Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.8.2007   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Týmová bitva - XRT - tiskovka

Hr?za, ale mohl jsem si za to sám.. Za?alo to už západem slunce, který jsem nem?l vyzkoušený ani kolo a kvalifikaci hledal brzdný body, kde nebyl stín

quali: nakonec 5, spokojenost

r1: fuška udržet za sebou chaose, snad jsem nezametal moc, pak jsem poodjel a udržoval pro m? p?kný 3. nebo 4. flek

r2: jsem idiot M?l jsem možnost p?edjet Spanglera i tuším poškozeného Ghosta za mostem a jet si v klidu op?t pro 3-4. místo, ale za zatá?kou jsem prudce p?idal, dostal hodiny, hned m? zase p?edjeli a já jel nalepený za nima. Jak jsem blb? vid?l, t?ísknul jsem p?i sjezdu z mostu pravou stranou, to pak nezatá?elo a p?i nájezdu na rovinu levou, polet vzduchem a upln? zni?ený auto -> pomalu celý kolo do box?, návrat jako poslední, do konce závodu jsem už p?edjel jen asi 4 lidi

long: hrozný maso na za?átku, jako by se závodilo na 2 kola Pak se to n?jak ustálilo, ale po pár kolech m? vykopnul server a bylo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: 3. flek a naprostá spokojenost, vzhledem k tomu, že o mé ú?asti jsem se dozv?d?l teprve v pátek.

1. sprint: Mohlo to být i lepší, ale i tak pro m? asi nejhez?í závod. Po mé chyb? ve vracáku (Párkrát jsem tam probrzdil a ponicil LP) me predjel Pablo s Chaosem. S druhým jmenovaným jsem pak dalšíé dv? kola zažil perfektní souboje kolo na kolo, takže díky ... 6. místo

2. sprint: Povedený za?átek, startoval jsem ze 4. a b?hem 2 kol se mi poda?ilo dostat na 2. ... pak ale p?išla chyba t?sn? p?ed druhým splitem a poškozený LZ tlumi?. Ne moc, ale i tak to na jízdních vlastnostech bylo znát více než dost. Op?t m? p?edjel Chaos, takže nakonec myslím 3. místo.

Long: Po hektickém 1. kole, kdy jsem se nestíhal divit, kde kdo kolem lítá, se mi povedlo ustálit tempo a b?hem 4 kol se mi n?jakým zázrakem povedlo dostat na 1. místo. Pak už byl závod klidný až do konce, v záv?ru jsem m?l n?jakých 15s náskok. Moji radost kazí akorát vypadnutí Harada v tomto závod?, protože jinak by to byl pro náš tým krásný double...

Suma sumárum to byl velice povedený závod, ve kterém se mi pošt?stilo hned t?í rozdílných závod?. Jeden dobrý z hlediska souboj?, druhý nepovedený a jeden vít?zný . Více takových...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

?íkal jsem si že si n?co natrénuju až se vrátím z práce... ale co ?ert necht?l, domu jsem dorazil t?sn? p?ed osmou... takže první kola, set na FE4, nádrž na 20 min a jel jsem... p?ekvapením bylo 4. místo v qual...

S1: Po celkem rán? od Pabla jsem za T1 ztratil jednu pozici, pak se ale nemoh dostat do tempa, takže jsem se Pablovi akorat díval na kufr... Pak zachyboval Itar a nakonec z toho byl p?kný závod

S2: Prvních 5 kol dohán?ní ztráty, pak p?kný boj s Losem p?es p?l kola, následováno dohán?ním Itara, kterému to n?jak nejelo a dohnal jsem jeho náskok po jednom kole. P?edjetí poté bez problému na zadní rovince...

Long: Dojel jsem bohužel jen do T3, tak n?kdo zp?sobil havárii a s pomocí lagu m? to vyst?elilo mimo tra? : ende, šlus, finito, kan?c, kone?ná... škoda...

Jinak co jsem sledoval... nevim pro? vás v?tšina jede v longu tak na krev... dy? je to závod na 45minut! když pojedete s chladnou hlavou, tak zažijete mnohem lepší závod!... zamyslete se nad tim o nic tady nejde, tak nevim kam ten sp?ch...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 6.8.2007 at 23:34.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Long: Po hektickém 1. kole, kdy jsem se nestíhal divit, kde kdo kolem lítá, se mi povedlo ustálit tempo a b?hem 4 kol se mi n?jakým zázrakem povedlo dostat na 1. místo...
No, zas tak snadný sousto jsem nebyl, tra? jsem ti uvolnil tuším až v 7. kole... Po?kej si na statistiky. Ale abych nep?edbíhal...

Q: Od jistý doby ne?eším, n?jakej ?as jsem zajel a to mi sta?ilo.

S1: Všici jste mi n?jak cukli, takže jsem skoro po?ád kroužil sám.

S2. Vypadalo to nad?jn?, ale v p?edposledním kole se mi v tom vracáku zvedlo pravý kolo a op?el jsem to st?echou o svodidla ve stoupání. Díky tra?ovým komisa??m Sonykovi a Masterfulovi jsem se p?ekulil zpátky na kola a dojel do cíle.

L: Gut. Díky bok?m py?o v p?edchozím závod? jsem si užil svých cca 7 kol slávy a ješt? p?ed zastávkou v boxech jsem byl na 2. fleku. Pak jsem se malinko propad, nicmén? mechanik?m pat?í dík za bleskovou vým?nu tlumi?e b?hem 7 vte?in. Ani ve formuli by to nezvládli rychlejc... No a do konce už jsem se jenom snažil držet pozici, což se mi nakonec p?ed Špagátem povedlo a doplachtil jsem tak na 4. míst?. Jo a samože dík Sonykovi za špuntování na za?átku...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Mno vcera prijedu od babicky a hlavne po nakupech se svoji pritelkyni(nohy me boli jeste ted) no a Wood se pustil do ukecavani "ala" psychologickej boj at jedu teamovou bitvu tak teda ze jo.

Do pul sesty v praci razim domu posustim pc resim alt5 a v 18 cu na trat s woodem zkousime ruzne nastaveni nejde nam to.

No prijde kvali a vni krasne 14 misto na lepsi sem v teto konkurenci nemel

1. sprint no na startu sem chybel pac sem zaspal na pokecu z holkama co drzej destnik takze sem se ocitl az nakonci rostu ale nebyl sem sam tusim ze ToFire se zasekl taky.njn byly to kocky

Ale starts e povedl a vrati lsem se na svou 14. pozici pred masterfula. no ale co cert nechtel pri sjezdu k parkovacimu domu sem byl nejakej dlouhej udelal salto mortale FIA si okoukla moji podlahu a sup do boxu na opravu pak uz jen stihaci jizda Chvatyho ktery mi daval 40s dotah sem ho na souboj ale on svou pozici bravurne uhajil takze 15 flek v cili.

2. sprint pohoda zavody souboje a v cili 10.misto na megina sem proste nemel

long: pekny ze predu branil sem se co to slo ale s tou ceksou elitou lfs sem proste nemohl dojet lip nez sem dojel. 8. flek uspech i kdyz nas dojelo 10. no zkusenosti super. doufam ze v longu sem nikoho nejak neohrozil snazil sem se branit ale kdyz ste byly vedle me nechaval sem misto
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #6
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Smile

Predem chci podekovat za organizaci takove super souteze, stalo to opravdu za to !

quali: Nic moc, jezdil sem takove prumerne casy, vymenil jsem pneu a jel svojr zatim nejlepsi PB, jenze jsem v tom zmatku nedaval pozor a v pulce onoho super kola mi dosel benzin... pouceni pro priste, na quali vem radsi vic Celkova pozice 10.
sprint1: v T1 byl docela masakr, ale vyvazl jsem jen s par skrabanci, zavod probihal poklidne, snazil jsem se za sebou udrzet Krpase, coz se mi na konec povedlo, zacal jsem i dohanet Loukotu, ale to az ke konci zavodu, kdy uz bylo nerealne pomyslet na predjeti... celkove 8.
sprint2:
Opet v T1 masakr, startoval jsme prvni a v T1 me jen trochu rozhodil Loukotuv dr1ft. Nekdy v 1/3 zavodu se predemnou vymazl Ghost a poskakoval jak klokan, ale i pres to jel dal a to velmi slusne, klobouk dolu. Dobre souboje s nim a s Pablem hned vedle, skoda jen ze Pablo pretocil svuj stroj a propadl se. Potom jsem se snazil udrzet minimalne stejnou pozici jako v 1. sprintu, povedlo se a to jeste o jeden stupen lepe...7. flek
long: Nejlepsi moment dne ! Moc me bavilo dojizdet lidi vpredu, kteri po otoceni rostu startovali predemnou. Pomerne pekne souboje se Sonykem, i kdyz z me strany to bylo trochu stylem "tuk-tuk" Nakonec jsem se predhanel s Ghostem, ktery jelikoz je tak mi natrh *****. Byl jsem spokojeny s 5. mistem, ale v poslednich 2 kolech jsem mel 2 sance predjet Woodbineho, kteremu timto dekuju za naprosto super souboje. Byla to jizda skutecne naplno, jak to slo, Byt mozna trat min clenita, Woodbine by se musel spokojit s 5. mistem. Nicmene 5. misto a tim padem spokojenost a body pro ALeRT


Tesim se na dalsi kombo a doufam ze bude stejne fair a akcni jako toto...

BTW toto byl muj 1. "dulezitejsi" zavod s XRT, musim rict ze jsem si ho zamiloval... Drift is dead !
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
S1: Po celkem rán? od Pabla jsem za T1 ztratil jednu pozici
Omlouvám se, ani si to nepamatuju
Nejsou replaye? R1 jsem nestihl uložit v?bec, R2 jsem odklepnul save hned po posledním a stejn? bylo vote end rychlejší (na disku sice mpr mám, ale má jen 10kB) a long po výpadku logicky nemám. Chci ty svoje chyby zanalyzovat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak to bylo n?co!

Q: 2. zase jsem nep?edvedl maximum, škoda. V tréninku offline jsem dával ?asy kolem 1:52,7-8. Ale i tak dobrý.

S1: Hodn? klidný závod, do 6 kola v pohod? sám za Haradem, cca 1-2s. Pak jsem ho za?al dojížd?t až jsem se mu nalepil na nárazník a v pár místech i o?ukal (omlouvam se). Bohužel na rovinkách mi to n?jak nejelo, takže t?sn? 2.

S2: v?bec nevim co se d?lo po startu, jen vim že jsem cca v 3 kole vzal bariéru, p?i?emž to hodn? odnesl pravý zadní tlumi?. Už jsem si myslel že je hotovo, že se to bez pitu neobejde, ale zrovna když jsem poušt?l Spanglera, tak jsem zjistil že se s tim jet dá. Sice to bylo nedotá?ivý jako prase (chudák pravá p?ední pneu), ale šlo to. Tak jsem Spanglera n?jak zase p?edjel (preventivn? se omlouvam) a n?jak to dopleskal do cíle asi na 5 míst?. Spokojenst, vzhledem ke stavu auta to líp nešlo.

L: Po startu jsem se držel Harada, jenže pak jsem ho nešt?stn? postr?il a on ud?lal hodiny. Moc se omlouvam. Po?kal jsem a pak vyrazil za ním. Pak ale bohužel zase sm?la, dojel jsem Chvatyho. Když jsem se na nej t?sn? nalepil, tak bohužel ud?lal boky a já m?l zase ohoblovanej pravej bok. Omlouvam se za oto?ení a že jsem ne?ekal, ale to už bylo na m? moc. Takže leh?í poškození pravý strany, zadní kolo trochu p?ihnutý -> dalších n?kolik kol jsem ?ekal na pit jako na smilování. Sice se mi povedlo dojet Spanglera, ale na p?edjetí to nebylo. Výjezdy na dlouhý rovinky jsou na levou ruku a tam se to ohoblovaný zadní kolo projevovalo nejvíc. Ve 12 kole tedy hned do box?, opravy 13 vte?in... V tom šok - Spangler zajel do box? o kolo dýl, ale m?l nejspíš taky poškození a já se dostal p?ed n?j. S autem v po?ádku jsem se rozjel kone?n? do vysokých obrátek a dopracoval se ke t?etímu místu (bohužel na úkor smola?e Harada, kterému padl net ). Pár kol p?ed cílem jsem za?al stahovat Lose. Ale s mým autem nebylo n?co v po?ádku, protože jsem se v?bec nechytal na rovinkách. Nevim co se d?lo, ale n?co jsem za?al tušit už p?i souboji s Woodbinem. Sice jsem ho stahoval fest, ale když jsem ho dojel, tak na rovinkách bez šance, i když jsem m?l lepší výjezdy a využíval vzduchový pytel. No zpátky... Takže jsem dojel Lose, na rovinkách bylo auto labilní, takže jsem to zkoušel v technický pasáži uprost?ed okruhu. V poslednim kole jsem byl kone?n? na dost?el, za prvnim splitem byl Los širší a tak jsem to tam pustil. Sice jsme si ?ukli, ale myslim si že to bylo ok. V cíli tedy 2. Po všech lapáliích docela spokojenost.

Záv?rem bych cht?l ?íct, že si v?bec nedokážu p?edstavit závod na týhle trati s FZ5.
Jo a samoz?ejm? velké díky Chaosovi za organizaci a všem zú?astn?ným.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #9
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

p?iznávám, že a?koli jsem na tom nebyl ?asov? nejh??, trénoval jsem až dnes.

W: 12. místo a stejný ?as s Woodbinem - pro m? úsp?ch, že nejsem na úpném chvostu

S1: první kolo jedu vždy opatrn?, takže pár pozic jsem pustil, ale v nájezdu do ostrý pravý v prost?ed okruhu jsem asi od Megina dostal š?ouchanec a p?es max. bržd?ní jsem to musel st?ihnout p?ed Woodbina a zk?ížit mu tak cestu. V další zatá?ce jsem ho pustil, ale i tak to znamenalo velkou ztrátu. Cíl 12. místo.

S2: op?t jsem šel do hodin, kv?li š?ouchanci asi od Masterfula, ale hlavn? že se dalo jet dál. Cíl 9. místo.

L: jel jsem opatrn? a poda?ilo se mi protáhnout p?es pár karambol? p?edemnou. Pak jsem ale spálil zadní gumy a až do 10 kola jsem se s autem p?íšern? pral. Pitstop byl n?jak moc dlouhej a navíc jsem p?ekro?il o 1 km/h rychlost. Ztrátu 38 sec. na Sonyka se mi sice poda?ilo stáhnout asi na 20, ale nakonec spokojenost s 9. místem

Gratulace vít?z?m a díky všem za prima závody.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Omlouvám se, ani si to nepamatuju
Nejsou replaye? R1 jsem nestihl uložit v?bec, R2 jsem odklepnul save hned po posledním a stejn? bylo vote end rychlejší (na disku sice mpr mám, ale má jen 10kB) a long po výpadku logicky nemám. Chci ty svoje chyby zanalyzovat.
Cht?l jsi jet vlevo kolem Itara, ale tam jsem byl já... Replaye se uploadují...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
. Pomerne pekne souboje se Sonykem, i kdyz z me strany to bylo trochu stylem "tuk-tuk"

uplne v pohode to bylo prave super to vis byl sem min o dve s pomalejsi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #12
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

replaye zde
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #13
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Po treningu, pri ktorom som si hlavne zvykal na vecer, ktory bol nastaveny na servery, som v nejaky dobry cas nedufal, lebo som nevidel do zataciek, zo zaciatku som do nich siel skor spamati...V kvali prekvapivo slusne casy, hned som sa dostal na 1. miesto a do konca som ho nepustil, aj ked som podobne ako Ghost nebol spokojny s casom, kedze v ten den mi to slo aj lepsie (offline 1.52.60)...ale mozno to bolo vetrom

Sprint1: Hned po starte som sa Ghostovi vzdialil na cca 1.5 sekundy a spolu sme sa odtrhli od zvysku pola...Asi po 5. kole mi prestalo auto zatacat do t1 a t2, hlavne v t1 som stracal najviac, Ghost ma dohnal, ale nepodarilo sa mu predbehnut ma, ajked bol pri brzdeniach rychlejsi, lenze doslo k par tukancom a zas som sa mu na asi 0.8 sekundy vzdialil az do konca zavodu...1.

Sprint2: Start z 8. miesta, po chaose v t2 9., pocas zavoda som sa vytrapil s Krpasom, predbehol Spanglera...v cieli 6.

Long: Po prvych zatackach niekde v strede pola, po sikane v 2. splite som sa dostal za Tofireho, ktory trochu zmatkoval, ked som sa dostal vedla neho, vkuse bol v smyku, cim som sa do mierneho smyku doslat aj ja, Ghost uz nemohol stihnut zareagovat, tukol do mna a ocitol som sa vytoceny do protismeru...pockal som, kym preslo cele pole a vytocil som sa a na moje prekvapenie tam na mna Ghost cakal, aj ked vobec nemusel, kedze to nebola jeho chyba Zacali sme dobiehat zvysok pola, dohnal som Loukotu, videl som sa, ako za nim az do pitu kruzim a nemozem ho predbehnut, ale hned v dalsom kole v najazde do t1 trafil zvodidla...Neskor som sa ocitol na 4. mieste, zacal som dohanat Losa s Woodbinom, ktorych som dohnal po par kolach kvoli ich zdrzani subojmi...Isli sme do 12 kola, cas na pit, v 12. kole siel do pitu Woodbine a ja som dohanal Losa, do pitu v 13. kole sme sli tak, ze by sa medzi nase auta nezmestil ani papier V pite som Losa predbehol a na trat som sa vratil este pred Woodbinom na 2. mieste...Zacal som dobiehat 9sekundovu stratu na Itara, ale asi v 17 kole kick


Celkom uspesny vecer, aj ked nebyt toho kicku to mohlo byt este lespie...ale co je hlavne, v pribeznych vysledkoch sme 1.
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quali: Minuly tyzden som bol na LAN Party, takze som mal akurat narychlo pripraveny set z predminuleho tyzdna. Vzhladom na to 13. miesto bolo dobre.

1 sprint: v prvom kole som netrafil brzdny bod v strede okruhu a odniesol so to Miri (az si dobre pamatam) - takze SORAC. Zvysok som jazdil za Mirim s dostatocnym odstupom vpredu i vzadu - 13. miesto

2 sprint: tu uz som sa drzal lepsie, az do konca som bol cca 3 sekundy za Mirim a 3 sekundy bol za mnou Sonyk ale boli sme tak vyrovnani ze sa rozdieli moc nemenili. 10. miesto

Long: v prvom kole po stuchanci v prvej pasazi som sprvil pekne hodiny ale moc som nestratil - predomnou bola akosi trma vrma. Rychlejsi ma obehli a par kol pred koncom som opat jazdil medzi mojimi supermi - tentokrat opacne v predu bol Sonyk a za mnou Miri. Uz som rozmyslal ze nad zastavkou v boxoch ked sa mi nahle kusla grafika. Obraz zamrzol a ja som uz len pocul naraz do zvodidiel :-( mrcha z nVidie! ) Skoda ako som si vsimol stratil som dost bodov...

Organizacia good, az na to ze tie starty boli akosi nahle. Ani som sa nespamatal a zrazu bol start. Bol som sa napit a len tak tak som si stihol sadnut za volant...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #15
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default ...

Mno kolegové z týmu m? v tom jaksi taksi nechali, tak sem proti borc?m musel jet sám. Jsem celkem spokojen, protože sem jel s o n?kolik t?íd lepšími závodníky. Na druhou stranu když máš proti sob? lepší soupe?e,tak se zlepšuješ sám. Opravdu díky, a hlavn? díky Chaosovi že se chopil mého nápadu a uspo?ádal tento seriál závod? ;-) díky ti ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj s horsim souperem se naucis min, pokud hrajem zapas s teamem treba o tridu vejs doda ti to motivaci a naucs se vc pac musis makat jezdit po prdeli atd.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #17
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Organizacia good, az na to ze tie starty boli akosi nahle. Ani som sa nespamatal a zrazu bol start. Bol som sa napit a len tak tak som si stihol sadnut za volant...
no kdyz nehlasim ze je pauza, tak se jede rovnou... nevim na co cekat... pauza je akorat pred dlouhym zavodem... nejsem totiz privrzenec dlouhych pauz mezi zavody... imo ztracenej cas...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #18
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
no kdyz nehlasim ze je pauza, tak se jede rovnou... nevim na co cekat... pauza je akorat pred dlouhym zavodem... nejsem totiz privrzenec dlouhych pauz mezi zavody... imo ztracenej cas...
po mega dlhych pauzach (napr. IC GTR) to bola riadna zmena... nabuduce uz budem pripraveny
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2007   #19
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Když máš zmá?knutý zelený "p?ipraven", tak se p?edpokládá, že sedíš za volantem s rukou na šaltpáce a ne že stojíš v kuchyni u limonády...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2007   #20
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Když máš zmá?knutý zelený "p?ipraven", tak se p?edpokládá, že sedíš za volantem s rukou na šaltpáce a ne že stojíš v kuchyni u limonády...
to je fakt...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.