Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.5.2008   #1
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default Tiskovka ANTIK Sport Cars Cup - AS6

Slovenske forum nejde tak to zalozim zde.
Vcera se mi vubec nedarilo. Ne ze by bylo 6. a 4. nejak spatne, ale to co jsem jezdil pri treningu a v kvalifikaci naznacovalo ze bych mohl bojovat o 3. misto. Nekolik zmen v race setu kratce pred zavodem ve spojeni s nevyrovnanou jizdou a neschopnosti vyporadat se s vetrem udelalo sve. Ale postupne...

Q: Tady bylo vse vporadku. 3. misto

R1:
Zpocatku dobry, pak ale prisly hloupe chyby, drifty a ja se propadl az na 7. misto. Kdyz jsem se dotahl na Miriho tak se mi nepodarilo dobrzdit v jedne zatacce a doslo ke kontaktu.. Omlouvam se, stesti ze Miri zas tolik neztratil. Ke konci jsem se opet dotahl a v poslednim kole jsme svadeli pekne souboje az do posledni zatacky. Na sve si v tu chvili prisli i divaci kteri patri mezi priznivce driftu. V cili 6. jen s malym naskokem.

R2: Udelal jsem par drobnych zmen v setu a mozna to i trochu pomohlo. Start 4. - Cil 4. Stejne to ale nejelo tak jak bych si pral. Chyb uz bylo o neco mene a v zaveru zavodu jsem mel co delat abych ubranil 4. pozici pred Radkem. Ten nastesti taky dost chyboval takze se podarilo. Relativni spokojenost.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline  
Old 5.5.2008   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak já si taky p?ihodim...

Kvali: 1, i když ?as jsem mohl zajet lepší. Spokojenost

Race1: Na startu jsem sice nezaspal, ale Harad má z?ejm? hodn? dob?e vylad?ný set na odpich, takže jsem svou pozici musel v prvních zatá?kách obhajovat. Ale udržel jsem si první flek a v dalších kolech jsem celkem i ujel, takže to bylo v klidu. V posledních 3ech kolech jsem m?l sice trochu problémy, protože jsem dal dost zabrat p?edním gumám, ale náskok jsem m?l celkem dostate?ný, takže jsem to udržel až do cíle.

Race2: Start 10, žádný posun, jen jsem pozoroval jak se mi Harad zdaluje. V následujícíh zatá?kách bylo docela husto a m?l jsem po?ádný št?stí, v šikan? za 1. splitem auta p?ede mnou semlel n?kdo v FZ, protáhnul jsem se mezerou a byl jsem najednou na 5. míst?. 4 jezdce p?ede mnou jsem si pak jednoho za druhým dal a pak už jsem byl sám. V posledních kolech jsem n?jak ztratil motivaci i koncentraci a kapku jsem si "zakrosil". Ale to jsem si našt?stí s takovým náskokem mohl dovolit. Takže taky 1.

Záv?r - spokojenost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 5.5.2008   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky neco pripisu..

Moc jsem netrenoval a kdyz jsem videl ztratu v hotlapech na nejlepsi, tak jsem si moc nadeji nedelal. V den zavodu mi ale Harad poslal skvelej set, se kterym to slo skoro samo.

Kvali: 6.

R1: Behem prvnich kol jsem se dostal pred Attiho a Polyho, ktery se potykal se svym autem. Ke konci jsem dohnal Radka, ten asi udelal nejake chybky, jenze k predjeti jsem se nedostal, spis jsem pak zasal zase ztracet. 4.

R2: Start ze 7., ale odlepil jsem se dost dobre, po prvnim splitu jsem byl uz 3, protoze bylo vazne docela husto. Na rovince ke stadionu jsem predjel Branislava, za chvili mi to ale dalsi SDI v podobe Ghosta vratil. Sice jsem se snazil branit, ale marna slava. Dalsi prede mnou byl Ondrejko, ten se ale eliminoval sam vyjetim do travy. Pak uz jsem jenom pustil Harada a dojel si pro 3. misto.

Dodatecne se omlouvam za svuj skin, zadam ale vysvetleni, co bylo v neporadku na tom predchozim, protoze vsechno bylo na svem miste, citelne, viditelne. Jediny duvod me napada ten, ze prvky jsou prehnane velke a na nasem skinu bohuzel nejdou dost dobre bez malych uprav umistit. S trestem souhlasim a jestli dostanu dostatecny vysvetleni, tak priste nastoupim s radne pripravenym skinem. Jinak mam jeste par napadu...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 5.5.2008   #4
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Dodatecne se omlouvam za svuj skin, zadam ale vysvetleni, co bylo v neporadku na tom predchozim, protoze vsechno bylo na svem miste, citelne, viditelne. Jediny duvod me napada ten, ze prvky jsou prehnane velke a na nasem skinu bohuzel nejdou dost dobre bez malych uprav umistit. S trestem souhlasim a jestli dostanu dostatecny vysvetleni, tak priste nastoupim s radne pripravenym skinem. Jinak mam jeste par napadu...
povinny prvok na prednej kapote si mal posunuty uplne k celnemu oknu. tato plocha je umiestnena o uroven nizsie ako je kapota a tym bolo logo spredu absolutne neviditelne. ked si chcel robit nejake zmeny s povinnymi prvkami, mal si napisat.

co sa tyka toho stupidneho skinu, ktory si mal na poslednom zavode. silne pochybujem, ze by si si dovolil urobit takuto hovadinu aj s logom ACTUAL LINUX alebo s logom sponzora ceskej ligy.
Ondrejko is offline  
Old 5.5.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
povinny prvok na prednej kapote si mal posunuty uplne k celnemu oknu. tato plocha je umiestnena o uroven nizsie ako je kapota a tym bolo logo spredu absolutne neviditelne. ked si chcel robit nejake zmeny s povinnymi prvkami, mal si napisat.

co sa tyka toho stupidneho skinu, ktory si mal na poslednom zavode. silne pochybujem, ze by si si dovolil urobit takuto hovadinu aj s logom ACTUAL LINUX alebo s logom sponzora ceskej ligy.
Ok, zkusim s tim neco udelat.

Jinak vzkaz na skinu mel mit uplne jiny vyznam, nez jak to ve finale vyznelo, bohuzel logo sponzora a citelnost na aute udelaly svoje. Rozhodne jsem nemel v umyslu napadat sponzora.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 5.5.2008   #6
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Celkom spokojnost s casom, mohlo to byt lepsie, ale stale by to nebolo na 1. miesto... 2.

Race1: Po starte som sa snazil zatlacit na Ghosta, ale robil som chyby, skoro som prehrial zadne pneu viac ako bolo potrebne - smyky hlavne na konci 3. sektora...Drzal som si odstup od Ghosta cez 3s, posledne kola sa pneu ochladili, stiahol som odstup na necele 2s, ale viac to uz neslo... 2.

Race2: Po starte som sa do 1. splitu dostal o 1-2 pozicie dopredu, ale potom v sikane sa tam premna nepochopitelne natlacil mato, stratil som nejake tie pozicie, ale hlavne sa predomna dostal ghost...Neskor este suboj s radkom, natlacil sa mi do stopy, aj ked uz nemal potrebny presah - smyk, strata na prvu 5 jazdcov...Postupne som predbehol este Polyho, Ondrejka a Kida, ale 7s naskok na Ghosta som uz nezmazal...opat 2.

Buduci zavod na KY kvoli maturite nejdem, tak si to uzite
__________________
Harad is offline  
Old 6.5.2008   #7
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

ja len podakujem Haradovi za set, po preteku som isiel na ctra a len tak mimochodom som na nom dal na as3 wr+1,5 s teda rac je dost o sete.
Inak na pretek som vobec netrenoval aj to tak vyzeralo 2 krat v depe v 1 preteku, v 2 preteku to uz bolo lepsie po upravach podla haradovho setu 14.miesto a ani kolo som nedostal
Pre mna asi posledny zavod s racom. RAC je fajn auticko na jazdenie, ale podla mna uz menej na zavodenie, mozno tak par kol na ctra je to fajn.
A HARADOVI drzim palce pri maturite
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 6.5.2008 at 01:49.
Bigman is offline  
Old 6.5.2008   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
povinny prvok na prednej kapote si mal posunuty uplne k celnemu oknu.
hmm v tomto sa musim kida zastat ,lebo na tej ploche uplne pri okne (co je kapanek nizsie polozena) mal kid smajlika ,a ked bol zamnou tak som ten napis ANTIK videl uplne cisto ,dokonca aj zboku.

ok a k zavodu.

Q: neviem ,ale asi v top 10
R1: 10
R2: 11 asi

a Last man standing vyhral KID
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 6.5.2008   #9
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
hmm v tomto sa musim kida zastat ,lebo na tej ploche uplne pri okne (co je kapanek nizsie polozena) mal kid smajlika ,a ked bol zamnou tak som ten napis ANTIK videl uplne cisto ,dokonca aj zboku.
to co pisal Ondrejko patrilo k skinu, ktory sme pouzili 1. vecer na bl1...logo bolo posunute trochu vyssie na kapote kvoli cert logu
__________________
Harad is offline  
Old 6.5.2008   #10
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Harad View Post
to co pisal Ondrejko patrilo k skinu, ktory sme pouzili 1. vecer na bl1...logo bolo posunute trochu vyssie na kapote kvoli cert logu
Ok tak to beriem spat.

No ale ajtak ,tiez som za aby sa logo "Sponzora" mohlo volne umiestnit s tym ,ze neake tie podmienky musia byt zachovane ,ako napriklad viditelnost a mozno aj velkost (na niektorych autach nerealne ,to si mozeme rovno dat ,len farebnu skalov aby sme sa rozoznaly).
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 6.5.2008   #11
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

tak z mojho pohladu >

quali : trat je pekelne dlha a podarilo sa mi len jedno jedine ostre kolo, kde mi tiez do toho niekto vbehol, takze vo finale slabota - 7. ci 8. miesto

race1 : zaciatok sa mi moc nepodaril a ako by to nebolo malo, lagkick :/

race2 : start od konca, co slubovalo dobre zavody, na ktore skutocne doslo. do predu som sa vydrat nestihol, skoncil som na nejakom 8/9. mieste, o ktore som si s Maestrom priam luxusne zazavodil, diky moc !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.