Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.3.2013   #1
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Exclamation RACE CLUB - závodní simulátory kone?n? v západních ?echách

Tímto zdravím všechny LFS nadšence,

cht?l bych Vám p?edstavit RACE CLUB, náš "chrám rychlosti" v Plzni.

Jsme první a jediná ve?ejná provozovna závodních simulátor? v západních ?echách a
jako simracing nadšenci jsme cht?li vytvo?it produkt, jenž p?ekoná
konkurenci v ?R i zahrani?í v pom?ru kvalita/cena s d?razem na oba aspekty.

Najdete nás na webu http://www.zavodnisimulatory.cz a naše sout?že a akce m?žete sledovat na facebooku http://www.facebook.com/pages/Race-C...275041?fref=ts.

T?šíme se na vaši návšt?vu.
Attached Images
File Type: jpg RACE CLUB banner.jpg‎ (52.7 KB, 4 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.6.2013 at 21:39.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #2
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Na našem kanálu fairplayracing89 jsou k vid?ní videa z provozovny a z akcí http://www.youtube.com/user/fairplayracing89.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #3
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Upozor?uji LFSáky zejména z Plzn? a okolí, že tento týden ješt? mají možnost sout?žit o jízdu v supersportu, budeme rozdávat celkem 3 poukazy.

Jezdí se na Fern Bay Gold rev s vozy LX6, Raceabout a FZ5 s našimi pro sout?ž p?ipravenými setupy, zajet sout?žní limity pro Vás z?ejm? nebude p?edstavovat problém.

Kompletní zn?ní pravidel je na našem facebooku Race-Club Plze?. Konec sout?že byl naplánovaný na 30.4., ale došlo mi, že byste si mohli chtít taky zabojovat, tak to prodloužím do ned?le 5.5. do 19:30.

Vít?zi se stali: Martin Šilhánek, Ji?í Lalinský a Mat?j Kolebmus, gratuluji.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.6.2013 at 21:40.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2013   #4
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Nesdílneš setupy že bych pozkoušel doma na myšákovi a alespo? porovnal když si budu chtít doma zajezdit.?

LX6, RAC, FZ5, na FE2R tedy?

Kolik je limit? Resp. já se spíš kouknu kolik je WR
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2013   #5
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Nesdílneš setupy že bych pozkoušel doma na myšákovi a alespo? porovnal když si budu chtít doma zajezdit.?

LX6, RAC, FZ5, na FE2R tedy?

Kolik je limit? Resp. já se spíš kouknu kolik je WR
FE3R ak je to Fernbay Gold rev...co je dost tazka trat ak clovek normalne nejazdi lfs...
inak vidim to tak ze si musim niekedy urobit vylet do Plzne Este ak sa nam s JackCYm podari dokopat ten pohar konstrukterov v lx cupe do uspesneho konca
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #6
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Zkopírováno z facebooku:

"PRAVIDLA SOUT?ŽE:

Sta?í zajet jedno kolo v daném ?asovém limitu a dostanete se do slosování o jeden ze t?í poukaz? na jízdu v supersportu.

M??ených kol je možné zajet víc, abyste zvýšili svou šanci na výhru.

Jede se Live For Speed s vozy FZ5, Raceabout a LX6 na tra?i Fern Bay Gold rev a limity jsou 1:39.000 pro FZ5, 1:37.000 pro Raceabout a 1:36.000 pro LX6.

Nejde tady o trhání rekord?, ale musíte prokázat, že dokážete u?ídit silný v?z s pohonem zadních kol bez asisten?ních systém?.

Je t?eba zajet ?isté kolo bez vyjetí mimo tra? a nárazu do p?ekážky, to ohlídá sám software.

Slosování prob?hne pravd?podobn? poslední týden v dubnu, až oschnou silnice a budete se moct s t?mito skvosty po?ádn? vy?ádit.

T?šíme se na vás!"
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 13:45.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #7
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
FE3R ak je to Fernbay Gold rev...co je dost tazka trat ak clovek normalne nejazdi lfs...
inak vidim to tak ze si musim niekedy urobit vylet do Plzne Este ak sa nam s JackCYm podari dokopat ten pohar konstrukterov v lx cupe do uspesneho konca
Fern Bay je težká tra? (zárove? moje nejoblíben?jší), p?ipomíná totiž okresku a o to jde. Aby s tím lidi jezdili po silnicích, po kterých pak budou jezdit i s tím skute?ným supersportem.

Jak je vid?t z pravidel, tak limity nejsou nijak p?ísné, ale je nutné um?t dob?e ?ídit, aby je ?lov?k zajel. Prost? aby si nesednulo za volant supersportu n?jaké nemehlo, co umí jet jen rovn? a pak se v tom zabil, tak to si na triko nevezmu, proto byla zvolena tato konfigurace.

Setupy aut rozhodn? nejsou nijak extra závodní, jsou ud?lané pro snadnou ovladatelnost a t?eba ta FZ5 je ud?laná do F360Modena, takže max laterální G bez smyku cca 0,95-1,05g.
(P?vodn? jsme m?li 3 poukazy na Modenu bez dozoru (než ta firma provoz ukon?ila, našt?stí vrátila prachy), proto jsem ud?lal z FZ5 Modenu a proto ten d?raz na bezpe?nost. FZ5 navíc p?ipomíná F360ku zezadu, ud?lal jsem na ní i skin.)

Jezdí se na manuál a t?eba Ghost dneska zajel 1:32.90, Lála 1:33.77, takže oba samoz?ejm? s p?ehledem pod limit a za docela za krátký ?as, cca 30-40min. N?kterým sout?žícím to trvalo pro zm?nu i 2-3h, aby zajeli t?sn? pod limit a nejednalo se p?itom o žádná o?ezávátka, jeden jezdil d?íve závodn? rallycross s Fiestou specifikace S2000, druhý je zas motokárový blázen. Ale nau?ili se a hrozn? je to bavilo, což je hlavní.

EDIT: Btw" pohár konstuktér?" už máte v kapse i kdybyste nejeli, ne?
__________________

Last edited by Belda_CZ; 5.5.2013 at 13:49.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #8
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Nesdílneš setupy že bych pozkoušel doma na myšákovi a alespo? porovnal když si budu chtít doma zajezdit.?

LX6, RAC, FZ5, na FE2R tedy?

Kolik je limit? Resp. já se spíš kouknu kolik je WR
Setupy ti sdílnu po sout?ži.

Btw ani Ghost ani Lala mi nerozštelovali LFS. (Naopak poradili, jak nastavit zvuk, abych mohl rozeznávat víc úrovní pískání pneu, což je pro m? novinka, gumy jsem slyšel pískat akorát když už jsem byl v driftu, nebo když už jsem probrzdil, takže jestli citeln? pom?že, pojedeme p?íšt? místo na vzájemn? se p?e?vávajících repro se sluchátkama a nebudem se u toho vykecávat, tak o?ekávej tvrdou konkurenci od Ježka p?íšt? no a snad i ode m? )

A na WR si koukat nemusel, nikdy jsem v žádné sout?ži po nikom necht?l zajet víc, než sám umím, ba naopak.

Vždycky to d?lám tak, že t?eba hodinu dv? s tím autem jezdím, vezmu sv?j nejlepší ?as a p?idám 2s. T?eba s RACkem to byly p?i testování na tu sout?ž snad první kilometry, co jsem s tím autem odjel.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 2.5.2013 at 11:52.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #9
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Taky prosim o ty sety na FE3R@LX6,FZ5,RAC po skonceni souteze. Schvalne si to zkusim doma na svym nacini, at vim, co s tim dokazu zajet v podminkach, na ktery jsem zvyklej

Pokorit ty nastaveny limity tam je pro nas opravdu lehky. Ono by na to asi stacilo par kol, ale jsme soutezaci, tak to tlacime na limit a pri tom delame chyby. Verim, ze kdybysme chteli "jen" zajet cisty kolo pod limit, tak to udelame za par minut.

Pro me osobne byl nejhorsi manual. Stejne, jak nekdo psal na foru: i presto, ze mam moznost jet s manualem na G25, radim v soutezich padlama. Takze na manual nejsem zvyklej, a kdyz, tak ta kulisa radicky G25 je jina, nez ty poradny, co tam mate. Velkej nezvyk => velky chyby

Ach jo, kdyz se ted sednu na svoji obycejnou zidli ke svymu jedinymu monitoru, tak si pripadam jak chudej pribuznej Ty kokpity a sedacky tam jsou vyborny. Skoda, ze nemam penize na porizeni a vlastne bych mel asi i co delat dostat to rozumne do pokoje. Kolik ze to stoji? Pres 10 000 K??
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #10
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hodim ty sety pak sem. Btw nezapome? se dostavit na to losování v ned?li v 19:30, p?ípadn? ješt? p?ed dojet tu FZ5ku a RACka.

O tom, že byste to dali pod limit za 5-6 kol nepochybuju, ale jak si ?íkal, p?ece to jen tak neodkroužíte..no tak jste hned oba pro jistotu p?ekonali m?j osobák.

Taky mám po LX Cupu chu? do toho sednout znova a zkusit, kolik dám, protože jsem se od dob, kdy jsem zajížd?l ty ?asy (asi prosinec?) docela zlepšil + to pojedu místo manuálu na sekvenci nebo na pádlech, abychom pak m?li rovné podmínky.

Kokpit vyjde na 11990,- i se stojanem na monitory v odolném práškovém ?erném laku. Rozm?ry jsou cca 170x75 (+ držák klávesnice má asi 5 cm p?esah doleva).

A nebo si kup permici a máš to ve vším luxusu + p?ímý kontakt s dalšími jezdci.

EDIT: Recara už nemáme na prodej, nyní prodáváme kokpity bu? bez sedadla, nebo se sko?epinou za p?íplatek 3000K?.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.6.2013 at 21:20.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Paci sa mi ten tvoj argument Belda, ze si vybral vlastne najtazsie cestne auta v lfs, aby si videl ze ludia vedia ist s rozvahou so silnym autom a ze sa tam niekto potom nevym*da v tom supersporte.
Inak to sutazenie si clovek musi zaplatit ci jazdi ako dlho chce? ked hovoris ze niektori tam stravia aj 2-3 hodiny.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #12
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Ano, samozrejme musi to zaplatit, nikdo nas nesponzoruje a platit najem, licence, elektrinu atd musime, nemluve o splaceni pujcky, poukazech do souteze, takze tak.

Samozrejme 99% lidi nejezdi tri hodiny naraz. Tu soutez odjeli treba natrikrat po hodine. Ale dojelo jich to jen malicko, jen 4, z toho jediny Jezek se vsemi auty + vcera Lala a Ghost dali tu LX6ku, takze je zatim ve hre jen 6 lidi. Vetsina to po pul hodine vzdala a radsi si vezmou neco klidnejsiho, treba Oktavku ci WTTC v Moste. Navic spousta lidi, kteri nejsou zvykli uz toho ma po hodine plny kecky a tecou ji jim curky z cela.

EDIT: Lala to zajel se všim a ješt? mi p?ekonal o 0.5s ?as s FZ5kou.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 8.5.2013 at 12:05.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2013   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja se asi zitra jeste stavim doklepnout tu RAC a FZ5 Jen jeste nevim kdy.

V nedeli tam taky klidne dorazim na to losovani.

Jacky:
Belda si rek o blby dve stovky, coz je super cena vzhledem k tomu, ze to pro nas vlastne rezervoval a jeste ke vsemu jsme tam byli nekolik hodin. Obzvlast, kdyz pak rikal, jak casto musi porizovat novy G27-cky
Belda:
Klidne si rekni plnou cenu. Vyuzivam to stejne jako ostatni, tak klidne zaplatim jako ostatni. Kdyz na to nemam, holt smula
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2013   #14
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak tady je slíbený soutežní set i se skinem, zatím tedy jen na FZ5, protože ten jediný mám v notebooku, d?lal jsem ho ješt? doma, než jsme otev?eli. Až se dostanu do práce, tak pošlu zbytek.
Attached Images
File Type: jpg FZ5_F360.jpg‎ (33.4 KB, 19 views)
Attached Files
File Type: set FZ5_^1Ferrari F360.set‎ (132 Bytes, 7 views)
__________________

Last edited by Belda_CZ; 6.5.2013 at 19:29.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2013   #15
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak ješt? ta LX6ka a RACek.
Attached Files
File Type: set LX6_^1Road Race.set‎ (132 Bytes, 2 views)
File Type: set RAC_race-sout^E?ž.set‎ (132 Bytes, 2 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #16
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Mrkn?te se na nový web a propaga?ní videjko http://www.youtube.com/watch?v=k3Z0ylyurXQ
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #17
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Mrkn?te se na nový web a propaga?ní videjko http://www.youtube.com/watch?v=k3Z0ylyurXQ
pekne videjko, dobra hudba, efekty, napatie... ale WTF KDE JE ????
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #18
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

A žádný LFSko
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #19
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
pekne videjko, dobra hudba, efekty, napatie... ale WTF KDE JE ????
V našich srdcích!! .

PS: Díky za hodnocení
__________________

Last edited by Belda_CZ; 8.5.2013 at 14:53.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2013   #20
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Super video...5* odo mna
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.