a okolí jsou ... ?
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #70
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Posledni dobu nejsem na trati videt ale doufam ze si me jeste pamatujete a na srazu privitate . Xedoxe se Sonykem rad zase naberu cestou. Snad bude prihodny termin, nejlepe nejaka sobota.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #71
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Hele pro? to d?láte tak "regionální"?

Já jsem sice n?jakých 300km od Vás, ale n?jakého srazu bych se taky rád z??astnil.
Teda pokud to není jen pro zvanou skupinku. Jsem v LFS pom?rn? novej a tak bych se rád rozkoukal a p?i?adil ke známejm NICK?m z ?eskýho LFS rybní?ku i n?jaký ty ksichty a hlavn? se trochu pobavil i mimo tra?.
....heheh to neni jen pro region...ale vime ,ze vy knedli z moravy neprijedete tak se vas ani neptame...zadruhy se tam pije jen Plzen a na to nejste zvykli ikdyz prijet a dat zapisny by jsi mohl
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #72
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
....heheh to neni jen pro region...ale vime ,ze vy knedli z moravy neprijedete tak se vas ani neptame...zadruhy se tam pije jen Plzen a na to nejste zvykli ikdyz prijet a dat zapisny by jsi mohl
To bych mohl. Jen co to bude? Vy, "k?eni z ?ech", jste zvyklí na ty vaše patoky a dobrý moravský pivo neoceníte!
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #73
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
...jste zvyklí na ty vaše patoky a dobrý moravský pivo neoceníte!
Tak to pozor, asi nevíš, že n?kte?í jsou tu od fochu a za svoje pivko jsou ochotni se bít... P?ije? a dáme bitku (neob pitku?).

Btw jsem rozhodn? pro jakejkoliv sraz a m?žu tém?? kdykoliv, takže na m? ohledy neberte.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2007   #74
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Tyjo, zase bych si dal sraz po te dlouhe dobe, ale nemam skoro zadny cas
Hodne moc by zalezelo, kdy by to bylo a podle toho bych prisel nebo ne, Bohuzel spis ne
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #75
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Ja jsem rad, ze mate opet slinu a rad se k vam pridam. Se saloonem v Kolarce taky souhlasim. Parkrat jsem tam byl a zadnej problem. Hodilo by se mi to taky az v srpnu, jako Kajovi Boruvkovi
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #76
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Tak to pozor, asi nevíš, že n?kte?í jsou tu od fochu a za svoje pivko jsou ochotni se bít... P?ije? a dáme bitku (neob pitku?).

Btw jsem rozhodn? pro jakejkoliv sraz a m?žu tém?? kdykoliv, takže na m? ohledy neberte.
Á kolega od fochu se ozval! No já od fochu nejsem a moc nejsem ani na to pivo. Nicmén? p?esto, že d?lám v pekárných, d?lám vlastn? taky pro pivovary (pat?íme pod jednu skupinu). A kde že to d?láš ty?

BTW: Co mám p?ípadn? p?ivést jako to zápisný?
Naše okresní pivo je ?erná Hora a maj te? i n?jaký speciálky
http://www.pivovarch.cz/article.asp?...&nLanguageID=1
Jinak firemní: http://www.pivovary.cz/
No a pivo je sice pivo, ale jak ?íkám, d?lám v pekárn? s cukrárnou, tak t?eba n?co sladkýho, slanýho, mastnýho, ... ?
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #77
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

woodbine dela u pilsnera to se holt nekdo ma.

jj sali kaja boruvka by rad v srpnu ale kdyz to bude driv (krom 21.7 a 22.7.) tak by se taky prachy nasli.na naladicku me staci 2 pivka na opicku 3 :-) a jelikos mi chutna jen 12° plzen tak je to v pohode.

Sosacku rad se zase svezu popripade klidne muzu ridit.jen byses dopravil do pb adal bych ridil ja.pak bys u nas treba prespal a druhejden domu ale je to zbytecne komplikovany.:-) ale jak bude treba no.

je uz se tesim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #78
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
A kde že to d?láš ty?
No hádej, když jsem z Plzn?... Btw když jsme u toho, tak dneska sta?ilo málo a bylo po pivovaru.

Jo, ke srazu mám ješt? jednu podmínku - jdu jedin? do knajpy, kde mají to?enou Plze?. Nerad bych zase poslouchal ?e?i od p?espolních, že se vle?ou takovou dálku a mají jenom lahvá?e...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #79
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Skooda ze se to nestihlo jeste pred prazdninama. Ted jsem na dva mesice doma a v Plzni zase az cca od pulky zari. Tak snad pak pri dalsim behem ZS/LS semestru.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2007   #80
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

škoda ja mám celý prázdniny už plný, takže p?ifr?ím n?kdy p?íšt?
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.