Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.9.2009   #21
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by manny.s View Post
¨R?žová svin?¨? Po zkouknutí replaye nevím co bylo na jeho chování svinského, to samý u ¨týpka¨ za ním (pravd?podobn? myslíš Zeframa). Jestli ti vadí, že je n?kdo rychlejší, tak je problém v tob?. Nazývat n?koho r?žovou sviní, to je trochu moc nemyslíš? Oba mají tolik zkušeností, že by ses m?l od nich u?it, navíc, ?ekl bys mu to i do o?í? T?žko...
opravdu jsi me spatne pochopil. Kdyz je neco ruzovy, tak je to pro me ruzova svine. Napr. T-Mobile
Opravdu se svinskym chovanim to nemelo nic spolecnyho. A to, ze se se mnou nemazlili melo znamenat, ze me predjeli natotata.

EDIT: je to tak jak pise Vitr
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 28.9.2009 at 12:46.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #22
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...
ten replay prosiiim
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #23
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ten replay prosiiim
BL1_race_pokazeny_start.mpr
Attached Files
File Type: mpr BL1_race_pokazeny_start.mpr‎ (603.8 KB, 16 views)
Keen is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #24
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
dik

jak koukam, tak sem nebyl ta pricina te nehody, coz sem rad
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #25
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

pekne zavody, samozrejme trochu kratke na to, aby se ukazalo, jak na tom kdo je, trema byla, ale u koho ne
z meho pohledu vse korektni, nepotkal jsem situaci tuk&go ap., neznalost pravidel u nekterych asi ani neprekvapila - to ze bindy jsou taky chat, a kolikrat ze se to vlastne muze do pitu?...
prask - nedival jsem se na replay, ale mel jsem pocit, ze v qualli radek skocil do garaze pred dokoncenim pitstopu, sonyku udelej mu neco nepekneho
na druhou stranu vyzadovani necerneho jmena v nicku u infernaku uz zavani buzeraci, v tomhle bych se obou dotycnych naopak zastal a pusobilo to na me jako vybijeni si na nich neceho...
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #26
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No doslo aj na mna
Za tu hlasku do chatu sa ospravedlnujem, ale bol to omyl ked som chcel skontrolovat teplotu pneumatik.
Ale od chalanov z Inferna mi neprislo normalne, ze to nazyvali "chatovanim" ked to bola iba jedna nahodna hlaska. Navyse z toho obvinili Franceka a nakoniec som to musel urovnavat ja.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #27
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
No doslo aj na mna
Za tu hlasku do chatu sa ospravedlnujem, ale bol to omyl ked som chcel skontrolovat teplotu pneumatik.
Ale od chalanov z Inferna mi neprislo normalne, ze to nazyvali "chatovanim" ked to bola iba jedna nahodna hlaska. Navyse z toho obvinili Franceka a nakoniec som to musel urovnavat ja.
ale tak vis jak, kdyby to udelal kazdej, tak jak by to vypadalo... a kdyz mate s Franckem stejny skoro nicky, tak se neni cemu divit, ze si vas nekdo spletl...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #28
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Jasne, ale tak stava sa...
Tie komentare od nich vyzneli ako keby to bolo obrovske porusenie pravidiel a pritom bolo zrejme, ze je to bud omyl alebo nejaka nepatrna poznamka a podla mojho nazoru nebolo potrebne rozoberat to takym sposobom.
Ale uz sme OT, ked to chcu organizatori riesit, tak nech to riesia so mnou osobne.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Replaye sem jeste nevidel.

Kvali bude zkoumana a pokud nekdo porusil pravidla bude mu nadeleno dle pravidel :-D

Na prvni start kouknu.

Predem se omlouvam za zmatky nazactku ale z technickych duvodu sem nejak nestihal. Potom zmena auta u Francka a pozdejsi prihlaseni Superoba do toho trosku hodili vidle. Prvni race je vzdy trosku zamtecny - test SC atak.

Ovsem neznalost propozic me hodne zvedla mandle.

Pro priste do pravidel pridam uplny zakaz zbytecneho chatu behem rozrazovani a tak s trestem 5kg za kazde zbytecne SLOVO.

Dale vyzadovani zmeny cerne barvy v nicku neni buzerace. proti klukum z inferna nic nemam ale ta barva je pro nas admini necitelna. Budu pozadovat aspon prohozeni barev cili cerne inferno cerveny nick. Pokud ani na to nepristoupi budu pozadovat jinou nez cernou a nejlepe takovou aby byla citelna. A trapne pripominky jako Lol a main gott na nasi adresu po zadosti o zmenu barvy me taky moc nepotesili :-D


Jinak snad to byly zavody dobre, a verte ze tak to bylo aspon v altp v kazdem zavode proste souboje adrenalin a cely cup kazdy zavod. XRT jasne dominuji ale vice nez autem si myslim ze je to tema ufounama co to ridi. Uvidime na dalsich tratich a s pridanou vahou. Behem tydne se pokusim udelat vysledky ale pc je v rozdelanem stavu a v praci hafec prace. Ale nejak to zbastlim.

Spis potrebuji vyresit svoje pc. NEchapu proste. Offline hra v poho online zaseky a vyvrcholeni velkym lagem. Pri tom packet lost nula nevim kde hledat uz. Pc je po formatu nahrane jen vin ovladace a lfs. nic vic.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.9.2009 at 18:59.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #30
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja si bych s dovolenim troufnul taky jednu malou rejpavou ohledne necteni propozic. V nich se totiz pise, ze kazdy je povinen si nastavit automaticke ukladani replayu. Kolik ze padlo dotazu typu "ma nekdo, prosim, ulozen replay z toho nepovedeneho startu"?
Teoreticky ho musi mit kazdy. Leda, ze by necetl poradne propozice, ze?

Lidi, berte to vsecko pokud mozno s nadhledem
Pisu to hlavne kuli tomu hadani se ohledne chatovani behem zavodu. Holt se to nechtic muze stat. Pak jsou z toho zbytecne hadky a hlasky typu "bude tam jeden navztekanej slovak". Uplne zbytecne.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #31
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja si bych s dovolenim troufnul taky jednu malou rejpavou ohledne necteni propozic. V nich se totiz pise, ze kazdy je povinen si nastavit automaticke ukladani replayu. Kolik ze padlo dotazu typu "ma nekdo, prosim, ulozen replay z toho nepovedeneho startu"?
Teoreticky ho musi mit kazdy. Leda, ze by necetl poradne propozice, ze?
tak to se teda priznam, ze bud sem to preskocil a nebo si to nepamatuju, coz je pravdepodobnejsi
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #32
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja si bych s dovolenim troufnul taky jednu malou rejpavou ohledne necteni propozic. V nich se totiz pise, ze kazdy je povinen si nastavit automaticke ukladani replayu. Kolik ze padlo dotazu typu "ma nekdo, prosim, ulozen replay z toho nepovedeneho startu"?
Teoreticky ho musi mit kazdy. Leda, ze by necetl poradne propozice, ze?
presne tak, ale i kdyby to v pravidlech napsano nebylo, nechapu proc to vsichni nedelaji, vzdyt je to tak jednoduche a mate po starostech, po case to smaznete a hotovo
Keen is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #33
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default

Sonyk21: Pomocí klasického pingu ve windowsech sice m?žeš zjistit packet loss, ale bohužel pouze ICMP paket?. LFS používá TCP/UDP pakety, takže se klidn? m?že stát, že zatímco ICMP pakety prochází, tak TCP/UDP pakety poskytovatel internetu zahazuje.

P?esný packet loss TCP/UDP packetu m?žeš zm??it nap?íklad programem hping -- http://www.hping.org/, je tam verze i pro windows (nezkoušel jsem).
foldus is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #34
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Jestli jeste muzu, tak prosim nestujte v kavlifikaci mimo vozovku. Clovek pak ubira, na zlutou vlajku a ocekava co se bude dit. Teda vhledem k mym vykonum, to je jedno. Gumy horej, ale v propozicich je jasne dano, ze jezdec muze zastavit 2x v pitu a pouze 1x z toho skocit di garaze. Vim, je to trochu donucovaci prostredek, proti jezdcum co daji 3 kola a jedou do pitu a jedou nanovo. = Aby quali set byl castecne race setem a nebyl pak sok v T1 z vahy. I kdyz je fakt, ze zde neni "banda" novacku co se v ty T1 vymelou
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #35
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Mohlo to být lepší, protože v jednom kole jsem m?l rozjetý druhý split 1:00.10, ale chybka v p?edposlední zatá?ce m? stála lepší umíst?ní. Nakonec z toho bylo myslím sedmé místo, ale s ohledem na konkurenci to beru jako dobré. Ruku do ohn? bych za to teda nedal, že jsem p?i skoku do garáže ?ekal až do ukon?ení zastávky. Ale víc m? mrzí, že jsem tam Sonykovi p?i vyjížd?ní z pitu vjel.

Race 1: Po startu jsem se posunul p?ed Lalu a pomalu za?al stahovat Polmu, který m?l asi probržd?nou PP a tak na brzdách na dlouhé rovince byl ?asto dlouhý a dost ztrácel. Nepoda?ilo se mi p?es n?j ale dostat úpln? snadno, n?kolik zatá?ek jsme jeli dve?e na dve?e a toho využil Lala, který nás dotáhnul a zle pak na m? dotíral. Já ze sebe musel vydat úpln? všechno, abych ho za sebou udržel, ale nakonec se mi to poda?ilo, takže v cíli jsem byl na 5. míst?.

Race 2: Budu se muset podívat na replay, co se v tom prvním kole vlastn? stalo, protože to byl adrenalin V T1 jsem to cht?l zkusit na vnit?ek myslím pod Lalu, ale nebylo tam dost místa a tak jsem musel ubrat a trochu ztratil. Na rovince se pak jelo ve ?ty?stupu a na m? tam už nezbylo místo Takže jsem to vzal k vnit?ku zatá?ky, n?kdo to tam zvenku zav?el, ale protáhnul jsem se kolem Polmy a asi Zeframa. Najednou byl klídek jak p?ede mnou tak za mnou a já mohl jet... jenže mi to nejelo a nechytnul jsem správn? tempo jako na za?átku prvního závodu a tak jsem rychle ztratil kontakt s Radkem a Lalou jedoucími p?ede mnou. Potom m? p?edjel Klouczech a dotáhnul Polma a já si ?ekl, že tohle teda už by sta?ilo. Na dlouhé rovince to na m? ješt? zkusil, ale pohlídal jsem si vnit?ek zatá?ky a tak jsem o pozici nep?išel. Pak jsem na to trochu šlápnul a udržoval jsem si na n?j mírný náskok až do cíle.

Oba závody byly super, musel jsem do toho dát vše a tak mám z toho dobrý pocit, i když t?eba 5. a 4. místo není kdovíjaký trhák. Po dlouhé pauze od LFS jsem XRT teprve dostával do ruky a dobrý pocit z n?j jsem m?l vlastn? až v samotných závodech. Situace se proti ALTP 7 dost zm?nila a místo záplavy „seat?“ vp?edu je tam bílo od „bmw", ale s ohledem na jezdecké zastoupení v zadokolkách se toto dalo p?edpokládat.

2 Lala: Ty ostatní replay cht?jí ur?it? kv?li porovnání, jestli ten druhý nebyl v lagu nebo tak n?co ;-)
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #36
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
R1: V sikane prvniho ostreho kola jsem udelal drobnou chybku a TeeDee sel prede me. Zase jsem se nemohl dostat do tempa, takze mi vsichni v predu ujizdeli. Nastesti jsem i ja ujizdel skupine za mnou. Po nekolika kolech zacal ztracet Polma, tak ho TeeDee dojel. Soubojema se zdrzeli a ja se na ne dohahl. Ne dlouho po jejich prohozeni pozic jsem Polmu dostal i ja. Do konce zavodu uz jsem se jen marne snazil predjet i TeeDeeho, ktery v tu dobu byl o chloupek pomalejsi. Uzil jsem si s nim nekoli supr souboju a musim se mu omluvit za nekolikero popostouchnuti
Souboj jsem si také užíval, ob?asné za?ukání na zadní nárazník bylo v pohod?
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #37
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post
Sonyk21: Pomocí klasického pingu ve windowsech sice m?žeš zjistit packet loss, ale bohužel pouze ICMP paket?. LFS používá TCP/UDP pakety, takže se klidn? m?že stát, že zatímco ICMP pakety prochází, tak TCP/UDP pakety poskytovatel internetu zahazuje.

P?esný packet loss TCP/UDP packetu m?žeš zm??it nap?íklad programem hping -- http://www.hping.org/, je tam verze i pro windows (nezkoušel jsem).
Vyzkousim, ale do td sem s pripojenim nemel problemy a kdyz jsem lfs pustil na stejnem netu jen na pritelkyni pc problem nebyl. jenze pritulky pc neutahne 25 lidi na serveru v koukatelne podobe. Sem z toho uplne hotovej nevim co stim proste. zkusim jeste pohrat si s ovladacema grafiky ale je mi divne ze offline hra de v poho a seka se jen on line

EDIT: jeste bych chtel podekovat dodatecne Vitrovi za skin :-D to pivko plati
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 29.9.2009 at 15:47.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #38
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja si bych s dovolenim troufnul taky jednu malou rejpavou ohledne necteni propozic. V nich se totiz pise, ze kazdy je povinen si nastavit automaticke ukladani replayu. Kolik ze padlo dotazu typu "ma nekdo, prosim, ulozen replay z toho nepovedeneho startu"?
Teoreticky ho musi mit kazdy. Leda, ze by necetl poradne propozice, ze?

Lidi, berte to vsecko pokud mozno s nadhledem
Pisu to hlavne kuli tomu hadani se ohledne chatovani behem zavodu. Holt se to nechtic muze stat. Pak jsou z toho zbytecne hadky a hlasky typu "bude tam jeden navztekanej slovak". Uplne zbytecne.

Ja sem bohuzel druhej race nejel takze pokud by mi nekdo na mail poslal replay rad bych udelal vysledky :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #39
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Poslal jsem ti ho mailem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #40
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Poslal jsem ti ho mailem
dekuju du na vylsedky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.