Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.3.2015   #1161
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

JackCY - nemas nejaky rozumnejsi setup na Alfu GTA? nechcem byt socka ale velmi by si mi s nim pomohol. Ja mam cas si vecer zajazit tak na 40 minut a s ladenim setupov fakt nemam v AC skusenosti a asi tomu treba venovat aj viac casu, ktory si zial teraz na AC nenachadzam.

Ale to auto mi pride uplne perfektne. Viem si predstavit s tym zavody (ked uz niekedy bude AC fungovat ako ma).

Neviem ci sa to stalo aj niekomu z vas no mne obcas jednoducho vypne volant a pedale a uz nereaguju. Najskor som sa zlakol ze to je zas volantom ale zda sa ze nie...to ho AC nejakym sposobom tak odpoji od pc naraz aj volant aj pedale ze musim restartovat pc aby sa zas dali pouzivat. Dokonca ani v profileri nereaguje. Iba je vidiet ze je zapojeny. Vybrat z usb ani vypnut zapnut volant vobec nepomaha.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2015   #1162
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Jestli se to blikání vyskytuje takhle málo, tak ho mám z?ejm? taky, jen o tom nevím. Monzu ani 458 GT2 nejezdím a pohled mám takový, že z volantu vidím jen vršek. Já myslel, že vám t?eba poblikávají stromy, jak se to ob?as u mod? vidí, nebo n?co takového.

JackCY: v?d?t toho o setupování 1/5 co ty by mi sta?ilo Ale ono to je asi hodn? o zkoušení a na to bohužel ?as nemám, takže to jistím defaultem. Asi proto se mi jezdí s 190E o kus lépe, protože E30 má z?ejm? horší default. I když se mi zdá, že s E30 n?co ud?lali, protože na za?átku minulé ligy to bylo pro m? naprosté utrpení, to auto v?bec nezatá?elo a pod plynem zase p?etá?elo (ani softy nepomáhaly, jen se rychleji ni?ily) a zhruba poslední 2 závody už se mi jezdilo celkem dob?e.

Last edited by Pablo; 25.3.2015 at 09:54.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2015   #1163
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Bavo: neco vyhrabu, posilal jsem Pablovi uz myslim. Preposlu.

To spis vypada jako problem volantu jestli nereaguje ani ve Windows.
Me jedine co se mi stalo s AC je ze mi nefungoval klakson. Nechapu proc, ve windows mi v hernich ovladacich vse fungovalo spravne a po restartu AC klakson opet fungoval. Ale ze by vypadlo cele ovladani komplet, nepotkal jsem zatim.

Pablo:
190E jezdi na defaultu lepe nez E30. Nebyl problem ho trochu upravit a hned jezdit, zadne razantni zmeny.

Nepoznal jsem zadnou zmenu v blizke minulosti u E30, byla nejaka na konci 2014 ale to jsem zrovna zacal s E30 jezdit po te zmene. GTA a E30 GTM/GrA maji stejny neduh v setupu a to jest velky rozdil mezi frekvenci predniho a zadniho odpruzeni. Zatimco na GTA je to vsechno mekke a tak lze nez pritvrdit zadek a srovnat to co to jde, navic se s presnejsim/tvrdsim zadkem lepe drituje. E30 ma predek jako beton a naopak se snizuje predek co to jen jde aby se srovnal se zadnim odpruzenim. Kdyz je moc tvrdy predek na vjezdu to hure zataci, mekky zadek zase pod plynem presune moc vahy dozadu a vice pretaci. S defaultni E30 to je asi tak ze nejdriv se clovek snazi auto narvat do zatacky a ma velky rejd, potom slapne na plyn a auto jde do hodin. Jezdit se s tim da, ale neni to zrovna idealni, je to spise na rychle trate bez pomalych zatacek.
Mekci predek, zataci vice predkem (krome velmi rychlych zatacek). Mekci zadek, zataci vice zadkem = vice klouze, slapnu na plyn a jede to jak Porsche, coz u DTM je docela otravne a ztratove.

---

ALOOG+SimJunkies poradaji GT3. Zkusebni zavod Nedele 29. Zbytek neni zatim dan.

Practice: 1900GMT (2000BST 2100CEST)
Qualifying: 1930GMT (2030BST 2130CEST)
Race: 2000GMT (2100BST 2200CEST)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.3.2015 at 16:07.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 31.3.2015   #1164
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
To maji stejnou chybu jako meli s Nismo. v1.1.4
Kupodivu to dela jen v te druhe sikane, drive nez tam jsem si toho nevsimnul, asi proto to zatim neodstranili, spatne se na to prijde?
díky za prov??ení, takovejch drobností jsou tam fakt desítky, vyhradím si 20 hodin ?asu a všechno jim to tam p?edhodím :-) dík
aspect is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2015   #1165
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Nova licence - Mercedes AMG GT3 2015. https://www.youtube.com/watch?v=NqVgIKu_F9c
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2015   #1166
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Je novy modovy Blackwood, reloaded.

Prijde mi ale ze nektere zatacky nesedi, zejmena cast kolem druhe sikany.
Pridane vyjezdove plochy misto travy, velke obrubniky.
Reklamy a znacky jsou obrovske. Textury ok ale ten pocet stromu a celkove polygonu zabiji vykon grafiky uplne zbytecne. I s objekty na very high je jich tam moc v porovnani s jinymi tratemi. Prijde mi to takove preplacane.

Ta prvni verze modoveho BL je podle me lepsi.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2015   #1167
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Mne to aspon v single islo stabilne na 60 fps, svynovene spracovanie sa mi paci, velke mnozstvo objektov pridava na pocite reality.
Tiez som si vsimol, ze pred druhou sikanou je to nejake ine, mam pocit, ze tam je vyjazd z predchadzajucej zatacky rovno a tu je to mierne zatocene. Trochu mi vadia farby, tie su neprirodzene, ale da sa na to zvyknut. Svedci o tom to, ze vcera som si to zapol s LaFerrari s tym, ze skusim 1-2 kola a potom zmenim auto, no ta trat je taka chytlava, ze som vyjazdil vsetko palivo a dal som asi 15-20 kol
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2015   #1168
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Me to online pri plnem gridu padalo na 60fps a nemohu si pomoci ale kdykoliv se mi to zacne priblizovat k 60fps a spadne to z 83fps limiteru, AC zacne lagovat ve smyslu velky input lag. Tech stromu a objektu je tam preplacane moc, mozna zapomeli udelat nastaveni trate pro nizsi detaily a vsechny pouzivaji maximum.
Nevim jestli mi to drive tolik nevadilo nebot v LFS jsem mival i mnohem mene ale v AC je to dost znat kdyz se to zacne zpomalovat.

Grafika je zvyk ale vypada to jak z konzole.
Me prijdou vzdalenosti a uhel zatacek trochu jiny.

Ten prvni BL mi prisel hodne presny a rozdil jsem tam nepoznal.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2015   #1169
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default



Bohuzel je to ale solovka Prvni rocnik tusim.
Auta: GT2/3/4/DTM/235i

---

ACRL GT3

Zaznam ze zavodu (EU PRO) vypadal rozume a rychle. Pry jsou dve kategorie PRO a AM. Stejne tak je server extra pro NA (EDT) a EU (UTC).
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.5.2015 at 02:10.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2015   #1170
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Nyni je AC na Steamu ve sleve.
Samotne AC -50% za 22,49E
AC + DP1 -40% za 29,99E
Samotny DP1 - 30% za 10,49E

Akce konci 22.5.2015.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.5.2015   #1171
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Toyota GT86
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...68372552_o.jpg
+
Lotus 49 v Zandvoortu
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net...79967090_o.jpg

Last edited by Alien_CZ; 23.5.2015 at 14:52.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2015   #1173
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Parada, konecne auta ktera v AC chybela. GT-R, GT86 a Quattro.

GT86 na Nordschleife
GT-R tam ale dostava pekne zabrat diki prilisne nedotacivosti. Na Zandvoort se s tim dalo poprat.

---

Bugy v 1.2.1:
  • Launcher se zasekava pri spusteni na Loading modules v 50% pripadu nebo i na nacitani neceho jineho, ale nejcasteji Loading modules.
  • Pokud acs.exe spadne s Runtime error pri pripojovani na server, snizte si velikost replaye na 250MB, vetsi hodnota zpusobuje Runtime error pri pripojovani na nektere servery (treba 32 GT86 na NoST).
  • Na serverech s omezenymi typy pneumatik se setup ulozi s nespravnym typem pneumatiky.

S 1.2 je pridano server API ale neni vubec dokumentovane krome jednoho vzoroveho pluginu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.8.2015 at 16:29.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2015   #1174
scoobyk
Newbie

 
Join Date: 3.5.2012
Posts: 21
Default 4wd

co ?íkáte na chování ?ty?kolek? n?jaké 4kolky sem v život? ?ídil a ani s jedním autem nem?žu docílit n?jaké solidní jízdy smykem.. u alfy to chápu, nismo mi p?ijde šílen? nedotá?ivé i p?i velkém rozhozu, quattro tam se to dá pochopit, tam mi chování p?ijde docela real. Mám stáhlé i n?jaké mod auta, ale s ni?ím nem?žu docílit jízdy jako t?eba v reálu s evem,sti (mám namysli ?ízení smyk)
scoobyk is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2015   #1175
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Grip 93%, ne optimum 100%. Po oprave AWD, resp. oprave celeho rozhazeneho AC ne jen AWD, jsou auta opet mene pretaciva.
Me ty AWD prijdou celkem OK, bokem se s tim jezdit da kdyz se chce.

Nismo ma hodne elektroniky a v AC se to neda vypnout, mozna ani u realneho, tak to Kunos asi nastavil vsechno na R mod nebo jak to Nissan pojmenoval.

Nismo a Quattro S1 maji dost vykonu na jizdu 4x4 smykem, samozrejme to ale tahne 4x4 ven jak tank a pouzitelne to neni. Na Zandvoort se daji ty pomale zatacky jezdit 4x4 bokem ale je to pomalejsi.

Pred opravou bylo Nismo hodne nervozni a ve vysokych rychlostech to ustrelovalo bokem diky spatnemu centralnimu diffu. Po oprave uz tolik ne.
Jsou to ctyrkolky s tezkym cumakem, nejake uzasne smykovani na idealnim asfaltu se ocekavat neda.

Na optimum povrchu:
Nismo podle me ma torque vectoring nebo nejakou obdobu, i posledni STi ma torque vectoring a jezdi se s tim jinak nez s klasickou AWD a starsimi STi. EVO s tunou elektroniky ma tech systemu nespocet pro stabilitu a TV asi ma taky uz.

Nismo s TV tak pri slapnuti na plyn zataci/pretaci, samozrejme jakmile se vaha prenese dozadu, roztoci se turbo tak ani ten TV to nezachrani pokud se zadni naprava dostatecne neutrhnula a pojede to jako klasicke AWD cumakem ven, nebo alespon bokem ven. Pokud se zadek utrhne dost tak se to normalne otoci jako RWD.



AC - Nismo skid test


Povrch Optimum = 100%, setup z Mugello.

Quattro se neotaci na skid padu bez rucni brzdy, ale jinak v zatackach dokaze byt nervozni diky tomu malemu rozvoru. Predek to ale rad tahne ven jako klasicke AWD.

---

Pri posledni zmene ABS tam udelali chybu, hodne aut tak s ABS brzdi mizerne, ceka se na 1.2.4. Sice se ABS chova vice rozume a neni jiz aplikovano na jednotliva kola zvlast ale na vsechna najednou ale diky chybe ABS casto zasahuje moc brzy.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 14.8.2015 at 13:14.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2015   #1176
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

Chlapy prosba,dotaz : AC ješt? nemám když to jde jsem furt na vod? a není ?as te? je a není co jezdit protože v LFS je už opravdu mrtvo
Dá se jezdit AC n?jak solidn? z kapoty? ani nevím jestli je tam takový pohled.
Pohled z kabiny m? na jednom lcd prost? nebaví a než si to koupím rad?ji se zeptám a ani nevím kde tak to zkusím zde..
Dík
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2015   #1177
scoobyk
Newbie

 
Join Date: 3.5.2012
Posts: 21
Default

z kapoty je tam pohled p?ímo nastaven. takže dá :-) p?i pohledu z auta je možnost volby i pozice kamery,uhel atd. p?edpokládám že to jde i u kamery z kapoty ale nezkoušel jsem
scoobyk is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2015   #1178
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak n?jak nechápu, jak funguje Steam a AC marketing, ale dnes jsem se zcela náhodou dozv?d?l z videa na YT, že vyšel DLC3 do AC. Steam na nic neupozor?uje, AC po spušt?ní taky ne, zajímavá taktika jak p?ijít k pen?z?m. Do zítra prý sleva, zatím rozmýšlím, n?jak nestíhám projet ani to co jsem koupil minule
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2015   #1179
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Tak n?jak nechápu, jak funguje Steam a AC marketing, ale dnes jsem se zcela náhodou dozv?d?l z videa na YT, že vyšel DLC3 do AC. Steam na nic neupozor?uje, AC po spušt?ní taky ne, zajímavá taktika jak p?ijít k pen?z?m. Do zítra prý sleva, zatím rozmýšlím, n?jak nestíhám projet ani to co jsem koupil minule
JJ je ted do 22.12. ale..

It looks like the dates for this year’s Autumn and Winter Steam sales have been leaked, with the Autumn sale reportedly kicking off at the end of next week on November 25th. It will be followed in December by the Winter Holiday sale on December 22nd.

Tak si myslim, ze bude i pak.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2016   #1180
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Tak n?jak nechápu, jak funguje Steam a AC marketing, ale dnes jsem se zcela náhodou dozv?d?l z videa na YT, že vyšel DLC3 do AC. Steam na nic neupozor?uje, AC po spušt?ní taky ne, zajímavá taktika jak p?ijít k pen?z?m. Do zítra prý sleva, zatím rozmýšlím, n?jak nestíhám projet ani to co jsem koupil minule
mna to podobne prekvapilo, iba ked som zapol AC tak pozeram ze v challenges mam nejake zamknute tak kukam, ze je novy DLC. Fakt ze to vychadza rychlejsie ako to clovek vsetko stiha vyskusat no ja vzdy hned kupujem. Je to za babku a ak to podpori dalsi vyvoj, tak to je len dobre
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.