Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.6.2011   #41
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

po dlouhe dobe jsem se dostal na forum tak reaguji. Jak nekteri pisi, jestli "ta firma" jeste vubec existuje. Prave ze existuje a mame prace nad hlavu, tak proste na lfs neni cas. LFS jsme leta podporovali, nase firma do podpory LFS v CR narvala desitky tisic a soucasna situace kolem vcasneho neodesilani licenci nam dela jen ostudu. Navic to umoznuje lidem, kteri pro podporu lfs nehnuli prstem, na nas kydat spinu. Z toho duvodu internetovy prodej docasne zastavujem. Kdo ma zaplaceno predem, svuj voucher dostane (nebo posleme platbu zpet, pokud je zaplaceno a uz nebude o voucher zajem). Kdo nema moznost objednat si primo z lfs.net pres kreditku, tak na prodejne vouchery, krabicky a media k osobnimu odberu nadale mame.

V podstate se cela situace nastartovala pred vanoci, kdy my vcas objednali a dopredu zaplatili dalsi balik voucher kodu (musime odebirat a dopredu zaplatit balik o minimalne 25 kusech), presto do vanoc vouchery nedorazily. To uz nam nekteri zacinali sproste nadavat. Cekali jsme tedy vouchery alespon mezi svatky, abychom je mohli rozposilat do noveho roku, ale pokud si to dobre pamatuji, tak dorazily az 5. ledna Mezitim bych nikomu nepral cist maily a smsky, co nam nekteri posilali. Nechybelo ani udani na vsechny mozne urady, vyhrozovani pravniky, atd. V te dobe jsme pochopili, ze nikoho nezajima, co jsme doposud pro lfs udelali a proste jsme prestali kvuli objednavkam voucheru zustavat po pracovni dobe zadarmo v praci a vouchery se vyrizovaly "kdyz byl cas". Tim dostavaly objednavky stale vetsi skluz a lidi tim vic nadavali. Protoze mi prijde jako nesmysl delat neco, s cim mame jen praci navic, je to nevydelecne a jsou z toho v posledni dobe jen problemy tak:

Na nasich strankach jsem odstranil objednavaci tlacitko a dopsal text o docasnem zastaveni objednavek pres internet.
Prosim o dopsani poznamky na stranku se seznamem dodavatelu, ze prodej docasne prerusen.
Pokud nastane situace, kdy budu mit jistotu, ze se budou objednavky stihat, jsem ochoten prodej obnovit a dal se tomu bezplatne venovat v ramci podpory lfs. Je otazkou, zda to ma vubec cenu, kdyz dnes ma skoro kazdy internetovou platebni kartu. Preci jen puvodne prodej vzniknul z duvodu, ze driv byl pro mnoho lidi problem objednat si licenci z lfs.net, protoze internetova platebni karta nebyla takovou samozrejmosti, jako dnes.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2011   #42
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
po dlouhe dobe jsem se dostal na forum tak reaguji. ....
To je sice srdcervoucí post, ale "plakat" tady asi ztrácí smysl. V?tšina lidí má práce nad hlavu, nejste jediný.
Problémy s vouchery snad všichni pochopili, ale na to podstatné (z Vaší strany neodpovídání na meily a nezvedání telefonu) jsi neodpov?d?l. A to byl hlavní problém.
V žádném p?ípad? nechci zpochybnit Vaše zásluhy na podporu LFS, ale když to ?eknu hodn? tvrd?, tak spot?ebitele, tedy koncového zákazníka, opravdu tyto Vaše aktivity nezajímají. Chce jen dostat zboží za cenu a v termínu, tak jak jste inzerovali na svých stránkách. A když se vyskytne problém, chce být informován, to je snad v internetovém obchod? samoz?ejmostí. To je vše.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2011   #43
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
To je sice srdcervoucí post, ale "plakat" tady asi ztrácí smysl. V?tšina lidí má práce nad hlavu, nejste jediný.
Problémy s vouchery snad všichni pochopili, ale na to podstatné (z Vaší strany neodpovídání na meily a nezvedání telefonu) jsi neodpov?d?l. A to byl hlavní problém.
Jsme prodejna a servis, zákazníci k nám chodí osobn?. Pokud mám u pultu zákazníka, který se obt?žoval dojít k nám, nenechám ho stát u pultu a nebudu si vy?izovat telefony. To samé pokud mám v ruce mikropájku a zabo?ené ruce do rozd?laného notebooku. Na maily bez nadávek jsem se já sám snažil odepisovat, jak to jen šlo.

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
V žádném p?ípad? nechci zpochybnit Vaše zásluhy na podporu LFS, ale když to ?eknu hodn? tvrd?, tak spot?ebitele, tedy koncového zákazníka, opravdu tyto Vaše aktivity nezajímají. Chce jen dostat zboží za cenu a v termínu, tak jak jste inzerovali na svých stránkách. A když se vyskytne problém, chce být informován, to je snad v internetovém obchod? samoz?ejmostí. To je vše.
Nevím, jak dlouho se pohybuješ kolem LFS, ale dlouhou dobu m?li od nás zájemci o vouchery kvalitní servis. Vouchery v?tšinou hned v den platby, s balí?ky se b?halo okamžit? na poštu, atd. A to p?esto, že jsme o tom nikdy neuvažovali v tebou uvedených termínech (spot?ebitel, koncový zákazník, obchodní aktivity, cena, termín, inzerovat, ...), místo zisku jsme to naopak sponzorovali, navíc v tom permanentn? leželo dost vlastních pen?z, ale nevadilo nám to, brali jsme to jako podporu LFS v CR, aby bylo víc jezdc? LFS v CR. Já osobn? jsem se domníval, že stejn? to berou i "kupující" a pokud nep?jde voucher odeslat hned, protože se p?edevším musíme také živit normální prací, tak to tak budou brát. Bohužel hodn? lidí v telefonu i na mailech odpovídalo stejn? jako ty - já zákazník.., hned te?..., Moje práva zákazníka... Proto bude lepší, když za t?chto podmínek vouchery po internetu lidem "nutit" nebudeme. Na prodejn? je i nadále máme.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 17.6.2011 at 16:00.
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2011   #44
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
Nevím, jak dlouho se pohybuješ kolem LFS, ale dlouhou dobu m?li od nás zájemci o vouchery kvalitní servis.
Licenci mám asi 1 rok, sice jsem tenkrát ?ekal na voucher n?co p?es týden, ale byl jsem vcelku spokojen.
Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
Bohužel hodn? lidí v telefonu i na mailech odpovídalo stejn? jako ty - já zákazník.., hned te?..., Moje práva zákazníka...
Ale to je p?eci priorita. Sám se pohybuju v internetovém obchod? n?kolik let a komunikace se zákazníkem je pro m? prvotní. Vždy mám pro n?j líbeznou odpov?? a t?eba i omluvu za moje problémy. A? je na druhé stran? slušný ?lov?k nebo t?eba debil, to je fuk. To musíš p?ekousnout .

Chápu, že je to pro Vás vedlejšák, ale když už jste se do prodeje pustili, musíš po?ítat se vším. Nic jsem nemyslel ve zlém, jen píšu, jak to chodí.
Tím bych skon?il tuto tému a p?eju Vám do budoucna, a? se da?í.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2011   #45
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Napsal jsem o tom Victorovi a on by vám m?l prý poslat e-mail, jestli to opravdu rušíte a tak podobn?.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.6.2011   #46
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Napsal jsem o tom Victorovi a on by vám m?l prý poslat e-mail, jestli to opravdu rušíte a tak podobn?.
to jsi mu rovnou mohl napsat to, co jsem psal vyse: prodavat dal budeme, ale uz jen na prodejne. Po internetu az do odvolani ne.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2011   #47
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Nicam: ono je tezky to pochopit, kdyz si nebyl u toho, kdyz to vznikalo. Samozrejme, ze pro nekoho, kdo nastoupil uz do jedouciho vlaku, to muze vypadat, ze Tairo prodava LFS vouchery na kseft.
Pravda je ale takova, ze to delal jako konicek a pomoc pro "kamarady" z komunity. Vyuzil pro to prostory firmy a moznosti svy firmy a to pravdepodobne budi dojem komercniho charakteru.
Samozrejme, ze na web nemuzes napsat, ze to delas ve chvilich volna, aby v pripade, ze voucher nedojde hned, si treba tyden pockal atd.
Zkratka to, co je od nove prichozich chapano jako vztah zakaznik-prodejce, vzniklo jako pomoc kamaradum se stejnym zajmem.
Chapu lidi, kteri o tom nevedej, ze se po nejakej dobe necinnosti citi "podvedeni", ale o to vic chapu Taira, ze s tim seknul.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2011   #48
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Nicam: ono je tezky to pochopit, kdyz si nebyl u toho, kdyz to vznikalo........
Ale já jsem to p?eci pochopil a z mých post? je to snad ?itelné. Od za?átku m? šlo jen a jen o dobro v?ci, tudíš o komunikaci prodejce/zákazník. To je vše.
Již nikdy více nebudu v tomto foru kritizovat práci nebo ?innost druhých, t?žko to snáší. Tak p?ísahám .
Kdybych mohl, dám na tento thread zámek...
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2011   #49
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Jasan, ja pochopil, ze tys pochopil. Ale aby pochopili i jini Ale ti, co prijdou, asi nejdriv neprectou toto vlakno, ale rovnou objednaji- nebo teda ted uz neobjednaji
A i tak jsem zjistil, ze se mi asi nepodarilo vyjadrit to tak, jak jsem chtel. Nejsem dobrej vysvetlovac
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2011   #50
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ak poznate ludi, co si chceli kupit licenciu cez ANTIK, dajte im vediet, ze sme mali od marca 2011 plnu majlovu schranku a ziadne majly nam odvtedy neprichadzali !!!

http://simracing.sk/kupit-lfs
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.