Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.2.2015   #1121
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Super diky za info.

Ja resil taky i5 vs. i7, ale kompilace je na i7 rychlejsi (+- 1/3) ... tak je znat jestli buildim 20 nebo 30 min. Tak jeste jednou diky. Ja zatim koukal na testy a porovnani, ale neni nad osobni zkusenosti.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2015   #1122
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Z Facebooku:
Dear AC followers,
we apologise for the lack of news that you were expecting. As you might know, last week we had to deal with a technical issue that has requested all our attention. Right now we are working on last details for the new release, so tomorrow you will know everything you need about Assetto Corsa 1.1 and the Dream Pack: release date, pre-order, price.
Thank you for your patience, we are pretty sure you will appreciate the news we are preparing for you.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2015   #1123
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
uz vyse rok susim na steame 10€ na dream pack... vidim ze cenu som odhadol celkom spravne kupene
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2015   #1124
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Oni se zbláznili, 10€ za takový obsah. Nejsem úpln? p?esv?d?ený, že podbízet se cenou na hranici únosnosti je ta správná cesta. Podle m? to nevytvá?í ani dobrý dojem co se týká kvality. No aspo? se nebude nikdo cukat a koupí všichni, tj. s t?mito auty p?jde vyhlašovat závody.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2015   #1125
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

250 korun (v akci) za 10 aut a laserem skenovanou Nordschleife je moc? Co by za tohle cht?l iRental?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2015   #1126
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
uz vyse rok susim na steame 10€ na dream pack... vidim ze cenu som odhadol celkom spravne kupene
Taky na to koukam. Hold koupim, byt to drazsi tak bych Kunosu uz vic penez do chrtanu necpal dokud to nedodelaji a neodbuguji.

Zatim jsem snad nevidel zavod kde by alespon jeden clovek nemel nejakou chybu v AC. Naposledy to prvnimu na startu vytuhlo kdyz se hra prepinala z Q na zavod, restart AC a uz to zpatky nestihl ani aby se zaradil na konec pole na startu. Stutter uz nepocitam, staci hodinu hrat a potkam ho aspon jednou.

iRental To se hraje na iPhonech ne? Cenovou politiku Applu to pripomina

Pri poctu kopii jaky Kunos proda si nemyslim ze 10-15EUR je malo za par aut a trat ktera ve hre uz ted je. Navic v US to maji za 9.99 USD, cca -11%. Skoda ze i Evropsky vydavatel hry stale dava lepsi ceny pro US nez pro EU.



Kolik to ma motoru pri tomto poctu vyfuku? Pro kazde kolo jeden?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.3.2015 at 17:05.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2015   #1127
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

ja už to nevydržím

neošefujem vlastní server na zítra, abychom mohli sdílet radost spole?n??
aspect is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2015   #1128
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
ja už to nevydržím

neošefujem vlastní server na zítra, abychom mohli sdílet radost spole?n??
Muzem, ja hodlam ozivit Ceskej server zitra.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2015   #1129
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Muzem, ja hodlam ozivit Ceskej server zitra.

príma!

p?ál bych si full dlc content only cruise server without penalties under cloudy sky please :-)
pokud souhlasíte?

Nejvic se t?ším na Alfu GTA, doufám že to bude po?ádná vrána rozvrzaná
aspect is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2015   #1130
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

V?era jsem na ac-italy.net jel první závod a dokonce m?li i live stream. Formule na Blackwoodu
Jelikož to jsou italové, bylo tam n?kolik rpoblém? a ?ekání, ale nakonec dobrý závod.

https://www.youtube.com/watch?v=ZHJYBZLFy70
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2015   #1131
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Dream Pack dostupnej...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2015   #1132
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

hraje se
Attached Images
File Type: jpg frnds.jpg‎ (159.4 KB, 22 views)
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2015   #1133
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
hraje se
veru veru, zatial som otestoval 155Ti, F1GTR a neviem sa zbavit usmevu na tvari
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1134
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

kucí a Vy jste se tedy n?kde sešli? Hledal jsem n?jaky server co by m?l ve jmenu "cz", ale našel jsem jen prazdný uvzka
aspect is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1135
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

aspect, neviem kedy si vcera jazdil, ale UVZ bol vecer dost plny... Nebol ale pretek len volne jazdenie na vyskusanie aut a novej trate.
__________________
Simracing nick: Ryko
iRacing: Riso Rosa
Assetto Corsa: Richard Rosa
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1136
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já to v?era bohužel ani nespustil, protože mi to kazí n?jaký mod nebo aplikace.
Zásek na populating car lists.

P?es noc jsem dal stahovat novou ?istou instalaci, tak snad najdu dnes chvilku se kone?n? projet.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1137
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Pri poctu kopii jaky Kunos proda si nemyslim ze 10-15EUR je malo za par aut a trat ktera ve hre uz ted je. Navic v US to maji za 9.99 USD, cca -11%. Skoda ze i Evropsky vydavatel hry stale dava lepsi ceny pro US nez pro EU.
Tak to vidíme dost jinak. Nevím, jakou máš p?edstavu kolik jim z t?ch 10 € zbylo, když 30% si vezme Steam a musí ješt? zaplatit za tra? i 10 aut licence. Ten Nord byl pracností jak 4 jiné trat?, spíš o dost víc, protože z jednoho místa toho moc neobsáhnou. U jiných tratí (když to hodn? p?eženu) se sta?í postavit se soupravou na v?ž a oto?it o 360st a máš jí oscanovanou. Navíc ve vší úct? k práci moder?, ten Nord co tam byl má k reálu daleko. Na první pohled to m?že vypadat, že to odpovídá, ale je to spíš vizuáln? podobné. Já to mám jinak, jedna z v?cí co se mi na AC líbí jsou ty laserscan trat? a výborn? zpracovaná auta, prost? to, že si kupuji ur?itou kvalitu. Ne že n?kdo namotá k?ivku ze satelitního snímku, kope?ky a obrubníky st?elí od oka podle onboard videí, nerovnosti vygeneruje algoritmem, pak to sníží aby auta neskákala moc a hotovo (i když i tak to dá šílen? práce a nechci to úsilí snižovat, ale prost? ten výsledek není i p?es tu kupu práce to ono). K modovým aut?m mám ješt? mnohem v?tší p?ipomínky, n?která, z kterých jsou dokonce lidi na v?tvi považuji za dost špatná a nebudu s tím jezdit jen proto, že to má z venku kastli n??eho slavného, když se to chová naprosto divn?.

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
kucí a Vy jste se tedy n?kde sešli? Hledal jsem n?jaky server co by m?l ve jmenu "cz", ale našel jsem jen prazdný uvzka
Já jsem v?era taky našel jen UVZ, ale nem?l jsem náladu na cruise, co z toho. Zkusit auta si mohu offline a nemusím ?ekat hodinu, až se uvolní slot na auto, které zrovna chci.

První dojmy ze 2h hraní:

Byl jsem na n?jakém serveru, kde se jel závod s M235i a musím ?íct, že by to bylo asi dobrý auto na ligu. Sice m? moc nebavilo, je takový až moc hodný, ale na to, že se jelo s novým autem tak to bylo velmi vyrovnané a samé souboje. Takové mnohem rychlejší XRG, neodcházely tomu ani gumy, alespo? b?hem t?ch 4 kol V druhém závod? se to už trochu víc natáhlo, ale i tak jsme se drželi až do konce na dohled.
Detekce kolizí mi p?išla n?jaká lepší, jeli jsme i dost dve?e na dve?e, ale možná to byl jen pocit.
@Jet: on t? n?kdo na konci sejmul? Musím kouknout na replay.

155Ti - n?jak m? nevzalo
GTA - jel jsem jen kousek, t?šil jsem se na n?j, ale n?jaký wow se nedostavil, chce to zkusit online, tam to možná teprve bude ono (M235i by m? offline asi taky neoslovilo)
P1 - pro m? nejlepší z hyperaut (LaF, Pagani)
na ostatní se nedostalo

Grafika - nelíbí se mi ta mlha do dálky na F3 kamerách (nic nového), ale t?eba F6 na tom Nordu bylo jak televize, slušný. Ale hlavn?, m?l jsem na svojí ple?ce p?i 24 autech 60 fps, v?bec žádné problémy a cukání, p?išlo mi to jako znatelné zlepšení.

Chyby - no jako máku, ?ekám brzký update. Ob?as se p?i p?ehrání kousne replay na p?esn? daném míst?, vypadne zvuk po p?epnutí F1/F3 kamer, výpis server? n?jak nerespektuje po refresh ?azení, žlutá vlajka mi ukazovala každou chvíli n?co, i když nic nebylo (to spíš je asi o vychytání citlivosti) a spousta dalších drobností, našt?stí p?i hraní nepodstatných.

Zrcátka - kone?n?! Vlastn? jsem to moc nezkoumal, ale už jsem m?l kone?n? pocit, že co vidím v zrcátku odpovídá tomu co vidím když se oto?ím dozadu. Samoz?ejm? asi na úkor toho, že nevidím tolik do stran.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1138
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

M? všecho fungovalo v pohod? - teda zkoušel jsem jen novej (ofic) obsah.

Nejvíc se mi líbí Alfa Romeo GTA
Z pohledu ?idi?e to vypadá, že se to moc houpe a plave po cest?, ale jede to, brzdí to a zatá?í výborn?.

Nejhorší je Alfa Romeo 4C
P?íšerný ovládání; neni jediná zatá?ka, kde by pasovaly p?evody.

Velký zklamá je pro m? McLaren P1
To auto neví, co chce. P?i bržd?ní se nejd?ív chová jak sá?ky, aby pak v nevhodnou chvíli prudce ust?elilo. P?i zrychlování jako by se nemohla elektronika rozhodnout, jestli to nechá jet nebo úpln? udusí. A nechápu, prož na Monze po jednom kole ztratí výkon tak, že to na 5-ku skoro nevyto?í do ?ervenýho pole otá?ek.

BMW M235i Racing
opravdu sedí jako p?ibitý. Ne, že by to jelo vyložen? jak po kolejích, ale snese strašn? moc.

P?íjemný p?ekvapení je Nissan GT-R Nismo
Nejde totiž o tak tupý GT?ko, jako ty ostatní. Tohle je zábava tahat zatá?kama.

McLaren F1 GTR je správná bestie
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2015   #1139
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
@Jet: on t? n?kdo na konci sejmul? Musím kouknout na replay.
jo myslim ze me tam nekdo vystrelil... ale co uz
jinak teda ta 235i me absolutne nesedi, pripadam si jako bych hral nfs...
155Ti je pecka, chova se krasne predvidatelne, jede jak splasena a ma paradni zvuk
4c taky dobre, zvuk uplne luxusni
f1gtr trochu zklamani, nevim jestli to treba nedrzim spatne (©apple), ale je to takove neohrabane...
p1, laferrari, hujara apod by v ac vubec nemusely byt, nebavi, nelibi a jen to pritahuje blbecky...

no a dnes jsem si zajezdil s gtr proti ostatnim gt3 vozum a zrovna se sesli dost rychli jezdci takze naprosoto famozni zavody, takze mam zas tak na rok vystarano
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2015   #1140
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

S vacsinou tu suhlasim no nepaci sa mi ze sa obuvate do Huayary pretoze to je podla mna super auto a vobec nie je take nfs-oidne ako P1 alebo este viac LaFerrari. Je to dost tazke na ovladanie no ked clovek to auto pochopi tak sa krasne da vodit cez zatacky. ano je to hyperauto a zavody s tym skoncia skoro vzdy zle ale to nie je chyba auta. Mne pride ze toto celkom v AC co sa tyka fyziky vychytali (nie ze by som mal moznost skusat real ale takto si predstavujem taku davku vykonu)

Hlavne teda suhlasim s tym M235i - to fakt hrozne odpusta a chyba tomu zabava... 1M je podla mna ovela vacsia sranda.

Obcas si v AC hovorim ze ci sa tolko tych aut tak lahko ovlada pretoze su tak blizko realite a cloveku to pride uplne prirodzene ich riadit alebo na druhu stranu ci to je natolko nerealne ze je to ovela lahsie v hre ako irl. Ale zalezi auto od auta.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.