Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.10.2012   #1381
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ta moto vypada fakt nadherne! Jak je to stary a kolik najeto?
Ja nahodim fotku az budu mit moto s novym vyfukovym systemem. Ten original je divnej. Jak zvuk, tak i design.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1382
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

P2:
http://www.youtube.com/watch?v=fTDs6Z3daTk
R:
http://www.youtube.com/watch?v=8JmZve7xW7s
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1383
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

P?kné. Zdá se že n?kte?í jezdci trénují starty v LFS. To ?. 600 zp?sobilo slušný chaos v první zatá?ce.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1384
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Jak se ?eší, když n?kdo to do n?koho "napálí" po finan?ní stránce? Je to tzv. na vlastní nebezpe?í? Jinak ten safety car, to sem se nesta?il divit:-) Toho 350Z ses p?kn? držel 280PS vs. n?jakých 130 ?
__________________
OstravaCZE
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1385
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Paráda. Jenom tu T1 jsem trochu nepochopil, jestli zapomn?l odbo?it nebo co.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1386
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

nice, na mokru peknej balet, me na to zatim chybi spera
typka v T1 taky nechapu, videl bych to na mladickou zbrklost, brzdil pozde, zablokoval a sankoval az do narazu, pekne videt na tomhle videu


jinak kdyz uz to tady tak ozilo, tak se taky pridam, stejne jako vsichni ostatni jsem samozrejme myslel hlavne na rodinu a poridil si kombika 2,8i R6
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1387
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Pekny, to auto znam .)
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1388
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
Jak se ?eší, když n?kdo to do n?koho "napálí" po finan?ní stránce? Je to tzv. na vlastní nebezpe?í? Jinak ten safety car, to sem se nesta?il divit:-) Toho 350Z ses p?kn? držel 280PS vs. n?jakých 130 ?
Taky by me to zajimalo. ALe dle me je to jako vsude bouras=platis za svoje. Pokud nemas havarijko na zavodak za nesmysl
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2012   #1389
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Super...hrozne ti zavidim...aj som ti dal like i ked to nerobim takmer nikdy len som nepochopil ako si mohol zavodit s 350Z, Corvettou, 911 a GTR a dokonca s nimi stihat. To mali restriktor ci boli fakt take lamy? na 350Z som videl ze kazdu zakrutu mu davas dve sekundy ale tie ostatne?
Inak aj ta GoPro kamera je parada. Za nejake dva tyzdne idem do Nemecka na Nordschleife vyjazdit tie moje dve jazdy co som si este na jar kupil a taku kameru by som teda bral


Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
jinak kdyz uz to tady tak ozilo, tak se taky pridam, stejne jako vsichni ostatni jsem samozrejme myslel hlavne na rodinu a poridil si kombika 2,8i R6
Ale neklam...myslel si hlavne na seba inak bava su na tom super...mozes mat aj rodinne auto aj si na nom uzit srandy
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1390
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
.
jinak kdyz uz to tady tak ozilo, tak se taky pridam, stejne jako vsichni ostatni jsem samozrejme myslel hlavne na rodinu a poridil si kombika 2,8i R6
A myslel jsi taky na spotrebu?
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1391
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
P?kné. Zdá se že n?kte?í jezdci trénují starty v LFS. To ?. 600 zp?sobilo slušný chaos v první zatá?ce.
Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Paráda. Jenom tu T1 jsem trochu nepochopil, jestli zapomn?l odbo?it nebo co.
Prost? divebump
Fotky z crashe: http://carboniacup.rajce.idnes.cz/CA...2#IMG_2893.jpg a následující
Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
Jak se ?eší, když n?kdo to do n?koho "napálí" po finan?ní stránce? Je to tzv. na vlastní nebezpe?í? Jinak ten safety car, to sem se nesta?il divit:-) Toho 350Z ses p?kn? držel 280PS vs. n?jakých 130 ?
10. ODPOV?DNOST A POJIŠT?NÍ
10.1. Každému jezdci je doporu?eno sjednat si své osobní úrazové pojišt?ní. Každý ú?astník jede na svou vlastní odpov?dnost. Po?adatel odmítá veškerou odpov?dnost v??i sout?žícím, jezdc?m, pomocnému personálu a t?etím osobám vzhledem ke škodám zp?sobeným osobým a na v?cech.
10.2. Svou ú?astí na sportovním podniku se sout?žící a jezdec vzdává jakékoliv žádosti o náhradu škody v p?ípad? nehody, která se mu m?že stát b?hem cesty ze stanovišt? na místo závodu a zp?t.
Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
BMW
P?kný!
Na mokru jsem m?l špatný gumy, ale zase byla sranda.
Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Super...hrozne ti zavidim...aj som ti dal like i ked to nerobim takmer nikdy len som nepochopil ako si mohol zavodit s 350Z, Corvettou, 911 a GTR a dokonca s nimi stihat. To mali restriktor ci boli fakt take lamy? na 350Z som videl ze kazdu zakrutu mu davas dve sekundy ale tie ostatne?
Inak aj ta GoPro kamera je parada. Za nejake dva tyzdne idem do Nemecka na Nordschleife vyjazdit tie moje dve jazdy co som si este na jar kupil a taku kameru by som teda bral
Jsou to amatérský závody a taky to tak vypadá, hodn? lidí jsou lamy...
GoPro jsem m?l p?j?ený a je to pecka. Doufám, že zlevní HD HERO2, když vyšla HERO 3.
?akám na tvé záb?ry!
__________________________________________________
Ješt? mám video z 1. tréninku a Kvalifika?ní kolo..
1st Practise:
http://www.youtube.com/watch?v=BjVKuBbfnK8
Qualify lap:
http://www.youtube.com/watch?v=ncHYWqMzQcs
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1392
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE View Post
A myslel jsi taky na spotrebu?
Ten 600 tisícový rozdíl v cen? proti i40 v rozdílné spot?eb? rozhodn? neprojede Podle Spritmonitoru to ani nežere tolik. Samoz?ejm? záruka, bezpe?nost, výbava, n?co málo dostaneš zp?t p?i prodeji.. ale i tak p?i p?edpokladu prodeje za 5 let na tom bude finan?n? podstatn? lépe (nep?edpokládám, že by s tím Mio jezdil 60k ro?n?, to by si asi koupil jiný).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1393
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Ten 600 tisícový rozdíl v cen? proti i40 v rozdílné spot?eb? rozhodn? neprojede Podle Spritmonitoru to ani nežere tolik. Samoz?ejm? záruka, bezpe?nost, výbava, n?co málo dostaneš zp?t p?i prodeji.. ale i tak p?i p?edpokladu prodeje za 5 let na tom bude finan?n? podstatn? lépe (nep?edpokládám, že by s tím Mio jezdil 60k ro?n?, to by si asi koupil jiný).
nevím o jakým rozdílu mluvíš já se dostal s cenou nového pod 600K v skoro plný výbav?... ale já jsem pasl po pohodlí a po prostoru kde u m? H vyhrálo....
Každopádn? BMW jsem si vždycky p?ál ale nyní již vyhrávají argumenty pro rodinu ne pro zábavu :/ snad jindy BTW mám nájezd 4-5K/m?sí?n? takže ta spot?eba u m? hraje zna?nou roli..
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1394
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

spotreba rek bych dost v pohode, na dalky a pohodovy cestovani se vlezu do 8 litru, kdyz se chci bawit tak to samozrejme umi i za nekolikanasobek, ale to pak neresim spotrebu ze.. jakejkoli motor kdyz trochu jedes, tak proste zere vic, firemni 1,4 nam jede po meste za 10 zazitek nule, s mym se za 10 uz svezu slusne a kdyz uz budu chtit hodne setrit, tak si to dam do plynu a pojedu za naklady 1,9tdi akorat "trochu" rychlejs

s dnesni cenama benzinu je volba auta a pohonu tezka vec a neberu nikomu jeho rozhodnuti, ale zas zijem jen jednou, tak kdy jindy si to uzit, kdyz ne ted..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1395
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

K té spot?eb? by m? zajímalo, jak moc je reálná šance výroby benzínu ze vzduchu, jak jsem nedávno ?etl ve zprávách. Prý to není daleko od realizace a to by mohl být docela p?evrat. Každý stát by se stal "ropným" emirátem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1396
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

RavenakCZE: já tv?j výb?r H nijak nekritizuji, já jen že to BMW p?i normální jízd? zdaleka nežere tolik, jak to m?že vypadat (což i Mio potvrdil) a ne každý najede t?ch 60 ro?n?, takže to BMW m?že být celkov? mnohem ekonomi?t?jší volba než to H (pokud se neza?ne sypat, ty máš 5 let klid ) Cenu jsem odhadl na základ? ceníku, pokud se ti poda?ilo ukecat slevu, jen dob?e.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.10.2012   #1397
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Pablo : neee ja to neberu jako kritiku neboj, jen jsem se chtel vyjadrit Myslel jsem to tak, ze uz bohuzel nebo bohudik musim na vyber auta koukat z jinyho hlediska nez bych koukal pred par lety.. samozrejme bych chtel neco sportovnejsiho (napr. Lexus IS 250 ktery se da za 800K a tu hodinu co jsem to mel pujceny bych chtel zazivat kazdy den) ale ten malinkatej kufr bych doma neukecal...
jinak jsem tu i40 mel na par dnu doma a proste mi sedla a nenasel jsem vyraznejsi nedostatek.... tak bylo rozhodunto.. ANO i pres tech bidnejch 100kW, proste to dostatecne "jelo" i nalozeny po strechu..


Mio: vsak ja ti to preju a tise zavidim ale na druhou stranu jsem se pro sebe myslim rozhodl spravne.. .kdyz potrebuju jednou za rok adrenalin koupim nejakej voucher, nebo pujcim v pujcovne a jdu si to uzit na plny plyn bez ohledu na spotrebu a cenu - uz mi take nic jineho nezbyva :/
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2012   #1398
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

No Jeden Lexus IS200 s V8 je na prodej na 200SX foru. za 100k. Tedy Lexus neni drahej luxus.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2012   #1399
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K té spot?eb? by m? zajímalo, jak moc je reálná šance výroby benzínu ze vzduchu, jak jsem nedávno ?etl ve zprávách. Prý to není daleko od realizace a to by mohl být docela p?evrat. Každý stát by se stal "ropným" emirátem.
By sme potom museli platit za vzduch, co dychame. No tiez som o tom cital. Oni to prezentovali ze je to fakt realne aj ked sa to zda uplne neuveritelne no hrozne by ma to potesilo. Hrozi ma predstava ze za "par" rokov uz nebudeme pocut zvuky V6 V8 atd.
Zaroven velmi podporujem elektromobily do miest a jednoducho na prevoz z A do B a vyuzivat tu zvysnu ropu LEN na zabavu, no to sa tazko takto zreguluje
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2012   #1400
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

jeste k te spotrebe, v top gearu jednou testovali M3 proti Priusu, muzete hadat jak to dopadlo nebo se podivat na video (cca od 3ti minuty)

a tak nejak podobne to vidim ja..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.