Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.1.2006   #1
kapl.tom
Newbie

 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 26
Default

Doufam ze to tu jeste nebylo (nechci procitat vsechy stranky),ale ja bych uvital zmenu CENY licenci...Kdyz se podivam na jine (ne ceske stranky),tak licence stoji 24 liber nebo 36 euro...Kdyz si to prepoctu,tak mi prijde 1500 moc...
kapl.tom is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #2
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by kapl.tom
Doufam ze to tu jeste nebylo (nechci procitat vsechy stranky),ale ja bych uvital zmenu CENY licenci...Kdyz se podivam na jine (ne ceske stranky),tak licence stoji 24 liber nebo 36 euro...Kdyz si to prepoctu,tak mi prijde 1500 moc...
"Firma AbleNet.cz nabizí možnost nakoupení licencí p?es náš web formou zprost?edkování"
...takze to neni nic, co muzou admini tohoto webu vyresit
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #3
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by kapl.tom
Doufam ze to tu jeste nebylo (nechci procitat vsechy stranky),ale ja bych uvital zmenu CENY licenci...Kdyz se podivam na jine (ne ceske stranky),tak licence stoji 24 liber nebo 36 euro...Kdyz si to prepoctu,tak mi prijde 1500 moc...
tak si to kup sam. sorry, ale tohle mam fakt nejradeji >:-(
Commander is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #4
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

já si licenci p?es lfs.cz koupil, nelituji, ale ok?ikovat n?koho, pro koho je 1500 už fakt dost slovy "si to kup sám" je minimáln? nep?kný. kdyby mohl, tak si to asi sám koupí, to t? nenapadlo? když koupí p?es lfs.cz, tak m?že mít pocit, že ty finance na víc jsou n?kde "vloženy" (pak se ovšem nesmí trefit na jeden z mnoha výpadk? webu a fora...). odpov?d?t inteligentn? v mezích slušnosti je snad v lidských silách každého. kdybys mu místo útoku vysv?tlil pro? se platí více a kam ty peníze putují, tak by si z debaty odnesl poznání, že je to sice pro n?j furt drahé, ale má smysl t?ch pár stovek dát, takhle si odnese leda pocit, který si nezasloužil. ale možná že jsem precitliv?lej vzhledem k ro?nímu období.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #5
kapl.tom
Newbie

 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
já si licenci p?es lfs.cz koupil, nelituji, ale ok?ikovat n?koho, pro koho je 1500 už fakt dost slovy "si to kup sám" je minimáln? nep?kný. kdyby mohl, tak si to asi sám koupí, to t? nenapadlo? když koupí p?es lfs.cz, tak m?že mít pocit, že ty finance na víc jsou n?kde "vloženy" (pak se ovšem nesmí trefit na jeden z mnoha výpadk? webu a fora...). odpov?d?t inteligentn? v mezích slušnosti je snad v lidských silách každého. kdybys mu místo útoku vysv?tlil pro? se platí více a kam ty peníze putují, tak by si z debaty odnesl poznání, že je to sice pro n?j furt drahé, ale má smysl t?ch pár stovek dát, takhle si odnese leda pocit, který si nezasloužil. ale možná že jsem precitliv?lej vzhledem k ro?nímu období.
Diky ze ses mi zastal.Uvazuji o koupi obou licenci a tak mi jenom zarazila cena...Ale kdybych vedel ze treba za ty penize "NAVIC" bude treba zaplacen server a hosting tohoto fora a stranek liveforspeed.cz nebo nejaky podobny veci tak bych treba ty penize navic vydat chtel...Ale pokud nevim co se s temi penezmi deje dal,tak mi to prijde takto jako vydirani od nejake osoby (omlouvam se neznam osobu co to zprostredkovava),ktera si na teto skvele hre jenom navysi svoje konto...
kapl.tom is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #6
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

inteligentniho jedince to napadne. Viz bloodymary pres kteryho slo cca 70 licenci a na uctu z toho ma asi litr. (samozrejme po tom, co to vsechno projel v casinu na bahamach.)

EDIT: pro ty , kteri by to nepochopili > tim ze jsem rekl at si to koupi sam bylo mysleno, pokud mu to prjde drahe, tak at si to zaridi sam za L12/EUR36...
Commander is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2006   #7
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

nejvetsi problem je asi v tom, ze stranky www.liveforspeed.cz vystupuji jako oficialni stranky lfs pro ceskou republiku a pod odkazem koupit to pusobi dojmem, ze AbleNet je neco jako pobocka lfs v CR. Potom se lide logicky divi rozdilu v cenach na hlavnich strankach lfs a na jejim zastoupeni v CR. Dale by bylo dobre uvest alespon ICO, aby slo v rejstriku snadno dohledat, o jakou firmu jde. Ne kazdeho napadne na strankach ablenetu prohledat kontakty, aby nalezl patricne udaje a uz se mi na to par stouravych lidi ptalo, kdo je to ten ablenet, kdyz v zadnem z rejstriku nic takoveho neni. Precijen pro dost lidi to nejsou zanedbatelne penize a chteji vedet, kam je poslou.

Myslim si, ze lidem nevadi dat nejakou korunu navic, kdyz vi, ze to poslouzi podpore lfs v CR, ale pokud ziskaji hned na zacatku z duvodu nedostatku informaci dojem, ze jde o neco nekaleho, tak je potom o to tezsi jim vratit dobrou naladu a ziskat si jejich duveru.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2006   #8
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by kapl.tom
Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
já si licenci p?es lfs.cz koupil, nelituji, ale ok?ikovat n?koho, pro koho je 1500 už fakt dost slovy "si to kup sám" je minimáln? nep?kný. kdyby mohl, tak si to asi sám koupí, to t? nenapadlo? když koupí p?es lfs.cz, tak m?že mít pocit, že ty finance na víc jsou n?kde "vloženy" (pak se ovšem nesmí trefit na jeden z mnoha výpadk? webu a fora...). odpov?d?t inteligentn? v mezích slušnosti je snad v lidských silách každého. kdybys mu místo útoku vysv?tlil pro? se platí více a kam ty peníze putují, tak by si z debaty odnesl poznání, že je to sice pro n?j furt drahé, ale má smysl t?ch pár stovek dát, takhle si odnese leda pocit, který si nezasloužil. ale možná že jsem precitliv?lej vzhledem k ro?nímu období.
Diky ze ses mi zastal.Uvazuji o koupi obou licenci a tak mi jenom zarazila cena...Ale kdybych vedel ze treba za ty penize "NAVIC" bude treba zaplacen server a hosting tohoto fora a stranek liveforspeed.cz nebo nejaky podobny veci tak bych treba ty penize navic vydat chtel...Ale pokud nevim co se s temi penezmi deje dal,tak mi to prijde takto jako vydirani od nejake osoby (omlouvam se neznam osobu co to zprostredkovava),ktera si na teto skvele hre jenom navysi svoje konto...
Je to asi takle s tema licencema.
Ty penize co se vydelaj nejsou ani na zaplaceni provozu webu. Po odecteni dane DPH, dane z prijmu, nakladu predevsim za bankovni poplatky. Vona je sice platba kartou "zdarma", ale neni zdarma zauctovani transakce na vypis, zmena korun na libry atd. Vetsinou jedna platba kartou do zahranici s poplatkama vyjde tak na 70 korun. Dohromady ucty schrupnou asi 500 mesicne na poplatkach... Secteno podtrzeno to co licence mesicne vydelaj tak z toho vobcas zbyde 50 korun. Sme v cechach, je tu mala kupni sila, malo lidi. (Je to tak se vsim, mobily sou tu drazsi jednou tolik proti pulce evropy).


bloodymary.cz is offline   Reply With Quote
Old 4.2.2006   #9
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by bloodymary.cz
.....Sme v cechach, je tu mala kupni sila, malo lidi. (Je to tak se vsim, mobily sou tu drazsi jednou tolik proti pulce evropy).

Ale zase sou tu levnejsi kurvy (o)
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #10
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Quote:
Originally Posted by bloodymary.cz
.....Sme v cechach, je tu mala kupni sila, malo lidi. (Je to tak se vsim, mobily sou tu drazsi jednou tolik proti pulce evropy).

Ale zase sou tu levnejsi kurvy (o)
Jenze zrovna ty nejlevnejsi nejsou z cech... Ty cesky sou totiz v prdeli v zahranici, co za neco staly :-)))
Je fakt ze treba z perlarny si domu i neco navic prineses, zloutenku b,c .... a mnoho dalsiho!
bloodymary.cz is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #11
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

dph? ty platíš dph z tý licence? ty nakupuješ licenci jako rohlíky, ?ili dph platíš jen z toho o co je služba za zprost?edkování, tedy o to co si p?idáš na rámec poplatk? (ty jdou snad do náklad? a snižují ti základ dan?). pokud si pamatuju, tak jsi ?íkal, že platíš vždy více licencí sou?asn?, ?ili i tam by m?la být úspora na poplatcích. da? z p?íjmu? jak ta s tim souvisí?


edit pokud ?íkáš, že náklady na p?evod jsou cca 70, tak ti po?ád zbube 400+ z každý licence a to bych ?ekl, že i v malém objemu... cca 10 lic za m?síc? je na provoz webu asi docela odpovídající.

nikoho z ni?eho neobvi?uju, nepodezírám... to chra? b?h, ale p?išlo mi to krapet ...
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #12
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
dph? ty platíš dph z tý licence? ty nakupuješ licenci jako rohlíky, ?ili dph platíš jen z toho o co je služba za zprost?edkování, tedy o to co si p?idáš na rámec poplatk? (ty jdou snad do náklad? a snižují ti základ dan?). pokud si pamatuju, tak jsi ?íkal, že platíš vždy více licencí sou?asn?, ?ili i tam by m?la být úspora na poplatcích. da? z p?íjmu? jak ta s tim souvisí?


edit pokud ?íkáš, že náklady na p?evod jsou cca 70, tak ti po?ád zbube 400+ z každý licence a to bych ?ekl, že i v malém objemu... cca 10 lic za m?síc? je na provoz webu asi docela odpovídající.

nikoho z ni?eho neobvi?uju, nepodezírám... to chra? b?h, ale p?išlo mi to krapet ...
Licence se kupujou bez dph, jenze u nich je dph jiny nez u nas, takze doplacime dalsi 2 procenta z cely castky licence navic. potom je dph samozrejme k tomu co pridame. dan z prijmu musime platit z kazde licence (z tech 200). problem je ze se prodaj 4-8 (spis ty 4) licence mesicne a nakupuje se 5maximalne. tenkrat sem jich koupil 20 najednou, ale dal sem do toho 10000 a pak je skoro pul roku nevidel. Z licence je jinak bez nakladu a vc dph 200, 168 bez dph, po polatkach z toho proste zbude *****. je to tak. da se to delat i bez firmy, ale je to vo hubu, na tom te pak bernak utopi, byt by ti zbyla jednina nezdanena koruna. to se da udelat u 5 licenci do roka ale ne u 5 :-(. z toho co zbyde tak se zaplatila domena a naky dalsi naklady spojeny se zrizenim uctu a posleze i platebni karty. chteli sme to posilat prevodem, ted uz by to bylo levnejsi ale do ty jejich regionalni banky to v ty dobe s pojistenim vychazelo asi 3000 na poplatkach kdyz chces poslat 12000. to sem se dozvedel samozrejme az pred odeslanim penez protoze nikdo nemel zajem o tom mluvit. prvni platebni karta byla taky k nicemu, protoze platebni brana lfs neni pro urcity banky u nas bezpecna tudis platba neprobehne... atd, milion dalsich duvodu.
bloodymary.cz is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #13
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

mozna by stalo za to spojit usili sponzoru. Takhle si kazdy hrabeme na svem pisecku a LFS to v CR ohledne licenci neprospiva.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2006   #14
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
mozna by stalo za to spojit usili sponzoru. Takhle si kazdy hrabeme na svem pisecku a LFS to v CR ohledne licenci neprospiva.
je to uplne jedno kolik ta licence stoji protoze kdyz to nekdo chce taxi to koupi a neresi 150 nebo 300 nebo 500 korun. hlavne co se to zdrazilo z tech 666 tak se toho prodalo vic.
bloodymary.cz is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #15
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by bloodymary.cz
Quote:
Originally Posted by Tairo
mozna by stalo za to spojit usili sponzoru. Takhle si kazdy hrabeme na svem pisecku a LFS to v CR ohledne licenci neprospiva.
je to uplne jedno kolik ta licence stoji protoze kdyz to nekdo chce taxi to koupi a neresi 150 nebo 300 nebo 500 korun. hlavne co se to zdrazilo z tech 666 tak se toho prodalo vic.

no vzhledem k tomu, že odhadem 50 % jezdc? je z ?ad studujících, kte?í po?ítají každou korunu, tak rozdíl 100 nebo 500 pro n? podstatný opravdu JE. nicmén?, ?ešit otázky sociální situace každého konkrétního jedince asi nemá smysl. úsm?vná je tvoje teze, že díky zdražení se prodalo více licencí. více licencí se prodalo proto, protože S2 vypadá i vizueln? celkem zajímav? a rozší?ílo se všeobecn? pov?domí o lfs. jen dobrá fyzika dneska nesta?í, slušivý kabátek a reklama d?lá drtivou ?ást úsp?chu JAKÉHOKOLI, opakuji JAKÉHOKOLI výrobku. ty si v krámu koupíš taky bundu co sice stejn? h?eje jako ta o 500 lacin?jší, ale nevypadáš v ní na mezi lidma jako pitomec. tyhle vztahy platí i u lfs.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #16
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
Quote:
Originally Posted by bloodymary.cz
Quote:
Originally Posted by Tairo
mozna by stalo za to spojit usili sponzoru. Takhle si kazdy hrabeme na svem pisecku a LFS to v CR ohledne licenci neprospiva.
je to uplne jedno kolik ta licence stoji protoze kdyz to nekdo chce taxi to koupi a neresi 150 nebo 300 nebo 500 korun. hlavne co se to zdrazilo z tech 666 tak se toho prodalo vic.

no vzhledem k tomu, že odhadem 50 % jezdc? je z ?ad studujících, kte?í po?ítají každou korunu, tak rozdíl 100 nebo 500 pro n? podstatný opravdu JE. nicmén?, ?ešit otázky sociální situace každého konkrétního jedince asi nemá smysl. úsm?vná je tvoje teze, že díky zdražení se prodalo více licencí. více licencí se prodalo proto, protože S2 vypadá i vizueln? celkem zajímav? a rozší?ílo se všeobecn? pov?domí o lfs. jen dobrá fyzika dneska nesta?í, slušivý kabátek a reklama d?lá drtivou ?ást úsp?chu JAKÉHOKOLI, opakuji JAKÉHOKOLI výrobku. ty si v krámu koupíš taky bundu co sice stejn? h?eje jako ta o 500 lacin?jší, ale nevypadáš v ní na mezi lidma jako pitomec. tyhle vztahy platí i u lfs.
Souhlasím s tebou v tom, že jsou mezi jezdci LFS i studenti a že po?ítají každou korunu. Ale kdo ne, že?
?ešit otázky sociálních vrstev zde nemá smysl v tom Ti dám za pravdu též.
M? zase p?ijde úsm?vné, že Ty se domníváš, že zvýšený po?et licnencí je vlivem zmi?ované reklamy.
Ano reklama je nástroj jak prodat produkt, ale pouze masivní reklama a cílená reklama funguje tak jak má. Myslet si, že t?ch 5 lidí m?sí?n? si LFS koupí kv?li propagaci (o které si nemyslím, že by byla masivní, nebo aspo? n?jaká) , je minimáln? naivní.
Dovolím si nesouhlasit v tom , že dnes FYZIKA není vše. Já se domnívám, že naopak u lidí, kte?í se zajímají o racing koukají spíše na fyziku, než na "kabátek" jak píšeš. Mno nevím možná se mýlím, zkus se zeptat, ud?lej t?eba anketu pr? lidi LFS hrajou
BTW já si v krám? koupím bundu, která m? bude h?át a sedne mi (splní ten ú?el pro? ji kupuji.) a když bude ješt? o 500 levn?jší tak budu nad míru spokojen.
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #17
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

[OT]Novych lidi, kteri by koukali jenom na fyziku a koupili LFS v dnesni dobe ve stary grafice by moc nebylo.
Rozhodne je blbost, ze se prodava vic kvuli zdrazeni, prodava se vic, protoze vysla S2alpha a kdyz nekdo nema kreditku, co mu zbyva. Gabel pise dobre, ze se rozsirilo (a to hodne, asi diky mnohem vetsi dostupnosti kvalitniho inetu) povedomi o LFS, pokud vidim dobre, nikde nepise o nejaky masivni reklame[/OT]
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #18
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
[OT]Novych lidi, kteri by koukali jenom na fyziku a koupili LFS v dnesni dobe ve stary grafice by moc nebylo.
Rozhodne je blbost, ze se prodava vic kvuli zdrazeni, prodava se vic, protoze vysla S2alpha a kdyz nekdo nema kreditku, co mu zbyva. Gabel pise dobre, ze se rozsirilo (a to hodne, asi diky mnohem vetsi dostupnosti kvalitniho inetu) povedomi o LFS, pokud vidim dobre, nikde nepise o nejaky masivni reklame[/OT]
Nesouhlasim s tebou, protoze se domnivam, ze tech 5 lidi za mesic si LFS nekupuje kvuli
tomu ze nekde videli odkaz na lfs.cz ale kvuli tomu ze jim to treba nekdo doporucil "ze to ma dobrou fyziku"..(mozna je mezi LFS komunitou spousty lidi, kteri, by LFS hrali i kdyby byla graficky jeste horsi, a netvrdim, ze nejsou lidi ktery maji opacny nazor. Jen se domnivam, ze mezi starsimi LFS jezdci jsou spise jezdci ktere zajima prioritne FYZIKA a vsechny ostatni atributy jsou pouze minoritami.


Urcite jsem se nesnazil rict, ze se prodava kvuli tomu ze je to drazsi, ale zde si myslim ze gabel bloodyho sptane pochopil. Oprav me Bloody jestli se mylim. Mylim ze Bloody chtel tim rict jen to, ze mirne zdrazeni neodradi nikoho od koupi LFS. Ba naopak kazdy snad pochopi ze jsou i vicenaklady ktere se musi odnekud hradit, a vzhledem k tomu ze nidko na prodeji licenci nevydelava, musi tyto vicenaklady hradit kazdy zakaznik.

O masivni reklame nikdo nepise jen ja, a asi si nepochopil proc. Snazil jsem se nastinit, ze myslet si ze "reklama" z meho pohledu v tuto chvili zadna reklama neni" |Proto jsem psal o tom ze funguje pouze masivni a cilena reklama. Mohl bych ti o reklame povidat jelikoz se tim zivim.
Nechci predbihat, ale pracuji na projektu, ktery by mohl eventuelne prodej licenci zlepsit (urcite vic nez 5 lidi za mesic - jinak by nemelo smysl se tim zabyvat), ale vse je zatim ve fazi hypotetickych otazek, a je treba jeste spoustu veci poresit, nez se vubec zacne o nejake "masivni reklame" mluvit.Jedna se o PR mimo sfery elektronicke reklamy. ALe nebudu predbihat, vse je v prvopocatcich.
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #19
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

No a to s tema starsima jezdcema, kteri tohle jezdi hlavne kvuli skutecne hodne dobrymu fyzikalnimu modelu, muzu jako asi nejstarsi clen cesky komunity jen a jen potvrdit. I proto, ze mam moznost srovnani s chovanim realnyho zavodniho auta. Jezdim pomalu a blbe, ale strasne raaaaad :drive:
No a co se tyce reklamy a vubec P.R. taky o tom neco vim, zejo. Koneckoncu z kruhu oficialniho octaviacupu se mi ozvalo uz par lidi, co cetli na webu o predavani cen a vubec o celym poharu octavii a naramne se zajimali o co vlastne jde. Vzhledem k tomu, ze mosteckej okruh je pravidelnym partnerem ceske lfs ligy a v dubnu tady budeme odmenovat viteze svezenim v real oktavce, zase to bude prilezitost drobitko to pustit do medii.
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2006   #20
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Kazdej o necem jinym, chce to si precist _celou_ moji prvni vetu (vsechny slova). Ja pisu o novych lidech, je jasny ze fyzika je u LFS to nejdulezitejsi, ale kdyz by to vypadalo jako Stunts, nikoho novyho na to nechytnes (radsi bude hrat napr GTL). Bloody psal, ze se po zdrazeni prodalo vice licenci a my s Gabelem jenom pisem, ze se zvednul prodej proto, ze vysla S2. O reklame vubec nemluvime. Nic vic, nic min, koncim.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.