Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.8.2006   #21
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Stejne to nic nemeni na tom, ze se tak stava rizeni F1 snazsi nez ridit jina, pomalejsi, auta. Jsi-li novacek a pokud mas zapnutou TC pri zavodech F1, pak stejne muzes konkurovat jezdcum bez aktivovane TC, zatim co novacek u jineho pomalejsiho auta nema sanci udrzet auto v idealni stope a bez smyku kazde druhe kolo a zkusenejsim se nevyrovna --> Zavodeni s F1 je tak jednodussi, coz je podle meho nazoru chyba...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #22
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

to se ti jen zda, protoze autak je sakra rychlej, takze ti prijde ze jedes dostatecne rychle, ale jezdit s nim na hrane je hooodne tezky, koukni se na www.lfsworld.net na hotlapy, jak rychle se s tim da jezdit... pokud ztracis jen 1-2 sec na kolo tak si dost dobrej...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #23
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

No ja jsem zatim takovej zacatecnickej NOOBIK ;-)
Snazim se ale jezdit ciste a s chladnou hlavou...
Je to tak mnohem vetsi zabava (cistej zavod...).
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #24
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

BTW.: vzdycky jsem si rikal, ze se na jednu vec zeptam, ale vzdycky jsem zapomel

Takze se zeptam ted. Jaky je rozdil u jednotlivych typ? diferencial?? Myslim tim po jizdnich vlastnostech (ovladatelnost v zatá?kách, stabilita na vyjezdu ze zatacky atd...).
Dokázal by mi to n?kdo nejak shrnout a p?ehledn? vysv?tlit?
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #25
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
BTW.: vzdycky jsem si rikal, ze se na jednu vec zeptam, ale vzdycky jsem zapomel

Takze se zeptam ted. Jaky je rozdil u jednotlivych typ? diferencial?? Myslim tim po jizdnich vlastnostech (ovladatelnost v zatá?kách, stabilita na vyjezdu ze zatacky atd...).
Dokázal by mi to n?kdo nejak shrnout a p?ehledn? vysv?tlit?
Zkus tenhle thread, esli mas jeste nejaky doplnujici, klidne si zaloz novej...
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #26
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Jak rozeznam servery, ktere se hodnoti a ktere mi posilaji statistiky do LFS World?
btw.: thx za odkaz na ty diferencialy, ale stejne tam nejsou zminovane vsechny... (teda mam alespon ten pocit)
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #27
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

V S2 odesilaji data na LFS world vsechny servery.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2006   #28
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
format? to je takový ten zbyte?ný p?íkaz který t? p?ipraví o všechny data, giga fotek atd? d?kuji za nabídku
(ale jo, když je systém nevylé?iteln? zavirovaný a ?lov?k chce mít jistotu, tak možná, ale pro b?žné reinstaly jen ?asem domrvených oken nevidím d?vod)
OT: no pokud to mas nahazeny vsechno na systemovym disku tak ano. Teda nevim jak to delas ty, jestli nejak specielne, ale ja preinstalovat win zkousel jen jednou a pak sem stejnak musel delat format Ghost to ale ted resi a nemusim nic odemykat
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #29
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
to se ti jen zda, protoze autak je sakra rychlej, takze ti prijde ze jedes dostatecne rychle, ale jezdit s nim na hrane je hooodne tezky, koukni se na www.lfsworld.net na hotlapy, jak rychle se s tim da jezdit... pokud ztracis jen 1-2 sec na kolo tak si dost dobrej...
Tak jsem si zkusil schvalne zapamotovat alespon priblizne cas na kolo. Je to ta trat z dema (Blackwood - GP) a s BF1 mam na kolo zatim rekord 0:58:neco... Na to, ze zadnou jinou trat neumim a jsem zatim opravdu noobik....

Vsak s XR GT TURBO mam na te same trati cas asi 1:31:neco.... takze kdyz se srovna, kde jsem s timto casem mezi ostatnimi hraci a s tim casem s formuli... Myslite ze je to oboje na stejne urovni, nebop z toho vypliva ze je opravdu jednodussi jezdit s F1 (smazou se rozdily v umeni ridicu)? Ja to jeste nedokazu posoudit, v tech casech se tak moc neorientuju....
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #30
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no u F1 ti schazi 6sec u XRT 8sec... coz mi, vzhledem k tomu ze Blackwood ma extra dlouhou rovinku kde s formuli tolik neztratis, vychazi temer nastejno...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #31
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Zase na druhou stranu, s F1 jsem vcera na servrech zavody vyhraval a byl na prednich pozicich. Zato s XR GT TURBO se to rict neda... :-D Jinak mym nejoblibenejsim autem se zatim stava FXO GTR a celkem me to bavi i s tema F1. Celkove vzato, ale vsechny auta jsou cool a je sranda zavodit v podstate s jakymkoliv...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #32
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
Stejne to nic nemeni na tom, ze se tak stava rizeni F1 snazsi nez ridit jina, pomalejsi, auta. Jsi-li novacek a pokud mas zapnutou TC pri zavodech F1, pak stejne muzes konkurovat jezdcum bez aktivovane TC, zatim co novacek u jineho pomalejsiho auta nema sanci udrzet auto v idealni stope a bez smyku kazde druhe kolo a zkusenejsim se nevyrovna --> Zavodeni s F1 je tak jednodussi, coz je podle meho nazoru chyba...
Nevim proc bys mel jezdit F1 bez kontroly trakce kdyz i v opravdove F1 ji pouzivaji . :-)
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #33
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
Nevim proc bys mel jezdit F1 bez kontroly trakce kdyz i v opravdove F1 ji pouzivaji . :-)
Nerikam ze by se melo jezdit bez kontroly trakce, ale ze je ovladani F1 jednodussi a tezko rict jak to ze rizeni tak rychleho a rychle akcelerujiciho auta je jednodussi nez u dvakrat tak pomalych aut. Kontrola trakce je jen jedna z tech veci, ale i s ni by melo byt tezsi ridit formuli nez cestak... Na druhou stranu je to alespon zabava i pro mene zkusene...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #34
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

dle meho nazoru ma pravdu chaos v tom, ze sauber jede rychle, tak mas pocit, ze jedes rychle. Zajed si to proti chaosovi, jetovi, revenovi, atd., myslim, ze ti srazi sebevedomi...
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #35
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
dle meho nazoru ma pravdu chaos v tom, ze sauber jede rychle, tak mas pocit, ze jedes rychle. Zajed si to proti chaosovi, jetovi, revenovi, atd., myslim, ze ti srazi sebevedomi...
Ja nemam zadny predstavy o tom, ze jsem best driver ;-) Ja jsem zatim vazne NOOBik. Jen jsem chtel rict, ze se mi zda ze rizeni F1 je jednodussi nez ridit cestaky (treba XR GT Turbo). That's all ;-) Ale je pravdou, ze tim ze ta F1 tak vali a kolo zvladnu pod minutu (coz je s XR GT Turbo pro mne nemozny), pripadam si ze je to lehci...

Mam respekt ke vsem vyse zminovanym hracum...
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #36
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

ja jezdim rad v plechacich, protoze maji nejakou hmotnost. U formuli mi vadi, ze jsou extremne lehke a extremne vykonne, proste na hony vzdalene beznym autum, nemusim je i ocima tahat ze zatacky, aby me to nevyneslo, atd...
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #37
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Dawn
Nerikam ze by se melo jezdit bez kontroly trakce, ale ze je ovladani F1 jednodussi a tezko rict jak to ze rizeni tak rychleho a rychle akcelerujiciho auta je jednodussi nez u dvakrat tak pomalych aut. Kontrola trakce je jen jedna z tech veci, ale i s ni by melo byt tezsi ridit formuli nez cestak... Na druhou stranu je to alespon zabava i pro mene zkusene...
Ono se to muze zdat jednodusi i v tom ze nerozdil treba od skutecne formule na tebe nepusobi zadne sily jako pretizeni atd. Navic pritlak u te formule ti to ovladani samozrejme taky ulehci . Ale jet sni na hrane uz tak snadny neni ostatne jako s kazdym autem. pokud jedes na 80% tak je to pohoda :-) co me spis u ty formule vadi ze to priserne skace , ale zase se nechci dohadovat jestli je to dobre nebo spatne.
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2006   #38
Dawn
Newbie

 
Dawn's Avatar
 
Join Date: 18.8.2006
Location: Czech, Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
Ono se to muze zdat jednodusi i v tom ze nerozdil treba od skutecne formule na tebe nepusobi zadne sily jako pretizeni atd. Navic pritlak u te formule ti to ovladani samozrejme taky ulehci . Ale jet sni na hrane uz tak snadny neni ostatne jako s kazdym autem. pokud jedes na 80% tak je to pohoda :-) co me spis u ty formule vadi ze to priserne skace , ale zase se nechci dohadovat jestli je to dobre nebo spatne.
Asi tak ;-) A proto davam prednost FXO GTR ;-) To je alespon kara... Sosnul jsem si supr setup z Inferna a je to taky zuzo si s tim pojezdit. Uz si maluju svuj prvni skin ;-) Tak doufam ze to dotahnu do konce.

btw.: kdy nejcasteji jezdite (den v tydnu a treba i dobu - vecer, dopoledne...) Ja nejcasteji jezdim tak po 22:00 a chci jit vzdycky do postele okolo 24:00 protoze musim rano do prace, ale vzdycky u toho zkixnu do 3 nebo 4 a pak jsem v praci jak chici zombik ;-)
__________________
Michal D@WN
http://www.michaldawn.com
Dawn is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2006   #39
Rybíz.CZE
Member

 
Rybíz.CZE's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Location: Zlín
Posts: 138
Default

Hledam team kdo me vezme ozvete semi na icq 206-197-703
Rybíz.CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2006   #40
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Rybíz.CZE View Post
Hledam team kdo me vezme ozvete semi na icq 206-197-703
spis se ozvi ty jim. Bejt tebou tak si jezdim chvilku pro sebe a uvazuju nad tim akm jit a jestli vubec apod.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.