Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.10.2005   #21
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Prave mi shorela grafarna, takze budu muset velmi urychlene resit situaci. Pokud by nabidka Taira platila i pro me tak at se mi please ozve.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2005   #22
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Prave mi shorela grafarna, takze budu muset velmi urychlene resit situaci. Pokud by nabidka Taira platila i pro me tak at se mi please ozve.
Plati to pro vsechny lidi, co uz jezdi aspon nejakou chvilku lfs. Samozrejme za ty ceny nemuzete cekat nejake donasky do domu, nebo nejake dalsi sluzby (jinak totiz zakaznikum vetsinou i jejich novy hw bezplatne zamontujeme, pokud neprinesou nejakou herku, kde to jednoho cloveka z firmy zablokuje na pul dne). Samozrejme kdyz si dotycny jezdec na oplatku nekam umisti male logo nasi firmy, potesi nas to, ale povinne to neni Take se muze stat, ze to nekdy bude chvilku trvat, protoze nasi prioritou jsou dodavky serveru a kompetnich sitovych reseni a drobny prodej jednotlivych kusu hw je jen okrajova cinnost, na kterou obcas nezbyva tolik casu, kdyz se sejde nekolik vetsich zakazek najednou.

edit: jeste radeji jednou zduraznuji - skutecne to plati JEN pro lidi odsud, o kterych vime, ze skutecne jezdi, takze nestaci si zde zalozit nick a bezet si pro slevu Je to nase forma podpory lfs v cr, ale nemuzeme takhle zasobovat pulku cr, to by nam nezbyl cas na skutecnou praci
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2005   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Plati to pro vsechny lidi, co uz jezdi aspon nejakou chvilku lfs. Samozrejme za ty ceny nemuzete cekat nejake donasky do domu, nebo nejake dalsi sluzby (jinak totiz zakaznikum vetsinou i jejich novy hw bezplatne zamontujeme, pokud neprinesou nejakou herku, kde to jednoho cloveka z firmy zablokuje na pul dne). Samozrejme kdyz si dotycny jezdec na oplatku nekam umisti male logo nasi firmy, potesi nas to, ale povinne to neni Take se muze stat, ze to nekdy bude chvilku trvat, protoze nasi prioritou jsou dodavky serveru a kompetnich sitovych reseni a drobny prodej jednotlivych kusu hw je jen okrajova cinnost, na kterou obcas nezbyva tolik casu, kdyz se sejde nekolik vetsich zakazek najednou.

edit: jeste radeji jednou zduraznuji - skutecne to plati JEN pro lidi odsud, o kterych vime, ze skutecne jezdi, takze nestaci si zde zalozit nick a bezet si pro slevu Je to nase forma podpory lfs v cr, ale nemuzeme takhle zasobovat pulku cr, to by nam nezbyl cas na skutecnou praci
to je fér
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2005   #24
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Tairo> v tomhle pripade by to nebyla jen grafika, ale cely pc, do tohodle pc se mi uz nevyplati novou dobrou grafiku kupovat. Samozrejme nechci se vnucovat, muzu si to objednat na e-shopu, ale nemam zas tolik penez abych si mohl dovolit nevyuzivat nabidnute slevy Kdyztak mi prosim napis nejaky kontakt, ja ti napisu komponenty a ty me napises jestli by to slo..

(momentalne jedu na pujcene S3 Virge 2MB PCI, muj Radeon 9500 pred 3h odesel )

edit> grafika zije! jeden znamej mi poradil, ze kdyz dostane statickou slupku a tvari se ok jen nejde zadnej obraz, ze se ma nechat vypnutej komp nekolik hodin ulezet, asi je nekde na necem naboj ktery se vybije.. a fakt, udelal jsem a vpoho..
No ale ten nakup PC plati
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2005   #25
RAYfighter
Newbie

 
RAYfighter's Avatar
 
Join Date: 3.6.2005
Location: Bratislava
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
nemam zas tolik penez abych si mohl dovolit nevyuzivat nabidnute slevy
ROFL
__________________
NBC l i v e f o r s p e e d r a c i n g t e a m
RAYfighter is offline   Reply With Quote
Old 4.11.2005   #26
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

manici. Ja som mal problem s tym ze bracho komp preda ale teraz si to rozmyslel a povedal ze taka svina nie je. A teraz k mojej zostave:
Abit AA8XE 925XE intel chipset
Intel Pentium IV 3.0GHz@3.3GHz HT 2MB L2 cache- chladic thermaltake Big Typhon v burne 53 C, procak ma 64bitove instrukcie
2*512 DDRAM2 533Mhz
Msi 6600GT 500MHz@575Mhz-core 1000MHz@1190 Mhz - pamet, chladic zalman VF-700Cu
Segate SATA 160GB
Realtek 7.1 24 bit sound
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.