Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.5.2010   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka fox cup 6. ve?er - d2

Tady to bude asi dost stru?ný...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #2
zombie
Newbie

 
zombie's Avatar
 
Join Date: 29.6.2009
Posts: 18
Default

hluboká omlouva pro Kurta Kombajna, cht?l jsem p?edjet Zde?ka Procházku z leva ale to auto jsem nedokázal uko?írovat a klávesovou zkratku pro teleport jsem ma?kal asi blb?, pak už jsem jen stuhnul a p?epnul do garáže, ach jo a ješt? jednuc sorry!

zombie is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Najlepší výsledok v celej lige - štvrté a tretie miesto, škoda že z toho mám síce rados?, ale takú slabšiu, lebo mám pocit že už to akosi nebolo ono, nebolo nás ve?a, tra? ni? moc, po cieli sa hne? všetci odhlásili...

Ale každopádne ?akujem Jirkovi Šimkovi (Šimekovi? SimiCZ) za perfektný súboj v druhom preteku, to bolo super. :-) A bol by som celkom rád, ak by som v celkovom hodnotení skon?il pred tímovým kolegom. Prepá? Zombie, dúfam že som tvoje odstúpenie neprivolal. :-)

Replaye a štatistiky v jednom 9 MB zipe:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...-ky2+stats.zip
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...MzIyZDIy&hl=sk

Mno, otázka je ?o ?alej... ?o mám jazdi?? iRacing?
(Ozaj, do tretej v noci som online hral na PS3 demo SBK X, neviem ?ím to je, ale také dobré motorky som ešte nevidel, hlavne ke? je mokro.)

A som zvedavý, ?o bolo v 1. divízii. V?era som pozeral bodovanie a v?aka systému škrtania je ani teoretický zisk 160 bodov už o titule rozhodnú? nemohol, myslím.

Každopádne ?akujem, teraz tento záver bol taký nemastný - neslaný, ale za to nikto nemôže a celkovo to bol ur?ite najprestížnejší šampionát, ktorého som mal ?es? sa zú?astni?. A myslím, že som sa aj troší?ku zlepšil.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #4
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Po megadlouhe dobe jsem se dostal k volantu a diky presunu zavodu jsem se mohl zucastnit posledniho jizdy teto ligy. Sice jsem musel jet na divokou kartu v D2, ale to mi nevadilo byl jsem rad ze jsem mohl jet

Q: 1
R1:1
R2:1

Fajn vecer! Zaverem gratuluji Polymu k ceklovemu vysledku a za super sety, diky vsem z tymu za ucast, taky velky dik organizatorum a vsem co s touhle ligou meli cosi spolecneho a taky vsem zucastnenym
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Oficial replaye ode m?

http://leteckaposta.cz/241002893
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #6
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Sem se vrátil ze závod? a p?ipojil se na 2hej závod.... samozd?ejm? sem nevypl ICQ atd. take jen díky opakovanému startu jsem to stihl vypnout.... ale stejn? to nepomohlo... za?áek závodu velká omluva Jigrovy ?uknul sem ho a on šel na trávu tak jsem po?kal a potom stíhací jízda... stáhnul jsem to skoro na 4. místo když vtom mi zaLAGoval comp a já si dal výlet na m?síc..... takže spec a odpojení jinak d?kuju za závody... všem jezdc?m co vydrželi až do konce, organizátor?m a admin?m co s náma m?li trp?livost
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #7
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

P?edevším velké díky organizátor?m za tyto závody,bylo to fajn.Všem jezdc?m -byla pro mne velká ?est se s vámi potkat na dráze.Bohužel,nejsem tak dobrý a rychlej jako vy,a proto jezdím pro adrenalin a radost .Doufám,?e jsem ji nikomu z vás svým chováním na dráze nezkazil.Nevím ,jak vy,ale já si to užil.
Kv?li po?así,mé práci a mé neschopnosti nebyl ?as se zlepšit a hotlap byl spíchnut narychlo.
Q: dokonce PB ale samoz?ejm? hluboko vzadu,ok nevadí...
R:1 set na race nahovinko(u?esan? ?e?eno),n?jaké chyby a výlety za poznáním krás kolem trati
R:2 némlych to samo,co dodat....? je to rukama,já to vím,ale i ti poslední jsou pot?eba,aby ti první byli vid?t

Puma: nic se ned?je! jen p?i lagu se my opotila zadnicezrovna m? dojížd?l n?kdo a nasko?ila modrá,já se díval do zrcátka,kde je a kudy ho nechám projet a najednou lag jak prase a on nikde.za?al jsem brzdit a myslel na to,kde se ukáže.najednou se vyloupnul kus p?edemnou,uf...nervy moje
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2010   #8
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
Puma: nic se ned?je! jen p?i lagu se my opotila zadnicezrovna m? dojížd?l n?kdo a nasko?ila modrá,já se díval do zrcátka,kde je a kudy ho nechám projet a najednou lag jak prase a on nikde.za?al jsem brzdit a myslel na to,kde se ukáže.najednou se vyloupnul kus p?edemnou,uf...nervy moje
Já jsem cht?l jet dál protože jsem myslel žes to ustál... (nebyla to rána jen tuknutí kola dalo se ustát já nevid?l LAG tak jsem myslel za jsem te "vybouch" tak jsem pockal
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.