Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.9.2010   #1
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default Rozbitý motor?

Ahoj, mám demoverzi LFS poslední verze, dnes stažená z lfs.net.Ale stávalo se mi to už dávno i u starších verzích.Problém je v tom, že normáln? jezdím všechno v pohod?.Pak mi to ale t?eba za?ne d?lat to, že to jakoby samo divn? ?ádí a p?eskakuje divn? rychlost.A pak to chcípne a auto se už v?bec nerozjede, a musím resetovat zvádo, nevíte kde je chyba?
PS:?ad?ní je automatický, auto je XF GTI, a nastavení ty od vývojá??, i stažené od Setup Grid to d?lá.Možná to je tím, že t?eba jedu jak prase p?idávám ubírám a nebo že t?eba jedu 120km/h a pak jsem dal naschvál zpáte?ku, jsem zkoušel jak se to chová, ale to jen jednou d?lalo to už i p?edtím, a benzin mám v po?ádku.

Last edited by jackm; 25.9.2010 at 21:54.
jackm is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #2
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pokud vim, tak LFS simuluje poskozeni motoru - nebo spis spojky. Kdyz si zapnes stav pneumatik, tak vlevo dole vidis vodorovny bar, ktery indikuje teplotu spojky
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #3
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default no

Asi jsem teda pod?lal spojku, akorát, když jedu do PITSTOPu, tak tam m? nikdo nic neopraví(a to kdybych byl ješt? n?kde daleko od PITU ani bych tam nedojel, prost? by mi to kixlo uprost?ed závodu t?eba).
jackm is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Pitstop nastavíš pomocí klávesy F12

Spojka tam opravit nelze, tu musíš uchladit
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #5
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default no

A jak ji uchladit, tak že chvíli nepojedu?
jackm is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #6
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default nejde

Tak te? jsem normáln? na startu hodil 1 a už to nejde, takže mojí jízdou to nebude.Zajímavé je, že hned na za?átku a je tam takový vyk?i?ník viz foto: www.jackm.own.cz/sklad/zasenejde.PNG

Last edited by jackm; 25.9.2010 at 22:19. Reason: correct text
jackm is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

V závod? to nejlepší zp?sob není

Ale zp?sob? je hodn?. Já osobn? p?i ?azení víc pouštím plyn.
Když je spojka uva?ená fest (což se v závod? normálnímu šoférovi nestane), tak je dobré si zpozorovat, na který otá?kách motor táhne (do kterých otá?ek zrychluješ a do jakýho kvaltu) a kdy otá?ky bezvýznamn? letí nahoru. Tady je to jasné.... držet to, dokud otá?ky nelítají "bezvýznamn? nahoru"

Ale v?bec nejlepší zp?sob - Neuva?it jí

EDIT: Link mi hází Error
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #8
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default divne

Vím, je to divné, ale ono t? to dá na skald, to p?epiš v url na sklad a p?jde to.A spojka by se asi t?žko uva?ila když mám automat, a navíc na za?átku se nem?že jen tka uva?it, když se auto ani nerozjede.
jackm is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #9
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

V obrázku si vyzna?il indikátor ru?nej brzdy, takže ja by som si asi pozrel na akú klávesu ju máš zadefinovanú a ?i ju nestlá?aš bez toho aby si o tom vedel. Inak dos? slušný fór. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.9.2010   #10
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default

Jaký fór?Ne, tu ru?ní brzdu jsem nedržel(já nedržel žádné tla?ítko).Te? to najednou jde, je to n?jaké záhadné.
edit:Tak jsem zjistil, že p?i online sta?í jít pak do garáže a pom?že to, d?lal to i jednomu ostatnímu ?lvo?ku, nejspíše ?ad?ní se rozbije, a to opravit nejde, jedin? p?es menu do garáže, jestli to jde i v offline, ale to pak zase ztrácí na reálnosti, když se na klik dostaneš do garáže .
edit2:Tak vím, že se dá opravit, když dám garáž, pak to jede.Ale pro? se mi to k sakru stává, te? jsem jel online, a v obou závodech, mi to prost? chcíplo.Když jsem napsal do chatu, napsali, že mám použít automatickou p?evodovku, a to já používám po?ád.

Last edited by jackm; 26.9.2010 at 10:34. Reason: edit1 & 2
jackm is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #11
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Nahraj replay toho, ako jazdis a potom ho sem posli, nech vidime, co robis zle. Skok do garaze nie je riesenim, v zavode tak totiz prides o vsetky odjazdene kola
Replay (ak si to nahodou este neskusal): po tom ako znicis auto stlac 2 na klavesnici a vybehne ti menu kde napises nejaky nazov a replay sa ti ulozi, ten potom najdes v adresari LFS\data\mpr

//edit: mne sa to stavalo na rallycrosse, robi to ked pri skokoch drzis plny plyn.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 26.9.2010 at 11:00.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #12
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default

Te? se mi to zrovna nepovedlo, ale nakonci jsem dal zpáte?ku, abyste vid?li co to pak d?lá, to mi d?lá, když se to zni?í.Ale d?lá mi to i jen když jedu, ta zpáte?ka to bylo naschvál, abyste vid?li, jak se to pak chová.
http://www.load.borec.cz/setop..spr
jackm is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #13
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Myslím, že až se nau?íš jezdit, rozjížd?t se potažmo ned?lat kraviny tak se ten tv?j problém vy?eší
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #14
Raketa
Newbie

 
Raketa's Avatar
 
Join Date: 29.7.2008
Location: Karviná
Posts: 29
Default

tak jsem se na to podíval a uva?íš jednoduše spojku, když dáš F9, tak je tam dole CT myslím a to je spojka, dej si t?eba start závodu za?a? p?tku a dej plyn uvidíš jak ti to bude nabíhat na tom CT a abys v?d?l jak ji neni?it tak to nežen p?íliš do ?ervených otá?ek a když se n?kde vysekáš tak hezky v klidu ne že budeš držet plyn na plno a tím že ji va?íš tak se ti motor to?í stále víc naprázdo a tahá to stále mén? a mén?. to? asi vše snad jsem ti to objasnil
Raketa is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #15
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default

Dík Raketo, jdu to zmá?knout, kone?n? n?jaký simulátor, kde je to opravdu reálný.
edit:Fakt že jo, díky moc a jinak, já to do ?ervených otá?ek neženu, o to se stará automat.
edit2:Tak jsme to uva?il, te? už mám jen p?lku CT ?ervenou, a mám tam zase jako kdybych dal ru?ní brzdu, ale nedávám ji, a nechce se to rozject.

Last edited by jackm; 26.9.2010 at 12:13.
jackm is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #16
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Jedna d?ležitá rada do za?átku nepoužívej automat s tím se nezávodí s tím se jezdí po m?st?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #17
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Quote:
Originally Posted by jackm View Post
Tak te? jsem normáln? na startu hodil 1 a už to nejde, takže mojí jízdou to nebude.Zajímavé je, že hned na za?átku a je tam takový vyk?i?ník viz foto: www.jackm.own.cz/sklad/zasenejde.PNG
ved tam mas nulove otacky, skapal ti motor, jednoduche riesenie - zaradim neutral a nastartujem (klavesa i) alebo stlacim spojku a nastartujem, ak nevies pouzivat spojku tak si skus zapnut automaticku spojku
Attached Images
File Type: jpg Clipboard01.jpg‎ (27.4 KB, 31 views)
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2010   #18
jackm
Newbie

 
jackm's Avatar
 
Join Date: 25.9.2010
Posts: 20
Default

Už jezdím na manuál, je to lepší, dosáhl jsem vyšší rychlosti.
edit:Jo zkoušel jsem i Automat. spojku i manuál a z?stanu zatím u Automatické.
jackm is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.