Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.7.2009   #121
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska ot?es, p?išel jsem až na kvali bez p?ípravy, takže 9.(8.?) v Q.
Race si ani nepamatuju, mihnul se tam Motto, pak mi p?istál na st?eše Mike, poslal m? do dvojté kolost?ešní kombinace. Boxy, kolo ztráty, chvíli m? p?i tom brzdil Radek, než se rozhodl, že mi ujede. Nakonec 6. i p?es kolo ztráty.

EDIT: Pushcar dneska postrádal smysl, resp. efekt. Hlavn? ze za?átku se všude válely auta a Vitr nestíhal. Na tomhle kombu bylo asi lepší rovnou shift+s, než stát uprost?ed stopy a ?ekat na PC.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 13.7.2009 at 21:25.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #122
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Strašné. A taký kúsok pred cie?om to oto?i?, pozrel som sa kde presne ležím a radšej sa prepol na diváka... hrôza. A ke? mi nasko?ila modrá po prvej šikane, hne? som bol neš?astný z toho že do pekla kde ho pustím, ke? mám problém sa v klesaní udrža? na ceste aj sám od seba. :-) Som zvedavý, ?i budem ma? nejaké body. Strašné.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #123
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Pamatuju si jízdu za tebou . (za Mottem) Pak jednou jedu do šikany a byla trochu víc volná než obvykle - spadané pneumatiky... jedu ideal stopu p?es rantl a za ním byla ta pneumatika p?ímo na míst? dopadu, no našt?stí jsem to sroval a jel jsem dál bez v?tších zpomalení, jen krom? toho totáln? odd?laného levého p?edního tlumi?e, ale taky se s tím dalo, tedy alespo? zeza?átku. Skon?ilo to výjezdem na trávník v té vynáše?ce co je pár zatá?ek po šikan?... z trávníku jsem se z toho cht?l pod plným plynem ješt? dostat a to?il jsem doprava, no nevydalo a narval jsem to do zdi a pak jsem dopadl t?sn? potom co pode mnou projel Kid (myslím) . Hodil jsem smajla (musel jsem ) a odešel.

EDIT: Sakra, tak Kid to nakonec schytal . Fakt promi? :/. Stihl jsem spectate n?kdy t?sn? mezi momentem kdy jsem narazil na tvojí st?echu a dopadem na zem.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #124
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Q:Se m? nepovedlo ani jedno kolo.

Race: No comment. Jen se chci omluvit t?m, kterým jsem zp?sbil v nájezdu na mostík problémy, kdybych v?d?l, že UFR nejdou oto?it, tak bych se odpojil hned.
K tob? jsem se nedostal možná by to šlo ale zrovna jsem spracovával marn? motta

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
. Pak par marnych pokusu o prevraceni, tak jsem se radeji odpojil. Fern Bay nemam rad a uz to asi nikdy jinak nebude
sorry stál jsi kolama ke svodidlum a nebylo místo kam bych si t? uklidil a spracoval


PS: UFR je hrozná lehká škatule - jediného koho jsem s ufr oto?il byl klouczech a to byla ješt? ultra haluz XFR zas nechce nabok no prost? hr?za
Pro p?íšt? to fakt chce povolit jízdu v protism?ru jinak je to ješt? horší když nem?žu po?adn? najet z výhodn?jší strany
Jinak se na to krásn? dívalo p?ipomínalo to DAKAR
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 13.7.2009 at 21:30.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #125
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
K tob? jsem se nedostal možná by to šlo ale zrovna jsem spracovával marn? motta
To máš jedno, i když jsem se odpojil, tak m? to potom taky napadlo že by sta?ila jedna rána a mohl bych pokra?ovat.

Edit: a odpojení bylo bezpe?n?jší, byl jsem fakt na tom nejvíc de*ilním míst?.

Last edited by Zdenek CZE; 13.7.2009 at 21:37.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #126
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?ed závodem jsem se nudil, tak jsem si ud?lal n?jakej skin, který mi p?inesl i št?stí (Snad m? Gepas neroseká)

Q: Horší za?átek snad bejt nemoch, v letmym kole jsem narval to?ícího se Radasse a v 1. ostrym se mi zas do cesty p?ihnal LeGolem (omlouvám se za p?ílišné troubení). Nakonec jsem skon?il za o?ekáváním, doufal jsem ve víc.

Race: M?l jsem z prvních kol velký respekt, ale n?jaké to míste?ko jsem získal. v 6. kole jsme svedli p?kný minisouboj s v??nym soupe?em Zde?kem, ze kterého jsem tentokrát vyšel jako vít?z. V tom samém kole to v posledním retardéru oto?il Tomas od Ag, Miri to do n?j napálil, sta?il jsem se vyhnout, i když výjezd jsem vzal po tráv?.P?es chyby soupe?? jsem se dostal až na 6. místo. Asi 8 kol p?ed koncem jsem míjel na st?eše ležícího Klouczecha a v kole 30 jsem se jen tak tak vyhnul Turbovi, který nezvládl poslední retardér a já se ocitl na fantastickém 4. míst?. P?išlo poslední kolo a už jsem si ?íkal, že to dojedu na jistotu, ale co ?ert necht?l. 1. retardér jsem projel tak, že jsem se pár desítek metr? projel po dve?ích, ale ze? m? oto?ila na kola, trochu jsem si uva?il spojku, ale jel jsem. Poté ješt? dorážel zamnou jedoucí Masato, ale náskok jsem m?l dostate?n? velký nato, abych to na 4. míst? dovezl až do cíle.

Pohodový závod až na pár krizovek, Start 12 -> Cíl 4, prost? bomba!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #127
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default Katastrofa

No cht?l jsem závod alespo? dojet,no hned v první zatá?ce m? n?kdo oto?il,ve druhém kole jsem to hodil na boudu,ale ješt? jsem m?l št?stí a dopadl na kola,no ve 4 kole už m? št?stí opustilo a na tom samém míst? op?t na boudu,nepoda?ilo se tu šunku oto?it a závod pro m? skon?il,no hlavn? že je sranda

Last edited by Tomas Ag CZ; 13.7.2009 at 22:58.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.7.2009   #128
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jardo p?kný,škoda že Zdenda nedojel,by t? nat?el
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #129
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Uz je rozhodnute o kombe pre buduci tyzden? Ja by som dal velke GTR na kyoto gp.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #130
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Pútnik View Post
Uz je rozhodnute o kombe pre buduci tyzden? Ja by som dal velke GTR na kyoto gp.
To by bylo p?kný, souhlasím
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #131
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

4x zasebou GTR? no ja nevim...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #132
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
4x zasebou GTR? no ja nevim...
Je s nima v?tší zábava, než s ?ímkoli jiným, aspo? se mi to tak momentáln? zdá.
Já jsem taky pro KY3.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #133
turbosk
Newbie

 
turbosk's Avatar
 
Join Date: 28.4.2008
Location: Brezno
Posts: 20
Default

Q: S pozíciou spokojný s ?asom moc nie.

Race: Štart som prežil bez ujmy. V prvých kolách som išiel opatrnejšie ale napriek tomu som si v 5 alebo 6 kole poopravil ?avú stranu a už to bolo iné auto, tak som išiel až do osudnej chyby opatrnejšie.
V 30 kole predo mnou ani za mnou nikoho a pri prechádzaní poslednej šikany mi zrazu zafungoval podvozok a pneu a hop strecha. Pokusy o moje prevrátenie skon?ili neúspechom tak som to vzdal.

Last edited by turbosk; 14.7.2009 at 06:08.
turbosk is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #134
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Je s nima v?tší zábava, než s ?ímkoli jiným, aspo? se mi to tak momentáln? zdá.
ja mam takove zkusenosti spis s TBO
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #135
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Je s nima v?tší zábava, než s ?ímkoli jiným, aspo? se mi to tak momentáln? zdá.
Já jsem taky pro KY3.
Souhlas..
TBO není špatné, ale stejn? se moc vle?e.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #136
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Souhlas..
TBO není špatné, ale stejn? se moc vle?e.
to sice jo ale ja jako stredopolar to mam s GTR trochu nudny, ti rychlejsi ujedou, pak sem ja a pak ti, co netrenovali.. si pak pripadam, jak kdybych jel obycejnou kvali...bez souboju a nahaneni...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #137
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ja by som bol tiez za GTR@KY3. Putnik kde na tie napady chodis .

Vcera to boli pekne preteky. Po kvalifikacii bolo predomnou pat UFRiek a zvysok XFRriek s par UFR zamnou - takze to bolo celkom dobra vychodiskova pozicia. V uvode pretekov som sa zubami nechtami branil utokom Motta az som sa ubranil, ked ho dobehol Kid . Potom som sa snazil dobehnut Klouczecha a Zabiho. V strede preteku som trocha pepalil zadne pneu a tak som zvolnil a v zavere opat pritlacil, ale uz to nestacilo. Par kol pred koncom som v poslednej sikane presiel tvrdo cez ubruvniky a narazil do steny a tak som uz riskantnu jazdu nechal radsej tak a uspokojil sa s 3. miestom.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #138
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Talking

Páni ja som v?era odjazdil iba polovicu závodu, ale odniesol som si to?ko zážitkov ako za celú sezónu .

Q: ni? moc, odjazdil som asi iba jedno alebo dve ostré a ?as tesne pod 1:27 (alebo 1:28?).

Race: to bola tá správna zábava. Za?ínalo to celkom pekne, išiel som s davom, ob?as som zariskoval a niekoho trhol. V 2. kole som išiel do prvej šikany bok po boku s Robom, ?o nás mierne rozhodilo, Robo ma však po?kal, za ?o mu ?akujem. To som už mal mierne upravenú ?avú stranu podvozku, ale nebolo to takmer cíti?.
V 3. kole som sa na moste dostal pred ladausa, ktorý bol pomerne pomalý, takže s tým moc problém nebol.
Komplikácie za?ali v 5. kole, kde som vo výjazde na cie?ovú rovinku stretol Ag Tomasa na streche, síce som sa mu vyhol, ale tak tesne, že som asi dostal mierny ?ukanec do zadnej ?asti a to ma rozhodilo. Tomas sa totiž ešte to?il a trochu ma š?uchol. Pekne ma to rozkývalo, ale vyrovnal som to o zvodidlá. Naš?astie bez poškodenia.
V nasledujúcom 6. kole som prestrelil prvú zákrutu a dostal sa tak do šotoliny, odtia? som sa s iba menšou stratu vyhrabal.
To som bol asi na 10. mieste. Hovorím si, už nerob žiadne blbosti, vä?šina to aj tak ešte niekde oprie, ?iže sta?í ís? opatrne, neprehodi? to na strechu a aj pozícia bude fajn. To som si stále opakoval. Bohužia? sa mi toto predsavzatie nepodarilo dodrža?, išiel som 4 kolá pekne bez komplikácií, ale v 10. kole som za 1. šikanou dostal šmyk. Išiel som bokom, hodil som tam dvojku, plný plyn a to ma zo šmyku naš?astie vytiahlo. Výhoda FWD.
V 12. kole sa predom?a dostal Kid.
V 13. kole som si podal ruku so zvodidlami v nájazde na most. Auto chválabohu stále držalo ako tank a tak som mohol bez vä?ších komplikácií pokra?ova? ?alej. Ešte v tom istom kole som dostal za šikankou pri výjazde na cie?ovú rovinku šmyk (?Z koleso išlo na trávu) a rozto?il som to o zvodidlá. To ma už predbehol Radek.
V 14. kole presne to isté, ale skon?il som na druhej strane cesty . Opä? ma predbehol niekto o kolo.
No a 16. kolo - moje závere?né - klesanie pred mostom, vynesenie do trávy, jazda popri zvodidlách a tie svine ma kopli. Tak som spravil salto a skon?il na streche. SHIFT+S a bol koniec.
Na pobavenie dobré, ale nabudúce by to chcelo nie?o serióznejšie .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #139
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

ja jsem jel po dlouhe dobe zase zavod a parada, sice jsem byl jednou na strese a potreboval jsem pomoc od pushcaru, ale nakonec osme misto, takze naprosta spokojenost...
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 14.7.2009   #140
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

GTR@KY3? Super kombo!
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.