Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.7.2005   #181
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

a ti co se nevyjadrili tak jsou taky pro , mlceni znamena souhlas ne :bangin:
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2005   #182
nezle.cz
Newbie
 
Join Date: 22.11.2004
Location: CL City
Posts: 48
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
a ti co se nevyjadrili tak jsou taky pro , mlceni znamena souhlas ne :bangin:
jj
__________________
[ S2 licensed racer ]
[ LFS World stats: nezle ]
[ .> dIDaKTIk gaMa .> c64 .> AMIga 500/1200 .> PsX .> pC .> ... ]
[ HomePage: nezle ]
nezle.cz is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #183
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Jinak jestli jeste muzu k tem opozdilcum, kteri se chteji pripojit do ligy az tedka pozdeji..
Vubec mi nevadi, kdyz propasli termin prihlasky a myslim, ze bude jen dobre, kdyz budou servery plne zaplneny (3x20 nebo kolik je kapacita).. melo by se ale zapisovat jejich poradi, v jakem se prihlasili.. a jelikoz dal Chaos pravidlo, ze pokud nekdo neuploadne hotlap - nepojede, tak se pred zavodem bude vedet, kdo vlastne asi pojede a kdo nepojede.. a pak se budou moci do zavodu pridat i ti opozdilci v poradi v jakem se prihlasili do naplneni kapacity (samozrejme budou muset mit taky uploadnuty hotlap) a zaradil bych je do kategorie, kam zkratka patri, takze klidne div1.. tot muj nahled na vec
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #184
zodiac
Newbie
 
Join Date: 4.5.2005
Posts: 1
Default

hh.. treba budu akorat na autodormu na brigade... .)
zodiac is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #185
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

no vzdyt neni problem jezdit treba 4x20, nebo 5x20
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #186
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
no vzdyt neni problem jezdit treba 4x20, nebo 5x20
muselo by sa upravit bodovanie (zase) a zohna? ?alšie servery+admini...

inak, mne osobne je to fuk
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #187
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jemu je to jedno, on si jede pro volant ^^
jet is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #188
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

No nevim kdo si pro nej jede ^^
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #189
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Opozdilci mi nevadi, meli by byt nahradniky v poradi v jakym se hlasili a do divizi dle hotlapu vcetne div1, kdyz uz muzou jet (je to stejne jako by se prihlasili vcas a 1. zavod nejeli) tak at se "pletou" vsem stejne a maj stejny sance na vyhru.
Jinak receno bud povolit (nejsem proti) a pak ty lidi nijak neomezovat a brat je plnohodnotne nebo zakazat, nic mezi tim se mi nezda.

p.s.: Pro volant si jedu ja ale snazim se ted dost brzdit (mam pod plynem takovou ohradku z merkuru) a jet nenapadne abyste si na me prestali davat pozor V sedmem zavode do ktereho se bude moci prihlasit jen 37. jezdec (doufam ze mi to vyjde) bude za prvni misto 500 bodu.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #190
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Opozdilci mi nevadi, meli by byt nahradniky v poradi v jakym se hlasili a do divizi dle hotlapu vcetne div1, kdyz uz muzou jet (je to stejne jako by se prihlasili vcas a 1. zavod nejeli) tak at se "pletou" vsem stejne a maj stejny sance na vyhru.
Jinak receno bud povolit (nejsem proti) a pak ty lidi nijak neomezovat a brat je plnohodnotne nebo zakazat, nic mezi tim se mi nezda.

p.s.: Pro volant si jedu ja ale snazim se ted dost brzdit (mam pod plynem takovou ohradku z merkuru) a jet nenapadne abyste si na me prestali davat pozor V sedmem zavode do ktereho se bude moci prihlasit jen 37. jezdec (doufam ze mi to vyjde) bude za prvni misto 500 bodu.
na druhou stranu si dovedu predstavit ten krik, az nekdo, kdo se prihlasi jen do posledniho zavodu a o nic mu nepujde, sestreli v prvni divizi vedouci jezdce a zprehazi tim bodove poradi. Postihum se samozrejme muze jen smat. Podle me to muze zkazit dojem z cele ligy a hodit to na ni spatne svetlo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 15.7.2005   #191
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
na druhou stranu si dovedu predstavit ten krik, az nekdo, kdo se prihlasi jen do posledniho zavodu a o nic mu nepujde, sestreli v prvni divizi vedouci jezdce a zprehazi tim bodove poradi. Postihum se samozrejme muze jen smat. Podle me to muze zkazit dojem z cele ligy a hodit to na ni spatne svetlo.
to mas pravdu, to je tim ze furt predpokladam ze lidi nejsou svine a zapominam myslet na nejaky pojistky..
v tom pripade by se daly brat prihlasky nahradniku jen do treba 24.7., to uz bude mesic co se o lize vi a tak dlouho snad nikdo na dovoleny neni aby i potom tvrdil ze o tom nevedel
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #192
(CZ)Ada
Newbie
 
Join Date: 7.5.2005
Posts: 51
Default

jo s tim terminem je to logicke reseni, stejne by jim uz o nic neslo, a akorat by ohrozovali chod zavodu, BTW: kdyz uz se nekdo dostane do prvni divize, je to jezdec, kteremu vazne zalezi na jezdeckem projevu a chce si udelat dobre jmeno, leda ze by ho strelil nahodou, to je uz smutne, ale stat se to muze kdykoliv...
(CZ)Ada is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #193
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
jo s tim terminem je to logicke reseni, stejne by jim uz o nic neslo, a akorat by ohrozovali chod zavodu, BTW: kdyz uz se nekdo dostane do prvni divize, je to jezdec, kteremu vazne zalezi na jezdeckem projevu a chce si udelat dobre jmeno, leda ze by ho strelil nahodou, to je uz smutne, ale stat se to muze kdykoliv...
s tou prvni divizi to bohuzel neplati - je dost lidi, co kdyz budou chtit, tak si tu divizi 1 nahotlapujou treba na posledni zavod a pritom sou to hovadka, co se budou jeste bavit, kdyz nebudou postet na blueflag, nebo delat jine "zabavne srandicky". Take kdo jede celou ligu, tak jede opatrneji, protoze i jemu jde o body a poradi v lize protoze nejen o stupne vitezu se bojuje. Ale kdyz se nekdo prihlasi a vi, ze to je na 3 posledni zavody, tak mu min zalezi na tom, kdyz to rozvesi (a vezme s sebou nekoho, kdo jede celou ligu od zacatku a i kdyz ho to posune treba z 15teho mista na 21, tak ho to muze hodne mrzet a byt z toho zklamany).
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #194
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

nevim co resite... na divokou kartu pouze div2 a div3, jak uz sem psal na zacatku... a divokou kartu nedostane kazdej... a uvazuju ze na posledni zavod nebudou vubec...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #195
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dotaz týkající se startu z box?:

Vzhledem k tomu, že m?j HW se lehce potýká se startovní procedurou, kdy je na roštu až 20 aut, tak m? zaujala poznámka o možnosti startovat z box?.

Zajímalo by m?, jak se to prakticky provede, p?íp. jak je to upraveno (neupraveno) v pravidlech ligy. Párkrát už jsem si pravidla p?e?et, ale zmínku o startech z box? jsem nenašel. Mám to tedy brát tak, že co není upraveno/zakázáno, to je povoleno?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #196
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Uz v div1 jsem videl start z boxu kvuli hw.. a bylo to provedeno tak, ze ten kdo startoval z boxu musel pockat, az se pres boxy prozene cele pole, pote vyjel on..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #197
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
Uz v div1 jsem videl start z boxu kvuli hw.. a bylo to provedeno tak, ze ten kdo startoval z boxu musel pockat, az se pres boxy prozene cele pole, pote vyjel on..
Takže na startu se musim rychle hodit do garáže, než se rozsvítí zelený sv?tla, a pak se zase vyhodit z garáže a po?kat, až se všichni p?eženou kolem? Jenže když jsem v garáži, tak nevidím, jestli už ostatní odstartovali nebo ne.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #198
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

No jako postavis se nejspis nekde na vyjezdu z boxu, u ty cary co meri rychlost v boxech... ale on to urco nekdo povolanejsi popise, ze Chaosi?
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #199
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Takže na startu se musim rychle hodit do garáže, než se rozsvítí zelený sv?tla, a pak se zase vyhodit z garáže a po?kat, až se všichni p?eženou kolem? Jenže když jsem v garáži, tak nevidím, jestli už ostatní odstartovali nebo ne.
jj presne tak, nebo mas moznost bejt v boxech pred tim nez se odhlasuje (re)start a pak odhadnout kdy z nich vyskocit, tak abys byl v boxech a ne na konci startovniho pole (i kdyz tahle moznost by nevadila)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2005   #200
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by Woodbine
Takže na startu se musim rychle hodit do garáže, než se rozsvítí zelený sv?tla, a pak se zase vyhodit z garáže a po?kat, až se všichni p?eženou kolem? Jenže když jsem v garáži, tak nevidím, jestli už ostatní odstartovali nebo ne.
jj presne tak, nebo mas moznost bejt v boxech pred tim nez se odhlasuje (re)start a pak odhadnout kdy z nich vyskocit, tak abys byl v boxech a ne na konci startovniho pole (i kdyz tahle moznost by nevadila)
Zatim jsem to zkoušel jenom off-line, ale když jsem vykouk z box? (garáže) moc brzo, tak m? to hodilo zpátky na mojí pozici na startu a ne na konec. :craz: Asi by to cht?lo n?jakou zkoušku on-line.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.