Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2007   #1
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Licence LFS S2 p?es www.liveforspeed.net

Ahoj, chtel bych si koupit licenci na LFS, jenze se mi nechce cekat na postu a navic je vyhodny kurz libry, a tak jsem si ji chtel koupit pres kreditku na ofiko strankach, njn, ale asi nejsem natolik zdatny v anglictine abych to vyplnil spravne, protoze mi to porad neprochazi autorizaci. Poradi mi nekdo?
mello is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #2
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

http://www.actual.cz/ a neres nakou anglictinu
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #3
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
http://www.actual.cz/ a neres nakou anglictinu
njn, ale problem je v tom, ze ja mam na ucte presne 897 K? a podle dnesniho kurzu libry by me licence stala 893 K?... a na actual je to za 990 a navic by prevod trval 2-3 dny a ja chci uz jezdit!
mello is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Udelej screenshot te chyby, co Ti to pise. Jinak mam obavu, ze problem muze byt v tom, ze mas na tom uctu malo penez, protoze dle kurzu na CSOB (musis brat vzdycky "prodej") je dnesni kurz 38.08, 24*38.08=913.92,-Kc. Zalezi taky na tve bance, ktera muze mit kurz trosku jinej.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #5
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Takže nelaboruj z kurzem atd. a nekde zeže? zbytek pen?z a kup p?es Acutal Linux mas to jednoduší.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #6
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Screenshoty

To me nenapadlo udelat screenshoty... tady jsou:

http://mello.chytrak.cz/xxx1.jpg
http://mello.chytrak.cz/xxx2.jpg

Jinak jsem zkousel adresu banky dat i bez hacku... a je mozny, ze jsem to spatne prelozil a ma tam byt moje adresa. A post code je 000, protoze pry pokud nemas post code z UK, tak mas napsat 000. Aspon tak jsem to pohopil...

Jo a penize na uctu ted mam, ale po zaplaceni vsech slozenek mi tam zbyde presne na licenci A mam Visa kartu a banku CSOB.

Hold kdyz se to nepovede, tak si to objednam pres Actual.
mello is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #7
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Podle myho neni nic jednodussiho, nez si koupit licenci primo pres www.liveforspeed.net, pokud ma clovek spravnou kartu a dostatek financi :-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #8
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

mello: Billing address je adresa k tobe domu, resp. adresa uvedena u majitele karty.
EDIT: Mas opravdu Visa, nemas treba Visa Electron? Taky je mozny, ze proste vyzadujou urcitej vetsi zustatek, kdyz je to takhle naknap...

Last edited by Kada; 22.11.2007 at 19:08.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #9
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
mello: Billing address je adresa k tobe domu, resp. adresa uvedena u majitele karty.
EDIT: Mas opravdu Visa, nemas treba Visa Electron? Taky je mozny, ze proste vyzadujou urcitej vetsi zustatek, kdyz je to takhle naknap...
Mam opravdu Visa. A zustatek je zhruba 5000 K?... navic stejne muzu do minusu. No a vlastnikem karty je prece CSOB, aspon tak je to na kreditce napsany, ale zkusim tam napsat svou adresu...
mello is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #10
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Další možností je registrovat zdarma ú?et na PayPal, vložit údaje o kart? a nakonec na stránkách www.liveforspeed.net zvolit možnost platby PayPal.

S embosovanou VISOU od ?S jsem nem?l problém provést LFS platbu jak p?ímo tak PayPalem. Billing code 000, Security Code poslední troj?íslí ze zadní strany karty.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
njn, ale problem je v tom, ze ja mam na ucte presne 897 K? a podle dnesniho kurzu libry by me licence stala 893 K?... a na actual je to za 990 a navic by prevod trval 2-3 dny a ja chci uz jezdit!
zalezi, kolik si vezme tvoje banka za poplatek, jestli castka po prepoctu plus poplatek bance neprevysuje disponibilni zustatek.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2007   #12
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

to mas nakej divnej ucet na normalnim uctu muzes dicky minimalne desitku do minusu
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #13
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
to mas nakej divnej ucet na normalnim uctu muzes dicky minimalne desitku do minusu
Vzdyt jsem psal, ze muzu do minusu... a to asi az 20 tis.
mello is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #14
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz] View Post
Další možností je registrovat zdarma ú?et na PayPal, vložit údaje o kart? a nakonec na stránkách www.liveforspeed.net zvolit možnost platby PayPal.

S embosovanou VISOU od ?S jsem nem?l problém provést LFS platbu jak p?ímo tak PayPalem. Billing code 000, Security Code poslední troj?íslí ze zadní strany karty.
Ja paypal mam, dokonce tam mam i nejaky penize, ale malo, takze nez by tam prisli penize a nez bych to pres nej odeslal, tak je jednodussi si to proste koupit pres Actual
mello is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

To tu resis 100kc??? OMG Vyprdni se na lfs.net a kup pres actual
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

a jestl ise ti neche cekat sloz penize na ucet do banky kde to ma Tairo a zavolej mu a az se mu tam ukazou penize od tebe tak ti posle kod treba mailem a na cd si muzes pak v klidu pockat
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #17
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
To tu resis 100kc??? OMG Vyprdni se na lfs.net a kup pres actual
Prave ze tech 100 Kc co mi na ucte chybi... No nic, proste to udelam tak, ze zajdu k okynku a hodim tam prikaz cash pres actual a koupim si to i s CD a mam to vyreseny...
mello is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #18
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Navod

Kazdopadne jsem koukal, ze je tu nekolik threadu o tom jak si koupit licenci a jak to tam zadat, ale max na Actual. Takze co maznout tech hafec diskusi o licencich a udelat jeden Thread, kterej i se screenshotama popisuje jak si koupit licenci pres Actual i pres www.liveforspeed.net napr. tou kreditkou???
mello is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2007   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

kdyby lidi nejdriv cetli a hledali nez zalozej novy thread taky tu x threadu o to jak koupit licenci nebylo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2007   #20
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Kazdopadne jsem koukal, ze je tu nekolik threadu o tom jak si koupit licenci a jak to tam zadat, ale max na Actual. Takze co maznout tech hafec diskusi o licencich a udelat jeden Thread, kterej i se screenshotama popisuje jak si koupit licenci pres Actual i pres www.liveforspeed.net napr. tou kreditkou???
Dobrej napad, nechces to vyrobit? Takovej navod by se urco stal sticky.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.