Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.3.2008   #1
eddiex
Newbie

 
Join Date: 21.4.2007
Posts: 4
Default Nastaveni "Aero pri rychlosti ..."

Zdravim. Omlouvam se , ale nenasel jsem nikde vysvetleni co znamena nastaveni "Aero pri rychlosti..." Hledal jsem na forech i v manualech. Vsechna vysvetleni vsak konci u "nastaveni kridel" a o Aeru ani zminka... Je to na stejne strance setupu jako nastaveni kridel uplne vpravo. Nastavuje se posuvnikem od 0 po ... (ted nevim presne). Vetsinou je to nastaveno na 40. Zkousel jsem i experimentovat, ale na nic jsem neprisel. Poradite nekdo...? Diky Eddiex
eddiex is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2008   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

to je vlastne nastaveni rychlosti ve vetrnym tunelu... pak ti to ukazuje jaky sily na auto pri ty rychlosti pusobi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #3
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Presne tak, takze to na auto v zavodech nema vliv, je to jen ukazka
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #4
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by The Flame View Post
Presne tak, takze to na auto v zavodech nema vliv, je to jen ukazka
Hmm... Dovolil bych si nesouhlasit. Zkus si nastavit pritlak na kridlech na 0 a pak na max ... Urcite poznas ten ukazkovy rozdil
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #5
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

ja myslim ze nema (pokud se bavime o te casti vpravo, viz priloha)
Attached Images
File Type: jpg prytlaky.jpg‎ (104.8 KB, 79 views)
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #6
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

JJ Tohle napravo jen pocita pritlak. Z nej si muzes zjistit kolik KG sebou pri dane rychlosti tahnes navic.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #7
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Hmm... Dovolil bych si nesouhlasit. Zkus si nastavit pritlak na kridlech na 0 a pak na max ... Urcite poznas ten ukazkovy rozdil
V prvnim momente jsem chtel reagovat stejne jako ty...

Ale Flame mel urcite na mysli skutecnost, ze pohyb soupete nikterak neovlivnuje parametry auta. Coz je spravne. Ta tabulka pouze poskytuje informace, jak aerodynamika ovlivnuje odpor vozidla v zavislosti na rychlosti.

A protoze aero odpor roste se ctvercem rychlosti a je tim tedy velmi dulezitym faktorem, proto tam tuhle simulacni tabulku asi autori dali...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2008   #8
eddiex
Newbie

 
Join Date: 21.4.2007
Posts: 4
Default

Ahhhaaaa. Jojo, ja jsem lamka. To mne mohlo napadnout i samotneho. Kazdopadne moc dekuji za trpelive odpovedi. Mam o jednoho brouka v hlave mene. Myslel jsem si, ze to treba muze nastavovat nejake vnitrni zvenku skryte aerodynamicke prvky auta... :-) , ale ted jednoznacne souhlasim s vysvetlenim o pouze ilustrativnim nastroji jak si predstavit vliv nastaveni kridel. Proto se o tom nezminuje ani zadny manual... Jeste jednou diky vsem trpelivym.

Rypanec nakonec: Nevite nekdo, jestli v budoucnu bude implementovan aerodynamicky vliv sletle vysky a tedy i prisavneho efektu do fyzikalniho modelu?? Skoro se mi zda , ze ted je to tak neskutecne, ze cim vyse nastavim auto, tim lepe, coz je casto az smesne...
eddiex is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2008   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

nevim to, ale klidne bych si vsadil ze aero model se jeste bude dodelavat a to nejen v tomto smeru... jinak cim vejs aut mas, nema na aero zadny vliv, jen to naopak zhorsuje jizdni vlastnosti diky vyse polozenemu tezisti...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2008   #10
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
V prvnim momente jsem chtel reagovat stejne jako ty...

Ale Flame mel urcite na mysli skutecnost, ze pohyb soupete nikterak neovlivnuje parametry auta. Coz je spravne. Ta tabulka pouze poskytuje informace, jak aerodynamika ovlivnuje odpor vozidla v zavislosti na rychlosti.

A protoze aero odpor roste se ctvercem rychlosti a je tim tedy velmi dulezitym faktorem, proto tam tuhle simulacni tabulku asi autori dali...
Aha, tak to se priznam, ze debata nad pohybem soupete a vliv na nastaveni auta = Rozumej v garazi = ne jeho chovani na trati v zavislosti na rychlosti, me vubec nenapadla. = Nepochopil jsem, ze se pta jen na "ukazkove predpocitane zmeny sil" a moznou nejakou zmenu nastaveni v "garazi", neb tam spojitost neni.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.