Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.6.2007   #1
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default Round 2 tiskovka div 3

Q: Druhé místo a životní výsledek (i když jen v D3 )

Sprint:
Start byl dle o?ekávání bída hnus, ale nakonec se z toho vyklubalo 3. místo (tuším, že to byl Ml?och, kdo ud?lal chybu v posledním kole)

Long1:
Zase start nic moc, ale zase žádná hr?za. Po chvíli jízdy m? sest?elil Hulík, ale to byla spíše moje chyba. Potom jsem se dvakrát rozto?il na tom samém míst?, p?i?emž podruhé jsem m?l v?z tak poškozený, že jsem se rozhodl pro zajíž?ku do box? a jízdu na vít?zství v druhém longu.

Long2:
Obul jsem m?k?í sm?s, díky ?emuž jsem na cílové rovince dosahoval rychlostí p?es 270km/h. Start byl v pohod? a takto v pohod? se odehrávalo i skoro celé první kolo. Potom jsem se ale znovu rozto?il na stejném míst? jako v Long1 a bylo po bedn?. ?ekl jsem si, že je lepší mít pár bod? než nulu a tak jsem jel dál. Po n?jaké chvíli ale p?išel souboj s Jirkou Šimkem, který m? p?edjel, ale hned poté, co se za?adil p?ede m? se rozto?il po kontaktu se mnou. Moment kontaktu jsem na záznamu ani p?i závod? n?jak nepost?ehl. Uvidím podle replay? ze serveru. Každopádn? se omlouvám a tentokrát ten protest podej ?ekal jsem na Simiho, ale až když jsem byl skoro poslední, tak jsem si všiml, že má dost poškozený v?z. Takže jsem pokra?oval dál, ale už jsem se absolutn? nemohl soust?edit na jízdu a tak jsem po pár kolech vzdal.

I tak mi ale tento závod zvedl náladu a p?íšt? se to snad ješt? zlepší a dojedu všechny závody. Klidn? na chvostu, ale dojedu.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #2
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Tak já jsem spokojenej.. kone?n? to byly závody...

Kvaldu jsem pokazil, i když p?edtím v tréninku jsem m?l druhé místo takže nakonec jsem byl poslední...

Sprint: zeza?átku jsem se nehnal pá? nebylo kam a využíval jsem pár boura?ek a hlavn? chyby ostatních nakonec tuším 14 flek dobré...

LONG1: Op?t hezky ze zadu ta samá taktika... poda?ilo se mi po chvíly dostat na 12 místo, pak jsem se s pár lidma po?ád p?edjížd?ly PARÁDA a nakonec 11 flek, op?t spokojenej

LONG2: Startoval jsem tuším jako 10... po pr?jezdu T1 jsem byl 7mý, po pr?jezdu šikany 4!!! MAZEC a vše z mé strany ?ist?... bohužel v n?jakém t?etím kole jezdecká chyba a propad na myslím 16... pak jsem op?t využíval chyb ostatních a pár jsem hezky dojel a p?edjel... dlouho jsem kroužil na 9 pozici, ale p?edposlední kolo chyba ... našt?stí mne to stálo jen jednu pozici a tu 10 jsem si pohlídal do konce... op?t spokojenost

Abych to zhrnul... poslední v kvald? a pak 14 11 10... spokojenost, tyhle auta mi sedí kompletn? se vším všudy a lidé si kone?n? už dávají v?tší pozor. T?ším se na další závod
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #3
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Nebudu v?bec komentovat sv?j výkon, tra? ve westhillu up?ím? nenávidím a ona to ví. Jen se chci omluvit Hroba?i, kterému jsem opravdu velmi ale velmi nehezky vjel do cesty ... šinu si to takhle s píchlou pneumatikou do pitu, a v poslední zatá?ce p?ed cílovkou vidím že se ke m? blíží auto rychleji než se p?vodn? zdálo, vypadalo to že se potkáme na výjezdu v levé ?ásti a tak jsem fofrem zkusil uhnout do prava ven z trati. No ?eknu vám, v?tší hovadinu a prasárnu jsem ješt? nikomu neud?lal. Ješt? jednou SORRY
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #4
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

kvali
Nechapu, kde se ve me vzala ta rychlost, ze jsem jezdil o vterinu lip nez hotlap - takze z toho bylo prekvapive 1. misto

sprint
Jelikoz sem celkem dobre odstartoval, tak se to tech 5 kol dalo vydrzet v cele a bezpecne jsem to dokoncil...

zavod 1
Zahadna rychlost z kvalifikace mi jiz chybela, ale i presto se mi start opet celkem povedl a drzel jsem se na 1. miste az do cca 7. kola, kde jsem vyletl mimo trat a sejmul jsem "polystyrenovou" ceduli, ktera me poslala do hodin - klesnul jsem na 5. misto. Snazil jsem se ztratu dohnat, ale po chvili opet chyba a klesnul jsem az na 9. misto, coz bylo i me konecne.

zavod 2
Z cca pulky startovniho pole jsme se se Sonykem a Meginem prodirali dopredu a meli jsme docela dobre souboje. Nevim, co se stalo v 7. kole, kdyz Megin pri brzdeni do zatacky vyletl mimo trat - myslel jsem si, jestli jsem ho nestouchnul, ale pri prohlidnuti replaye to vypada, ze najel zadnima kolama na travu a dostal smyk. Kazdopadne jsem se nakonec prodral na 1. misto...ale k casu z kvali jsem se ani zdaleka nepriblizil...asi spatny vitr

EDIT: jeste jsem si vzpomnel na horkou chvilku z druheho longu - jel jsem nekde kolem 3. mista po cilove rovince a kontroloval jsem pneumatiky - jenze jsem celou dobu drzel SHIFT - najednou se lfs zminimalizovalo a ja sem ve windows, kde je tabulka o nejake skvele vychytavce, ze jsem drzel SHIFT dele nez x sekund tak jsem to rychle zrusil a stihnul se vratit na trat - kupodivu jsem jel porad rovne...
__________________
http://www.rallyphotos.cz

Last edited by DoN; 11.6.2007 at 23:54.
DoN is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #5
Hrobar
Newbie

 
Join Date: 30.1.2006
Location: Plze?
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Drtikol View Post
...
neda se nic delat, ja necekal ze zatocis doprava a kdyz jsem to videl tak jsem se lek a trhnul volantem, coz se stalo osudnym

trat nebyla zase tak spatna, ale mel jsem malo natrenovano a to jsem podepsalo na vysledku, jedna zbytecna chyba za druhou... chtel bych se omluvit vsem, do kterych jsem tuknul a v jednom pripade i otocil
Hrobar is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvalifikace :

PB a 7. místo naprostá spokojenost

Sprint: ten by se v mém podaní dal nazvat jako reklama na seka?ku od Mountfieldu. 3.kola po sobe v trave az pak sem se chytil nemel sem set na 5.kol škoda a v cíli 17. místo

Omlouvám se za ty hodiny po startu m?l sem za?azeno n?co jiného než co si mozek myslel a asi sem tam ud?lal rozruch ale nikoho sem snad netrefil v hodinách.

1.Long: Start pohoda, ale pak N?mec dostal babu od SDi Hanal ci jak(sry pokud sem to zkomolil) dal babu m? a ja se porou?el do vyasfaltovaného prostoru v T1.no a stíha?ka.Závod super, super souboje s Shivou tušim a pak i s Donem a dašími prost? paráda a 6. místo.Spokojenost

2. Long: Start z 15. místa takže boj no prokousalsem se na 5. ale pak chyboval a propad na sedmí a jel sem ve skupince soupe?ící o 2.místo.O.Murín chyboval a ja ho dotáh a myslel že ho dam ale podcenil sem to a utok uspechal.tuknul sem mu o zadního kola za což se MOC OMLOUVÁM, a sem rád že to ustál.Jenže ja chytil trávu a musel sem se otá?et a proad se na 8. místo.Pak sem p?edjel Maxe a ješt? sem úto?il na N?mce ale vym?k sem v posledním úseku a a prost? ho nedal.Takže 7.místo

Jinak upozor?uju na chat po skon?ení druhého závodu nedojeli všici a x lidí kecalo konkrétn? Hulík, Bolf,N?mec, Murín, Tregl klucí to nem?žete ty prsty chvilku udržet nad klávesnicí.


Jinak myslim klidný závody oproti minulu, až tušim na první kolo druhého longu

edit:nexte jj koukal sem
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 11.6.2007 at 23:54.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #7
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

sprint a prvni long totalni katastrofa, ale prineslo mi to prvni ?adu na startu do druheho longu tam sem se drzel 13 kol, nez me zradily pneu a klesl sem, tak tak sem dojel 6. Jinak fajn zavodeni s alfa - Murinem, tusim od 9. kola, snad bylo vse podle pravidel

2 sonyk21: tak sem koukal na ten replay, 1.long T1, a nekdo me postouchnul, ale toho sis taky urcite vsimnul

2 all: jeste bych se chtel omluvit za ten zmatek v 1. longu v te jedne dlouhe sikane, nekdo tam predemnou brzdil a tak sem taky zacal, ale vyhodilo me to na travu a pak uz zbytek znate
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #8
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Zavody super jestli se to bude takhle zlepsovat furt tak posledni zavod si nedokazu predstavit jak by mel bejt dobrej...

Jinak super souboje se sonykem..A ostatnima...To je snad poprvy co sem si poradne zazavodil..Nakonec sem skoncil:
Sprint:5
Long:7
Long:2
Takze sem spokojen...
PS:docela sem se desil dona jaky daval casi v kvali..Klobouk dolu...
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #9
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: Do HL a online PB to melo daleko, nicmene to stacilo aspon na 6. misto, kdy jsem navic sve nejrychlejsi cas zajel v kole, kdy jezdci predemnou delali chyby a ja se tak se stestim vyhnul vozum rozhazenym po trati a jejim okoli.
sprint: Start dobry, udrzel sjem pozici. V sikane pred 1 splitem ale sel Miri pozde na brzdy a trefil bokem branislava, ktery pak bokem drcnul i do me. Skoncil jsem vedle svodidel a jen se dival jak se riti cele startovni pole kolem me. Trosku jsem do toho slapnul a i diky chybam souperu jsem se dostal asi z 18. mista na 10.
race 1: Start ze 6. pak se to trochu mlevo vprdu i v zadu par kol, ale nakonec jsem se dostal po nadhernych soubojich na 1. misto a to jsem si udrzel.
race 2: Start z posledniho mista. Behem asi 7 nebo 8 kol jsem se super soubojema a i nejakymi temi chybami souperu dostal nekam kolem 3. mista. Pak ale prisla chyba pred posledni zatackou. Koukal jsem do zrcadka na DoNa a najel jsem nestastne pravimy koli do travy. Do zatacky uz se to nedalo vytocit, takze rana o svodidla a nekde kolem 11. mista. Jel jsem dal, ale v nasledujicch kolech jsem zaznamenal poruchu rizeni, kdy vuz spatne zatacel do levych zatacek -> pit a propad nekam kolem 18. Nebylo uz vcelku co ztratit, tak jsem jel na hrane, to me stalo hodne chyb, nicmene jsem se dostal alespon na 15. nebo 16. misto.

S vysledkem druheho zavodu moc spokojenej nejsem, hlavne kvuli sve chybe, ktera me stala mozna bednu. Celkove jsem si ale cely vecer nadherne uzil a perfektne si zazavodil. Dekuji vsem se ketrymi jsem svadel souboje, opravdu jsem si to uzival dneska.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #10
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jinak upozor?uju na chat po skon?ení druhého závodu nedojeli všici a x lidí kecalo konkrétn? Hulík, Bolf,N?mec, Murín, Tregl klucí to nem?žete ty prsty chvilku udržet nad klávesnicí.
No nevim, ja jsem tedy cekal az dojede posledni, pak jsem to teprve odbouch.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #11
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
No nevim, ja jsem tedy cekal az dojede posledni, pak jsem to teprve odbouch.
ja taky cekal na posledniho, akorat ted sem koukal na replay a ten uplne posledni kteryho sem povazoval za jiz dokonceneho to nebyl, byl to ten, u kteryho sem myslel ze objizdi trat a byl dle vysledku predposledni myslim, takze sorry
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
No nevim, ja jsem tedy cekal az dojede posledni, pak jsem to teprve odbouch.
ale bylo to driv

pokud lzu prijmi omluvu:-) jinak si byl rychjel jak svina
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #13
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

budou nejaky statisktiky?
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #14
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

tesil jsem se na zavod, protoze WE mam rad diky jeji rychlosti a zaludnosti. Dokonce jsem po dlouhe dobe poladil set pomoci perf1view, takze muzu rict, z jsem s nim byl hodne spokojen, s fzr jsem si mohl dovolit veci, ktere bych od ni jinak necekal. Zavodni vecer by pro me byl skvely zazitek, nebyt par veci:

sprint - v sikane za cilem u piskovist vidim zlutou vlajku, projizdim ji opatrneji, kdyz tu zezadu prileta Brumla jak pri hotlapu, silny naraz do meho vozu zezadu na roh a export meho vozu daleko do piskoviste. Casova ztrata, nalada na nule.

1 long - z opatrnosti jsem dozadu nazul R4. Cely zavod se nezahraly, adheze mizerna

2 long - prezul jsem zadek zpet na R3, auto nadherne sedelo. Bohuzel hned v T1 po startu Kurt nabral jezdce pred nim na roh, poslal ho na travnik vevnitr zatacky a jeho samotneho to rozhodilo. Bohuzel jsem se vyskytoval pobliz, takze nasledoval naraz z boku a opusteni drahy. Propad na konec pole, casova ztrata, bez sance na slusne umisteni.

cely vecer jsme si uzivali stylu nekolika jezdcu v FXR, kteri predjizdeli stylem jit moc pozde na brzdy, vletet vedle nekoho , kdo byl v zatacce pred nimi na vnitrek zatacky, odriznout mu cestu a spolehat na to, ze dotycny jezdec nebude riskovat plechy a do zatacky nezatoci. Pro takto opraseneho jezce zvlaste v FZR to znamena skoro zastavit, pockat, az tank v podobe FXR projede a znovu se rozjizdet.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #15
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Od nedele vecera jsem zil v tom, ze HotLapem jsem se dostal na 1 misto 4 DIV. No nic rikal jsem si, asi nebudou zadne velke body, ale kdyz ten nad nami da, tak ze by i nejaky ten pekny souboj o bednu mohl nastat. Ale ouha, kdyz jsem dnes prisel z prace, neveril jsem vlastnim ocim. Posledni misto v DIV 3 ! To podstatne zmenilo situaci a muzu rict, ze k lepsimu.Celkove ve me zavladla pohoda a rikal jsem si, ze jakekoliv lepsi umisteni nez posledni, je pro me vlastne uspechem. A tak se to i behem vecera ctyrikrat podarilo. Ale poporadku

Quali: Jel jsem s uplne jinym setem nez HL a poslednim kolem, ktere jsem v kvalifikaci stihl odjet, jsem HL cas vyrovnal. To znamenalo 17. misto a prvni vlastovka

Sprint: Start ze 17. mista, totozny set a diky tomu, ze souperi se tam postuchavali a me se je podarilo objet, tak hned v uvodnim kole posun na 11 misto. V prubehu dalsich kol jeste i jini piloti navstivili piscite kacirky, no ja se posunul na krasne 8. misto, ktere sem i v poslednim kole uhajil.

Long1: Trochu jsem prifouknul (ale asi jsem to prehnal, nebot gumy se behem zavodu nevysplhaly ani na optimalni teplotu). V prvnim kole se tesne za mostem, v neprehlednem useku vytvorila hromadna havarie nekolika vozu, ktera zablokovala trat a ani dalsi jezdci se ji nedokazali vyhnout. Pro me to znamenalo propad na posledni 21 misto a pokus o hru "dojed si sveho soupere" :-) To se darilo a nakonec jsem v cili sachovnicovy praporek uvidel jako 15. v poradi

Long2 : Jak psal Tairo, ano po startu jezdec Megin brzdil opravdu prilis brzy (ti na prvnich mistech v tu dobu jeste zrychlovali) i kdyz mel Megin pred sebou poradny kus volneho mista. Necekal jsem to a nepredpovidal a pribral jsem mu rozek auta a poslal ho mirne z trati pricemz samotneho me to vyhodilo na Taira, za coz se jemu i Meginovi hrozne moc omlouvam. Hlavne Tairovi, ktery byl ztratny vice. Nasledoval muj propad na jiz tradicni posledni misto a stihaci jizda vpred. Obcas byly k videni hezke skupinky jezdcu a pekne souboje v nich, z nichz ale nekteri vitezne nevychazeli, ba naopak a tak mym ukolem bylo cihat a vyuzivat takovychto soperovych zavahani.. V predposlednim kole uz jsem se videl s usmevem v cili a rikal jsem si, jak dnesni zavody dopadly nad ocekavani dobre, ale v tom v nestrezenem okamziku jsem pozde zatocil do posledni prave zatacky, kola se dostaly na travu, kde nemely moc velky grif a ve velke rychlosti jsem se potkal s barierou. V tu chvili jsem krouzil na pro me fantastickem 12. miste. Jenze ona nehoda mela za nasledek poskozeni obou levych kol a s autem uz se dal rovne jet nedalo. Nezbyvalo, nez to jedno kolo nejak odkrouzit a to i za cenu ztratu nekolika pozic. V mem pripade jich bylo 5, takze nakonec 17. misto.

Vlastne ve vsech zavodech u me nebyl zadny skvely predjizdeci manevr, spise jsem tezil z chyb protivniku a nekdy je k tem chybam i tak trosku vyprovokoval. Oni vi, kteri to jsou a mozna mi i tise nadavaji :-)

2. podnik IC zavodu se nesla v mnohem ohleduplnejsim duchu, nez ta prvni a rad bych timto vsem, kteri se o to pricinili, podekoval. Cloveku se hned jede lip, kdyz slysi, jak ten vedle nej treba i ubere plyn a nesnazi se protlacit dopredu silou.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #16
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Ahoj.

V?erejší závodní ve?er se mi moc libil. ?ekl byl, že byl o 100% lepší jek ten první. V?tší ohleduplnost se ur?ite projevila na kvalit? závod?.

M?j výsledek nebyl nijak oslnivý a ani ja s ním nebyl úpln? spokojen.
Nedosahoval sem ani zdaleka ?as?, které sem zajižd?l v hotlapech.
Ale mojí spíše opatrnou jízdou sem vyt?žil z chyb soupe??.

Sprint - 9. místo
1 long - 13. místo
2 long - 8. místo

Cht?l bych tímto pod?kovat všem za p?kný zavodní ve?er. Je to moje 1. liga a up?ímn? ?e?eno po prvním závodu v BlackWood sem byl hodn? zklamaný.

Už se t?ším na další p?kné fair-play souboje.

Ahoj Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #17
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
sprint - v sikane za cilem u piskovist vidim zlutou vlajku, projizdim ji opatrneji, kdyz tu zezadu prileta Brumla jak pri hotlapu, silny naraz do meho vozu zezadu na roh a export meho vozu daleko do piskoviste. Casova ztrata, nalada na nule.
Za tohle se samoz?ejm? taky omlouvám, jen bych trošku poopravil tvrzení "jak p?i hotlapu" jel jsem zamoz?ejm? adekvátn? situaci (ne dost jak se pozd?ji ukázalo) ale prost? jsem nedobrzdil, skoro jsi stál Tairo (49 km/h) to m? ovšem neomlouvá. No a zas tak silný náraz to nebyl, o ?emž sv?d?í i nulové poškozaní tvého vozu po kolizi. M?žu ti ovšem ?íct že tahle chvilka nepozornosti dostala mou náladu ne na nulu, ale n?co pod ni, protože pokud XRR zastaví v písku, nevyjede. Závod tím pro m? skon?il. Zodpov?dnost je samoz?ejm? na mojí stran?, pokorn? p?ijmu ortel poroty, bude li n?jaký protest.
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #18
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ale bylo to driv

pokud lzu prijmi omluvu:-) jinak si byl rychjel jak svina
Poslal jsem to hned po tom co Shimi jakozto posledni jezdec projel cilem a zavod tim tak skoncil. Takze cekam omluvu za krive obvineni a pospineni meho jmena.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #19
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Qvalifikacia: vietor mi robil neskotocne problemy a az na zaver som ako tak zajazdil kolo bez chyby - cize 13. miesto

Sprint: v prvom kole sa mi podarilo dostat az na 7. miesto. Neskor ale v 3 kole nasledovala moja hruba chyba v sikane cez horizont a nasledna strata vyustila v konecne 14. miesto

1 pretek: v T1 bola vonkajsia stopa nevyhodna, doplatil som na stuchance auta o auto ktore smerovali von zo zakruty a prepadol som sa na koniec startoveho pola. V T2-T3 bola vacsia kolizia, po celnom kontakte s autom v strede trate som sa dostal celkom uspesne dalej a po par chybach jazdcov predomnou som sa pohyboval na 12. a neskor na 10. mieste. Potom ale prisli hrozne chvile pre mna: zautocila na mna parta komarov a zahanat tie otravne stvorenia medzi rychlymi esickami sa nevyplaca. Nehovoriac o tom ze som bol cely zvysok vecera nervozny, kedze som uz aj citil dajake stipance. Takze v 11. kole, v 14. kole a aj v 18. kole som spravil velke chyby a nimi som sa prepadol az na konecne 16. miesto.

2 pretek: pred T1 som bol trocha postrceny zozadu a T1 som presiel zazracne smykom cez travu. Mozno som trocha skorsie brzdil ako pisal Kurt_kombajn ale kedze som bol na nutornejsej strane, nechcel som prebrzdit a dakoho odpalit, zase som nebrzdil naplno. V T2-T3 sa vedla mna dostal alfa-v.bolt a pri vyjazde nastal kontakt. Najprv som mal zly pocit ze som za to mohol ja. Potom som si ale pozrel replay. Videl som, ze si mal na lavej strane dost miesta, ja som bol cca v strede trati a mam dojem, ze si to pri vyjazde trocha prehnal a pretocil, preto si zacal kryzit moju exitovu liniu v strede trate. Preto si myslim, ze to bola nikym nezavinena kolizia. Takze nasledujucich par kol som sa pohyboval na peknom 4. mieste. V 7. kole som spravil chybu, po ktorej som sa prepadol na 10. miesto. Zvysok preteku som sa pohyboval okolo 10-11 miesta a snazil som sa nespravit dalsie chyby. Cize celkove 11. miesto.

Nie som spokojny so svojim vykonom, spravil som strasne vela jazdeckych chyb. Tato trat je naozaj velmi zaludna, ako tu uz niekto napisal. Inac preteky som si uzil podobne ako na Blackwoode, ale asi globalne boli kludnejsie. Dik organizatorom a ucastnikom. Uvidime sa na FernBayi dalsi pondelok.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

www.sonyk.ic.cz/chat.JPG

p.Tregl - bral sem to podle tohohle screenu.pokud to bylo až pak, ale na obrazovku to dojetí sko?ilo dýl p?ijm?te moji velkou omluvu.

jinak jel sem R4 s jinejma mi to na delsi zavod proste nejde a mel sem je docela mekky asi duvod proc ste me brali vetsinou na dlouhy rovince
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.