Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.3.2011   #41
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Ja jsem taky dost cutoval, ale ne úmysln?, ob?as to prost? takhle vyšlo. Jinak když už n?kdo sko?il do garáže, tak m?l mít startovní pozici podle toho, kdy tam sko?il tzn. že my s Rodem jsme m?li bejt úpln? poslední na startu myslím.
Jasne ze nekdy tam clovek nenajede jak by si pral a zkrati to. ale Tima sem tam zahlid hodnekrat :-D

JJ meli sme to puvodne v planu ale jelikos to pravdilo jsme jasne nenapsali vzali sme to dle vasich casu. Tys byl pred rodem atd ... stejne ste byly v cuku letu vpredu ja cumel jak puk :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #42
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jasne ze nekdy tam clovek nenajede jak by si pral a zkrati to. ale Tima sem tam zahlid hodnekrat :-D
s tim Timem mas pravdu. Dokonce me zarazilo, ze me takhle predjel a neprepustil pozici zpet (letel uplne pres travu aniz by se snazil ji projet. Nechci to davat jako protest, ale nekdo by ho na to mohl nejak jemne upozornit
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #43
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
s tim Timem mas pravdu. Dokonce me zarazilo, ze me takhle predjel a neprepustil pozici zpet (letel uplne pres travu aniz by se snazil ji projet. Nechci to davat jako protest, ale nekdo by ho na to mohl nejak jemne upozornit
Já být po?adatel, tak mu dám po?ádný trest, lidi od EVA nemám v?bec rád.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #44
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Já být po?adatel, tak mu dám po?ádný trest, lidi od EVA nemám v?bec rád.
tak to me nevadil. Ja jsem si s nim pekne zazavodil (nez jsem si to sam posr.l). Jen me tohle prekvapilo. To je proste podle me zaklad
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #45
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nem?l co srát? Jako názor dobrej, ale zkus na to nahlídnout taky z jiný perspektivy. Jedu za autem už 2 zatá?ky nalepenej, má modrou. Jede si prost?edkem, neni šance ho p?edjet. V další zatá?ce jsem už úpln? na dost?el, jedu si svojí (tzn. ideální) stopu. V tom auto p?ede mnou z ideální stopy vyjíždí vlevo. Neváham ani setinu vte?iny a jedu. Když tu mi to jezdec o kolo zpátky zav?e. Podobným zp?sobem m? v onom míst? pustilo bezpo?et lidí bez problému. Kdyby jel ideální stopu, nestalo by se to. O prase?inach nehodlam diskutovat, když mam modrou a n?kolik set metr? už blokuju auto nalepený za sebou, neni n?co ok.
......mne spis zarazila tva nedockavost,takhle bezhlave se tam cpat v nejnarocnejsim miste , s autem bezpritlaku s takovym naskokem a predjizdet "neznameho" jezdce na konci pole? On se stim pral co mu ruce stacily,takze musis pocitat ,ze ti "uhne" pro nej na "bezpecnem " miste
a vubec ....tobe asi nemusim vysvetlovat jak a co s modrou ne? I v realu musi prvni sundat haksnu z plynu, aby nezboril pomalejsi borce a neposerese z teho ...ze ???
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #46
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

........jinak komentare na streamu nic moc,pocital jsem ,ze to bude vice profesionalni,bez prizemnich poznamek na nekere teamy a jezdce.Opetovne chrchlani do mikrofonu,diry ve vetach ,ze jsem myslel ,ze si komentator zapaluje cigo,nebo zrovna usnul.Tyto "chyby" me pozitek ze zavodu docela vynulovaly a dost lidi zklamaly.Nevim a jsem na rozpacich jestli je to pro cup prinosem nebo ne.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592


Last edited by xedox; 22.3.2011 at 00:42.
xedox is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #47
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
........jinak komentare na streamu nic moc,pocital jsem ,ze to bude vice profesionalni,bez prizemnich poznamek na nekere teamy a jezdce.Opetovne chrchlani do mikrofonu,diry ve vetach ,ze jsem myslel ,ze si komentator zapaluje cigo,nebo zrovna usnul.Tyto "chyby" me pozitek ze zavodu docela vynulovaly a dost lidi zklamaly.Nevim a jsem na rozpacich jestli je to pro cup prinosem nebo ne.
Ok, p?íšt? ti zaplatíme Tomyše nebo rovnou Brundla, nebo víš co, zkus si to, kanál na TSku je ti otev?enej.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #48
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

xedox: no a u mna je to presne opacne Paci sa mi takyto nezvazny styl, pretoze profesionalne to tak ci tak nebude a v takejto podobe je to aspon sranda. Len by este komentator mohol sledovat chat na strankach streamu, aby nam mohol odpovedat na pripadne otazky alebo plnit nejake specialne zelania
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #49
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
?au, na za?átek, tak hoši už by to sta?ilo t?ch narážek na náš team, to že v závodech jezdí pomalejší a rychlejší závodníci, je snad každému jasný. Já, osobn? to jezdím pro srandu, ne abych musel ?ešit n?jaké pitomosti a vypichovat n?komu, kolik dostal modrejch si myslím,že je dost ubohý. Další v?c ohledn? Streamu, je fajn, že se n?kdo ujal komentování, což je dobré,ale že pánové,který to komentujou mi p?ijde,že neznají ani pravidla, protože konkrétn?, kdyby se dívali na p?edjížd?cí manévr, který p?edvedl Dendy a Ghost, je v celku jasné,že se Ghost nem?l, co srát, natož štouchat do Dendyho, natož ho tla?it p?ed sebou a pak pánové ješt? okomentovali,že to bylo prasácký pušt?ní a na následující komentá?e tipu CHS by si m?lo za?ídit autoškolu na prasácký p?edjížd?ní na trati, si myslím, že ten, kdo je to ubohý je tu n?kdo úpln? jinej. Za m? osobn? velice p?emejšlím o tom, že z toho i z dalšího cupu mojí ú?ast vynechám. S pozdravem, CHS JarinCZ

Cus, bud v klidu, jak kdybys je neznal, ja taky porad neco posloucham , ale musis to brat s rezervou, sou to praptáci ale myslej to s humorem, tak se nenech otravit a do priste potrenujte a prekvapte, je to fakt nejvic o treninku, jinak na vasi obranu ja s vama nemel vubec zadnej problem, pousteni v pohode, vim ze to tady bylo i docela slozity, malo mista, sama zakruta.

Holt bulvár je bulvár, ty si neberou servidky s nikym, klouczek zas plaval jak ***** v blate , takze zadny vzdavacky a priste na trati bye
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #50
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
........jinak komentare na streamu nic moc,pocital jsem ,ze to bude vice profesionalni,bez prizemnich poznamek na nekere teamy a jezdce.Opetovne chrchlani do mikrofonu,diry ve vetach ,ze jsem myslel ,ze si komentator zapaluje cigo,nebo zrovna usnul.Tyto "chyby" me pozitek ze zavodu docela vynulovaly a dost lidi zklamaly.Nevim a jsem na rozpacich jestli je to pro cup prinosem nebo ne.
Tak t? pozvem na další závod a zkus to ud?lat sám. Ono zrovna není jednoduché komentovat napoprvé, když nejsme sehraní apod. Myslím, že tob? to nemusím víc vysv?tlovat V***....

Modrá: Když jedu na ?ele, tak ?ekám, že jezdci se pokudmožno co nejvíc vynasnaží m? pustit, a? je to na kterémkoliv míst?. To si rovnou m?žem véct n?jaké záznamy o jezdcích... "Profíci - pustí hned, Mén? zkušení - V zatá?kách beton, ale ?ekej, až to bude bezpe?né, tak pustím..." To mi jako nejlepší ?ešení nep?ipadá. Navíc, když jezdec chce a dá najevo, že má zájem rychlejšího pustit o kolo co nejd?ív, tak to jde vždy . Já se v poslední dob? toto nau?il - Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet a vždy se n?jak dohodnem, a? jde o sebenep?ístupn?jší místo.... Možná je to slušnost až to bolí, ale po?ád lepší, než se po závod? hádat jak d?ti?ky na pískovišti .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #51
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
......mne spis zarazila tva nedockavost,takhle bezhlave se tam cpat v nejnarocnejsim miste , s autem bezpritlaku s takovym naskokem a predjizdet "neznameho" jezdce na konci pole? On se stim pral co mu ruce stacily,takze musis pocitat ,ze ti "uhne" pro nej na "bezpecnem " miste
a vubec ....tobe asi nemusim vysvetlovat jak a co s modrou ne? I v realu musi prvni sundat haksnu z plynu, aby nezboril pomalejsi borce a neposerese z teho ...ze ???
V prvním odstavci máš pravdu, s tebou musim souhlasit. Jenže každá mince má 2 strany, zamysli se nad tim te? z mýho pohledu. Jezdim rychleji, s autem se moc neperu. P?ede mnou je auto, brzdí m? už 2 zatá?ky. Když v tom ud?lá náznak že pouští - neváham a jedu. Nejezdim se jmenovkama nad auty, nevim kdo to ?ídí a to zjistim až z replaye po závod?. Mam svuj styl, se kterym prost? rychlý reakce souvisí. Nohu z plynu jsem sundal už na cílovce a v t?ch 2 zatá?kách za ní, necht?l jsem se na n?j moc tla?it. A pak ud?lal co ud?lal, chápu že m?l plné ruce práce a že to nebylo úmysln?, ale to se prost? m?že stát když se pokají jezdci r?zné úrovn?. Ono totiž t?žko rozlišit jestli to vyjetí stranou znamená že m? pouští nebo jestli tam prost? ud?lal chybu... Z mojí b?žný perspektivy je to možnost 1. A pak si nemyslim, že by tohle bylo nebezpe?né místo. V podstat? bych ?ekl, že tohle místo je na poušt?ní dobrý. Sta?í se na výjezdu ze zatá?ky nechat vynést ven, nechat druhého projet pod sebou a pak se za?adit. P?esn? takhle m? tam poušt?lo n?kolik lidí (nap. ToFire, Sonyk, Substance, K?emílek...) a úpln? bez problém? tak jak jsem popsal. Rozhodn? setedy pouští líp jak na 3/4 zbytku okruhu vyjma rovinek.
Jo, máš pravdu, neposeru se z toho a neposral jsem se. Fakt je ale n?kdy t?žký p?e?íst ne?itelnýho jezdce. Jsem to necht?l n?jak moc komentovat ale když to Jarin na?al...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #52
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No s tym blinkrom to moze byt zradne kedze vacsinou sa dava do tej strany kam ides ty
A ak sa este mozem vyjadrit k tej modrej - modra sa rozsvieti uz dost dlho pred tym ako sa rychlejsi jazdec priblizi, ja to casto riesim tak, ze pred zlozitym usekom radsej viac spomalim a rychlejsi ma tak este moze predbehnut na bezpecnom useku. Stratim tak viac, ale vo vacsine pripadov je to uz jedno, pretoze pole je roztahane (zvlast vzadu, kde robia jazdci viac chyb).
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #53
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Tak t? pozvem na další závod a zkus to ud?lat sám. Ono zrovna není jednoduché komentovat napoprvé, když nejsme sehraní apod. Myslím, že tob? to nemusím víc vysv?tlovat V***....

Modrá: Když jedu na ?ele, tak ?ekám, že jezdci se pokudmožno co nejvíc vynasnaží m? pustit, a? je to na kterémkoliv míst?. To si rovnou m?žem véct n?jaké záznamy o jezdcích... "Profíci - pustí hned, Mén? zkušení - V zatá?kách beton, ale ?ekej, až to bude bezpe?né, tak pustím..." To mi jako nejlepší ?ešení nep?ipadá. Navíc, když jezdec chce a dá najevo, že má zájem rychlejšího pustit o kolo co nejd?ív, tak to jde vždy . Já se v poslední dob? toto nau?il - Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet a vždy se n?jak dohodnem, a? jde o sebenep?ístupn?jší místo.... Možná je to slušnost až to bolí, ale po?ád lepší, než se po závod? hádat jak d?ti?ky na pískovišti .
Precti si Pedropanovu modrou a pak neco rad. Ono pak ti okolo to muzou odstavit v boxech aby neprekazeli tem profikum. Myslim ze i v ty F1 jsou 3 kola na to, aby mu bezpecne uhnul a ne 3 zatacky.

Edit: Ne kazdej ma blinker namapovanej, kdyz ho nepotrebuje.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 22.3.2011 at 11:10.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #54
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Precti si Pedropanovu modrou a pak neco rad. Ono pak ti okolo to muzou odstavit v boxech aby neprekazeli tem profikum. Myslim ze i v ty F1 jsou 3 kola na to, aby mu bezpecne uhnul a ne 3 zatacky.

Edit: Ne kazdej ma blinker namapovanej, kdyz ho nepotrebuje.
Já jen ?íkám, že když má jezdec snahu, tak to jde, ušet?í problémy sob? i tomu rychlejšímu. Ne?íkám že pomalý nepat?í na tra?, nevím, pro? tohle v?bec vytahuješ. Modrá nijak p?esn? definovaná není a ano, jsou místa, kde to opravdu nejde, ale tvrdit n?co ve smyslu, že na to, aby jsi pustil na modrou pot?ebuješ letišt?, to snad taky nikdo tvrdit nemusí. Je to na uvážení jezdce.......
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #55
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Gothar: s Kidem jsme do chatu streamu koukali,a t?žili jsme z toho,t?eba že jste nám napsali že Francek už vypadl :-))),já jsem to m?l pušt?ný na compu kde b?želo LFS tak že jsem odepsat nemohl(ztráta zvuku ze hry)

Xedox: moc dob?e víme,že to není profesionální,ale my nejsme profesionálové,jak psal Jarda,nejsem sehraný,jak psal Kid,m?žeš se k nám p?ipojit a pomoct nám,jinak by sis m?l uv?domit,že to d?láme sami od sebe,na úkor svého volného ?asu a pro ty,kte?í nejedou a cht?jí se alespo? dívat,zklamání slyším zatím jen od tebe,všechno chce ?as a vše jde doladit,ale nesmí nás od toho nikdo odrazovat,ano,chvílemi bylo ticho,ob?as chrchlání,i cigaretu jsem si zapaloval,a myslíš že se mám udusit když se mi chce zakašlat?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #56
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...Já se v poslední dob? toto nau?il - Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet a vždy se n?jak dohodnem, a? jde o sebenep?ístupn?jší místo.... Možná je to slušnost až to bolí, ale po?ád lepší, než se po závod? hádat jak d?ti?ky na pískovišti .
Tohle jsem nikdy nepochopil... Jako ?idi? pohybující se denn? v silni?ním provozu vždycky vystrašnen? koukam kolem co se bude dít. Jedu v LFS a auto p?ede mnou mi hodí blink vlevo. Takže pojede vlevo, musim napravo... ?ekl bych že víc lidí s ?idi?ákem má stejnej problém jak já. Pro m? je nejlepší blinkry v?bec nepoužívat, v závod? mam mozek p?epnutý do zvláštního režimu a v tomhle p?ípad? v 99 manévrech ze 100 zareaguju instinktivn? tak jak to mam zažitý už dávno.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #57
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Tohle jsem nikdy nepochopil... Jako ?idi? pohybující se denn? v silni?ním provozu vždycky vystrašnen? koukam kolem co se bude dít. Jedu v LFS a auto p?ede mnou mi hodí blink vlevo. Takže pojede vlevo, musim napravo... ?ekl bych že víc lidí s ?idi?ákem má stejnej problém jak já. Pro m? je nejlepší blinkry v?bec nepoužívat, v závod? mam mozek p?epnutý do zvláštního režimu a v tomhle p?ípad? v 99 manévrech ze 100 zareaguju instinktivn? tak jak to mam zažitý už dávno.
Jo to je taky pravda. Já to p?ed n?jakým ?asem odkoukal od n?kolika lidí z GTAL tuším.... Ono po?ád lepší, než když oba za?nou zatá?et na stejnou stranu, ten blinkr tomu trochu pom?že...

Btw, na AS2R v minulym cupu jsi to pochopil celkem dob?e a dohodli jsme se skv?le ......
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #58
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
... Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet ...
Nepsany pravidlo je, ze se blinkr dava na tu stranu, kam se uhybas (presne jak uz psal GothaR).

Osobne jsem s jezdcema o kolo pomalejsima nemel problemy a dokonce jsem trpelive vydrzel za jednim jezdcem krouzit 2 kola, nez mi dal sanci ho predjet, prestoze me kvuli tomu dotahoval Lubik. Jsou to proste zavody, na trati nejsem sam. I ten pomalejesi zavodnik si jede svuj zavod a je mozny, ze pusteni na nevhodnym miste by znamenalo, ze ho dotahne nekdo, pred kym brani svou pozici. Ono jde dost casto o to, ze behem jizdy mi i dve zatacky prijdou jako vecnost. Vetsinou az s odstupem casu zjistim, ze pul kola opravdu neslo bezpecne pustit.
Osobne se priklanim k nazoru, ze pokud to neni primo umyslny blokovani, tak cca ty dve tri kola to nehrotim. Pak bych uz asi zacal bejt hodne nervni
Ale jak to byva, pravda je vetsinou nekde uprostred, takze treba u me nastaly situace, kdy me moh pomalejsi jezdec pustit behem dvou kol na ctyrech dlouhych rovinkach pouhym pomalejsim zrychlovanim. Taky jsem nechapal, proc kdyz vidi, ze mi to v zatackach jede vyrazne lip, me na rovince nepustil. Prosim, vsimnete si, jak diplomaticky nikoho nejmenuju

Ceka nas BW, tam se da do kopce poustet krasne, tak to urcite bude lepsi ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #59
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Já jen ?íkám, že když má jezdec snahu, tak to jde, ušet?í problémy sob? i tomu rychlejšímu. Ne?íkám že pomalý nepat?í na tra?, nevím, pro? tohle v?bec vytahuješ. Modrá nijak p?esn? definovaná není a ano, jsou místa, kde to opravdu nejde, ale tvrdit n?co ve smyslu, že na to, aby jsi pustil na modrou pot?ebuješ letišt?, to snad taky nikdo tvrdit nemusí. Je to na uvážení jezdce.......
No Letiste nepotrebuji, ale idelane rovinku, tahlou mirnou zatacku, kde to nemusim preklapet zleva doprava a nnemotam rkama.

Taky je situace, kdy bojuji s nekym a to ze vidim nekoho na modrou za sebou 100m a jsem sizce na rovince a pockam znamena ztrata 4-5s, jen aby ten za mnou tu 1-2 neztratil. Samo pokud se plouzim sam v pulce startovniho pole, coz je muj pripad, neni problem ty 3-4s ztratit. Ale zase vynucovat si to, s tim neshouhlasim. A bohuzel, kdyz nekde jedu (nerikam ze v CR serveru), tak kazdej ma plnou hubu kecu o modre, protoze musel 1 zatacku pockat.

Proste me krka to, ze kazdej ma pravo .. ale zadnou povinnost. Jasne ten vzadu muze byt stihanej. Muze ho ten druhej dotahnout. Ono je jinej pripad pokud vidis v zrcatku 2 jak se melou, tak uhnes hned co to jde i za cneu velkeho zbrzdeni sebe. Teda alepson ja.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 22.3.2011 at 13:27.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #60
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Ok, p?íšt? ti zaplatíme Tomyše
Nee, jen to ne. Prosím!
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.