Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.1.2006   #21
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Aktualizován první p?ísp?vek: dopln?ní vyjád?ení organizátor? k podanému protestu a k dalším událostem ze závodu na South City Town Course.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2006   #22
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

krátká tiskovka:
tak kvalda suprmega dobrá. zlepšil jsem si PB o p?l vte?iny a bylo z toho 4. místo
závod taky hodn? dobrý. prvních pár kol jsem bojoval s Woodbinem, no trochu jsem ho zrdžoval no:) a pak už se takn?jak jezdilo. za jednim jezdcem co byl o kolo, jsem v pytli dostal hodiny, po té co se moc nem?l k uhnutí. našt?stí to bylo v dob? zastávek v pitu, tak jsem hned zajel. jezdil jsem kolem 4. místa furt. no a nakonec jsem dojel 3. ani nevim jak:) asi se p?edemnou n?kdo vyboural. no super výsledek! závod jsem si taky hodn? užil. naposled v ?íjnu jsem jel ALTP a tak jsem byl p?ed závodem po?ádn? nervózní, jako bych jel sv?j v?bec první závod.
celkov? vzato, z mýho hlediska supr závod. jen tak dál

jinak nevidim smysl diskuse co tu vedete, tak se pls vra?te k prohlášením o závodu, taky si rád p?e?tu vaše p?ísp?vky
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #23
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak pište vaše dojmy z Fern Bay Green Rev.

Tady jsou zatím neoficiální výsledky kvalifikace a závodu.

__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #24
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

AA som hrozne nastvany,
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #25
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by reyco
AA som hrozne nastvany,
Se ti nedivim, premejslel sem i jestli te nemam nechat, ale proste mi to nedalo moct vyhrat ^^
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem se omlovám za zmatek se serverem!
Kvalifikace: parada 6.místo to sem ne?ekal
Závod: Docela sem spokojený krasn? se mi jezdilo ale:
11.kolo - sem se jen tak tak vyhnul Shivovy který se vracel na trat.
18. kolo - sem dojel blinkyho a sel po nem z prava bohužel on jel taky tam malý kontakt(omlouvám se ale nem?l sem kam uhnout)a díky tomu se p?ede m? dostal woodbine.
V tomtéž kole sem dojel woodbiho který hodn? zpomalil když objížd?l Novase ale ne?ekal sem že spomalý tolik až sem na to šlapnul a zamrz na brzdach = hodiny(omlouvam se woodbi za mensi štouchanec)Dostal se p?ede m? Komarek a Jsohua tuším
21. Kolo ve snaze vyhnout se na nájezdu na most Novasovi strhnul sem ?ízení na svodidla a celý most sem prolitl v kotrmelcich!plusové odklony asi 50.Dojel sem se ztrátou do boxu a zm?nil strategii.
25.kolo Shiva me predjizdi na rovine a trati si trat pres sikanu travou!!!
27.kolo - jentak taksem se vyhnul shivovy kterej ze zadu trefil masterfula a oba jsem je predjel!ovsem shiva me pak opet dotahl a predjel jenze pri tom udelal hodiny a bohuzel sme se srazily , ale ja pokracoval dál.Na konec sem uhnal peeta :-) a dojel si pro jeden bod i kdyz jeste jednomu karambolu sem se nevyhnul!Dekuju vsem co me pustili a omlouvam se vsem co sem nejak omezil ci ohrozil!


Jinak k zavodu Opakovany start - > hromadna nehoda
Joshua kdyz zajizdis do boxu (25.kolo)hod na obrazovku Pit in- Ber to jako napomenuti(pokud si to tu prectes prijde ti to ofiko mailem )

Cas na protesty je do utery 7.2.2006 :thinking: 20:00
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #27
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

tiskovka:

Q: katastrofa. po p?l hodin? ?ekání vychladlej sedam do auta. zavád?cí kolo jedu hodn? pomalu, málem jsem se v n?m i vyboural. nezah?ál jsem po?ádn? gumy a už ve 3. zatá?ce 1. ostrýho jsem nezvládl auto, vylítnul z dráhy a t?žce si poškodil auto. takže žádnej ?as a start ze 17. fleku

R1: všechno vypadá dob?e - kolem se povalujou auta a já jsem po t?ech kolech 7. a pak restart

R2: taky jsem se kupodivu prohrabával dost rychle jezdeckym polem. bylo tam pár p?knejch mini souboj?. pak si to tam takn?jak jezdim. už se blížila p?lka závodu, docházelo palivo a zajížd?l jsem rychlejší a rychlejší ?asy. snažil jsem se dotáhnout na Sosáka, což se mi teda povedlo mym dosud nejrychlejim kolem v?bec (PB), ale jak jsem vyjel ze Sosákova pytle () tak jsem to v první to?ce n?jak nezvlád jak jsem jel rychle a nep?íjemn? si to rozbil. jet se s tim dalo, ale radši jsem jel už do pitu už ve 27. minut?. ted fáze kdy si nepamatuju co se d?lo... dotáh jsem se zas n?jak na Sosáka (dneska byl n?jak moje m??ítko, cht?l jsem dojet p?ed nim) nakonec jsem ho p?edjel, bohužel si ted už v?bec na nic nevzpomínam takže si nepamatuju jak. no ale pro m? super výsledek - 5. místo ze 17. na startu. dokonce jsem ani nebyl v cíli p?edjetej o kolo což m? taky pot?šilo, ikdyž už jsem ur?itou ?ást závodu byl p?edjetej Reycem.
op?t super závod, nemam na žádnýho jezdce p?ipomínky nebo stížnosti.

jo! ted jsem si vzpomn?l na jednu v?c - vyv?šení GREEN FALG, jedu nalepenej za jezdcem p?edemnou a chystam se na p?edejtí, když v tom najedou bumbác, nevim co se stalo, asi lag nebo já nevim. jenom chci ?íct že moje vina to nebyla

organizátor?m: chudák ten n?mec jak jste ho tam vyhazovali, bylo mi ho líto, nev?d?l pro? ho chcete vyhodit. až pak mu to n?kdo ?ek a pak už pochopil a nem?l žádnej problém s tim odejít. do tý doby to vypadalo že se tam parta ?ech? usídlila a cht?la tam vykopat ostatní jezdce na ve?ejným serveru aby si mohli sami zajezdit.
jinak dobrej závod. hodn? m? p?ekvapil zastavení závodu, na okamažik jsem se naštval trochu, ale pak jsem si uv?domil že to tak je lepší a jenom moje št?stí že jsem se velkýmu karambolu vyhnul, p?íšt? v n?m m?žu bejt já.
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by joshua
tiskovka:

Q: katastrofa. po p?l hodin? ?ekání vychladlej sedam do auta. zavád?cí kolo jedu hodn? pomalu, málem jsem se v n?m i vyboural. nezah?ál jsem po?ádn? gumy a už ve 3. zatá?ce 1. ostrýho jsem nezvládl auto, vylítnul z dráhy a t?žce si poškodil auto. takže žádnej ?as a start ze 17. fleku

R1: všechno vypadá dob?e - kolem se povalujou auta a já jsem po t?ech kolech 7. a pak restart

R2: taky jsem se kupodivu prohrabával dost rychle jezdeckym polem. bylo tam pár p?knejch mini souboj?. pak si to tam takn?jak jezdim. už se blížila p?lka závodu, docházelo palivo a zajížd?l jsem rychlejší a rychlejší ?asy. snažil jsem se dotáhnout na Sosáka, což se mi teda povedlo mym dosud nejrychlejim kolem v?bec (PB), ale jak jsem vyjel ze Sosákova pytle () tak jsem to v první to?ce n?jak nezvlád jak jsem jel rychle a nep?íjemn? si to rozbil. jet se s tim dalo, ale radši jsem jel už do pitu už ve 27. minut?. ted fáze kdy si nepamatuju co se d?lo... dotáh jsem se zas n?jak na Sosáka (dneska byl n?jak moje m??ítko, cht?l jsem dojet p?ed nim) nakonec jsem ho p?edjel, bohužel si ted už v?bec na nic nevzpomínam takže si nepamatuju jak. no ale pro m? super výsledek - 5. místo ze 17. na startu. dokonce jsem ani nebyl v cíli p?edjetej o kolo což m? taky pot?šilo, ikdyž už jsem ur?itou ?ást závodu byl p?edjetej Reycem.
op?t super závod, nemam na žádnýho jezdce p?ipomínky nebo stížnosti.

jo! ted jsem si vzpomn?l na jednu v?c - vyv?šení GREEN FALG, jedu nalepenej za jezdcem p?edemnou a chystam se na p?edejtí, když v tom najedou bumbác, nevim co se stalo, asi lag nebo já nevim. jenom chci ?íct že moje vina to nebyla

organizátor?m: chudák ten n?mec jak jste ho tam vyhazovali, bylo mi ho líto, nev?d?l pro? ho chcete vyhodit. až pak mu to n?kdo ?ek a pak už pochopil a nem?l žádnej problém s tim odejít. do tý doby to vypadalo že se tam parta ?ech? usídlila a cht?la tam vykopat ostatní jezdce na ve?ejným serveru aby si mohli sami zajezdit.
jinak dobrej závod. hodn? m? p?ekvapil zastavení závodu, na okamažik jsem se naštval trochu, ale pak jsem si uv?domil že to tak je lepší a jenom moje št?stí že jsem se velkýmu karambolu vyhnul, p?íšt? v n?m m?žu bejt já.
tem nemcum sme to psaly nekolikrat
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2006   #29
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
Joshua kdyz zajizdis do boxu (25.kolo)hod na obrazovku Pit in- Ber to jako napomenuti(pokud si to tu prectes prijde ti to ofiko mailem )
pardon, p?íšt? zahlásim
jinak jestli k tomu m?žu n?co ?íct, tak mi to p?ipadá celkov? zbyte?ný tyhlety hlášky pit in a pit out, podle m? to d?lá víc škody jak užitku. to p?ece vidim když n?kdo jede do boxu a když vyjíždí. u mýho p?ípadu si nejsem v?dom že bych svym manévrem sm?rem do pitu n?koho ohrozil, jestli ano tak se up?ímn? omlouvam
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #30
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Takže... Also...

Na za?átek bych ústy organizátor? ALTP 2 rád vyslovil omluvu za menší zmatky ohledn? serveru. D?vodem je to, že ESCARGOT ring si n?jak zasedl na n?které jezdce a tak jsme na poslední chvíli shán?li náhradu. Další malinkatej problémek bylo to, že poa.racing byl ve?ejnej server, což nev?domky odneslo pár zahrani?ních koleg? volbou kicku. I p?es nemístný poznámky n?kterých našich závodník? se nám ale poda?ilo situaci zvládnout a tak kvalifikace za?la jenom s mírným zpožd?ním.

Závod - na první pokus se to trochu semlelo p?ed koncem 1. ostrýho kola, takže organizáto?i zvolili variantu zastavit závod a startovat znovu. Druhej start se nepoved, protože se pár jezdc? nestihlo vrátit z garáže. T?etí start už byl v pohod?. V každým p?ípad? bysme ale prosili, abyste si odpustili chat typu "lol" nebo "loool", to si nechte pro svojí babi?ku. Pište jenom tehdy, pokud chcete ostatním sd?lit opravdu n?co d?ležitýho.

A te? už k závodu o?ima Miky Woodbinena:

Kvalda - bída a ješt? jednou bída, jel jsem jak na nákup. M?j týmový kolega jel taky "nakupovat" a tak jsme startovali p?kn? za sebou. První kola v závod? byly celkem v poho, Sonyk mi moc neujížd?l, Sosak moc netla?il, prost? idylka. Pak se n?co semlelo v poslední šikan? a já, ani nevím jak, jsem prolít mezi Sonykem a ješt? jedním FOXem (nepamatuju si, ?í byl). Kroužil jsem dál, trochu se ko?koval s Novasem vyjížd?jícím z box?, pak zase kroužil, až jsem asi 5 kol p?ed svým pitem p?edjel práv? pitujícího Reyca, což m? docela pot?šilo. Kupodivu na m? ani netla?il. Pit jsem zvládnul ne?ekan? rychle, takže jsem zahodil sklenici s matonkou a vyrazil kroužit dál. No a takhle jsem si vlastn? dokroužil až do cíle pro p?kný 4. místo, p?estože v závod? jsem jel jak chromej.

Na záv?r - gratuluji vít?zi Chipsovi i všem ostatním, co se tak n?jak dovlekli do cíle, a ?est t?m, co se tak n?jak nedovlekli. Ješt? p?idám n?co k zamyšlení. ALTP 2 jsou závody po?ádané primárn? pro zábavu a ta se z toho podle m? malinko vytrácí. N?kdo se snaží urvat místo za každou cenu, n?kdo si zase neodpustí "nemístný" poznámky... Zkuste to všechno brát víc v pohod? a s nadhledem, vždy? p?ece nejde o život, jde o to se trochu pobavit a odreagovat od starostí všedních dní.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #31
LEnny.CZ
Newbie
 
Join Date: 29.9.2005
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Ješt? p?idám n?co k zamyšlení. ALTP 2 jsou závody po?ádané primárn? pro zábavu a ta se z toho podle m? malinko vytrácí. N?kdo se snaží urvat místo za každou cenu, n?kdo si zase neodpustí "nemístný" poznámky... Zkuste to všechno brát víc v pohod? a s nadhledem, vždy? p?ece nejde o život, jde o to se trochu pobavit a odreagovat od startostí všedních dní.
moje slova
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.cz

SPONZORI TÍMU:
www.nabytek-hruby.cz
www.digitalsystems.sk
LEnny.CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #32
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

takze muj komentar...

quali: na to jak jsem byl nervozni a nesoustredeny, je 9. misto jeste docela vpoho... zadnej zazrak, ale taky zadna katastrofa...

race: tak tady uz to katastrofa byla Ani nevite jak se za sebe stydim... Motal jsem se po trati jak nudle v bande, kdyz jsem zrovna nebyl v pitu s rozsekanym zavesenim, byl jsem na trati v hodinach, nebo v kacirku. Proste trapas, fiasko... Nevim cim to bylo... vubec jsem se nesoustredil a zdalo se mi ze se auto chova v kazdem prujezdu stejnou zatackou jinak...

Z toho plyne i nasledujici:

Uz z prispevku predemnou vyplyva, ze jsem na trati velmi prekazel. vim o tom. OMLOUVAM SE VSEM, KTERYM JSEM ZPUSOBIL POTIZE, A JSEM PRIPRAVEN NEST NASLEDKY. Jel jsem fakt jak ponocnej...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #33
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
takze muj komentar...

quali: na to jak jsem byl nervozni a nesoustredeny, je 9. misto jeste docela vpoho... zadnej zazrak, ale taky zadna katastrofa...

race: tak tady uz to katastrofa byla Ani nevite jak se za sebe stydim... Motal jsem se po trati jak nudle v bande, kdyz jsem zrovna nebyl v pitu s rozsekanym zavesenim, byl jsem na trati v hodinach, nebo v kacirku. Proste trapas, fiasko... Nevim cim to bylo... vubec jsem se nesoustredil a zdalo se mi ze se auto chova v kazdem prujezdu stejnou zatackou jinak...

Z toho plyne i nasledujici:

Uz z prispevku predemnou vyplyva, ze jsem na trati velmi prekazel. vim o tom. OMLOUVAM SE VSEM, KTERYM JSEM ZPUSOBIL POTIZE, A JSEM PRIPRAVEN NEST NASLEDKY. Jel jsem fakt jak ponocnej...
jaky pak nasledky zlutou vlajku snad vidi kazdej no!neni kazdej den posviceni
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2006   #34
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

3. závod Ky Nat Rev

Kvalda : hehpred 14 dny nic moc 10. flek

Zavod: Docela usel par chybek ale co uz to tak bejva lama v poslednim kole hodiny ztrata 1 mista

Je mi lito lidi co to koplo!


Minusovy body ve vysledcich sou za prejeti zlute cary uz sme na to upozornovali s woodbim minule!

edit: v 19 kole mi zsutal volant v ruce , jeste ze na rovine a nez se mi podarilo zjistit proc upad ze stolu tak sem malem nezajel do boxu a dosel by mi benzin heh docela sem se zapotil .jak mi zsutal v ruce sem malem spad ze zidle
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2006   #35
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ K ZÁVODU - Kyoto Ring National Rev

Po shlédnutí replaye organizáto?i ud?lují následující tresty:

Napomenutí a ztráta 1 bodu v celkovém hodnocení, za chování v rozporu s odst. 1.6.2 Všeobecných pravidel závod? (p?ejížd?ní žluté ?áry na výjezdu z box?), se ud?luje t?mto jezdc?m:
Eraser
Mio
Joshua
Dan Matt

Dále upozor?ujeme jezdce Mio a Joshua na nevhodný chat b?hem závodu. Domlouvejte se prosím nap?. p?es TeamSpeak, Ventrilo... Vaše hlášky m?žou ostatní závodníky rušit.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2006   #36
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

no, tentokrat jste si se zmenou hesla na server docela pospisili, takze kdyz jsem (podle mych hodin serizenych podle internetu) v 19:50 spoustel LFS a prihlasoval se na server, mel jsem smulu...

Nestezuju si! Jen vyjadruju svuj smutek a vztek na sebe samotneho! :burn: :whip: :bang:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2006   #37
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
no, tentokrat jste si se zmenou hesla na server docela pospisili, takze kdyz jsem (podle mych hodin serizenych podle internetu) v 19:50 spoustel LFS a prihlasoval se na server, mel jsem smulu...

Nestezuju si! Jen vyjadruju svuj smutek a vztek na sebe samotneho! :burn: :whip: :bang:
moje hodinky sou taky rizeny podle internetu!smula ale pravidlo!nechapu proc nemuzes prijit o pet minut driv!!!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2006   #38
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

par fotek ze zavodu 3. komu se nelibi at si trhne nohou :-)

http://www.knipex-racing.cz/altp1.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp2.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp3.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp4.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp5.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp6.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp7.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp8.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp9.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp10.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp11.JPG
http://www.knipex-racing.cz/altp12.JPG
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2006   #39
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
Quote:
Originally Posted by Novas
no, tentokrat jste si se zmenou hesla na server docela pospisili, takze kdyz jsem (podle mych hodin serizenych podle internetu) v 19:50 spoustel LFS a prihlasoval se na server, mel jsem smulu...

Nestezuju si! Jen vyjadruju svuj smutek a vztek na sebe samotneho! :burn: :whip: :bang:
moje hodinky sou taky rizeny podle internetu!smula ale pravidlo!nechapu proc nemuzes prijit o pet minut driv!!!
nj, dyt sem rikal ze si nestezuju... myslel jsem ze to stiham, jeste jsem si chtel neco vytisknout, ale nez se na ty moji herce vytiskne obrazek.. jsem holt trotl :bang:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2006   #40
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
Quote:
Originally Posted by sonyk
Quote:
Originally Posted by Novas
no, tentokrat jste si se zmenou hesla na server docela pospisili, takze kdyz jsem (podle mych hodin serizenych podle internetu) v 19:50 spoustel LFS a prihlasoval se na server, mel jsem smulu...

Nestezuju si! Jen vyjadruju svuj smutek a vztek na sebe samotneho! :burn: :whip: :bang:
moje hodinky sou taky rizeny podle internetu!smula ale pravidlo!nechapu proc nemuzes prijit o pet minut driv!!!
nj, dyt sem rikal ze si nestezuju... myslel jsem ze to stiham, jeste jsem si chtel neco vytisknout, ale nez se na ty moji herce vytiskne obrazek.. jsem holt trotl :bang:
mezi nama ja vim ze nestezujesale obrazek ti staci dat tisk a pak uz muzes klido poustet lfs k tomu.tiskarna si stim poradi sama bez pc!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.