Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.1.2008   #1
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default Round 1 - tiskovka divize 1

moje pocity z dnesniho zavodniho vecera jsou pouze a jen spatne, bohuzel. presvedcil jsem se, ze rada lidi proste umi zajet jedno rychle kolo, ale jinak je to horsi. veril jsem, ze kdyz nekdo ma natrenovano stovky kol online, bude to znat, ale asi jsem naivni. navic mi nekolikrat vypadl net, takze jsem stejne nedojel ani jeden zavod.

kvali: nic moc, 16. misto

zavod1: za cilovkou nedobrzdil jarda tusim a nastesti jsem vzal jen pneumatiky a ne barieru. jel jsem dal, nejak to otukavani mojeho auta a pak kick.

zavod2: hned v prvnim kole jsem byl roztocen, takze posledni a pak pro jistotu zase kick.


vzkaz pro jezdce se stejnym cislem, jako je to moje: to, ze mame stejny cislo neznamena, ze moje auto je i tvoje brzda

Last edited by SIR; 28.1.2008 at 22:16.
SIR is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #2
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

líbilo se mi to, žádný zbyte?ný povídání.... fakt paráda, jen si p?ipadám jak za?áte?ník, na kvali jsem vzal race set a podle toho to vypadalo:-)))

V prvním závod? jsem to n?jak neubrzdil a vzal jsem to rovnou ?umákem do bariery no a v pitu jsem byl asi necelou minutu... no prost? paráda:-(
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #3
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

No pro me zavod dopadnul na vybornou: Hlavne jsem mel co delat pro to, abych se do tehle div. dostal. Cas jsem zajel pul hodiny pred koncem HL a stacilo to na 25. misto.

Kvalda hruza 23. misto

Prvni zavod byl uz lespi pri jizde jsem mijel 2 kolize z toho do jedne jsem se pripletl a hodne me spomalila, nakonec 15. pozice

Druhy long byl uz lepsi, i kdyz nic lehkeho to nebylo spousta souboju kolo na kolo proste parada tak jak to ma byt. Vse bylo super, az na jednu chvili v 13. kole se dostal Tomas Stiborek mimo trat a s navratem si moc starosti nedelal a nadelal potize nejednomu jezdci. Ja se nastesti celkem bez ztrat vyhnul a nakonec pro me krasne 10. misto
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2008   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Predem musim rict, ze na tuhle trat jsem se netesil, pri hotlapovani jsem zestarnul o 20 let a zavod mel byt jenom dojizdeni
Jenze..

Kvali: 11.

Suprepole: o dve setiny mi uteklo, ale aspon jsem stihl pojist.

R1.: Po startu jsem ztratil dve mista. V sikane se to ale dost pomlatilo, predjel jsem 4 lidi. V dalsim kole mel nejaky problemy Rysa, posun na 8. To jsem nekolik kol v pohode kontroloval. V 6. kole jsem predjel Marka, ktery se nekde toulal. Ten na me ale dost tlacil. Ztracel jsem tim cas a prehrivala se mi PP, tak jsem ho po nekolika kolech v posledni zatacce pustil. Behem par kol byl v tahu. Mezitim jeste odstoupil Martin, ktery byl prede mnou. V 17. kole jsem dojel dovjici Dr.Cool - Radek a pred T2 jsem je zkusil dat oba. Jeste to nevyslo, nakonec se ale odrovnali navzajem, takze jsem se jenom protahl na konecny 5. misto.

R2: Otacela se k mymu prekvapeni jenom prvni sestka, ne osmicka (ano, spatne jsem cetl propozice), takze start z 2. fleku. Ten jsem drzel do sikany, kde jsem trochu postrcil Marka (sorry). Sli preze me Itar, WMS a pres rucku i TonyG. Snazil jsem se mu to vratit - neuspesne. Ve druhym kole to zkousel po my chybe i Jimik. Trochu jsem ho privrel, trochu jsme se srazili (sry), takze musel zpomalit. Pak az do 10. kola osamoceny krouzeni a dotahovani se na Itara, s kterym jsem pak mel nejlepsi souboj za cely vecer. Nejdriv jsem ho zkusil dat na brzdy do sikany, ale mel lepsi stopu. Pak jsem jednou naznacil utok do T1. Bylo mi predem jasny, ze to nedam, takze jsem zvolnil. Itar ale i tak nechal volny misto a vyneslo ho to do pisku. Na vyjezdu z T2 jsem ho podjel a do sikany jsem si ho rychlejsi vnejsi stopou dal definitivne. Vazne super souboj, tohle se mi libilo za cely vecer nejvic. Hned na to sel za sikanou pres strechu Mark Novys - pro me prubezne 4. misto. Prede mnou pak byla docela velka mezera s Radkem a Tonym na konci. Ti bojovali mezi sebou, takze jsem mel moznost je dojet. Tony Radka predjel v 18. kole, takze jsem mel 3 kola cas. Na dostrel jsem se dostal jenom jednou na rovince, ale nemel jsem rychlost. Nakonec jsem ale dojel treti, kdyz mel Radek v posledni zatacce nejake problemy.

Spokojenost velka, dneska to stalo za to.
Btw. diky Ghostovi za radu se setem, pomohlo to hodne.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
....
....
....
....

Spokojenost velka, dneska to stalo za to.
Btw. diky Ghostovi za radu se setem, pomohlo to hodne.
Fakt neni za?, jsem rád že jsem pomohl. Aspo? že se na trati projevil n?jaký m?j "odkaz" , když m? zradilo p?ipojení (jak už se tak v 1.CZ lize u m? stává skoro pravidlem. P?l roku jako víno a pak na jeden ve?er se to zkazí. Mimochodem te? už mi zase jede net jako obvykle. Tak se p?iznejte, kdo to sabotuje... Jsem si na dnešek docela ve?il ).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #6
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

poprvé v první divizi a taky to na to vypadalo

Kvalifikace - 22 místo...
P?i superpole jsem si jako kid dal malou ve?e?i.

Race one: Start z dvaadvacáté pozice, po pár zatá?kách 21. Po tém?? dokonalém probruslení mezi létajícími auty v šikan? 14 p?í?ka. V druhém kole se p?eze m? dostal Salli, za kterým jsem se poté vezl dalších pár kol... Bohužel jsem v pátém kole hned za prvním splitem špatn? dobrzdil, a tuknul jsem si o salliho, což m? rozhodilo a poslalo mimo trat.. (alespon nebudou muset udrzbari sekat travnik) ovšem tato situace m?la ješt? dohru kv?li ne zrovna štastnému návratu na trat kde jsem si pravým batníkem cinknul o levý blatník Rysi. Poté strka?ka bohem od Tomáše Stiborka (ty dve?e ne?eš, vzali za své pozd?ji), kterého jsem bohužel tímto p?ipravil o pár pozic (sorry, n?jak jsem to neu?ídil).
Pád na 19 p?í?ku. Souboje s Lennym, se kterým jsme hráli hru na papír a razítko (pak pošli fakturu za opravu toho zadního nárazníku), p?edjížd?cí manévr, velká rychlost, chyba v šikan?, pád na 21 pozici. Souboje s Davidem Ku?erou a ve ?trnáctém kole lehký kontakt nadleh?eného vozu s jeho vozem p?ímo na horizontu první zatá?ky zap?í?inil smyk a uražené zrdcátko o mantinel (samoz?ejm? to odnesl celý bok, v?etn? nabouraných dve?í od Tomáše Stiborka) a obrovská ztráta. Následná stíhací jízda + výpadky internetu jezdc? v pop?edí. p?edjetý Lenny a v posledním kole i Dave nakonec vynesly 18 p?í?ku.


Race two: Start z osmnáctky. Snahou udržet se kolegy Rysi, který vystartoval jakoby m?l v FXO šasí nacpané FXR, jsem se postupn? prokousával sm?rem dop?edu. (omluva Lennymu za kontakt za 1. splitem, který ho poslal mimo) Po Rysov? pádu jsem kroužil na šesnáctém, pozd?ji na osmnáctém míst?, sem tam n?jaký souboj, n?jaká chybi?ka, razítkovaná. Dalším špatným nájezdem na dlouhou rovinku jsem se p?ipravil o svou pozici a celkov? jsem spadnul na dvacátou. Problém s p?eh?atými p?edními pneumatikami, jejich chlazení pomalejší jízdou stálo op?t pozici.
Šikana t?ináctého kola zažila ukázkovou 360 stupnovou oto?ku, jak od profesionálního kaskadéra. Bohužel to znamenalo pád na chvost.
Zbývalo sedm kol do cíle a nejblyžší Lenny byl i tak dost daleko, nezbývalo nic jiného než zapnout raketový pohon, a p?epnout na mod letadlo. Markova bouda znamenala sice 21 p?í?ku, ale po?ád to byl chvost startovního pole. Neskute?né se však stalo skute?ným a možná i kv?li Lennyho chybám jsem se p?ehoupnul na p?edposlední dvacátou p?í?ku. Poslední dv? kola jsem už odkroužil na 20 míst? a na n?m jsem i skon?il.

Shrnutí pocit? po prvním závod?:

První divize, wow.. i když její chvost, ale hlavní bylo dojet (pokud možno ne na posledním míst?)
____________________________________
A co na to Remcálek obecný?
Pro? se k sakru musí každá liga startovat na blackwoodu? Blackwood smrdí
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #7
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Kvali: po treninku sem si docela verel set fungoval skvele,ale jako by se najednou vsechno zvrtlo a nic nefungovalo 17 post
Race1: pekne rozjete az na to ze na konci dlouhe rovinky v prvnik kole nekdo nesmyslne zezadu prilit a poslal me i jine do barier nechapu skodovka znacne poskozena,ale rozhodl sem se pokracovat bez zastavky a kupodivu byla strata jen 1 vterinu na kolo coz je v div1 dost konecne misto bylo16
Race2: to bylo asi nejlepsi zavod,ale opet prisla rana v prvnich kolech a ja cestoval ven do zdi odneslo to prave kolo a opet nadeje byli pryc,ale po par peknych soubojich a odstoupeni nekolika jezdcu sem se prodral az na 11 misto coz byla v danou situaci spokojenes

Jen par slov k celemu veceru:Myslim si,ze zavod se nevyhrava v prvni zatacce a ani v prvnim kole tak jak to nekteri predvedli nerikam,ze ja sem perfektni,ale nekazte jinym to na co tak dreli
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

ja som s nejakymi extra velkymi ambiciami nenastupoval... este stale nie som zdravotne v poriadku takze na nejake vykony si stale moc neverim...

do kvali som na poslednu chvilu zvolil qual. set, co bola chyba... bol som uz privyknuty na race set, co s dalsimi okolnostami vyustilo az do 15. miesta (rozdiely medzi 9. a asi 18. miestom sa vsak pohybovali radovo v stotinach !)

race1 : dral som sa dopredu, v ramci slusnosti nakoniec sa to ustalilo na 8. mieste pred Jimikom a Polym. Nasledovala defenzivna jazda a odrazanie utokov Jimika, ktory musel nasledne celit Polymu. Jeden zakrok mu vsak nevysiel, vdaka ktoremu sa potvrdilo stare zname - kde sa dvaja biju, treti zvitazi takze nas Poly predbehol a ja som dokoncil na 9. mieste pred Jimikom... celkovo velmi pekny zavod

race2 : Jimik sa rozhodol necakat a predbehol ma rovno v 1. kole. Ja som ho uz len nasledoval, az som dokoncil na 7. mieste. Zozadu cely cas utocil M.Kriz, aj ked bol dost rychly, udrzal som ho za sebou. Celkovo velmi dobry zavod.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #9
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

Kvalda se mi nepovedla.
Na super pole mi chybelo neco kolem 1. desetiny a presto jsem startoval az osmnacty. Jak rika Eraser: bylo to tam v setinach...

Race 1. probehl celkem bez problemu s tim ze jsem mel stesti a vyhnul jsem se dvema big crashum, cimz jsem si polepsil o par pozic. Ke konci jsem jeste zvolna dojel Ondreje Netolickeho a po par peknych soubojich jdu nakonec pred nej. V cili to bylo 12. misto.

Race 2. tam to bylo o dost divocejsi. Snazil jsem se zacit v klidu, ale proste to tam to vrelo. Jeli jsme v jednom baliku asi 5 jezdcu, a nebyl centimetr trati kde by nekdo nebyl... Drobny tukance (nekoho do me a take moje do nekoho) me na spolehlive jizde nepridaly. Najednou jsem jel sam a rikam si pohoda, zacnu dotahovat. A kdyz jsem dojizdel skupinku prede mnou udelal jsem vlastni chybu v posledni sikane, kde jsem sel malem na boudu. Abych to vybral, tak jsem vyjel az malem do boxu. Pak jsem se snazil vratit tak abych nikomu nevjel do cesty takze po trave. A razem jsem posledni. Do cile jsem par lidi predjel. Ale kontakt s Davidem Kucerou me mrzi. Snazil jsem se ho v jednom z poslednich kol predjet v T1 venkem, ale v klesani kde jsme jeli vedle sebe jsem pribrzdil moc a predek auta mi klouznul doprava a nechtene jsem ho tuknul. Sry again. Do cile jsem dojel na 17. miste....
________
Jacques Swaters

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:08.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #10
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Tak sem taky napisu neco z mych pocitu.

Quali - nesoustredenost, nervozita, místo 5ti ostrých kol jsem stihl jen 4 a
taky to podle toho dopadlo, cas 1:25. a nejaky drobny a výsledné 14.
místo. Docela me to stvalo, protoze v treninku jsem byl schopen
celkem snadno zajet pod 1:25.00 coz mohlo stacit na superpole
Race1 - nervozita pokra?ovala což vyústilo v chybu hned v 1. kole pred
nájezdem na rovinku, kde jsem omylem podradil az na 1?ku a následn?
ztratil nekolik pozic. Pod?kování pat?í LukimuCZ, který za mnou stihl
rychle zareagovat a neposlat m? mimo tra?, jakozto i všem ostatním
kte?í jeli t?sn? za ním, že to ustáli bez hromadné kolize. Do konce
závodu jsem se pak dostal na výsledné 11. místo hned za kolegu
Jimika. Asi posledních 5 kol jsem jel za skupinkou Eraser, Jimik, Poly a
sledoval jejich vzájemné souboje a ze se bylo na co koukat.
Race2 - start z 11. fleku. Tvrde souboje s Tomasem Stiborkem,
kteremu jsem po par kolech podlehl a propadl se na asi 14. p?í?ku
na které jsem také závod dokon?il.

Celkov? jsem si skv?le zazávodil a d?kuji všem kte?í se kolem m? motali za férové souboje.
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #11
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Qual - Celkem jsem se divil, že tak málo lidí se dostalo pod 1:25. V cíli krásné 8. místo

Superpole - P?es nepovedený start celkem solidní kolo, nakonec 6. místo

1. závod - Po prvních pár kolech se mi poda?ilo dostat p?es M. K?íže, potom jsem se už jenom držel za dvojicí MCz rychlík?. Ti se n?kdy kolem 5. kola srazili na konci rovinky p?ed cílem, takže se mi je poda?ilo oba p?edjet. Potom už jen poklidný dojezd do cíle na 3. míst?, oko?en?ný pár chybami v záv?ru, kdy m? za?al nep?íjemn? dotahovat M. Novotný.

2. Závod - Lepší s obou závod?, spousta krásných souboj? nejd?íve se Z. Cagašem, následn? s R. Louckým. Ze za?átku jsem trochu víc zni?il pneu, takže pak dostate?n? nedrželi, ale i p?esto se mi poda?ilo za sebou Radka udržet. V cíli 5. místo.

Záv?r - Povedený 1. závod. ?ekal jsem více problém? jak na trati, tak i v celkovém pr?b?hu ve?era. Možná k tomu i p?isp?l fakt, že narozdíl od GTR se s FXO m?že jezdit trochu tvrd?ji (pár poma?kaných plech? bylo nakonec taky).
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Možná k tomu i p?isp?l fakt, že narozdíl od GTR se s FXO m?že jezdit trochu tvrd?ji (pár poma?kaných plech? bylo nakonec taky).
ne mozna, ale urcite
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #13
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
...

Záv?r - Povedený 1. závod. ?ekal jsem více problém? jak na trati, tak i v celkovém pr?b?hu ve?era. Možná k tomu i p?isp?l fakt, že narozdíl od GTR se s FXO m?že jezdit trochu tvrd?ji (pár poma?kaných plech? bylo nakonec taky).
tak tohle bych mohl napsat po zavode s ufem nalozenym o 200kg navic a jeste si tim nejsem tak uplne jistej, protoze se vzdycky nekdo najde
SIR is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #14
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja si nedaval moc velke cile. Byl jsem rad, ze jsem se s hotlapem udrzel v D1 (o par setinek vteriny), takze jsem cekal, ze spis budu vsem zametat trat. Chtel jsem jet vyrovnanou jizdu a tezit z pripadnych problemu ostatnich.

Kvalifikace:
Mam radeji delsi jizdy, nez par ostrych kol, takze pro mne bylo 6. misto a postup do superpole obrovskym prekvapenim, ne-li primo sokem. Jak jiz zde nekdo psal, je s podivem, proc se pod hranici 1:25 dostalo tak malo lidi, a ja se jeste vic divim, ze se to povedlo i mne.

Superpole:
Jak jsem uz uvedl vys, par rychlych kol (zde dokonce jedno jedine) neni moje domena, takze jsem se predem smiril s 10. mistem a pokusil se o zazrak v podobe dobreho casu. Nekonal se. Zkazil jsem uz prvni zatacku, cely sektor, a zbytek trati odjel odevzdane s nekolikero chybami.

Tak, jako jsem si zezacatku moc neveril, zacal jsem po kvalifikaci uvazovat o slusnem vysledku. Vyborna startovni pozice me dost navnadila. Jak se ale pozdeji ukazalo, moc dlouho jsem si v popredi neuzil.

1. Zavod:
Trochu me zaskocilo, proc se pri lagstartu vsichni hnali dopredu, jako kdyby o neco slo. Ostry start probehl hladce a az k sikane jsem dojel bez problemu. Ovsem tam mne Dadas8 alias Dave Kucera z MCz poslal do hodin. Na nehodu mel sice vliv mimo jine drobny lag, ale to neomlouva jeho jezdeckou chybu, ktera nehodu zapricinila. Skoncil jsem celem vzad mimo trat a pockal, az projede zbytek zavodicich. Pote jsem se uplne demotivovan, rozzloben a zklaman zaroven pustil do stahovani velke ztraty. Po nekolika kolech jsem se dotahl na skupinku jezdcu, ktera se zdrzela kvuli strkanicim. Zamichal jsem se mezi ne a spoustu kol bojoval stridave uspesne i neuspesne o lepsi pozice. Souboje byly vesmes fer, ovsem neobeslo se to bez spousty lehkych kontaktu. Jsem zvykly na stouchance pri souboji s jednim nebo dvema auty kolem sebe, ale tady jich bylo mnohem vic. S tim jsem se nejak nemohl srovnat a souboje si nijak zvlast neuzival. Budiz to pro me ponauceni do dalsich zavodu. Nakonec jsem dojel tusim na 18. miste, coz krom jineho znamenalo mizerne vyhlidky do dalsiho zavodu.

2. Zavod:
Cely mi splyval v marnou snahu se probojovat dopredu. Drobne tukance, nevyrovnana jizda s hromadou chyb, prehrate pneu, proste nic moc. Dojel jsem jeste o pozici hur, nez v tom prvnim zavode.

Celkove vzato jsem dost rozcarovan. Jeste pred kvalifikaci jsem ani nic lepsiho necekal, ale po ni jsem si dost veril. Nasledovala bohuzel ledova sprcha.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.