Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.5.2013   #21
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja krom CZ/Sk soutezi nic moc jinyho v LFS neplanuju.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2013   #22
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja krom CZ/Sk soutezi nic moc jinyho v LFS neplanuju.
Ja tiez nie, a preto by sme toho mohli u nas jazdit viac. Nech tato komunita uplne "nevymrie"
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #23
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Ja tiez nie, a preto by sme toho mohli u nas jazdit viac. Nech tato komunita uplne "nevymrie"
Ani nevím že by n?kdy žila. Potkám dost ?ech? na cargame ale tady v ligách moc lidí není. Úrove? se nezvedá a zvedat se nechce, lidi se necht?jí u?it a spíše se to zleh?uje aby mohlo jet více lidí ?ímž p?ibývá jezdc? co auta moc neovládají místo aby se zvedal po?et jezdc? co jsou konkurence schopní.

V CZ/SK komunit? není nic co by lákalo zkušen?jší jezdce. Nejsou ligy a není konkurence.
Jenom proto že to beru jak oddychovku jezdím na CZ/SK.
Netrávím týden lad?ním setupu a týden tréningem. N?co pozkouším, auto znám, setup mi sta?í jeden na jeden typ trat?, p?ed závodem nebo týden p?edem si to naklikám a mám hotovo. Pak sednu a odjedu všechno na jednom setupu nebo ud?lám zm?ny mezi kvalifikací, sprintem, endu, podle toho jak se mi na tom jelo. Kolikrát i dám setup na fórum, což je v zahrani?ní lize defakto smrtelné. Ano sdílí se setupy i v zahrani?ních ligách ale spíše ze známosti a lidé co se nemusí bát se svými výkony konkurence. Proto není problém tady v CZ/SK setup na fórum dát nebo ?íci odkud je a jak auto v?bec nastavit, nebo? zde konkurence není a ta co je si ty setupy ud?lá, má z minulosti a nebo je z týmu.

Bývalo KxR, pamatuji si závody s nimi ale hodn? dlouho jsem nikde KxR nevid?l.
Navíc lidé migrují k ostatním simulátor?m nebo? LFS vývoj se zastavil a ostatní simulátory už asi nejsou tak špatné co se tý?e fyzikálního modelu. P?ináší také velké množství soupe?? narozdíl od LFS kde se i online na Cargame známe jmény a víme kdo je kdo.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
skoda ze je to viacmenej pre jednotlivcov, lebo ja radsej jazdim GTR v teame (tak ze sa striedame v jednom aute), no aj tak zvazujem prihlasku. GT2 su sranda a tie necele dve hodiny sa daju odjazdit aj ako jednotlivec. Neviem ci niekto z mpwr by mal zaujem vytvorit team. JackCY na mysi (?). Kedtak by som sa zgrupil s niekym inym do teamu.
Cht?l jsem to znovu najít ale nenašel jsem odkaz na lfsfóru

Tak te?, díky za p?ipomenutí.

Šel bych do toho, rozhodn? je to lepší jak se tady v CZ/SK plácat a bojovat za n?co rozumn?jšího. Slicky se tu defakto zamítají a táhne se to do osobák?, po osobácích nám p?išli omezené osobáky s osobními vrak setupy. Navím co se tu bude jezdit za rok? XFG hatchback Fabia 1.2 HTP cup?

Tady by nepomohlo ani kdyby se ud?lala škola LFS v CZ/SK. Lidi jezdí hodn? dlouho ale nezlepšují se a ani necht?jí a ten ?as tomu nev?nují.

Tím že ani na myši zde nemám konkurenci m? to netáhne si po?izovat volant nebo? potom bych se komplet musel p?esunout do jiných lig abych si v?bec m?l s kým zajezdit krom? t?ch pár v CZ/SK.
Jsem rád že Ghost zavítal do LX cupu a ukazuje tak všem jak se má jezdit na volantu.


Zp?t k GT2,

Quote:
with the two highest-placed cars of each team scoring points towards that championship in each event.
Pochybuji že se to bude st?ídat o 1 auto, což je škoda i výhoda a nevýhoda v jednom. Starty bych si vzal já na prodíra?ku a pak by to p?ebral bavorák a odhotlapil to. Jenže to asi nep?jde.

Myslel jsem že bych si dal FZ3, ale FZ2 bych neu?ídil, resp. u?ídím, ale špatn? ubrzdím a konkurence schopný mimo CZ/SK na tom asi nebudu.

XR2 pro? ne, v jednotlivcích je to jednodušší když nebudu mít ?as trénovat a n?jaké ty body bych do týmu p?ivezl. Na n?kterých tratích nejsem marný

2h jsou dost na myšáka ale dá se to zvládnout. Musím se nau?it nedrtit plynovou klávesu to? vše a protahovat si prsty na rovinkách. Jde o klávesnici né o myš, myš je vcelku ok. Ale držet ten plyn na klávesnici dá zabrat.

Bez pitstopu to nep?jde odjet myslím, GT2ky nad 1.5h nedávají snad.
Na 6h se dalo na KY3B ušet?it jeden pitstop myslím, místo 5 jet 4. (1h stint vs 1h 12min, na 3 už to máš 1h 30min stinty a to už snad nešlo).

Kdyžtak mi ho? email a domluvíme to
Když bych odpadl tak by to nevadilo jako kdyby jsme se st?ídali o auto.

Tak se nest?ídáme:
Quote:
All driver's are also required to race alone, there will be no driver changes in any of the races.
...koukám na trat?, setupy mám z GTALu
Nebo by se hold museli ud?lat z LFSW ale zrovna se myslím trefili, KY2 a KY2R jsem jezdíval na XR2, FE4 n?jaké jsme jezdili v GTAL, BL1R je podobné BL1 = GTAL, WE1R asi také mám, SO5 netuším, A62R m?že být podobné AS6R a tam jsem setup p?ímo d?lal pro GTAL z gruntu tak ten také mám i když asi nebude špi?kový.

Co jsem ?etl a slyšel tak GenR to má dob?e organizované. Jaký je rozdíl mezi R2R a GenR? Nakonec je to jeden tým?

Rozhodn? tam bude v?tší konkurence jak na Cargame (opravdu m? nebaví tam p?ijít po n?kolika m?sících, odkroužit 3 závody a vyhrávat) nebo tady v CZ/SK ok, zazávodím si s Bavorákem, Lálou, Ghostem!, Klouczechem, Radkem (když se to nau?í a ned?lá blbosti), ... to? asi tak co si pamatuji. Lidí zde bude více na CZ/SK ale na ligách z fóra se neukazují, ob?as se ukáže n?kdo online z jiného týmu (zahrani?ního) a mluví ?esky.

---

Když by opravdu nic rozumného nebylo na CZ/SK a naše zahrani?ní ú?ast odpadla tak bych se nebránil s podporou ostaních ud?lat GT3 ligu. Nebo ty FOX. Sehnat tweak server by asi nebylo tak jednoduché aby jsme dali FBM bez slik?. I když bych to vid?l že bych nejezdil a jen organizoval, podle toho jak by to šlo. V LX cupu se to nezdá být problém tak bych vid?l jak by to šlo.
Dal bych to ale na neobvyklé trat? a na open trat?. 1.5-2h závod (1 nenucený pitstop) s kvalifikací a rošt bu? standardní nebo oto?it první 4 až 8, více opravdu ne. Server nemáme a tak v tomto sm?ru mpower je závislé na výp?j?ce serveru když by se n?co organizovalo.
Pak mi ale p?ijde škoda neud?lat to na normálním lfsfóru a otev?ít to všem ú?astník?m LFS né jenom CZ/SK. Tím pádem pak ale CZ/SK jezdci dostanou strach a ú?ast odmítnout nebo? na n? je konkurence moc velká. Osobn? bych se ani nebránil stanovení limitu tak aby bylo pole vyrovnané a nemotali se tam lidé co s autem jezdí jak n?d?lní jezdec +3s na kolo. A tak jsem asi vyškrtal v?tšinu CZ/SK lidí nebo? toto nep?ekousnou a v CZ/SK by stanovení limitu ?asto znamenalo pole okolo 15 lidí místo 30.

Kdyžto ve výše zmi?ované GenR GT2 lize je už 63 p?ihlášek (kvalifikace tak bude filtrovat nejmén? 50% jezdc?). Zde na CZ/SK by jsme lidí co by toto cht?li jet napo?ítali asi na jedné ruce. A to se jedná o za?áte?nickou ligu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.5.2013 at 00:03.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #24
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ani nevím že by n?kdy žila. Potkám dost ?ech? na cargame ale tady v ligách moc lidí není. Úrove? se nezvedá a zvedat se nechce, lidi se necht?jí u?it a spíše se to zleh?uje aby mohlo jet více lidí ?ímž p?ibývá jezdc? co auta moc neovládají místo aby se zvedal po?et jezdc? co jsou konkurence schopní.


Šel bych do toho, rozhodn? je to lepší jak se tady v CZ/SK plácat a bojovat za n?co rozumn?jšího. Slicky se tu defakto zamítají a táhne se to do osobák?, po osobácích nám p?išli omezené osobáky s osobními vrak setupy. Navím co se tu bude jezdit za rok? XFG hatchback Fabia 1.2 HTP cup?

Tady by nepomohlo ani kdyby se ud?lala škola LFS v CZ/SK. Lidi jezdí hodn? dlouho ale nezlepšují se a ani necht?jí a ten ?as tomu nev?nují.

Tím že ani na myši zde nemám konkurenci m? to netáhne si po?izovat volant nebo? potom bych se komplet musel p?esunout do jiných lig abych si v?bec m?l s kým zajezdit krom? t?ch pár v CZ/SK.
Jsem rád že Ghost zavítal do LX cupu a ukazuje tak všem jak se má jezdit na volantu.

Když by opravdu nic rozumného nebylo na CZ/SK a naše zahrani?ní ú?ast odpadla tak bych se nebránil s podporou ostaních ud?lat GT3 ligu. Nebo ty FOX. Sehnat tweak server by asi nebylo tak jednoduché aby jsme dali FBM bez slik?. I když bych to vid?l že bych nejezdil a jen organizoval, podle toho jak by to šlo. V LX cupu se to nezdá být problém tak bych vid?l jak by to šlo.
Dal bych to ale na neobvyklé trat? a na open trat?. 1.5-2h závod (1 nenucený pitstop) s kvalifikací a rošt bu? standardní nebo oto?it první 4 až 8, více opravdu ne. Server nemáme a tak v tomto sm?ru mpower je závislé na výp?j?ce serveru když by se n?co organizovalo.
Pak mi ale p?ijde škoda neud?lat to na normálním lfsfóru a otev?ít to všem ú?astník?m LFS né jenom CZ/SK. Tím pádem pak ale CZ/SK jezdci dostanou strach a ú?ast odmítnout nebo? na n? je konkurence moc velká. Osobn? bych se ani nebránil stanovení limitu tak aby bylo pole vyrovnané a nemotali se tam lidé co s autem jezdí jak n?d?lní jezdec +3s na kolo. A tak jsem asi vyškrtal v?tšinu CZ/SK lidí nebo? toto nep?ekousnou a v CZ/SK by stanovení limitu ?asto znamenalo pole okolo 15 lidí místo 30.

Kdyžto ve výše zmi?ované GenR GT2 lize je už 63 p?ihlášek (kvalifikace tak bude filtrovat nejmén? 50% jezdc?). Zde na CZ/SK by jsme lidí co by toto cht?li jet napo?ítali asi na jedné ruce. A to se jedná o za?áte?nickou ligu.
a) nevím, jestli je ten RAC jednodušší a povede to ke snížení úrovn? jezdc?, když i Ghost toho má plné ruce práce....setup není osobní, já na tom nejezdim, ale n?co jsem stloukl a podle feedbacku to odlazuju.

b) nemáš konkurenci? to mi p?ijde trošku velkohubé, Ghost nemá konkurenci. Bavorák s Lalou si s tebou myslim rovnocen? zazávodí, když jede Kopec nebo Klouczek tak taky, Kid a Flame taky potrápí. On i Ježis kdyby m?l víc naježd?no, tak by ti taky um?l zatopit.

c) klidn? GT3 pojedu, a? tady, nebo v zahrani?í, ale nechci je po?ádat.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 12.5.2013 at 17:31.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2013   #25
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
b) nemáš konkurenci? to mi p?ijde trošku velkohubé, Ghost nemá konkurenci. Bavorák s Lalou si s tebou myslim rovnocen? zazávodí, když jede Kopec nebo Klouczek tak taky, Kid a Flame taky potrápí. On i Ježis kdyby m?l víc naježd?no, tak by ti taky um?l zatopit.
V jiném p?ísp?vku jsem to popsal lépe, tady jsem asi každého nevyjmenovával. Každopádn? zde není 10-30 lidí co jezdí plus mínus na stejné nebo lepší úrovni. Tedy alespo? v ligách co jsem jel. A to je co jsem myslel. Ten rozdíl p?i závod? je tu obrovský. Flame umí p?ekvapit, také asi jezdí i jiné ligy a tak s minimální p?ípravou to má dobrý výsledek.

Ano jmenovaní ur?it? zatopí a mnozí porazí. Kdyby nebyl oto?ený rošt v LX Cupu tak by m? i bavorák porazil jednodušeji na body.

Jinak jsme se s bavorákem p?ihlásili na ty GT2 od GenR a když to p?jde tak je odjezdíme.
68 p?ihlášených, na rošt se vejde tipuji maximáln? 30, p?es 50% se ani nekvalifikuje.
Tak uvidím jestli se mi poda?í s myšákem probít do závodu. St?ídání vozu mám rad?ji ale co se dá d?lat.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 13.5.2013 at 01:34.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2013   #26
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ani nevím že by n?kdy žila [ceska komunita]. Potkám dost ?ech? na cargame ale tady v ligách moc lidí není. Úrove? se nezvedá a zvedat se nechce, lidi se necht?jí u?it a spíše se to zleh?uje aby mohlo jet více lidí ?ímž p?ibývá jezdc? co auta moc neovládají místo aby se zvedal po?et jezdc? co jsou konkurence schopní.
Toto je dokonale povedane. Uplne suhlasim

Belda:
a.) obavam sa ze prvy zavod vyskusa dost ludi a potom to vzdaju s tym ze je to vela a nechce sa im to ucit. Ja sa ale na to tesim i ked RAC nenavidim no bude to fajn vyzva. Na tazkych veciach sa autach sa clovek nauci najviac.
b.) ano pozavodime si mozno styria piati na nasej urovni, ale je to malo. Ako vcera napr som nepozavodil s nikym lebo sa roztrhalo pole kvoli havariam a uz to bolo v haji...konstantne odstupy 10s od tych predo mnou aj za mnou.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2013   #27
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default Kyoto 500

Vrchol LFS sezóny je tady, p?ihlášky do legendárního závodu Kyoto 500 jsou otev?eny!

https://www.lfsforum.net/showthread....84#post1803784

Asi není t?eba ani zmi?ovat, o co se tu jedná. Jednoduše závod, který stojí za to jet, p?inejmen?ím se pokusit o to, dostat se mezi 30 vyvolených, kte?í se objeví na startu.

[Malá motivace] Podle dosavadní ú?asti v LFSCART se dá spekulovat o tom, že by nemuselo být tak t?žké se letos do závodu dostat v porovnání s rokem minulým, takže p?i troše št?stí a snahy není ú?ast v závod? tak nereálná .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2013   #28
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default 16h

Nejel by n?kdo 16ti hodinovku?

T?ídy GT2, LRF, TBO / Aston "Rockingham" AS61
https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=82688
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2013   #29
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Já bych možná jel, ale jelikož na tom s rychlostí nejsem nic moc, klidn? p?enechám místo rychlejším. Jen kdyby nebylo dost lidí, tak bych doplnil.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2013   #30
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

2013 Kyoto 500 - Race Day


Dnes, 29.6.2013, se uskute?ní již 6. ro?ník nejslavn?jšího závodu planety LFS a tím je Kyoto 500. Závod za?íná mávnutím zelené vlajky v 19:45 našeho ?asu. Na startu op?t nebude chyb?t ú?ast z našich ?ad. Z 3. místa do závodu odstartuje #64 Martin "Flame CZE" Kapal, z 16. pozice se do závodu vrhne moje mali?kost - #23 Jaroslav Dohnalík, a 30., poslední postupová, p?í?ka náleží #52 Tomáši "Denny12" Korenému. Na svojí šanci ?eká i legenda tohoto sportu #74 Branislav Goga, jež v kvalifikaci obsadil 31. místo a na start se dostane v p?ípad?, že se jeden z jeho soupe?? nedostaví do deadline na server.

Tuto podívanou na 268+2 kol m?žete sledovat na http://www.simrace.tv/page.php?50

Aktuální po?adí bude zprost?edkovávat NDR Tracker
LFS Remote
Výsledky Kvalifikace

Last edited by Fast Jarda; 29.6.2013 at 20:05.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2013   #31
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Držím palce,budu koukat na stream.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2013   #32
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Pekny vysledok, dvaja cesi na bedni gratulace...skoda Jardu...som to zapol, bol prvy a potom hned ta velka havaria
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2013   #33
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja som na sancu necakal ja som mal pekny vikendovu rehabilitaciu chalani gratulujem ,slubujem ,ze nabuduce sa budem aj viacej pripravovat nejde to sa prihlasit na poslednu chvilu a bez poriadnej practice hodit dobry kvali cas
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2013   #34
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak pár slov odem?. V zákulisí se ?íká, že závod byl p?inejmen?ím podivný, ale to nám nep?ísluší zase tak moc hodnotit. Mn? se jelo dob?e a cítil jsem se na to, že bych poprvé mohl dokon?it v lead lapu, ale op?t jako p?i dvou minulých pokusech jsem dojel o 2 kola dolu. Jediný co m? m?že tak n?jak t?šit je fakt, že jsem si op?t za to nemohl sám . Když nebylo špatných okolností, po?ád jsem se pohyboval v Top10 a v prost?ední fázi závodu dokonce i na ?ele, kde se dalo dost vymyslet (Pozdravuji Pumu ). Každopádn? nehoda v 214. kole m? stála závod. S podivem z?stává, pro? nebyla ohlášena žlutá vlajka. (Jako ti co se ú?astnili tak ví, ale pro oko diváka....) Pak už to bylo jenom o pomoci Pumpovi, Flamovi, potažmo Jacku Sedwickovi se dostat n?kam dop?edu a povedlo se. Bohužel to nebvyšlo tak, jak pr?b?h celého závodu nazna?oval. Kdy naše skupina, co se sešla na TS, m?la nejv?tší vliv na d?ní v závodu a vzájemnou spoluprácí vynikala, ale i tak... 2 lidi od nás na bedn? jsou super. Navíc, když i já jsem letos nebyl daleko od úsp?chu, pop?ípad? i Dan Sanger, kterého potkala op?t sm?la letos. Nejeli jsme špatn?

Ale up?ímn?, ze závodu mám dost smíšené pocity, ale takové jsou holt závody a d?ní kolem nich
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2013   #35
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

mohol by si sem hodit replay? live som to nestihol a rad by som si to pozrel
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2013   #36
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
mohol by si sem hodit replay? live som to nestihol a rad by som si to pozrel
Tu

Ješt? doplním pro lepší p?edstavu, že ?as závodu byl 3:47:10,14.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2013   #37
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Tu

Ješt? doplním pro lepší p?edstavu, že ?as závodu byl 3:47:10,14.
Díky
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2013   #38
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

FOX Junior, pevný setup až na ARB a brzdy, 5 závod?. Za?íná tento víkend 20.7.2013.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 23.7.2013 at 21:46.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2013   #39
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

To vypadá zajímav?, dík za info.

EDIT: Co že nejedeš LSP s RACkem?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2013   #40
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

FOX Junior špatn? nevypadá do doby, než to brat?i Kingsovi pokon?j ...

NEC je taky super, bohužel tam je neskute?ný úpadek ú?asti, ale zase šanc se prosadit
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.