Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 10.2.2008   #1
Luboš
Newbie

 
Luboš's Avatar
 
Join Date: 17.7.2007
Location: okres Ž?ár nad Sázavou
Posts: 9
Exclamation !!!Hledám!!!

Ahoj všem, hledám n?kolik mladých nadšenc? pro Live for Speed. Pár m?síc? jsem jezdil demo, než jsem si koupil volant a S2 licenci. Jezdíval jsem p?edevším s vozem BF1, ale po vydání nejnov?jšího patche bylo na tomto voze provedeno mnoho zm?n, proto jsem "p?esedlal" na servery typu "projíž?ka", kde se jízdou vyd?lávají peníze na pokuty () a další auta. Již n?kolik týdn?, pravideln?, den co den navšt?vuji S2 server
<[J4F]> KYOTO CRUIZE, který považuji opravdu za kvalitní. V sou?asné dob? tam den co den s vozem XRT () jezdím jako s v?trem o závod, abych si vyd?lal na n?jaký lepší auto.

Jak už jsem se již zmínil, hledám n?kolik lidí, se kterými bychom vytvo?ili tým a vše, co k tomu pat?í a spole?n? bychom na tomto serveru a jim podobným jezdili a navzájem si pomáhali (p?i dostrkání do box?, když nám dojde palivo, o p?evrácení zp?t na kola, když se p?evrátíme na st?echu), ale hlavn? p?edevším proto, abychom se ve svých schopnostech a dovednostech v Live for Speed zdokonalovali a samoz?ejm?, abychom si užili trošku legrace.

Procházel jsem již desítky webových stránek r?zných tým? a vzešla mi z toho informace, že všechny týmy se zú?ast?ují r?zných lig a závod?, kde jde p?edevším o dobré umíst?ní...Proto nyní nabádám všechny, kte?í mají zájem být ?lenem prvního (!) týmu, který se bude orientovat na "projíž?ka servery", aby m? co nejd?íve kontaktovali na ICQ 286-136-734. Podmínkou je pouze S2 licecne, chu? se zapojit do mého "projektu" a pravidelné hraní Live for Speed (alespo? t?ikrát týdn?). Mockrát všem p?edem d?kuji
Luboš is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.