Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2009   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default Závodnická škola @ 301 s.r.o.

Nov? je tu možnost z??astnit se kondi?ních jízd, ?i pro za?áte?níky závodnické školy, pod mým vedením, pro zdokonalení Vašich jezdeckých a závodnických dovedností (správná technika závodní jízdy, vysv?tlení idealní stopy, technika p?edjížd?ní, technika heel&toe pro ?azení s H?kem a spojkou, n?co o setupech). Jízdy budou probíhat na RaceBoxech ?i FD301.

Místo: Hummer Centrum, 3.km za Prahou na dálnici sm?r Hradec Králové
?as: dle domluvy na tel., email, icq 75660122, pm
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 2.4.2010 at 23:58.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #2
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

p?kný, bohuzel to mam do prahy moc z ruky a ?asove na tom taky nejsem zrovna nejlip
vsn is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #3
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

To je supeeer, ur?it? bych m?l zájem. K Vyšehradu to mám kousek a prachy taky ur?it? nebudou problém.. Tak se mi prosím ozvi.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #4
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

To cumim, chaos chudak porad breci ze nema na nic cas a najednou zavodnicka skola. Vazte si toho kluci
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Tak cas ted prave mam, jelikoz jsem zmenil praci, ve ktere jsem nasledne po mesici zjistil, ze dokud si nesezenu aspon jednoho klienta, tak mi nedaj ani korunu (prace byla na zivnostak, takze bez prac. smlouvy a pri pohovoru mi rekli, ze nejakej pevnej zaklad je, ale to, ze je to podmineny alespon jednim klientem uz nerekli)... a jelikoz na loterie mam odjakziva smulu (a volani lidem ze seznamu jistou loterii je), tak jsem po tom mesici zkusil zavrit klienty co jsem mel rozjednany, nic z toho nebylo, tak jsem se na to vykaslal, jelikoz fakt nejsem v situaci, abych si mohl dovolit chodit nejake 3 mesice do prace zadarmo...

a druhej duvod je ten, ze 301 s.r.o. se ted momentalne, diky krizi, drzi ciste na pokraji existence (jelikoz firemni vecirky a marketingovy akce jsou prvni misto, kde firmy skrtaj, kdyz chtej šet?it, a z predvanocnich vecirku tedy temer nic nebylo a od te doby jsme na akci nebyli), tak jsme se rozhodli, ze se zkusim naplno venovat firme, pres den obvolavam a obmailovavam firmy, aby o nas vedeli a k tomu jsme vymysleli toto, abychom nemuseli na firmu doplacet ze svyho, jak tomu bylo tenhle mesic...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 22.3.2009 at 16:06.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #6
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Mozno trochu OT, ale neda mi - je mozne vyskusat si FD 301 priamo u vas za nejaku rozumnu cenu? Mam totiz zalusk na Richard Burns Rally
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

az bude venku rozumny pocasi, tak se mi snad podari sehnat nejaky misto, kde budem moct 301 provozovat a parkrat do mesice ta moznost bude...

bohuzel provozovatele prazskych restauraci/bar/hospod jsou zabedneny a za to ze jim tam natahnem lidi a zviditelnime jejich podnik, po nas chtej penize za pronajem mista, pripadne zaruku, ze lidi co tam prijdou utratej nejakou minimalni castku a kdyz ne, tak ze to na tu castku doplatime... ve vsech podnicich co jsou pro 301 vhodny to takhle bylo a minimalni castka o ktere tu hovorim byla 20.000,- za vecer, - coz je holej nesmysl...

takze az se v teto veci neco pohne, dam to tady nekde na vedomi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #8
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To je skoda...ja som si len myslel, ze u vas vo firme to mate tiez zapojene a mohlo by to posluzit pre hosti
Racebox ma totiz nelaka, sice je tam velky monitor a G25, ale 301 je ina liga
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

u nas ve firme? 301 je ve zaparkovana ve vleku na hlidanym parkovisti, doma v pokoji co spim je 301 sklad a Raceboxy jsou v obyvaku, takze jak myslis "ve firme" ? jooo, mit vlastni prostory, tak spoustu veci neresime..

a lakat by te spis nez Racebox melo to skoleni...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #10
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Aha, takze tak to je
No skolenie by pre mna bolo zaujimave, keby som mal doma G25, tak by sa mi to hodilo kvoli tej spojke a medziplynom pri brzdeni, ale momentalne mam MOMO a tam su iba 2 pedale, cize pohoda A ostatne veci ohladom stopy mam myslim zvladnute. Velmi rad vam spravim nejaku trzbu, ale obavam sa, ze na Raceboxe to nebude
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #11
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
.........A ostatne veci ohladom stopy mam myslim zvladnute........
Podle po?tu naježdených km jsi nová?ek a ?asy máš celkem daleko za WR, tak bych netvrdil že to máš až tak zvádnutý. Takže by ta návšt?va Choase nebyla tak od v?ci.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #12
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Já bych se rád p?iu?il protože to opravdu pot?ebuju ovšem do Práglu daleko.
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #13
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

tak jestli ti je 100km daleko, tak bud rad ze nezijes treba v USA tam je to bezna vzdalenost na dojizdeni do prace...

jinak nezoufej, uz jsem dohodnuty s Tairem a az bude pocasi, objevime se i s 301 v Plzni
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #14
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Ale jo. 100km v aute nebo na masine neni problem, ovsem ja zatim sedlam 18kW zihadlo. To by se mi na dalnici asi vysmáli.

301 v Plzni by byla super. Minule jsem to prosvih.
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2009   #15
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Podle po?tu naježdených km jsi nová?ek a ?asy máš celkem daleko za WR, tak bych netvrdil že to máš až tak zvádnutý. Takže by ta návšt?va Choase nebyla tak od v?ci.
No u mna je to zlozite
Odkedy mam S2, tak hravam na myske, pretoze som na koleji a volant mam doma. Navyse este okruhy az tak dobre nepoznam.
Ale teoriu ovladam(kedy brzdit do zakruty, kedy zatocit, ako prejst zakrutu najrychlejsie,...), len zatial spoznavam trate a nemal som ani cas na ladenie setupu. Ja som si vedomy toho, ze casy su pomerne slabe, ale viem kde mam co zlepsit
Neviem aky je standard, ale ja mam na tratiach, ktore som uz ako tak spoznal casy z pretekov (so zakladnym setupom) casy na urovni 105% WR, co sa mi nezda az tak zle.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2009   #16
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
tak jestli ti je 100km daleko, tak bud rad ze nezijes treba v USA tam je to bezna vzdalenost na dojizdeni do prace...

jinak nezoufej, uz jsem dohodnuty s Tairem a az bude pocasi, objevime se i s 301 v Plzni
jestli bude v plzni tak m? piš ihned PM kdy a kde
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2009   #17
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Neviem aky je standard, ale ja mam na tratiach, ktore som uz ako tak spoznal casy z pretekov (so zakladnym setupom) casy na urovni 105% WR, co sa mi nezda az tak zle.
105% je docela dost, na n?jaké kratší trati, t?eba SO Classic by to byl skoro 3 sekundy rozdíl (u pomalejších aut) na kolo V ligách se b?žn? p?i hotlapení zajíždí wr a o divizi rozhodují setiny. Na public serverech je to jak kdy, ale se 105% bys asi neusp?l. T?eba for fun retro závody, tam se jezdí pod sekundu od wr a to nikdo nijak extrémn? netrénuje.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2009   #18
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Dik za pekny prehlad Netusil som, ze sa bezne zavodi az s takymi dobrymi casmi Ale dnes som si pozeral replaye z WR a stopu mam vsade spravnu, no aj tak som celkom pomaly, to este budem musiet nejak doladit
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2009   #19
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
jestli bude v plzni tak m? piš ihned PM kdy a kde
http://www.actual.cz/actual-linux-sro-kontakty

tady, jak je na mapce sipka prodejna a servis. Zaroven je na prodejne predvadecka s dvoumetrovym platnem a g25, takze se natahne TP kabel k 301 a muze se zavodit

Pripadne pro nalezeni mapka na mapy.cz:

http://www.mapy.cz/#x=130721568@y=13...9301_149899137
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2009   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Po domluv? s Tairem je možnost školení provést i v Plzni, školení tam prob?hne na p?edvád?cím kokpitu, který má Tairo postavený ve firm? + RaceBox + 301 (až bude venku p?ijateln?jc)...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.