Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.9.2009   #61
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Beru zpet co sem napsal, alespon co se tyce Sidera (Jarmil to aspon napise naprosto normalne a bez urazek). Kdyz sem videl Siderovo: ?estn? na nás nemáte, musim se hodne drzet abych nezacal byt sprosty a myslim, ze kazdy musim byt rad ze nejede po tom co napsal.

Tak a hura na tu mrchu LX6, to budou zase nervy
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #62
SykyCZ
Newbie

 
SykyCZ's Avatar
 
Join Date: 1.1.2008
Location: Brno/CZ
Posts: 18
Default

Omlouvám se jezdic Sh!ne za menší kolozi zhruba v polovin? závodu p?i draftování, promi?.
__________________
LFS S2 Nick : SykyCZ
LFS Game nick : MtM Syky
Herní za?ízení : oLogitech Driving Force Pro

SykyCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #63
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

naarez, sprint celkem priima, souboje, akorat me nasral On, ze me nakonec predjel o 0:00.000 2. flek


long taky dobrej, nejdriv predjizdeni v chumlu, pak mi ujeli, pak sem je zas dojel, pak sem se chvili drzel Bohemiana a Radka, ti mi taky ujeli, pak se mi Radek postavil do cesty, tak sem musel bzrdit, pak jsme s kolegou probirali taktiku, jestli tankovat, nebo ne, a pak se jen modlili, aby to vyslo... 4. flek

spokojenost, dneska sem myslel, ze ani long nepojedu, ale nakonec sem dobre udelal a jel, takovy zavody mam hodne rad, same souboje a nahaneni
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #64
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Formulá? na protesty zde.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #65
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Pole jsem v kavli mohl dat, ale nevyvedlo se. Za chat v kvali kdy jsme zmeskal vyvolvani se omlouvam, ale v pravidlech se sice pise "chat prisne zakazan" ale nikde se nepise jak mam postupovat kdyz tohle prave zmeskam. Budu se o svuj bod rvat az do konce edit. tak nic no, radsi budu zticha nebo dostanu dalsi body dolu za neznalost

(odsun dozadu, za udajne zahrivani pneu. Krotim smyk a rika se tomu umyslne zahrivani pneu, jo jasne priste radsi prvni kolo odjedu na 1)

1.zavod - start zezadu zajimavy, ale cekal jsem problemy ktere na sebe nenechaly dlouho cekat. Viz crash v T1, na nikoho se zlobit nemuzu umyslne to nebylo. Pote dohaneni a dohaneni ze zadu! kvuli odsunu zkazeny zavod.

2.zavod - tady mi bylo i celkem fuk start zezeadu, hlavne prezit a dojet. Par kontatku zpusobilo cekani na kolegu a cekani bylo asi az moc. Navic cca 15min pred koncem se to po... vic nez obvykle a cekani by uz nedopadlo dobre. Skoda na double to bylo. Jinak pohoda
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 29.9.2009 at 22:38.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #66
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Tuším že 8. místo, ale za zah?ívání odsun nakonec.

Sprint: Start ze 17. místa, tušil jsem, že se to tam vymlátí a taky se tak stalo, poslední kola jsem bojoval s Meginem o 4. místo, bejt závod o kousek delší, tak bych asi i 4. dojel, ale s 5. místem jsem byl spokojen

Long: Start o5 z konce, start byl o dost klidn?jší a posouvání se dop?edu bylo t?žší. Co ?ert necht?l, zase souboj s Meginem, z kterého jsem tentokrát vyšel vít?zn?, v cíli o5 5. místo a spokojenost až na st?echu.

Nejd?ív jsem myslel, že nepojedu v?bec, ale nakonec se vyplatilo, moc m? to s LX6 bavilo
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #67
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Pole jsem v kavli mohl dat, ale nevyvedlo se. Za chat v kvali kdy jsme zmeskal vyvolvani se omlouvam, ale v pravidlech se sice pise "chat prisne zakazan" ale nikde se nepise jak mam postupovat kdyz tohle prave zmeskam. Budu se o svuj bod rvat az do konce
... Pokud nebudete v danou chvíli p?ítomni, budete p?esunuti na konec kvalifikace a pokud nebudete reagovat ani na konci kvalifikace, budete automaticky p?esunuti na konec startovního pole."
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #68
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kvali prvyyyyyy (ale po uvazeni som sa vzdal ,priznal a upalil)

rychlovka: chytil som vlnku na ktoru som si daval bacha uz mi len zostavalo vybrat si ci stena alebo boxy Stop and Go kolo dozadu tusim 12ty som skoncil

long: neviem co dodat asi to bolo napinave a nebudem tu hadzat plodne veci

tesim sa na XRT lebo toto bola miestami nuda. Vdaka Loukota za drafting atd
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #69
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
... Pokud nebudete v danou chvíli p?ítomni, budete p?esunuti na konec kvalifikace a pokud nebudete reagovat ani na konci kvalifikace, budete automaticky p?esunuti na konec startovního pole."
njn jsem slepej, dík
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2009   #70
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Na to ze som odjazdil vseho vsudy pred zavodom cca 15 kol, ked som si veberal medzi setom z inferna a toho na setupgridu, tak som bol v kvalifikacii prekvapeny za cas aj umiestnenie, dokonca som medzi rychlymi kolami skrkol stenu v T3.
Nakoniec po revizii rostu som startoval zo 4. miesta

Race1: tu som niekolko krat chytil smyk v T3 (ale postupne som naberal skusenosti) a aj preto mi veduci usli, ale podarilo sa mi dovies auto do ciela na 4 kole.

Race2: Takmer od zaciatku sme pekne draftovali s Duukom, ale ako sme navzajom zistili obom ako lamam na ovale to az tak moc rychlosti nepridavalo Sem tam sa zamiesal do draftu dakto iny, ale som rad,, ze k nicomu vaznejsiemu nedoslo. Ku koncu som robil opat chyby v T3 a tak nebolo divu ze ma Fast Jarda dobehol, predbehol a vzdialil sa mi. Nakoniec som bol est raz ze ma nepredbehol v zavere Duuku. Takze v ciely 6. flek.

Skromne poviem, ze na mna a oval dobre
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2009   #71
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Teraz ma napadla otazka na ucasnikov. Vyhral som hodinovku cestne?

Ale to len tak na zabavenie

dufam, ze moj timovy kolega bude schopnejsi a dotiahneme sa na veducich . Vyzera to na velmi zaujmave chvile .

Musim povedat este ,ze vcerajsi vecer som si uzival aj ked som sa poniekedy aj dost nudil ( sameho hotlapovanie )
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2009   #72
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Konecne je to za mnou. Tohle auto uz nechci ani videt, nesla mi s tim T3, neslo mi s tim poradne draftovat, neslo mi s tim skoro nic Sprint radeji bez kometare a dlouhy zavod, je uspech ze jsem vubec v celku dojel a na, pro me skvelem, myslim ze 7. miste (zavod moc kratky potreboval sem jeste pak kol a mel sem Megina ) Ted jeste prezit RAC.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2009   #73
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by SykyCZ View Post
Omlouvám se jezdic Sh!ne za menší kolozi zhruba v polovin? závodu p?i draftování, promi?.
Tohle se p?i draftu stává nevidím v om n?jaký zásadní probém.

Kvali: Hr?za, absolutn? sem se nemoh soust?edit

Sprint: Už ani navím ?í to byla kolize, kv?li který sem tam musel brzdit, ale byla to velká stráta a byl jsem rád, že jsem dojel.

Long: Op?t stejná situace jako ve sprintu, ztráta se t?žko stahovala a nad?je byly straceny po 2 trestech projetí boxovou uli?kou.... 3 minuty p?ed koncem mi navíc nevyšla 3 a skon?ilo to st?echo ... myslím, že ten sp?ch tam už nebyl na míst?.

Jinak GG
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2009   #74
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

I když jsem formulá? na protesty t?sn? p?ed koncem závodu testoval, stejn? se ptám, jestli n?kdo do této chvíle neodeslal n?jaký protest, protože žádný zatím nep?išel. Bez odpov?di beru jako že ano, nikdo nic neodeslal .

Op?t výsledky atd. snad do konce týdne. P?ikládám záznamy.
Kvalifikace | Závod 1 (17 kol) | Závod 2 (1 hodina)

Zárove? bude zm?n?no pravidlo se zah?íváním, jak ?íkal Duuku, že lepší bude povolit zah?ívání normáln? v 1. „zajížd?cím" kole... Bude v?tší pravd?podobnost, že se v tom 1. kole p?ed n?koho p?ipletete, ale to je také pravidly ošet?eno, takže by se nem?lo nic stát. Minule jsme to už necht?li m?nit den p?ed závodem. Dále také uvažujeme o zvýšení po?tu kvalifika?ních kol z 3 na 5, ale musíme to ješt? spo?ítat a otestovat.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2009   #75
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

nervidraasajici finish



__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 1.10.2009 at 18:12.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2009   #76
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
btw neako mi chybaju vysledky
Budou až v pond?lí protože organizáto?i jsou na dovolene
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 4.10.2009   #77
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

tak si to uzite
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #78
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

2.závodní ve?er 29.9.2009 LX6

Výsledky

Výsledky jednotlivc?
Výsledky tým?

Statistiky

Kvalifikace
Kvalifikace po trestech
Závod 1
Závod 2

Tresty

Tresty
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #79
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

-1 bod ,sakra ,ja som vedel ,ze mam z tych boxov hned do ulicky ,ale ked ono to islo len rovno ok polepsim sa ,uz nebudem mat cenu za Fair Play
Dufam ,ze ste sa vsetci pripravili na zajtrajsi pretek ,zatial 48.24
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2009   #80
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Jinak ty 2 body za kvalifikaci asi dostane Loukota, zapomn?l jsem na to upravené pole po trestech. A btw docela jsem se smál, když jsi Bra?o v 1. závod? dostal smyk v T3 a vlet?l si omylem do box? a ješt? dostal trest stop & go .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.