Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.11.2009   #61
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska trochu rychlejší konec, než jsem cht?l.

Sice jsem m?l trénink 0 a v kvali jsem zajel na kombinaci R2/R1 až sedmý místo, ale závod (už na R1, který krásn? držely) mi vyšel nad o?ekávání a dojel jsem 4., jenom kousek za Jetem, i p?es kolizi za prvním splitem, kde stálo n?kolik aut u svodidel a za zatá?kou jedno uprost?ed cesty, který jsem m?l ?ekat, že tam bude, ale trefil jsem ho. Druhej závod byl bohužel timeout hned po startu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #62
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Po jednom ostrém - nepovedeném kole a p?eto?eném motoru jsem dal p?ednost ve?e?i, 11.

Race 1: Start mi vyšel, mohl jsem posko?it až o 3 místa dop?edu. Už už to tak vypadalo, ale ten kdo mluvil o týmový taktice, tak jí splnil na 120%. Zden?k m? sejmul, p?i otá?ení m? ješt? na vidle nabral PeterVSP, takže poškození velké a spojka totáln? v háji. Opravil jsem to a asi 5 kol chladil spojku. Uchladil a z posledního místa v cíli 9.

Race 2: Start z 2. místa. Po zkušenostech z p?edešlého závodu jsem odstartoval velice opatrn?, propad na 4. místo za Keena, Megina a Klouczecha, který jel docela tvrd?, ale ?estn?. Spojka držela parádn?, ale co to bylo platné, když jsem upekl zadní gumy, p?edem? šel Poly a Agarash. Po nehod? Keena, kterému jsem se jen tak tak vyhnul jsem posko?il na 5. místo, stíhán Zde?kem, který m? po p?kném souboji p?ekonal, díky mým uva?eným zadním gumám. Do cíle jsem dojel nakonec 6.

D?kuji Babymu za adminování
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #63
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci jsem skon?il na 5. míst?, které m? p?ekvapilo, protože dve CERTíky jsem za sebou ne?ekal.

Race1: Hned p?i ?azení na start po zah?ívacím kole se poda?ilo trochu víc oh?át spojku, takže se CERTi okolo m? prohnali jako by m?li KERS. Do T1 jsem najížd?l za Klouczechem, protože jsem si myslel, že jede schváln? pomaleji, tak jsem na n?j neúto?il, na výjezdu jsem dostal leh?í smyk a bohužel to nejvíce schytal týmový kolega a já se propadl na 10. místo. P?edjel jsem Klouczecha a Vítra, kte?í také m?li problém se spojkou, a zahájil jsem stíhací jízdu. V 6. kole jsem se dotáhl na Jirku, který m?l kolizi s Keenem po hodinách a rázem jsem se ocitl na 6. míst?. P?ede mnou byl Megin, ale byl moc daleko a já m?l zase náskok p?ed jezdci za mnou, takže jsem si jel v klidu to svoje. Na Megina jsem se dotáhnul po jeho hodinách a po dalších jeho hodinách jsem se dostal na 5. místo, které m? pat?ilo i po projetí cílem.

Race2: Do tohoto závodu jsem startoval z 6. místa, ale na startu m? bohužel p?íliš vychladly zadní pneumatiky a já se rozto?il a co m? nejvíc mrzelo bylo, že to schytal i Jet. Tak op?t stíhací jízda a jako první p?išel na ?adu Vítr. S tím jsem p?edvedl p?kný souboj, zatím m?j nejlepší ve FM. Vítr m? brzdil, ale zase nebyl tolik pomalý, abych ho s p?ehledem p?edjel. Párkrát jsem si pozice prohodili, dokonce jsem se i 2x op?el o svodila, ale ani jeden z nás nikdy neubral, byly to tvrdé, ale férové souboje. Po sedmi kolech jsem se p?ed Vítra dostal a hned jsem mu poodsko?il a jel dál. Ve 13. kole jsem s p?ehledem p?edjel Jirku a b?hem jednoho kola jsem se dotáhnul na Jardu. Po jeho chyb? jsem se p?ed n?j dostal a už to vypadalo, že závod skon?ím na 5. míst?. Ale v posledních kolech jsem se dotáhnul na Megina, který díky Peterovi, kterému asi nic ne?íká modrá vlajka, nakonec dojel do cíle t?sn? p?ede mnou.

Jarda: Omlouvám se, ani nevím, pro? jsem dostal ten smyk.
Jet: Sorry, ale m?l jsem moc studený pneumatiky a už s tím opravdu nic nešlo d?lat.

Peter: Ty se nau? poušt? na modrou vlajku, nevím co jsi to tam nacvi?oval!!! Myslím, že takový problém (alespo? m?) jsi nezp?sobil poprvé!!!

Last edited by Zdenek CZE; 1.11.2009 at 22:39.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #64
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Tak to se mi nepovedlo.

1. ze zacatku nekolik krasnych souboju s jirkou, pak nasledovaly chyby a kolize, nez jsem se otocil, spojka byla v haji, uz nevim kolik kol jsem ji chladil, zajel jsem i do pitu, ja vim ze ji tam neopravej, ale doufal jsem v zazrak nestalo se a ja si vykoledoval jeste trest projeti boxy jel jsem na beznadejne poslednim miste, ale po diskvalifikaci petera, v cili 10. a poleposition pro druhy zavod

2. pole mi dlouho nevydrzelo, hned na konci prvniho kola utocil uspesne megin, ale probrzdil a byl jsem zpet, netrvalo dlouho a klouczeka jsem mel za zady a po chvili pred sebou a rychle se vzdaloval pak me dal poly, hned na to jsem chyboval, smyk a uz jsem byl zlutou vlajkou pro ostatni, nechal jsem projet ten vlacek, no a zase na konci
v zaveru jsem dojizdel vitra s jirkou, ty meli nehodu takze jsem je dojel uplne a v najezdu do posledniho kola jsem svedl souboj s jirkou, kontakt a uz jsem letel, fakt nevim, kdo za to mohl, jirka zrejme vzal chybu na sebe a pockal me (dik), takze v cili 8.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #65
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Dnes to vyslo skoro idealne. Az na tu slabou ucast...

Natrenovano jsem mel uz od dob kdy vysel patch s touhle trati a FBM.
Setup jsem si stahnul pul hodiny pred zacatkem a po par kolech se to zdalo byt ok.

Q: Pod 1:06 jsem se nakonec nedostal, takze 2. misto za Klouczechem. Jen se chci omluvit za zmatky v sikane (Agarash? a jeste nekdo).

R1: Po startu se sice propadl Klouczech, ale dostal se preze me Agarash, tak jsem na nej chvili tlacil a nakonec ho zdolal.

R2: Za T1 jsem se nejak zazracne vyhnul nehode Jeta se Zdenkem a pak uz jsem jen postupoval dopredu, jen Klouczecha jsem opet nezdolal... Tlacil jsem prilis, takze kdyz jsem se dostal pred nej, prisla serie chyb a jeho naskok se mi uz za tech par kol nepodarilo stahnout.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #66
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Race1: V 6. kole jsem se dotáhl na Jirku, který m?l kolizi s Keenem po hodinách a rázem jsem se ocitl na 6. míst?.
myslim, ze to bylo tvoje nedorozumeni, ja jsem tam omylem zaradil jednicku a uz jsem stal napric v zatacce, jirka se mi pouze vyhybal a tys ho vlastne predjel pod zlutou vlajkou (to neni udani )
Keen is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2009   #67
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Pod 1:06 jsem se nakonec dostal, takze 1. misto. Dobrý.

R1:
Já blbec jsem se netrefil na startovní pozici a musel jsem to asi 5x srovnávat a z toho se mi p?eh?ála spojka do p?lky staminy. P?išel start a spojka se p?eh?ála do t?i?tvrt? a to jsem myslel, že je konec. Ale poslední jsem snad nebyl. Tak jsem teda zkusil chladit a po 11ti kolech se to povedlo! Pak jsem hodil stíhací jízdu. Poslední ?ty?i kola jsem byl už za 6. Meginem a dotíral jsem na n?j, ale d?lal jsem chyby a on jel velice rychle. V poslední zatá?ce v posledním kole jsem se dotáhl na slip stream a doufal jsem. Dojeli jsme úpln? stejn? na setinu, ale LFS m? má asi radši, tak jsem ho nakonec "p?edjel".

R2:
Po pár kolech jsem se dostal na špici a myslel si, že si pojedu tu svoji. ALE v Polym zase prdly saze a za?al se sakramentsky dotahovat a loupat tam nejrychlejší kola. Ano i já jsem musel bohužel p?edjet o kolo PeteraVSP a ani m? nepustil i když vážn? nem?l pro? nás nepustit. Už bych ho nepustil do dalších závod? dokud se nenau?í pravidla!
Poly m? teda dotáhl a na rovince p?edjel ale v T1 jsme se hned vym?nili a pak jsem musel zase bránit a ješt? že ud?lal chybku, protože by m? ur?it? zdolal. Tak aspo? v Race2 první místo.
Good Race and THX!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2009   #68
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: PBcko tesne pod 1:6.50 takze celkom spokojnost.

R1: Zozaciatku sa to vyvijalo celkom dobre, mal som pekny aj ked neuspesny suboj s Kidom a potom to prislo. Kopec chyb a zopar mi bolo osudnych. Najprv som to za Kidom zapichol v sikane, potom dajake tie hodiny pred sikanou, z toho vyplyvala prehriata zadna lava... a este nakoniec sa vedla mna dostal Kouczech, ked som bol v poslednej zakrute moc opatrny a este som radil jeden rychlostny supen na dva krat na vyjazde Takze 7.

R2: Hned po raketovom starte tusim v 2. kole sa chcem ospravedlnit Keenovi za ten moj predbiehaci manever, este som nepozeral zaznam ale mam dojem ze som ta tam kapanek natlacil na zvodidla. Aj z toho soku som presvihol brzdiaci bod a prebrzdil. Nez som sa za Keena opat dostal tak ma predbehol este Klouczech a Agarash, ktoremu som sa snazil branit a snazil neskor aj drzat ale opat prisla chyba. Dotiahol sa na mna Zdenek ale to uz som sa snazil ist sice nie najrychlejsie ale na ostotu aby ten zaver nedopadol ako v 1. preteku. Nakoniec celkom fajn -> 4. miesto.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2009   #69
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
R2: Hned po raketovom starte tusim v 2. kole sa chcem ospravedlnit Keenovi za ten moj predbiehaci manever, este som nepozeral zaznam ale mam dojem ze som ta tam kapanek natlacil na zvodidla. Aj z toho soku som presvihol brzdiaci bod a prebrzdil.
no moc mista tam nebylo, ale vse ok, byl to bezva adrenalin, dik za nej
Keen is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2009   #70
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
myslim, ze to bylo tvoje nedorozumeni, ja jsem tam omylem zaradil jednicku a uz jsem stal napric v zatacce, jirka se mi pouze vyhybal a tys ho vlastne predjel pod zlutou vlajkou (to neni udani )
Te? jsem na to podíval z replaye a bylo to trochu jiný, než z mého pohledu v závod?, p?vodn? jsem tam ani Jirku p?edjížd?t necht?l, ale vypadalo to, že se ti nevyhne a když jsem slyšel "ránu", tak jsem prost? jel. Ale ututláme to a bude to OK.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #71
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nikdy jsem tohle kombo nem?l rád, netrénoval jsem na n?j tudíž a rychle na n?j zase rád zapomenu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #72
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

p?ed rokem a p?l to bylo moje oblíbeny kombo, jenomže n?jak se mi zkazily ruce nebo co a byl to horror, navíc mi to 2x spadlo, takže to neni p?knej konec
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #73
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nikdy jsem tohle kombo nem?l rád, netrénoval jsem na n?j tudíž a rychle na n?j zase rád zapomenu.
dneska ti to nešlo ani server si neshodil
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #74
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nikdy jsem tohle kombo nem?l rád, netrénoval jsem na n?j tudíž a rychle na n?j zase rád zapomenu.
Vicemene bych mohl napsat to samy...

Diky organizatorum za pekny cup a ostatnim za ucast. V pristim roce bych si to rad zajel znova.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #75
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
dneska ti to nešlo ani server si neshodil
O to se marn? snažil Gepas.. víc než 3x a nic.

Jinak taky díky organizátor?m.. multi-formulovej chapm v ?eských hájích ješt? nebyl a až na jima nezavin?ný ob?asný problémy s insimem to bylo super.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #76
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

já taky d?kuju za ú?ast, v prvním závod? to vypadalo p?kn?, ale dál už to bylo horší, ale i tak v?tšinou p?kné závody
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #77
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já taky d?kuji za p?kné závody.
Kdybych si vzpomn?l, že se jedou dva závody a ne jeden na KY2, tak jsem to mohl vyhrát. Takže gratulace Agarashovi! Sakra Poly ty chyby!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #78
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Sakra Poly ty chyby!
Co porad ja? Nemam cas trenovat a kdyz jedu jeden zavod za mesic, tak to podle toho pak vypada. Priste nesmis zapominat ze se jedou dva zavody.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #79
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já, Blackwood GP a FOX nejde k sob? a dneska jsem se o tom znova p?esv?d?il.

Q: V kvalifikaci jsem zvolil op?t taktiku, kterou za?ínám používat ?ím dál více. Nejd?ív pár kol s normálním setem a ke konci zasadit dv? nebo t?i rychlá kola. Sta?ilo to na 6. místo s PB. V kvalifikaci jsem zažil také jednu krizovku, když jsem p?ilet?l do box? bokem a jen o chloupek minul Klouczecha.

Race1: V 1. kole jsem klesnul na 8. místo, ale celý závod byl ješt? p?ede mnou. Ve 2. kole v šikan? po T1 jsem využil nehody v?tšiny jezdc? z ?ela a to m? vyneslo na p?kné 3. místo, ale o pár zatá?ek dál jsem zjistil, že to opravdu nep?jde podle mých p?edstav, protože se m? formule n?kolikrát nep?íjemn? zavlnila. Ve 4. kole jsem ud?lal chybu, když jsem se snažil zachytit Kidovo tempo, a propadl se na 6. místo. Na konci 5. kola v poslední zatá?ce jsem dostal smyk, který m? nemilosrdn? poslal do bariéry, ale zav?šení kol to +- p?ežilo. N?kdy v 7. kole jsem se dotáhnul na Vítra, kterého jsem za?al p?ed sebou tla?it až do 11. kola, kdy Vítr dostal smyk po kontaktu s pneumatikou a já se už nestihl vyhnout. Než jsem se rozkoukal, byl už Vítr dávno fu? a já se rozhodl pokra?ovat s poškozeným vozem dál. Po chvíli jsem zjistil, že Vítr má také poškozené auto a p?edjel jsem ho. Do cíle jsem dojel na 6. míst? s velkými problémy.

Race2: Do T1 jsem si najížd?l hodn? venkem, protože jsem ?ekal, že se na vnit?ku n?co stane (vždycky se tam n?co stane ). Vítr s Kidem si dali políbení a já se ocitl na 2. míst? a hned na následující rovince jsem si vyšlápl na Megina a byl na 1. míst? (pro m? nevídaný úsp?ch). V tu chvíli jsem se nejvíce bál svého vozu, protože bylo opravdu záke?né. K mému p?ekvapení jsem za?al Meginovi poodjížd?t, ale ani v jedné zatá?ce jsem si nebyl jistý na 100% jestli jí projedu. Ve 3. kole se na 2. místo dostal Klouczech a já jen ?ekal kdy a kde m? p?edjede. P?edjel m? ve 4. kole na rovince, kde jsem to i o?ekával, protože mu šlo o titul. ?asem m? p?edjel Poly a to znamenalo, že jsem byl na 3. míst?. V 7. kole jsem se po Polyho nehod? dostal zpátky na 2. místo. V 9., 10. a 11. kole m? ust?elil zadek na výjezdu z poslední zatá?ky a v posledn? zmi?ovaném kole to m?lo za následek to, že m? p?edjel Megin a Agarash. Zbytek jsem dokroužil na 4. míst?, se kterým jsem byl spokojený.

D?kuji organizátor?m za tento skv?lý cup, já osobn? mám formule rád a jsem rád, že se b?hem šampionátu dostalo na všechny typy formulí (o to to bylo lepší, protože n?kdo má t?eba radši FOX a n?kdo dává p?ednost FO8).

P?íští rok bych si to klidn? dal znova. Jestli do toho m?žu mluvit, tak bych dal 2x závod s FBM, FOX, FO8 a BF1. A bez kombinace BL1 a FOX .

Gratuluji Agarashovi k titulu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #80
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Asi jsem v menšin?, ale na tomto kombu mi nic moc nevadilo

Q: Bylo to hodn? našlapané, ale urval jsem 5. pozici, ze které jsem byl docela i p?ekvapen a dobrý pocit h?ál u srdí?ka

Race 1: Start z mého pohledu jako vždy bez žádného v?tšího vzruchu. V 2. kole se vymlely asi 3 lidi z ?ela a já jezdil 3. za Kidem a já si liboval, jak mi to hezky jede. N?kdy v p?lce se dotáhl Agarash, v T1 m? p?edjel a za šikanou let?l Kid, takže op?t 3. místo. Do konce závodu m? dorazil ješt? Poly a cílovou fotobu?kou jsem prolítnul jako 4., takže pro m? ur?it? úsp?ch

Race 2: Start bych trochu divo?ejší, šel jsem na vnit?ek a to byla chyba, srazil se tam Agarash s Kidem mám ten dojem, ale n?jak jsem je objel a kroužil si na n?jakým 5. míst?. Ovšem propadl jsem se po chybách n?kam na 8. místo s uva?enou LP. Jezdil jsem ?asy 1:11-1:12 a byl jsem rád že jedu. I p?es to jsem si ale užil p?kný souboj s Polym, který nem?l auto ve stavu na 100%, dorazil nás i Vítr, s kterým jsem si taky moc hezky pozávodil, ale z této trojce jsem dojel poslední, v cíli 8.

Z pohledu organizátora: Snažily jsme se ud?lat p?kný cup a snad se nám to i povedlo. Co ?tu ve zprávách od ostatních, tak by nebyli proti, kdyby se jelo za rok zase. Nebudu nic tajit, p?edb?žný kalendá? už je vymyšlený.

Pod?kování
EGT Týmu za zap?j?ení serveru a obzvlášt? Babymu za práci s InSimem a pomoci p?i adminování.
Všem zú?astn?ným. Bylo nás sice málo, ale konkurence byla opravdu vysoká
Gepasovi, který se nebál se mnou uspo?ádat tento cup.
[d9], za poskytnutí záložního serveru pro tento ve?er. Po páte?ním pádu EGT serveru byla nutná jistota

Gratulace vít?z?m a ?est poraženým, celkové výsledky se tu objeví snad ješt? do p?lnoci, jasná páka že neoficiální.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.