Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 16.6.2011   #34
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

po dlouhe dobe jsem se dostal na forum tak reaguji. Jak nekteri pisi, jestli "ta firma" jeste vubec existuje. Prave ze existuje a mame prace nad hlavu, tak proste na lfs neni cas. LFS jsme leta podporovali, nase firma do podpory LFS v CR narvala desitky tisic a soucasna situace kolem vcasneho neodesilani licenci nam dela jen ostudu. Navic to umoznuje lidem, kteri pro podporu lfs nehnuli prstem, na nas kydat spinu. Z toho duvodu internetovy prodej docasne zastavujem. Kdo ma zaplaceno predem, svuj voucher dostane (nebo posleme platbu zpet, pokud je zaplaceno a uz nebude o voucher zajem). Kdo nema moznost objednat si primo z lfs.net pres kreditku, tak na prodejne vouchery, krabicky a media k osobnimu odberu nadale mame.

V podstate se cela situace nastartovala pred vanoci, kdy my vcas objednali a dopredu zaplatili dalsi balik voucher kodu (musime odebirat a dopredu zaplatit balik o minimalne 25 kusech), presto do vanoc vouchery nedorazily. To uz nam nekteri zacinali sproste nadavat. Cekali jsme tedy vouchery alespon mezi svatky, abychom je mohli rozposilat do noveho roku, ale pokud si to dobre pamatuji, tak dorazily az 5. ledna Mezitim bych nikomu nepral cist maily a smsky, co nam nekteri posilali. Nechybelo ani udani na vsechny mozne urady, vyhrozovani pravniky, atd. V te dobe jsme pochopili, ze nikoho nezajima, co jsme doposud pro lfs udelali a proste jsme prestali kvuli objednavkam voucheru zustavat po pracovni dobe zadarmo v praci a vouchery se vyrizovaly "kdyz byl cas". Tim dostavaly objednavky stale vetsi skluz a lidi tim vic nadavali. Protoze mi prijde jako nesmysl delat neco, s cim mame jen praci navic, je to nevydelecne a jsou z toho v posledni dobe jen problemy tak:

Na nasich strankach jsem odstranil objednavaci tlacitko a dopsal text o docasnem zastaveni objednavek pres internet.
Prosim o dopsani poznamky na stranku se seznamem dodavatelu, ze prodej docasne prerusen.
Pokud nastane situace, kdy budu mit jistotu, ze se budou objednavky stihat, jsem ochoten prodej obnovit a dal se tomu bezplatne venovat v ramci podpory lfs. Je otazkou, zda to ma vubec cenu, kdyz dnes ma skoro kazdy internetovou platebni kartu. Preci jen puvodne prodej vzniknul z duvodu, ze driv byl pro mnoho lidi problem objednat si licenci z lfs.net, protoze internetova platebni karta nebyla takovou samozrejmosti, jako dnes.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.