Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.11.2006   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 1 div 1

qual : slabota, 10. miesto, ale na superpole to stacilo...
superpole : celkom pouzitelny cas, ale 2. sektor bol hnusny a konkurencia neuprosna, 7.miesto

race1 : hroza a des... hned na zaciatku som sa po par chybach zacal prepadat... okrem ineho, pri jednom manevri som si spalil pneu aj motor, takze cim dalej, tym viac som sa posuval na zadne priecky a pneu ku koncu zavodu dosiahli cez 90st
a 14. miesto

race2 : tiez hroza, ale lepsie jak 1. race... zacinal som ako 14. tusim a skoncil ako 10... pneu som si uz udrzal, inak som mal dost fajnove zavody s Krpasom...

summary : dnes som to po.... 1. zavod bol pre mna doslova utrpenie a zvazujem svoju dalsiu ucast, takto si robim iba hanbu :/

PS: chcel by som sa ospravedlnit za stuchance...

//btw, v longoch budte opatrni ASPON v 1. KOLE, ked uz nie dalsie... takto ked mi pred nosom niekto zabrzdi, zabrzdim okamzite aj ja,
dalsi dvaja za mnou ma naberu a predbehnu... chapem, ze 1. kolo je dolezite na ziskanie pozicii, ale takto clovek, co je opatrny este ziska nevyhodu v tom, ze ho position hunteri poskodia...
takze myslite na to, ze div1. nie je public...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 20.11.2006 at 22:45.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #2
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: 3. Najlespia cast vecera

Superpole: 9. s casom za aky sa hanbim...

Race1: Nedobrzdil som do vracacky,nabral som Krpasa...Odvtedy som sa vobec nesustredil a tusim v 11. kole som ho nabral zas

Race2: Stale nejaka chyba, nesustredenost....Skoncil som na konci pola


P.S.: Po tomto zavode som sa utvrdil v tvdeni,ze FXO nenavidim.
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #3
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Na zacatku musim rict ze sem se na tenhle zavod pripravoval asi nejmin ze vsech ligovej zavodu zatim takze sem s vysledkem i celkem spokojenej.

Qual: 13. misto celkem pohodicka.

1st race: pekny zavody. Skupinka Chaos,Eraser,Ja a jeste nekdo tam byl byla dost vyrovnana takze hezky zavody. Nakonec 11. misto...
2nd race: hruza... s rozbitym autem sem se dobelhal do cile. 13. misto
Felix is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Co dodat...
Kvali - první, ale kolo bída. Superpole - druhý, kolo bída (Cht?l a m?l jsem na to zajet pod 2:15,80, ale nervozita zap?sobila).

První race: Start ok, udržel jsem se, za?al jsem tla?it na Jimika, ale ten m? bohužel úsp?šn? brzdil, ?ehož využil Windmouse. Tím se Jimikovi vyklidilo pole... Škoda, kdybych byl Windmouse udržel, mohl jsem bojovat o vít?zství. Pak jsem jel tak n?jak ok, v posledním kole jsem se dotáhnul na Windmouse a p?edjel ho. Druhé místo, spokojenost.

Druhý race: Dobrý start, n?koho jsem p?edjel, dostal jsem se na 4. místo a m?l kontakt se špi?kou. Ale v dobrž?ování do zatá?ky p?ed 3. splitem v asi 2. kole m? n?kdo zezadu totáln? odst?elil... Propad asi na 15 místo. Pak jsem se prokousal na asi 10 flek, když mi vytuhnul comp... Nebýt té první boura?ky, mohl jsem to t?eba dojet, protože po propadu do pole mi poklesly fps o více jak 50% (ze 100 na n?jakých 40 a místama i mí?). Ale stalo se, co se dá d?lat. Rád bych vid?l replay, co se vlastn? v té zatá?ce událo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 20.11.2006 at 22:48.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #5
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

No tak ja jsem si super zazavodil v obou zavodech. V 1. zavode to byly nervy drasajici souboje s Tomasem Wodeckym ktery z nich nakonec vysel jako vitez a ke konci 2. zavodu zase s Itarem a Jimikem kteri si to rozdavali mezi sebou cimz zpomalili a dali mi tim sanci se na ne dotahnout. Tesim se uz na dalsi race. :-]
Sali is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Zavod pro me skoncil driv, nez zacal. Wifina nebyla schopna udrzet me na serveru ani celou minutu, tak jsem to po ruznych hokusech pokusech po kvali vzdal....co bude dal nevim.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #7
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quali
Nejak sem se nemoh soustredit nakonec 9 cas, aspon nebylo moc co zkazit v superpole

Superpole
Tak nejak katastrofa a posledni misto

Race 1
Jak uz napsal Harad nebylo me prano a po prvni kolizi me ohnul zadni napravu takze celej zavod sem jel trochu sejdrem ale dalo se to ridit. Nakonec 16 pozice a to jeste se stestim jelikoz v posledni zatacce zavodu mam pocit Zipper probrzdil

Race 2
Z 16 mista na startu jsem zvolil vyckavaci taktiku a nikam se nehrnul coz me nekdo prekazil na konci prvniho kola a byl sem narvan pod neci auto a nemohl ho dostat ze strechy pak uz vesmes krouzeni za Eraserem a spousty peknejch souboju (timto mu za ne dekuju) Celkove 11. misto
__________________
Vcz Rulezz

Last edited by Krpas; 20.11.2006 at 22:48.
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #8
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Na zavody klasicka priprava:
HL 8
Kval 5 - zlepseni
superpole 5 - v osobnim rekorde takze spokojenost
1.zavod 5 - pekne jsem si zabojoval a byl rad kdyz jsem v polovine setras revena a uz jsem dokrouzil
2. zavod 4 - v posledni zatacce posledniho kola jsem prisel o bednu cistym predjetim wms (a to jsem si myslel, jak dobre nejezdim). jinak cely zavod jsem honil revena az v 10 kole jsem ho dojel, ale zacal jsem delat stejne chyby jako on takze z toho nic nebylo (Tížila me asi protisazka Jeta na me, ze revena nepredjedu )) )
Celkem pro me vyborny vysledek pri te konkurenci jak tu je.



Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
....dobrž?ování do zatá?ky p?ed 3. splitem v asi 2. kole m? n?kdo zezadu totáln? odst?elil... Propad asi na 15 místo. Pak jsem se prokousal na asi 10 flek, když mi vytuhnul comp... Nebýt té první boura?ky, mohl jsem to t?eba dojet, protože po propadu do pole mi poklesly fps o více jak 50% (ze 100 na n?jakých 40 a místama i mí?). Ale stalo se, co se dá d?lat. Rád bych vid?l replay, co se vlastn? v té zatá?ce událo.
Tak to ti povim naprosto presne co se stalo ja brzdim za tebou, zaroven vlevo Mistina a vpravo R.Loucky. Lagem jsem te postouchnul a Mistina te lagem odpinknul (skoda). Jestli chces zaznam tak dej vedet poslu.

Last edited by Loukota; 20.11.2006 at 23:11.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #9
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quali: Silná nervozita, po dvou ostrých kolech jsem byl tesne za hranicí superpole a v?d?l, že v posledním kole budu muset zajet p?inejmenším pr?m?rné kolo, což se i p?es nervozitu povedlo.

SuperP: v p?edposlední zatá?ce zase ruply nervy a s nimi zmizely i ty t?i desetinky, které jsem pot?eboval, 4. pozice nicmén? byla akceptovatelná

R1: Po nelítostném boji jsem se usadil nadlouho v pozici jezdce pronásledujícího vedoucího závodníka. Jak já, tak Radek jsme jezdili p?kn? konzistentn? (alespo? v??i sob? navzájem). Až do p?edposledního kola byl náš rozestup vždy v intervalu 2.5 až 2.9 sekundy. V posledním kole nastala menší krize, ktére Martin využil sice až ve dvou posledních zatá?kách, ale i to mu sta?ilo na st?íbro, p?i?emž já jsem skon?il jako poslední na bedn?.

R2: Souboje, souboje, souboje. Díky kluci. Jmenovit? Martine Krobe, a brat?i Lou?tí. Nutno dodat, že jsem vypadal v posledním kole jakoby inspirován stíhací jízdou Martina Šilhánka a ten samý trik v posledních dvou zatá?kách jsem jako p?es kopírák vyst?ihl Pavlu Louckému, z ?ehož mám tém?? nechutný pocit zadostiu?in?ní.
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #10
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota View Post
Tak to ti povim naprosto presne co se stalo ja brzdim za tebou zaroven vlevo Mistina a vpravo R.Loucky. Lagem jsem te postouchnul a Mistina te lagem odpinknul (skoda). Jerstli chces zaznam tak se dej vedet poslu.
Kdyžtak mi to prosim pošli, jen se na to chci podívat. Nikomu nic vy?ítat nechci a nic ?ešit nebudu, to je prost? závod?ní a lagy jsou sv*n?. Jen se chci podívat. Mail: msilhanek@seznam.cz
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #11
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

HL 10
quali 2
superpole 3

1 zavod:
Trochu jsem zavahal na vyjezdu z T1 a propadl se na 4. misto. Jeli jsme dlouho pohromade a prede mnou to docela vrelo. Pak jsem udelal ve 3. kole chybu na vyjezdu z tech blaznivejch sikan na rovinku pred 1. splitem, cehoz okamzite vyuzil Pavel Loucky a predjel me. Drzel jsem se za nim a ke konci kola se mi podarilo dostat se zpet na 4. pozici. Tu jsem udrzel do cile.

2 zavod:
Startoval jsem opet ze 3. pozice. S Pavlem Louckym jsem jeli do T1 hodne natesno, ale nastesti jsme se tam oba vesli. Zaradil jsem se za nej a on mel pote kontakt s Tomasem Wodeckym u 1. splitu na rovince. Me se tim otevrela cesta na 1. pozici. Dal jsem jen hlidal odstup jezdcu za mnou a dojel si pro vitezstvi

Chtel bych podekovat organizatorum za super zavody. Takhle vyrovnany zavodeni jsem zazil naposled akorat na (real) motokarach na ktery ted bohuzel nemam penize
Jsem rad, ze jsem objevil tento sampionat.

Dik vsem a snad budu stihat pripravu i ucast na vsech zavodech.
Adam Stiv?n
________
BHO HASH OIL

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:03.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #12
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Kvali: Standartní kroužení s lehkým polepšením si v posledním kole
SuperP: Celkem jsem si v??il, ale takovýhle ?as jsem ne?ekal
1.Sprint: Po startu n?kolik t?žkých souboj?, které se mi povedlo ustát a pomalu jsem se dostával do tempa. Hlídal jsem si náskok na windmouse a snažil se ho udržet kolem t?í vte?in. Povedlo se, takže celkem výhra zadarmo.
2.Sprint: Tady už to bylo horší. Na za?átku pár p?kných souboj? s windmousem a loukotou. P?ed Vítkem jsem se udržel asi dv? kola, neustálé chyby m? stály nejen pozici, ale také pneumatiky, které dostávaly co proto. Nakonec jsem byl rád, že jsem udržel 5.místo p?ed Robinem.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #13
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace - 17. místo - Hr?za. Ním, co se to se mnou d?lo, ale byla to jedna z nejhorších kvalifikací kdy v?bec. Ani už nevím, jestli za to mohl vítr, nebo moc podfouknuté gumy.

Superpole - XXXX

1. Závod - 12. místo - Start ze 17. místa se celkem povedl, ale po chvilce jsme narazili na nehodu ve vracáku, kde m? trefila pneumatika a poslala m? mimo tra?. v dalším kole jsem potom špatn? odhadl vzdálenost boku svého auta od vozu Zippera a tak jsem ho postr?il (Za to se moc omlouvám, v?bec jsem o tom nev?d?l, jenom jsem t? slyšel troubit a nev?d?l jsem pro?...). Nakonec už jenom stíha?ka a pár hezkých souboj?.

2. Závod - 6. místo - Start se mi povedl, n?jškem jsem se dostal hned po T1 na 10. místo a postupn? jsem šel nahoru. V tíhlé levoto?iv? zatá?ce p?ed vracákem se na m? z ven?í hodn? tla?il Felix (Asi m? nevid?l, nebo nevím) a i když jsem šel úpln? doleva, kontaktu jsem se neubránil. Felixe to potom myslím rozto?ilo, já jel s menší ztrátou dál. Po dalších pár kolech jsem za?al dojížd?t ?tve?ici p?ede mnou (VCz Brothers Team + MCz Team Second) a nutno ?íci, že a?koliv jsem se tohoto souboje neú?astnil, bavil jsem se hodn?. Po delší pauze se za?alo pole roztahovat a vypadalo to, že Jimik má propblémy s pneu. Takhle jsme potom jeli nalepení na sebe, každý ud?lal ob?as n?jakou botu a nikdo nikoho nep?edjížd?l. Ke konci nás ješt? dojel Sali a zejména poslední 3 kola byla úžasn? napínavá a zárove? nejlepší z celého ve?era. Tímto bych cht?l pod?kovat Jimikovi a Salimu za perfektní závody (Btw. být v obležení VCz, navíc ješt? s FXO, to není žádný med )

Shrnutí ve?era - Mohlo to být lepší, p?esto zábava byla, FXO m?žu, ale nemusím. P?esto už se t?ším na další závod
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #14
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak jsem shlédnul záznam druhého závodu a ten lag u m? byl malý, ale auta za mnou byla ke m? tak blízko, že byl fatální... No a pak je tam krásn? vid?t jak o pár kol pozd?ji rytmicky laguju podle zásek? obrazu až do úplného konce... Ach jo. Tímto bych se cht?l omluvit Thorovi, protože jsem ho tím mohl ohrozit, našt?stí se ale tak nestalo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2006   #15
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

tak ja taky par postrehu napisu...

Hotlap opet na posledni chvili, bez nejakeho velkeho treninku predtim (asi 4 nebo 5 kratkejch zavodu), ale na div1 to nastesti stacilo. Tuto sezonu asi nebudu utocit na predni pricky, protoze cas na trenovani vazne nemam.

Q - jakstaks se mi povedlo jen jedno kolo, takze asi 13. pozice

Z1 - start z pulky pole ma neco do sebe, moc pekny pozavodeni, uz dlouho jsem si zavody tak neuzil. Snazit se dojet ty predemnou a pritom stale kontrolovat zrcatko zda nekdo nedorazi... na to nejsem moc zvyklej a musim rict ze me to bavilo diky tomu ze nekolik lidi vyjelo mimo trat, a pak absolvovanejm bojum nakonec asi 10. misto

Z2 - stejny pocity jako ze Z1, pekny souboje, jizda v tesnym zavesu atd. proste parada, od pulky zavodu jsem jezdil za Salim, mistama jsem se priblizil, ale zas mi ujel, pac jsem delal chybky a tu a tam se projel jednema kolama ve trave, ci lehce probrzdil nebo prebrzdil nekterou zatacku...

suma sumarum, paradni zavodni vecer, tesim se na dalsi!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2006   #16
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

No n?co tady taky p?idám:
Za?nu tím že, pro druhý ro?ník Octávky jsem si p?edsevzal jezdit v 1 div. a to se mi splnilo.


hot: 14 místo
kvalda: 15 místo
1 závod: 14 místo
2 závod: 15 místo

Tak že záv?rem jen to, že si plním plány a jezdím na to na co mám.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #17
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

malý dárek ode mne pro Div1

Statistika
Quali
Race1
Race2

prostudujte dukladne je tam spousta novinek treba na konci lap time
__________________
Vcz Rulezz

Last edited by Krpas; 23.11.2006 at 20:20.
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2006   #18
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

D?kujeme
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2006   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
prostudujte dukladne je tam spousta novinek treba na konci lap time
A? koukám jak koukám, krom? hez?í grafiky tabulek a v n?kterých místech fungujícího parsingu jmen s neaglickými znaky žádnou novinku co se tý?e informací nevidím.. Lap times tam už je dlouho, viz. http://nlp.fi.muni.cz/~xkadlec/lfs/alml/ky_nat/ky_nat_long/2006-11-15_23.23.41_results_race.html
asi jsem n?co p?ehlídnul
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2006   #20
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
A? koukám jak koukám, krom? hez?í grafiky tabulek a v n?kterých místech fungujícího parsingu jmen s neaglickými znaky žádnou novinku co se tý?e informací nevidím.. Lap times tam už je dlouho, viz. http://nlp.fi.muni.cz/~xkadlec/lfs/alml/ky_nat/ky_nat_long/2006-11-15_23.23.41_results_race.html
asi jsem n?co p?ehlídnul
dlouho jsem stat ned?lal takže asi proto me ty lap time na konci p?išli jako novinka sry
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.