Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.8.2010   #1
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default Funguje Actual Linux?

Zdravim všechny LFS maniaky. Už to budou dva týdny, co jsem si na Actual Linuxu objednal S2 a stále žádná odezva. Nevím jestli je posádka obchodu n?kde na kanárech, nebo se d?je n?co jinýho, ale už n?jak víc nedokážu stla?it ?as v XFG @ BL1GP.

P.S: Jo a pot?ebuju poradit, jak nabindovat hlášku "Sorry, my fault" na plynovej pedál.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2010   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Zdravim všechny LFS maniaky. Už to budou dva týdny, co jsem si na Actual Linuxu objednal S2 a stále žádná odezva. Nevím jestli je posádka obchodu n?kde na kanárech, nebo se d?je n?co jinýho, ale už n?jak víc nedokážu stla?it ?as v XFG @ BL1GP.

P.S: Jo a pot?ebuju poradit, jak nabindovat hlášku "Sorry, my fault" na plynovej pedál.
mužu jen ?íct, že Actual se neživí prodejem licencí, takže to ?eší asi myslim podle m? jednou za m?síc, takže vy?kej
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2010   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Zdravim všechny LFS maniaky. Už to budou dva týdny, co jsem si na Actual Linuxu objednal S2 a stále žádná odezva. Nevím jestli je posádka obchodu n?kde na kanárech, nebo se d?je n?co jinýho, ale už n?jak víc nedokážu stla?it ?as v XFG @ BL1GP.
Vždy? máš na jejich stránkách snad všechny možné kontakty, co z toho jsi už zkoušel? Rozhodn? bych ne?ekal m?síc, jak píše Gepas.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2010   #4
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Vždy? máš na jejich stránkách snad všechny možné kontakty, co z toho jsi už zkoušel? Rozhodn? bych ne?ekal m?síc, jak píše Gepas.
Mail jsem posílal asi p?ed týdnem, PMko Tairovi taky, všechno bez odezvy. Na jabberu je offline.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2010   #5
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak zkus ješt? "tydlifoun" a pokud ani tohle nic tak tam mají asi dovolenou
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2010   #6
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Kdepak, na dovolene nejsme, makame porad Na nejake maily ohledne licenci jsem nedavno odepisoval, ale zustalo to bez odezvy. Licence se vyrizuji prubezne porad, jak ma objednavka zpozdeni vice jak par dni, je lepsi se ozvat klidne i na telefon do firmy. Pokud stihame, tak licence odchazi jeste ten samy den, co prijde objednavka, nebo u plateb na ucet, co se objevi castka u nas. Pouze jak pise Gepas, prodej licenci nas nezivi, tak pokud se nahrne hodne prace, tak se stane, ze licence odejdou o chvili dele, ale max v radu dnu. Pokud to trva dele, stala se nekde chyba a je lepsi se ozvat. Hlavne pokud je to mailem/icq/jabber, je dulezite napsat variabilni symbol objednavky, nebo to alespon odeslat ze stejneho mailu, jako je v objednavce. Jinak horko tezko dohledam danou objednavku.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 10.8.2010 at 16:53.
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2010   #7
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Takže Actual linux nakonec funguje, S2 se už h?eje doma. Další maso do mlínku je na sv?t?. Jen se chci zeptat, jak se za?ít efektivn? orientovat v online hraní. Ideáln? bych cht?l jezdit XFR, p?ípadn? XFG a po?ádn? se v t?hle p?edohrabech vytrénovat. Co jsem se chvíli rozhlížel, tak XFR na publicu nikdo nejezdí, turnaj jsem žádnej nenašel, všude je to jen samý xfg na bl1. Mýlím se?
Logical is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2010   #8
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ve?ejn? se jezdí všechno bych ?ekl, nejvíc na výb?r je na cargame.nl S2, je tam hodn? jezdc? a skoro všechny auta otev?ený, pak je to takovy slabší...

a ?eský cupy a ligy jsou všehochu?, takže jestli se chceš orientovat na tyhle dv? auta, tak spíš mrkni a ofiko forum, tam by mohli být n?jaky ligy jen s XFR apod.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2010   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pockej si po prazdninach zase budou turnaje a vic lidi jezdit.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2010   #10
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Všehovšudy je v LFS mimo demoserver? tak 10 na kterých se pernamentn? dá závodit, na ostatních (?asto zajímav?jší komba) se ?as od ?asu objeví pár lidí.

Ob?as si p?ipadám jako bych ani nem?l S2 Ale je pravda že i na demu se najde dost lidí se kterýma se dá závodit, ale jsou tam i takoví kte?í tu hru kazí.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2011   #11
Tomi_993
Newbie

 
Tomi_993's Avatar
 
Join Date: 12.1.2008
Location: Jez.-Maršovice
Posts: 13
Default

Nebudu zakládat zbyte?n? novej topic, když už tu je.

A muj problem je, že sem si objednal licenci 10.12.2010, a do te? se mi nikdo neozval, ani neodpov?d?l na dva emaily.
Takže nevíte kde to vázne?
Tomi_993 is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2011   #12
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Tomi_993 View Post
Nebudu zakládat zbyte?n? novej topic, když už tu je.

A muj problem je, že sem si objednal licenci 10.12.2010, a do te? se mi nikdo neozval, ani neodpov?d?l na dva emaily.
Takže nevíte kde to vázne?
A pro? tam nezavoláš? Ano, chápu, poslat e-mail je pohodln?jší, ale zatelefonovat tam bude lepší, než poslat deset e-mail?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2011   #13
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomi_993 View Post
Nebudu zakládat zbyte?n? novej topic, když už tu je.

A muj problem je, že sem si objednal licenci 10.12.2010, a do te? se mi nikdo neozval, ani neodpov?d?l na dva emaily.
Takže nevíte kde to vázne?
Ahoj mluvil jsem s Tairem (caa pre dvema dny). Maji problem, objednali license z anglie, ale anglani jim je pred vanocema neposlali. Takze ted vypada, ze Actual nic nedela. Neivm jetsli prisly nebo jeste cekaji. Ale urcite se to resi. Reknu o tom Tairovi. Urcite to objasni, ma vice infa.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 13.1.2011 at 17:59.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 13.1.2011   #14
Tomi_993
Newbie

 
Tomi_993's Avatar
 
Join Date: 12.1.2008
Location: Jez.-Maršovice
Posts: 13
Default

Volat jsem tam cht?l až jako poslední možnost, možná to m?lo byt to první, ale aspo? tak.
Dik všem, ješt? si chvilu po?kám.
Tomi_993 is offline   Reply With Quote
Old 20.1.2011   #15
jarekcz
Newbie

 
Join Date: 20.1.2011
Posts: 1
Default

Tak mam bohuzel stejny problem. V pondeli 10.1. sem posilal penize, v patek mi na muj dotaz o stavu objednavky napsali, ze budou ten den vecer posilat a od te doby nic. Dovolat se tam neda na muj druhy email nikdo neodpovida. Pokud jak tu nekdo psal to trva uz od prosince, tak nevim nevim... Radeji objednavat primo na lfs.net
jarekcz is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2011   #16
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Jak tak koukám, problémy s koupí licence se n?jak množí.
Chápu, že prodej licence není hlavní živnost Actual Linux, že to mají asi jen jako "vedlejšák". Za to m?žeme být rádi, to jo, jsou snad jediný prodejci v ?R, nebo se pletu?
Ale, myslím si, že když už se do prodeje licencí LFS pustili, m?li by komunikovat se zákazníky i v p?ípad?, že licence nap?íklad nejsou jaksi na sklad?.
Kupující by byl hned v obraze a v klidu, že na n?j nezapom?li .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 21.1.2011   #17
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ptal jsem se Taira a prý angláni neposlali objednané licence a celkov? support dost zhoršili. Dnes by m?li rozeslat licence zbylým lidem.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2011   #18
Ratafak
Newbie
 
Ratafak's Avatar
 
Join Date: 19.10.2007
Posts: 11
Question

Ahoj, chci se zeptat zda Actual Linux jeste stale posila licence. Tuto nedeli sem si objednal a zaplatil S2 licenci. Podle stranek actual linux by to melo byt do 2 dnu, podle to z jaky banky posilam penize. Dneska je streda a nedostal sem jeste zadny email. Po tom co sem si tady nasel na foru sem celkem nervozni jestli sem nevyhoil penize oknem
Ratafak is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2011   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Zavolej tam, to máš jednodušší než tady ?ekat, až n?kdo (kdo stejn? neví, jak to je s tvou objednávkou) n?co napíše. P?ípadn? zkus mimo sout?ž kontaktovat lidi, co tady poslední dobou psali o problémech p?i nákupu, jak to nakonec dopadlo a kdy licence dostali.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.6.2011   #20
Ratafak
Newbie
 
Ratafak's Avatar
 
Join Date: 19.10.2007
Posts: 11
Default

Volat zkousim ale hlasi to ze je cislo bud vypnute nebo nedostupne. Jabber i ICQ jsou taky offline. zkusil sem jim napsat maila tak cekam jestli se nekdo ozve
Ratafak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.