Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.2.2008   #1
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Exclamation rád bych se p?ipojil na servery actual linux nebo mrt,cokoliv CZ ale stále je nevidím

NEdá se na servery p?ipojit i manuáln??

Jediné co ob?as najdu je actual linux server bez hesla...a pro demoverzi dovrchu #...

Mam povolene jak soukrome tak volne servery, vsechna auta, projizdku atd...nemusim povolit nejake specialni porty ve firewallu napr?
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2008   #2
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

jsi si jisty, ze mas zaply fitr pro zobrazovani soukromych servru?

/edit, nejak sem prehlidl posledni vetu, nicmene, jsi si stoprocentne jisty?

Last edited by Tommy V.; 4.2.2008 at 20:43.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2008   #3
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

jsem si stopro jisty.... muzu udelat i screen

jediny soukromy ktery vidim je actual linuix 2 ale neni na nej nikde uvedene heslo.
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2008   #4
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyS4 View Post
jediny soukromy ktery vidim je actual linuix 2 ale neni na nej nikde uvedene heslo.
viz http://forum.czechlfs.net/showthread...ighlight=hesla (post c.56)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2008   #5
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

nikdo na serveru sice neni, a presto ze je to jediny server ktery jsem nasel tak heslo "jedu" nejde

Kazdopadne proc vidim jen ten jeden, to netusim
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ud?lej schváln? ten screen, a jinak jak ti psal Chaos do shoutboxu, jela se tam teamová bitva, proto nešlo to heslo.

Vid?l bych to na n?jaké zakázané porty. M? najede kolem 600ti servr?(ve?ejných a soukromých)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #7
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

ted kdyz to chci fotit tak mi to naslo asi 4 servery actual linux a jeden dovrchu i kdyz teda prazdne

ale pak takove jako mrtcz nebo jak je ten nazev a ostatni tam vubec nejsou. A tyhle se mi vecer kdyz tam jsou lidi ani nezobrazi. Licenci mam uz asi mesic nebo dva, a od te doby si proste na ceskych serverech nezahraju protoze je nenajdu. Jedine kdyz zadam demo tak tam najdu server dovrchu.

zde je screen i kdyz asi moc nerekne, maximalne ze mam vse dobre nastavene, a odfiltrovane prazdne servery.
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no ty cesky ti to takhle nenajde kdyz na nich nikdo neni, (mas tam nastaveno aby ti to nezobrazovalo prazdny)...
dej prazdne na "ano" a budou tam...
takze tvuj problem neni v pripojeni, ale v tom ze na tech serverech nikdo moc nejezdi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #9
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyS4 View Post
ted kdyz to chci fotit tak mi to naslo asi 4 servery actual linux a jeden dovrchu i kdyz teda prazdne...
Jak ti to mohlo najit prazne servery, kdyz mas navolene, aby to prazdne neukazovalo ?
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #10
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

tohle byl prvni screen, druhej s tema pradznejma jsem nedelal...takze mi chcete rict ze ceskejch servru je pet a po dvou mesicich se konecne jeden ukazal (actual linux 2) a to se tam jel zavod?

Kdyz dam pradzne tak mi je to naslo ted....ale kdyz jsme to zkousel kdykoliv jindy, tak je to nenaslo ani prazdne. Ale jestli je to tak ze vsichni cesi jezdi na zahranicnich serverech tak je vse v poradku, ale to se mi mco nezda.

snad jsem to napsal srozumitelne bez nejakych nejasnosti )
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #11
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default




sam nechapu jaktoze to ted naslo alespon ty prazdne..... vecer mozna byly ale vypnute kvuli tomu zavodu co se jel na actual linuxu a na serverech dovrchu treba nikdo nebyl, jine asi vazne neexistuji ze
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

No vidíš, hned jich máš 688. :-)

Všichni nejezd?j na zahrani?ních, ja osobn? zneužívam MCZ Team server pro tréninky na PC OPRAVY, a WT_Racing 1 na trénink na ALTP, tam v?tšinou n?kdo je, ale je server nastaven na jednu tra? jednou auto.

Lidi jezdí na cizích, protože tam chodí hodn? lidí, ale myslim že ve?er ani ?eské nezejou prázdnotou.

Heslo na WT_Racing najdeš na www.altp.legolem.com, i když ALTP nejedeš, m?žes se klidn? s náma projet.

EDIT: ?eské servery

Actual 1 - 6(a asi další)
MCZ Team server
Cert zone
Dovrchu
WT_Racing
KxR
pak slovenské Antik servery

a asi ješt? další co neznám. myslím že to pro CZ a SK komunitu sta?í
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 5.2.2008 at 12:25.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #13
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

vcera vypnute urcite nebyly.. jen na ligovy vecer tairo povypinal vsechny, krom tech peti co se na nich jelo... mozna jen byly nekde niz v seznamu...

jinak cesky server je i [p!!nk]

edit> Seznamy na LFSW
Ceske s2 servery
Slovenske s2 servery
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 5.2.2008 at 12:29.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #14
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

dekuji za pomoc presto ze me dotazy vypadaji jako od amatera co neumi nastavit filtry.

Ale vazne s tim bojuju uz dva mesice cca, kdyz nekde lidi jsou kamos rekne at dorazim tak ho proste nevidim a nezobrazuji se, vzdy to najde kolem 600serveru kdyz povolim prazdne, ovsem ty konkretni cz tam nenajdu.

A ze je napr wt racing cesky jsem nevedel a pink tusim je jen pro zensky nebo ne?
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #15
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyS4 View Post
dekuji za pomoc presto ze me dotazy vypadaji jako od amatera co neumi nastavit filtry.

Ale vazne s tim bojuju uz dva mesice cca, kdyz nekde lidi jsou kamos rekne at dorazim tak ho proste nevidim a nezobrazuji se, vzdy to najde kolem 600serveru kdyz povolim prazdne, ovsem ty konkretni cz tam nenajdu.

A ze je napr wt racing cesky jsem nevedel a pink tusim je jen pro zensky nebo ne?
kdyz ti rekne kamos, tak jak vybiras jestli chces na online server, zalozit server a jeste neco, tak jedna z moznosti je, ze zadas jeho lfsnick a lfs te pripoji tam kde je on...

a pink neni jen pro zensky, panove jsou trochu recesisti
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #16
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

zatim bych tedy neresil proc se mi nezobrazuji vsechny a jsem rad ze jsem zjistil ze wt racing je cz. Ten jsem obcas zahledl trosku aktivni, takze by nemel byt problem. Ale na zahranicnich serverech me to vazne nebavi :-)

kazdopadne jeste od toho WT nejde web http://www.altp.legolem.com/ takze nemohu zjistit heslo.

A u ostatnich se hesla stale meni, mi tak prijde. No jsme tu porad za jednoho z nejvetsich amateru

PS: jete me napadlo ze kdyz to nenajdu primo ve hre tak pres LFS world se mohu pripojit ze? jen znat hesla.
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

me ten web www.altp.legolem.com jede takze jedine problem u tebe.

heslo ti poslu do PM
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #18
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

diky.
ME jede pouze pres anonymizer. NEvim jak je to mozne, ale kdyz spoustim z me IP, tak jen bile okno a nic

Kazdopadne diky... nedal by ted nekdo jen takovou free jizdu? nebo jste vsichni v praci, at overim zda je vse ok
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyS4 View Post
diky.
ME jede pouze pres anonymizer. NEvim jak je to mozne, ale kdyz spoustim z me IP, tak jen bile okno a nic

Kazdopadne diky... nedal by ted nekdo jen takovou free jizdu? nebo jste vsichni v praci, at overim zda je vse ok
bohuzel v praci
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2008   #20
SpeedyS4
Newbie

 
SpeedyS4's Avatar
 
Join Date: 7.12.2007
Posts: 22
Default

tak bohuzel ja uz ted take nemohu Kazdopadne vecer cas na hrani nastesti je tak doufam ze se uvidime nekdy k veceru.
__________________
Audi S4 - 2.7biturbo - 265PS
SpeedyS4 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.