Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.11.2009   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 6. závod

---
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2009   #2
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Kvalda-Super az na to,ze jsem skocil parkrat do garaze,a ted si nejsem jisty,mam takovy pocit,ze jsem vzdycky skocil dvakrat do garaze,ale to uz je jedno

1.Race-Tak s posledniho mista nic prijemneho,ale po pul kole uz na 10.mistenakonec 5.misto.Nic lepsiho jsem si nemohl prat.

2.Race-Start z 4.mista,ale po startu kolem 9.pozice,potom jsem dojel Radka a 3nebo4 kola krouzil za nim a ne a ne ho predjet v technickych pasazich jsem byl evidentne rychlejsi,a pak prisla poslesni zatacka na cilovku a ja to chtel pustit pod neho a trkl jsem do nej,tim se dostal do smyku.Za to se moc a moc omlouvam.Priste se podivam,kdo jezdi o predni mista a dam si vice bacha,ale podle me je WTTC hodne kontaktni viz.real.Ale to me neomlouva ja vim.Nakonec 6,misto,nastesti to i Radkovi vyslo na to celkove 2.misto.Timto gratuluji vsem na stupnich vitezu a dekuji organizatorum za super cup.Diky vsem za super zavodeni
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #3
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

WE1 jsem si nedavno najezdil pri zavodeni na public serverech a mel jsem pripravene dobre sety.

Q: S casem i umistenim jsem byl spokojen. Za svym PB se zatezi jsem totiz zaostal jen o nekolik malo setin sekundy.

R1: Par drobnych chyb v prvnim ostrem kole me stalo rychlost a bohuzel taky par pozic. Nechytil jsem ze zacatku spravne tempo, ale pak se to zlepsilo a ja si tech par mist vybojoval zpet. V cili pekne 3. misto.

R2: Jedno misto jsem urval hned na startu na ukor predohrabu, coz jsem s dlouhou 1-ckou ani necekal. Brzo mne ale predjel Klouczech. Chtel jsem ho vic potrapit, jenze jsem zas nemel spravne tempo. Potom jsem vyuzil odpadnuti a souboju jinych, abych si o nekolik mist polepsil. Mrzi mne jen, ze jsem pri tom potloukl Jardu. V jednu chvili jsem totiz dost lagoval a uz to vypadalo na vypadek. Nastesti se to srovnalo. Dojel jsem opet na peknem 3. miste.


Celkove je z toho 4. flek, za coz jsem rad, ale za Top 3 bych byl radsi Holt problemy s netem na mestskem okruhu mne staly body, i kdyz pri te konkurenci bych na podium stejne asi jeste nemel (a to nepocitam, ze d9 castokrat nejel).
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #4
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Na tento okruh jsem se moc tesil, bohuzel problemy s PC udelaly sve , z neznamych duvodu me hra zacala po x?x? minutach padat na listu, ale byla porad aktivni, nez jsem ji odklik zpet na monitor, byl jsem mimo trat.
V kvali jsem proto nestacil zajet naky dobry cas, dal jsem se do pozorovani a nekolikrat se odpojil v domeni, ze se to vyresi, zdalo se to byt uz vklidu a tak jsem nastoupil do zavodu.
1.race - pekny zavod, uzival jsem si to bohuzel jen do 10 kola, pak zase pad hry na listu a uz jsem byl na trave a svodidlo me hodilo auto na bok a do cile jsem nedojel.
2.race - startoval jsem posledni, po nekolika kolech, plnych krasnych souboju jsem se probojoval na 9. misto. Na zacatku 7. kola zase pad hry na listu a to uz jsem se radeji, ale se vztekemodpojil.

Sonyk, Vitr > omlouvam se za ten chat na konci 1. zavodu, byl jsem s autem 2 kola na boku a cekal az vsichni projedou cilem, abych mohl napsat tu prosbu o pomoc, myslel jsem, ze Francek na cilovce uz je posledni a na Tofireho jsem uplne zapomel.

Klouczech > moje auto bylo na boku a stacil jemny tukanec do strechy abych byl zpet na kolech, opravdu jsem chtel dojet do cile! Misto toho si to do me narval na plny plyn v rychlosti 180 km/h! Potom se to tam demolovalo navzajem, nevim proc, auta litaly vzduchem, kdyz uz jsem byl konecne na kolech, uz to nejelo, kola z meho vraku uz nemely kontakt s vozovkou.
(jinak si te vazim )

Organizatori > vam patri podekovani za moc pekny cup.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #5
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Na Westhil jsem se desne tesil, ta trat se mi libi.
Mel jsem sice obavy, ze tady budou mit XRT vyrazne navrch (zkusenosti z minulyho WTCC), ale XRT mely dostatecne nalozeno, tak mohly vepredu jet i FXO- ja teda ne

Kvali: nic moc cas, nic moc umisteni, ale mne je to stejne celkem fuk

1. zavod: hned nejak ze zacatku se o me v tahlej levej trochu oprel Francek, ja jsem to neustal a skoncil v hodinach. Usmevny bylo, ze Francek na me cekal, aby me pustil pred sebe (diky), ale brzo pridal plyn, vlitnul do sikany vedle me a to jeste rychle a zas do me strcil ) Tentokrat jsem zustal na trati a Francek vzadu.
Pak jsem az do cile krouzil sam.

2. zavod: desne jsem si chtel zazavodit se Sonykem, ale tomu to ukrutne dobre jelo, takze jsem byl bez sance. hezky jsem si zazavodil s Franckem a tusim, ze s Gepasem. Ke konci jsem se dotahnul na Radka (asi mel upeceno), ale potreboval bych asi vic kol ho uhnat.

Celkove jsem spokojenej, a i kdyz byly zavody a cupy, kdy jsem zazil lepsi souboje, bavilo me to.

Samozrejme dekuju organizatorum za moznost se svezt a tesim se na pristi cupy.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #6
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Trocha OT, ale treba to pomuze i jinym, nez adresatovi.

Keen:

Pouzivas AVG? Na LFS foru si hromada lidi stezuje, ze se u nich nedavno taky objevil problem s minimalizaci LFS na listu a spojuji to s AVG 9.0.

Ja jsem to u sebe taky spozoroval pred nekolika tydny. Zprvu jsem podeziral test patche LFS, ale pak jsem si uvezomil, ze se to objevilo nekolik dni pred tim, nez jsem na ne presel.

Stalo se mi to jen parkrat a zkusim s AVG neco udelat teprve odpoledne, takze zatim nemuzu povedet, co spolehlive zabere.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #7
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Westhill mi nesedl loni a letos tomu nebylo jinak. Naložený XRT nebylo o moc rychlejší na rovince než lehký FXO. V kvali se mi nepodarilo zajet to, na co jsem mel, takze až 10. nejrychlejší ?as.

Race 1: Risknul jsem jet na setu od (pana) Polmy, který mi poslal t?sn? p?ed kvaldou a pral jsem se s tím, takže v cíli 7. místo.

Race 2: Se setem jsem se už trochu zžil, ale moc jsem se na ježd?ní nesoust?edil, d?lal jsem hodn? chyby a ztrátil zbyte?n? hodn? ?asu, takže op?t až 7. místo. Jinak p?kný souboj s Radkem.

Tentokrát trochu chyb?la motivace, protože jsem od za?átku cupu v?d?l, že jeden závod kv?li služebce nepojedu a tak na n?jaké rozumné umíst?ní mohu zapomenout. Tréninku jsem pak v?noval mí? ?asu, než bych pot?eboval, což v této konkurenci znamenalo celkov? 5. místo.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tak jsem dokoncil stavbu garazoveho stani a mam casek sem neco napsat.

Xtz.cze : v kvalde muzes 2x do pitu ale z toho jen jednou do garaze. a tusim ze si byl v garazi i vicekrat nez dvakrat.

viz propozice : V kvalifikaci jsou povoleny maximáln? 2 zastávky v boxech(dotankování,vým?na pneumatik, opravy, zm?ny nastavení), s tím že p?i jedné m?žete sko?it do garáže, ale až po dokon?ení zastávky. Pokud jezdec poruší n?které z výše zmín?ných pravidel, bude posunut na startu prvního závodu na konec startovního pole, bez ohledu na výsledek kvalifikace.

Keen: me vubec nezajima ze si chtel dojet. Hodil si to na bok a mel jsi se hodit do pozorovat. O chatu ani mluvit nemusim. Takze prsite si dej bacha .

Ted k závod?m:

Kvalifikace: v tréninku jsem sv?j set 1:59:03 poslal 00Ja aby ho zkusil, ten na n?m ud?lal pár menších úprav a jezdil sem 1:58:2 takže spokojenost a v kvalifikaci sem to potvrdil 2. místem. Po pravd? na poleposition sem prost? nem?l.


1. závod: o?ékaval jsem tvrdý atak XRT, ale p?išel jen od zeframa s kterým sem si chvilku dob?e zazávodil než vyjel mimo tra?. Do konce závodu sem si myslel na první místo , protože klouczek drobn? ztrácel v driftech , ale pak m? za?la v 8 kole odcházet PP a musel jsem zvolnit a t?ásl jsem se p?ed Lalou. Nakonec jsem 2. místo v klidu udržel a naprostá spokojenost a p?ekvapení.

2. závod: Na startu sem o?ekával propad o min 3 místa. Taky se stalo. Pak sem si užíval souboje s Xtz.cze, Gepasem Radkem a bylo to úžasný, ?istý a na srdce. Nakonec sem je p?edjel a hlavn? Radka s Xtz se mi poda?ilo za druhym splitem 8.kola krásn? dát :-D Pozd?ji sem za?al stahovat TeeDeeho a cht?l jsem si ho ho hooooodn? dát a taky dal. V cíli 5. takže maximální spokojenost a obhájil sem i p?esto že jsem nejel 5 závodu 1. místo v FXO. Ale je pravda že nebyla velká konkurence. Na to se d?jiny neptají.


Celkov? 9. místo paráda ne?ekal jsem. Cup hodnotím pozitivn? až na poslední race kde byly trošku problémy. protože ?idi? sc musel náhle pra?. Chci se ješt? jednou omluvit.

D?kuju všem za ú?ast protože bez vás by ten cup nebyl jaký byl. a Halvn? díky EGT za pomoc s po?ádaním a Babymu za softík.

Dále pak komisa??m za pomoc u protest?.

T?ším se na další ro?ník WTCC
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #9
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Sonyk-Jj ten souboj byl super,dva se perou a treti se smeje,bylo to hodne na srdicko,ale super.Skoda toho mojeho pripojeni,mohl jsi mit o soupere v fxo vice,snad priste.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Sonyk-Jj ten souboj byl super,dva se perou a treti se smeje,bylo to hodne na srdicko,ale super.Skoda toho mojeho pripojeni,mohl jsi mit o soupere v fxo vice,snad priste.
JJ taky sem mel spatny pripojeni. na priste bude zase par zmen tak snad bude vic lidi vic fxo a rb4
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #11
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Taky d?kuju za hezký závody. Celkem jsem si oblíbil XRT?ko, za což jsem rád. P?íští rok bych uvítal ABS (asi marn?), protože budou auta pak lépe ovladateln?jší a hlavn? gumy na tom budou lépe. A trošku bych zvýhodnil RB4, protože byla v nevýhod? už od za?átku.
Jinak nemám žádnou námitku WTCC. Good Work.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #12
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
A trošku bych zvýhodnil RB4, protože byla v nevýhod? už od za?átku.
že mi to n?kdo ?ekl na za?átku


jinak samozd?ejm? taky d?kuju za skv?lý cup, ale minulej rok jsem si to užil více, asi to bylo tím, že auto a já jsme byli konkurenceschopní, narozdíl od letoška
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #13
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
že mi to n?kdo ?ekl na za?átku....
To by ti stejn? nepomohlo Loni se to p?elévalo na stranu RB4, letos zase na XRT a FXO je po?ád ?erný k?? Do p?íští sezóny mám vymyšlen trochu jiný zp?sob vybalancování aut tbo t?ídy Ale uvidíme kdy dorazí nová fyzika ta stím zase ur?it? zamíchá
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2009   #14
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
To by ti stejn? nepomohlo Loni se to p?elévalo na stranu RB4, letos zase na XRT a FXO je po?ád ?erný k?? Do p?íští sezóny mám vymyšlen trochu jiný zp?sob vybalancování aut tbo t?ídy Ale uvidíme kdy dorazí nová fyzika ta stím zase ur?it? zamíchá
takže zas budeš mít ho*no
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2009   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Taky d?kuju za hezký závody. Celkem jsem si oblíbil XRT?ko, za což jsem rád. P?íští rok bych uvítal ABS (asi marn?), protože budou auta pak lépe ovladateln?jší a hlavn? gumy na tom budou lépe. A trošku bych zvýhodnil RB4, protože byla v nevýhod? už od za?átku.
Jinak nemám žádnou námitku WTCC. Good Work.
Cerpali jsme z minuleho cupu kde RB4 dost dominovali, pro priste se to zae trosku zmeni asi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2009   #16
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Cerpali jsme z minuleho cupu kde RB4 dost dominovali, pro priste se to zae trosku zmeni asi
Já si nemyslím, že by ta dominance byla zp?sobena autem, ale spíš tím, kdo je ?ídil. Pokud zvýhodníte t?eba FXO, tak ti nejlepší sednou do n?j a stejn? budou na špici.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2009   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
Já si nemyslím, že by ta dominance byla zp?sobena autem, ale spíš tím, kdo je ?ídil. Pokud zvýhodníte t?eba FXO, tak ti nejlepší sednou do n?j a stejn? budou na špici.
Tak to je jasný, kdybych ?ídil XRT ja tak e do top 10 nedostanu. Vítr má vymyšlenej n?jakej systém tak uvídíme s ?ím p?íjde. Já to vidim max ubrat zavaži u RB4 na nulu a možna FXO na 5% uvidíme. máme víc jak ?tvrt roku na otestování.

EDIT: take zalezi co novy patch.

Jinak s ABS nepocitejte :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2009   #18
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Pouzivas AVG? Na LFS foru si hromada lidi stezuje, ze se u nich nedavno taky objevil problem s minimalizaci LFS na listu a spojuji to s AVG 9.0.
jj, ted jsem ho zkusil cely odinstalovat a znovu nainstalovat, zatim to nepada ...
Keen is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.