Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.6.2007   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default Round 3 tiskovka div2

Quali: neslo to, byl sem nervozni a projevilo se to na casech, asi 8.-9. misto

Sprint: Set mi nesedel, vubec to nechtelo zatacet, konecna 9. pozice

Race1:
Uz v T1 sem znovu pocitil spatny set, sel jsem pozdeji na brzdy a opet set udelal sve, auto jelo proste rovne, strcil jsme do Rysi, cimz se mu mu moc omlouvam a vyjel jsem si hezky na kacirek, odkud jsem se prokousaval az do doby, kdy jsem v zatacce pred kolejema najel moc na travu a hodil boudu... fakt mamlas

Race2: Nejhorsi race v me LFS "kariere" plno chyb, plno nechute, predposledni...

Snad to bude lepsi v zaveru na GP LONG
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 18.6.2007 at 22:27.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #2
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

dojel jsem jenom sprint, takze se asi zdrzim vetsich komentaru
SIR is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #3
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Qual:co na tom, ze jsem si pred kvaldou zajel o 1s lepsi cas nez HL. Ani jedno ze 3 pokusu jsem poradne neustal - 10.misto

sprint: super race, musel jsem dohanet, ale skvele jsem si zazavodil. bohuzel v poslednim kole se me stalo neco, o cem se zde diskutovalo v "humorne" rovine. Jan Luteran cele kolo cekal na "velmi dobrem miste", jestli se nahodou nenajde nekdo, kdo by do nej naboril a otocil ho zpet na kola.. http://rixxi.ic.cz/temp/lfs/zrt-crash.jpg Jelikoz jsem jel za 2 autama, nevidel jsem co je predemnou a nestihl jsem vubec zareagovaat.. takze total crash a ani jsem mu na kola nepomohl.. Dost me to na... ee nastartovalo, ale jeste jsem se udrzel. Zvazuju protest! (byl by muj prvni)

long 1: start pohoda, ale v zatacce za 2.splitem jsem sel pozde na brdy a abych nenaboril do Dona, pustil jsem to ven -> velka ztrata. Pustil jsem se tedy do stihacky asi ze 13. mista, zajel jsem Best Lap a nakonec doejl 4. .. perfektni souboje, super race!!

long2: samej pruser za pruserem, nemohl jsem chytit stopu a nakonec to vyresil vyjezd na most, totalne jsem se rozsekal...a uz nebyla vule s tim jet dale -> odstopupeni...

Jeste podekovani a omluva Agarasovi... my dva jsem na sebe meli stale stesti a z me strany jsme si uricte skvele zazavodili. skoda, ze jsem do nej asi 2x tuknul trochu...
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies


Last edited by RiXXi; 18.6.2007 at 22:27.
RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #4
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Q: Porad sem nemohl chytit ten spravnej ritmus tim padem sem zajel jen ubohej cas 2:21.30 a tim padem 4. misto

S: Celkem pohodovej zavod a diky tomu ze to attiho koplo tak sem dojel na 3. miste

L1: tam se mi nejvice darilo az v zaveru kdyz sem dojel Agarashe po tom co me mazacky vybrzzdil a po jeho chybe sem ho zdolal a vydal sem se na stihaci jizdu Dona na ktereho sem stracel neco kolem dvou vterin 2 a byli tak 2-3kola do konce. Auto jelo v zaveru skvele a diky tomu sem jezdil casy o dost lepsi nez Don a v poslednim kole sem ho zdalal na brzdy. takze nakonec 2. misto

L2: to bylo opet velky trapeni stejne jako na WE ale hlavne se chci omluvit Sirovi za to jak sem z nej udelal pluh a tahl ho pred sebou sry (sem pripraven byt za to právem potrestan). Nakonec 6. misto
__________________
www.vyvonenakara.cz

Last edited by Vazli; 19.6.2007 at 16:06.
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #5
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

qvali: 1
sprint: 1
1.race: koplo ma v 9 kole z rveho miesta a s obrovským náskokom
2.race: pod?a propozic som musel štartova? od zadu lebo ma koplo pred tým, ?iže z 12 miesta nakoniec 1 miesto
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #6
Rysa
Newbie

 
Rysa's Avatar
 
Join Date: 10.8.2006
Posts: 23
Default

quali: mel jsem 36 ostry kola a to posledni jsem zajel na 5. misto coz je u me v div 2 naprosta spokojenost

sprint: v druhym kole jsem mel kolizi ale i tak jsem skoncil 5. taky spokojen.

long1: tady me v T1 vytlacil jeden aletrak (sry uz si zas nepamatuju jmeno ) nakonec jsem se diky dlasim chybam neprokousal dal nez na 9. misto. nevadi i tak pekne.

long2: start z 3. mista, na zacatku mirny crash, ale pak jsem byl chvili na 2. miste, ale diky tomu ze mi to lagovalo a atti byl tesne za mnou, radsi sem jel opatrnejs a nechal attiho at de prede me. pozdeji jsem udelal jeste par dlasich chyb ktere me staly i 3. misto. Takze konecne 4. misto je pro me taky pohoda.

kdyz to shrnu, tak tenhle zavodni vecer se mi docela povedl.
__________________
Rysa is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #7
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: Po boudach a strtech s mantinely jsem stihl zajet akorat dve ostra kola, nakonec z toho bylo 8. misto, takze z me strany spokojenost.

sprint: Start mi vysel slvele a probojoval jsem se na 5. nebo 4. misto. Pak ale chyba, protismer, posledni misto. Uz ani nevim kolikaty jsem dojel.

race 1: Po startu jsem se v T1 trosku zasekl Spanglarovym incidentem, ale asi jen o jendo nebo dve mista. Tak nejak jsem po svych i souperovych chybach lital na pozici sem a tam, nakonec myslim asi 6. misto.

race 2: Omluva Mottovi za T1, protest prijimam, posledni misto. Pak uz tak nejak rozladen trati jsem delal drobne chyby, souperi taktez, takze nakonec 7. misto. A hlavne sem druhy zavod jel jako prase.

Co se umisteni tyce tak jsem nadmiru spokojen. Ale co se herne a zazitku ze zavodu tyce, proste zabitej vecer. Moc jsem netrenoval, resp skoro vubec, trat mi absolutne nesedi a navic se k tomu pridala i drobna nechut k jezdeni v poslednich dnech. Snad se to v poslednim zavode zlepsi.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #8
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Rysa>> byl jsem to ja, sry
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #9
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Kvali: asi 11 pozice... mno.. dejme tomu, že to jde...

Sprint: Po startu propad n?kam skoro na chvost a diky chybam protivniku a pomerne svizne jizde nakonec pozice desata.

Long 1 - Výjezd z 11 pozice.. b?hem prvních dvou kol jsem se prokousal až na osmé... když v tom jsem si uvedomil, ze jsem si nechal v nádrži jen 20% paliva, což odpovídalo množství na sprint... takže vzh?ru do box?. Mechanici dotankovali pom?rn? rychle, ale i tak jsem m?l ztrátu na posledního p?ede mnou cca 15-20 vte?in, což jsem zákonit? nemohl dojet... ?ili kroužení?ko na posledním míst? s otev?eným okýnkem a cigárem v koutku... Nakonec z toho bylo 11 místo z 11 co dojeli.

Long 2 - start z první pozice... první kolo... p?tisekundový náskok, ale pak to p?išlo.. v druhém kole jsem lehce nezvládl výjezd ze šikany na horizontu p?ed druhým splitem. dostal jsem se pravým zadním bridgestonem na trávu, a jak je vám všem známo, bridgestony jsou na asfalt, ne na trávu... -> sá?ky samochodky do svodidel v asi 160. Svodidla mi mírn? pocuchaly plecha?inu, ale hlavn? zav?šení levého p?edního kola. myslel jsem, že to odkroužím s mírn? nato?eným volantem, ale mýlil jsem se.. na svodidlech p?i nájezdu na most p?ed prvním splitem z?stala modrá barva z mého již tak omláceného vozu.
Osudnou se stala již d?íve zmi?ovaná šikana. Tlumi? to asi troši?ku nerozdýchal. Skute?nost, že FZR s mrtvým levým p?edním tlumi?em a trošku pocuchaným zav?šením, nezatá?í do prava jsem nev?d?l... za ten kousek, co jsem p?edvedl, by se nemuseli styd?t ani kaskadé?i. Ukázkový wallride po skále.
Boxy, oprava, propad na poslední plac a op?t kroužení po trati na posledním míst?.. tentokráte však s plechovkou Birellu v ruce.
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: nic prekvapujuce, dostal som sa len tak tak do 2. divizie a tym padom ocakavane 14. miesto v kvalde

Sprint: po starte som bol na 12. mieste, este v 1. kole bol kontakt s PAtrikom Horackom, tm padom 13. miesto. Potom to ale prislo: ZRT - Jan Luteran (magorik) zostal po chybe stat na streche castou auta na trati a ja som ho pri vyjazde trafil. Vsetci svati stali pri mne a dopadol som po kotrmelcoch opat na vsetky stryri. Nasledoval PIT a dojazd na 14. mieste.

Co ma prekvapuje, je to ze Jan Luteran zostal stat na trati aj po kotakte so mnou opat skoro na tom istom mieste v idealnej linii a cakal cele dalsie kolo, kto to do neho napali. Napalil to Mcz R.Cerny (BlackRich) tu na fore ako RiXXi. Ja dam urcite protest sa celu situaciu lebo toto bolo naozaj pekne stupidne spravanie. Presne Jan Luteran vystihol svoj LFS Nick: magorik!

1. pretek: po starte som sa dostal na 10. miesto, neskor som sa pohyboval okolo 8. miesta. V 5. kole prisla chyba po ktorej sa auto dost zle spravalo a tak som isiel radsej do depa na opravy. Nakoniec som len dokruzil na 10. konecnom mieste.
Poznamka: bozie mlyny mleli isto a celkom rychlo. Vysvetlim. V 5.kole zostal na streche na cielovej rovinke NRG Leos Exner (Pabush) a uz spomynany ZRT Jan Luteran (magorik) to do neho napalil a zavod skoncil pre oboch.

2. pretek: start z 2. miesta som relativne zvladol v esicku za T1 som sa etabloval na 3. mieste. Ako sa dalo cakat, postupne som sa prepadal na 8. miesto. Sice som bol po chybach superov spat na 6. mieste, neudrzal som to, vietor robil divy ja som stracal grip - moje pneu boli na kasu. S konecnym 8. miestom som ale spokojny.

Naozaj by som poprosil, aby sa ti co skoncia na streche skorsie odpajali, resp. prepli na POZOROVAT!!! Vyhneme sa tym zbytocny fatalnym burackam.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #11
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Naozaj by som poprosil, aby sa ti co skoncia na streche skorsie odpajali, resp. prepli na POZOROVAT!!! Vyhneme sa tym zbytocny fatalnym burackam.
naprosto nesouhlasim, v realu ti taky auto nezmizi pred cumakem.

jeste k zavodum, obcas to chce respektovat napr. zlutou vlajku nebo trosku pouzit brzdu. nevim co z toho mate vy, ale ja moc ne, kdyz vzdycky skoncim tak nejak v tomhle stylu
SIR is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #12
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
v realu ti taky auto nezmizi pred cumakem.
V realu prijede traktor a odtahne auto pryc. Jsem pro to, aby se po nehode, az se auto zastavi, v pripade nemoznosti pokracovat, jezdec prepnul do spec.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #13
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
V realu prijede traktor a odtahne auto pryc. Jsem pro to, aby se po nehode, az se auto zastavi, v pripade nemoznosti pokracovat, jezdec prepnul do spec.
souhlasim, ale ja jsem vzdycky vyckal, nez projedou nejblizsi auta, prece jen je trosku divny, kdyz to auto zmizi pred cumakem jinyho

jeste k tomu obrazku u mojeho predchoziho postu, byl jsem tlacen cca +- 130metru, nez to FXR zacalo brzdit pak jsem udelal pro jistotu asi 5x kotrmelec a zastavil se na strese
SIR is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

to Kada:

to SIR: ked prejde startove pole, pridu tratovi komisari, popripade s traktorikom a auto sa odstrani. My v LFS to simulujeme tak, ze az sa auto zastavi, dame POZOROVAT a necakame dalsie 2 minuty kto do nas v dalsom kole vrazi.

EDIT:
to SIR: ja som hlavne myslel situaciu, ze na streche nezostavame dalsie kolo, cize dalsie cele 2 minuty
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 19.6.2007 at 14:34.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #15
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

http://video.google.com/videouploadf...c745a845b508c5

skojnost na mojej strane.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #16
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak tohle je opravdu hodne big luck.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #17
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by puga View Post
no a pak jak kazdej nadava na fyziku v LFS

dokazu si predstavit co si citil v ty chvili, kdyz si se dal na dve kola a miril si nenavratne ke svodidlum...Stejne tak si dokazu predstavit jaky Tatry ti museli spadnout ze srdce, kdyz si projel cilem. No ono to Good Luck pred startem se obcas hodi
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #18
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

vcera to celkem slo, az na druhy long
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #19
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
vcera to celkem slo, az na druhy long
Lol lol a ešte raz lol, opä? jedno krásne video od DoNa do videotéky, tentoraz masochistické :-), btw kde si zohnal tú krásnu zelenú kosa?ku na trávnik
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #20
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
btw kde si zohnal tú krásnu zelenú kosa?ku na trávnik
v kralovstvi bedy travnicka ma kazdy narok na takovouto sekacku zadarmo
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.