Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.12.2007   #41
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jestli jsi chtel docilit toho abys pri pouzivani manualni spojky musel zmacknout jen jedno tlacitko, tak toho se ti asi nepodari docilit... muselo by to totiz fungovat tak, ze zmacknes tlacitko 1 a zatimco je zmacknuty, zmacknout tlacitko 2 a az nasledne pustit tlacitko 1... myslim ze logitech profiler umi jen sekvenci stisku...
Nemám volant po ruce, takže nevyzkouším, ale co si pamatuju, tak pokud jde ?ist? o tohle, m?lo by to jít. Sta?í si nahrát p?íkaz, kde zmá?knu tla?ítko, držím, zmá?knu u toho to druhý a teprve poté pustím to první. Profiler totiž rozlišuje zmá?knutí a pušt?ní tla?ítka, takže by to imo nem?l být problém. I tak je ale lepší nechat si automatickou spojku

EDIT: vyzkoušeno, jde to. Zmá?knout a držet tla?ítko (spojka), zmá?knout a pustit druhé (?azení), pustit první.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2007   #42
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

v podstate vymyslite automatickou spojku, neni lepsi nechat si automatickou? jedine, ceho tim docilite, bude to, ze vam ve statistice zmizi flag "ac"
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2007   #43
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Mám problém a jelikož tento thread má pat?i?ný název, hodím to sem. Dneska sem po delší dob? za?al jezdit a najednou po jednom restartu mám 10 FPS Stabilní, "netrhaný", jen prost? 10FPS, když odjedou všechny auta, tak se to vyhoupne k 25-35... B?žn? ale mám i ve m?st? p?es 50 v plným poli. První co m? napadlo je, klasicky, p?eh?ívající se grafika (jde o ntb, takže chlazení je prost? horší), ale na dotek se zdá být v pohod?, rozhodn? jsem ji zažil mnohem víc horkou jedoucí na plný výkon. Po restartu LFS to vypadá zase v pohod?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2007   #44
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Zkousel si shodit kvalitu textur? Od Y sly naroky na grafiku trochu nahoru...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2007   #45
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Tím to není, jak ?íkám, prvních X minut to jede bez problém?, m?l jsem p?es 50 FPS na startu na SO a pole bylo celkem plný Pak po jednom restartu najednou AA, AF pry? a 10 FPS. Skoro to vypadalo, jako by grafárna p?epnula do n?jakýho jinýho režimu :/ To mi btw d?lá pokud nerestartuju po spušt?ném photoshopu - p?eh?eje se a p?epne se do minimálního výkonu. Ale v tomto p?ípad? má zase stailních 30 FPS. Takže tohle je ješt? n?co jinýho. Navíc, jak ?íkám, p?eh?átá nebyla
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2007   #46
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

to ze je studenej chladic, neznamena ze neni prehratej cip
jet is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2007   #47
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

No to sice j, ale ze zkušeností vím, že zrovna chladi? se zah?eje na tomhle notesu dost rychle. Co s p?eh?átým ?ipem? Ale stejn? to nepasuje - když se p?eh?eje, p?epne do režimu, ve kterým mám stabiln? 30 FPS, toto mi p?ijde na n?co jinýho, možná spíš cpu.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2008   #48
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Book rozebrat a vycistit od prachu.
Jestli je ten book Asus tak mas smulu. Kamosoj se na novem booku 7600 po chvili prehrala a vykon sel dolu. resil to tak ze do nej cpe cerstvej vzduch pomoci 12cm fanu. Ale jen doma na stole. Na cestach si moc nezahraje.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2008   #49
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Zdá se, že dneska dobrý, nevím no. Je to Toshiba, 17'', takže celkem dost prostoru pro chlazení. Dneska se v zát?ži teploty držely kolem 60° na jádrech procesoru a 80° na jadru grafiky. Takže nic extrémního.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.