Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.1.2011   #721
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Myslím že by to nebyl problém,je to škoda že se nejelo,byli v?tší trable a jelo se
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #722
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tak fun zavody byly celkem fajn. Ja byl spokojen. Od LFS chci si jenom dobre zajezdita i Fun zavody to splni. Dale se k tomu radsi nevyjadrim. Sonyku mas to tezky a muj obdiv. Nechtel bych to delat
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #723
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

má to t?žký,ale jet bez softu není takovej problém,ale je to rozhodnutí organizátor? tak ho budeme respektovat
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #724
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Bol som pripravený a som celkom spokojný ako som to odjazdil (ôsmy a siedmy - neprávom z predposledného), škoda že sa to nebude ráta?. Teraz neviem ako mi vychádza môj plánovaný ne?akaný útok na titul, budem si to musie? prepo?íta?. ;-)

Zajazdil som si dobre, v oboch pretekoch za sebou celý ?as Honza NB, díky, sme mali taký súkromný pretek. :-) Len ma vyrušovali tie správy o trestoch, ale možno aj o tom to je, nenecha? sa vyvies? z rovnováhy (?o som sa na konci 2. preteku trochu nechal).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #725
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Fun závod byl fajn,nejd?ív souboje s Jardou,pak s Flamem,pak s Jirkou a teedee ud?lal v posledním kole chybu a byl jsem první :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #726
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Priznam se, ze jsem se uplne bal otevrit forum, co se tady doctu, ale jsem rad, ze je to tady zatim sama chladna hlava (narozdil od chatu na serveru).

Taky jsem byl toho nazoru, ze se to mohlo odjet, ale organizator nejsem, tak jejich rozhodnuti respektuju.
Chapu nektery lidi, ze vujadrili svuj nazor, ale proc ten nazor vyjadrovali 10x, kdyz jim Sonyk rek, ze bez softu ne?

Fun zavod se mi libil, i kdyz kvali se mi nevyvedla a ani jeden zavod jsem nechytnul poradny tempo.
V prvnim jsem vlastni chybou prisel o treti misto, ale za to ve druhym jsem si to s Nicamem uzival od zacatku do konce. neni to poprvy, co jsem se s nim takhe utkal a je to opravdu pozitek- cisty, ferovy a presto tvrdy.
Skoda, ze v pasazi, kde jsem na nej mel navrch, se v poslednim kole valela pneu. Mel jsem v planu ho tam dotahnout a pak ho predjet na rovince. Ale i tak opravdu super.

Zaverem doufam, ze BL rev nevypustime, zrovan mi to na ni jde )

A hlavne doufam, ze se na to organizatori nevybodnou, byla by to skoda.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #727
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Hledal jsem v pravidlech n?co jako: "Po?adatel si vyhrazuje právo zm?nit datum závodu", nebo n?co podobného, ale nenašel jsem. Samoz?ejm? je to jen detail, ale po?adatel to právo má.
Jinak kdy se jel ten FUN race? Já se p?ipojil p?esn? v 19:50 a nikdo nikde, celkem jsem ?um?l . Za 14 dní nem?žu jet ITCC, takže GL.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2011   #728
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ale no tak, s tou právni?inou... To by se pokaždý n?co našlo.
Za sebe bych rejpal?m rád p?ipomn?l, že kluci to všechno d?laj ve svým volným ?ase, samoz?ejm? zadarmo.
Maj toho za sebou už dost na to, aby každej z nás v?d?l, že to nejsou usmrkanci, který cup zorganizovat nedokážou. Vzpome?te na X p?edešlých bezchybných cup? (jestli si dob?e pamatuju, tak b?hem WTCC se nenašla ani pidichybi?ka). Pokud se rozhodli tak jak se rozhodli, maj k tomu nejspíš opodstatn?ný d?vody.

Jsem i celkem rád, že se b?hem cupu n?jaký problémy vyskytly, aspo? jsem dostal možnost si ud?lat obrázek o n?kterých z nás, co je to za hulváty. To se práv? pozná až v situaci, kdy n?co nejde samo
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #729
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Z jakého d?vodu se odložil závod? Nebo spíše z jakého d?vodu organizáto?i necht?li jet bez softu?
Duvod je porad stejny, uhlidat vsechny, ze si zmenili spravne vahu a maji spravny restriktor. Po kazdem zavode kdyz se meni vahy, tak soft dost dlouho pise, ze vaha je blbe ac kazdy vi jakou ma mit. Jasne muzem pak nasazet tresty, ale trest po zavode je neco jineho nez souboj v nem. Ten se spravnou vahou bojoval, ten s opomenutou to nechtene prehledl.

No a co se tyka diskuze nad zajistenym serverem. Je to take porad stejne. Navrhoval jsem presunout se pod SimRacing, kde by byl server(nejeden) zajisteny, za poplatek. Ale to by bylo o 2 piva mesicne mene. To je opravdu velky problem.

Takze kdyz shrnu posledni oficialni CZ ligu, tak se jela na serveru APR, EGT a AA. AA si plati(l) EQ-worry ze sve kapsy (aktualni stav nevim). EGT bezi u kamose za dobre slovo a APR zivi Cayman. Co jste jim prispeli na provoz jejich serveru? (Nemyslim EGT, to je moje starost).

Ted nastesti jezdime na Trackday u Gothara. Taky to provozuje z dobre vule. To same plati i o provozu WT serveru. Ano mame Aktual, ale bez IP a otevreneho InSimu ven je k nicemu. Nemam tam ani admin heslo a nebylo dohodnute zadne propujceni. Beru to, ze nejsem asi dost razantni a nedupnu na Taira, ze bych ne jen potreboval, ale ze potrebuji. Jenze pokud vim tak Tairo to take plati ze sveho, nebo mu snad nekdo z vas neco poslal? (Ale uz rozumim, proc nechce, aby mu nekdo neco prispel, ono by to pak muselo bezet 24/365) a kdyz si vzpomenu na dobu adminovani serveru na strahove, kdy se nasli jedninci co v 2:30 zacli busit na dvere, ze jim nejde sit, kdyz uz za ni plati 500 za semestr. (byl to prispevek na provoz serveru, nakup HW a kabelaze), tak mu plne rozumim + pripadne motivacni prupovidky o zajisteni. A preci jen urcite na nas vydelal prodejm licensi... (Posledi veta byla ironie, aby si to nekdo spatne nevysvetlil)

Asi si vezmu vase vcerejsi doporuceni o zajistenem serveru k srdci a pristi cup, pokud bude, bude za poplatek, aby bylo na zajisteni serveru. Pronajem se pohybuje kolem 500/mesic = 6000/rok. +- 2x cup rocne a 2x30 startujicich. To me dava 100,- / 2 = 50,- na hlavu. Nemluve o tom, ze by mel neco dostat Flame za praci na zobrazeni vysledku, Fast Jarda za zpracovani ststistik. Kupu casu nad vyvojem softu, Sonykovo planovani celeho cupu, Xedoxovo a dlasi lidi testovani vah, restriktoru atd. pomijim.

A je tu tisice jinych veci, Chaos musi "zebrat" na provoz fora. Prispevky jdou vetsinou od stejnych lidi. Atd. atd.

Nechci aby to vyznelo, ze tu brecim nad penezi, ale chci aby si par lidi uvedomilo, ze lidi to delaji vetsinou za sve penize a ve svem volnem case. Ten zbytek ma tu 50/mesic na pivo nebo limonadu.

Ligu za poplatek nechci, protoze LFS je pro me zabava, i kdyz za posledni 1/2 rok neni moc casu a tento rok ho bude jeste min. A hlavne proto ze tu je par lidi, ktere rad potkavam (nejen v LFS).

Ale porad tu mam moznost, jit si zajezdit obcas baraz a volny zavod v SimRacingu (kdyz uz mam poplatek zaplacen (neplaceno kvuli moznosti jet ligu, ale proto, ze baraz jezdim na jejich serverech a mam predstavu (diky EGT), ze to neco "stoji" a nejdu si jen vecer zakroutit volantem)) nebo se konecne presunout na iRacing.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 10.1.2011 at 08:51.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #730
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

když se dohodnem pred kazdym cupem o zaslani nejakyho prispevku, nemam s tim problem, ale jelikoz nejsem lfs guru tak sem ani nevedel ze se za servery plati, staci rict, poslat kazdej 100,- a je to, nevidim v tom problem

a vazim si prace organizatoru a vsech co zatim stoji, ale hold musite brat ze v ten okamzik nez lidi vychladnou je to fakt hodne stvalo, ja treba utek jeste driv z fotbalu abych doladil auto a chvili pojezdil, a kdyz pak 20 minut pred zavodem zacnem resit server tak to docela nastve, ale co uz

a co priste ? bude nejakej server?

Last edited by Rodo; 10.1.2011 at 07:27.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #731
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Taky bych nem?l problém poslat n?jakou tu stovku m?sí?n? pro závody, který m? baví. Sta?í ?íct kolik. Vim, co vše to obnáší a že to není zadarmo.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #732
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

A ted si predstavte, co by se stalo, kdyby si meli ucastnici cupu platit startovny. To by bylo teprve reci: "Hele, ja jsem si to zaplatil, tak chci mit pravo rozhodovat. Takze, mili organizatori, chci jet tohle a tohle kombo, tehdy a tehdy, ...." atd.
Kdepak. Zaplatpanbu, ze to kluci maj nervy delat zadaco, ve svym volnu a z dobry vule.

Fun zavody jsem si celkem i uzival. Bez vetru a bez vahy mnohem lepsi pocit jizdy Ale stejne mi set moc nesedel (holt vyladeno na jinou vahu). V prvnim zavode jsem dojel tusim 3. za Rodem a Jirkou. Na Roda jsem nemel a Jirka me dal v zaveru, protoze jsem si upek pneu.
Ve druhym mi vypadlo spojeni (chyba na "me" strane (muj provider) - ne na strane serveru). Nahanel jsem Roda a tentokrat jsem na nej mel, jenze v mistech, kde se neda predjizdet (pardon za par stouchancu). Vypadlo mi to pri souboji s Flamem a jinak si souboje moc nepamatuju.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #733
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Taky bych nem?l problém poslat n?jakou tu stovku m?sí?n? pro závody, který m? baví. Sta?í ?íct kolik. Vim, co vše to obnáší a že to není zadarmo.
Penize nikdo nechce. Jsem pro to, ze to delame pro sebe a nasi zabavu a kazdy prispjeje tim co ma = co umi. Je nutne to jen mit na pameti, ze se to samo z niceho nesezene a je to spolecna dobra vule a prace vsech. I kdyz treba jen jede zavod, "jako" zavodnik.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #734
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

nemyslim platit za to ze nekdo dela vysledky atd. to je dobra vule, ale ne zamestnani, ale myslim po dobu cupu zajistit proste kvalitni server, rict kolik bude stat, vydelit 32 nebo kolik a je to, a neni co resit
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #735
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
nemyslim platit za to ze nekdo dela vysledky atd. to je dobra vule, ale ne zamestnani, ale myslim po dobu cupu zajistit proste kvalitni server, rict kolik bude stat, vydelit 32 nebo kolik a je to, a neni co resit
To podle me nema cenu, protoze cup se jede vetsinou po 14 dnech, za server se plati za celek, takze 13 dni stoji. To je lepsi poslat Chaosovi 50 - 100,- rocne prispevek na web a zbytek dat Tairovi, nebo nekomu u koho server muze bezet, za to, ze nam umozni jit k nemu na server(y). Jako prispevek, ne za 24h podporu a zaruku 100% funkcnosti. + umoznit tam mit vice cupu v prubehu tech 14 dni.

Ale
1) Nepsal jsem to sem kvuli penezum, ale jen aby lide vedeli, ze se to samo zas tak uplne nejde. Neco ovlivnit jde, neco hur.
2) Sem resit prispevky nepatri.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #736
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jinak kdy se jel ten FUN race? Já se p?ipojil p?esn? v 19:50 a nikdo nikde, celkem jsem ?um?l .
Ve 20 hod. na Actualu a bylo nás docela dost, 18 startujících.
Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
V prvnim jsem vlastni chybou prisel o treti misto, ale za to ve druhym jsem si to s Nicamem uzival od zacatku do konce. neni to poprvy, co jsem se s nim takhe utkal a je to opravdu pozitek- cisty, ferovy a presto tvrdy.
Skoda, ze v pasazi, kde jsem na nej mel navrch, se v poslednim kole valela pneu. Mel jsem v planu ho tam dotahnout a pak ho predjet na rovince. Ale i tak opravdu super.
I já ti díky za skv?lé souboje, moc jsem si to užíval, bylo to parádní.
Jen jsem v jednu chvíli trnul, zda nám to APR Zdenda nezkazí, bojoval se mnou, ikdyž m?l modrou vlajku. Ale bylo to fun race, tak budiž.
N?kte?í jedinci také jezdili zkratkou kolem poslední šikany a potom boxovou uli?kou na plný plyn, to jsem taky nepobral. Našt?stí to nakonec po*rali sami, že Gepasi? . Ale jak ?íkám, fun race, tak jsem se jen smál. Ikdyž by se to d?lat stejn? nem?lo.

Jinak m? taky docela mrzí, že se ofiko závod odložil, všichni byli nat?šení jet, ale BabyOnWheels to vysv?tlil rozumn?.
OT: s tím startovným bych také nem?l problém a když nechcete peníze, alespo? by bylo na n?jaké malé ceny, to by už ten pohár také vypadal více profesionáln?ji .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #737
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Fun zavod byl jen fun proto mne to nejak nebavilo, m?l jsem zkazenou náladu a možná nejen já, že se t?sn? p?ed závodem ?eší funk?nost serveru.

jak napsal nicam : s tím startovným bych také nem?l problém a když nechcete peníze, alespo? by bylo na n?jaké malé ceny, to by už ten pohár také vypadal více profesionáln?ji . Souhlas
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #738
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
Fun zavod byl jen fun proto mne to nejak nebavilo, m?l jsem zkazenou náladu a možná nejen já, že se t?sn? p?ed závodem ?eší funk?nost serveru.
Souhlas a uznavam, ze server chtel zatizit jindy. (Moje chyba) Jen tu je problem, ze WT jindy bezi. Pojud znas puvod WT, tak jsou to prevazne letci, V nedeli tam litali ROF, coz je zrout HW. Takze jindy to beha ok. Co vim, planuji prejit na 4-core, tak to bude do budoucna ok. Sitove pripojeni je jinak na vyborne urovni, nemuzu rici kde... ale proste je.

EGT - bohuzel, u kamose ted bezi +- 600 hostingu (vetsinou e-obchody, a nedele je reset (ASP) + ma obcas probelm s radoby "hackerama" co to zkousi zahltit. Hold si kazdej honi svoje ego jinde.

-----
No a sef-sponzoring cen... to bych nechal na oficialni ci jinou ligu.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #739
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Bohuzel cas kdy vypovi server sluzbu si nevyberem.

Jezdim pro zabavu.o ceny jsme jeli a bylo to na skodu. Diky nim se uplne vytratilo fairplay.

Priste pocitam s trackday a jeste resime jeden server.

Jinak baby napsal si to dokonale.

Poplatky nechci uz jsou to penize a jak jde o penize lidi se meni.byly by jen trable.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2011   #740
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jezdim pro zabavu.o ceny jsme jeli a bylo to na skodu. Diky nim se uplne vytratilo fairplay.
Jezdíme pro zábavu, to je jasné, ale s tím fair play jsem opa?ného názoru.
Kdyby jsi dal jako hlavní výhru n?jakou mali?kost, t?eba 1 000 000 eur , dával bych si o to v?tší pozor a jezdil ješt? více fair play z obavy p?ípadných trest? .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.