Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.8.2011   #781
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

P@cho : Pit - Tak už to vidím, p?eto?ený motor na zpáte?ku. A? na to koukám z jakéhokoliv pohledu, tak jsem to do tebe asi narval já, vlevo bylo ješt? místo. - ješt? jednou se moc moc omlouvám.
Škoda, že nebyl restart.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #782
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
V tom p?ípad? se budu od p?íšt? snažit, abych po oto?ení gridu odjížd?l posledni
Mn? se práve libí zdržovat ty rychlý a bránit se. Když startujou p?ede mnou, tak mi odjedou a jedu sám. To není ono. Takhle je to zajímav?jší.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #783
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Mn? se práve libí zdržovat ty rychlý a bránit se. Když startujou p?ede mnou, tak mi odjedou a jedu sám. To není ono. Takhle je to zajímav?jší.
To je vec rozdilneho pohledu, ja zase radsi nekoho dojizdim a hledam kde predjet. Kdyz se pokousim branit tak to vetsinou skonci moji chybou.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #784
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ghost: taky jsi ten long mohl restartovat, když jsi vid?l, že hned v prvním kole p?ed Eau Rouge kolidovalo kv?li jednomu tolik aut
Cítila jsem, še bych se dostala vysoko , takhle jsem musela na opravy
Byla to blbá situace, ale t?žko s tim v závod? n?co d?lat. Já jsem to celkem "dob?e" projel, kolik aut se tam dostalo do kontaktu jsem fakt nev?d?l. V replayi jsem napo?ítal 10 aut z 20, což je tak akorát na hranici restartu. Záleží na posouzení admina, resp. kontroly závodu. Jenže když jedu, opravdu nemam ?as na to p?emýšlet co ud?lat se závodem, obzvláš? když jsem p?ed sebou vid?l kolidovat 3 auta a to hlavní jsem už nevid?l, protože se to odehrálo až potom co jsem projel. Kdyby tam byla n?jaká kontrola závodu jako v SDI cupu p?ed 2ma lety, tak by záleželo na posouzení ?lov?ka, co by to d?lal. Prost? kdyby tam n?kdo byl a byl by tam oficiáln? jako ?editel závodu / sportovní komisa?, tak by ten restart vyvolat mohl. V SDI cupu jsme to m?li ošet?ený v pravidlech - závod se odehrává vždy pod dohledem min. 2 sportovních komisa??. Tady jsem na to dote? ani nepomyslel. Stálo by to za to, ale za 1) je to sranda cup, za 2) by to n?kdo musel chtít d?lat, za 3) už je v podstat? konec.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #785
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Thumbs up doslova sranda závody

Toš co napsat. Po n?kolika týdnech jsem nasko?il do závodu a hned jsem si užil. Trénink nebyl pot?eba. Tyto vraky jsem nikdy nemusel, ale v?era m? brácha p?emluvil, abych nastoupil na sranda akci. Ješt? jednou musím pod?kovat ufu Mar?ovi Ghost Šilhymu za set. Lepší jsem na XRT ješt? nikdy nem?l.
Q: Tu jsem zám?rn? vynechal .
S: Start z konce pole, po chvilce ješt? p?ed T1 vidím Mufista v tráv?, tak jsem ji ochutnal taky . Ve zbytku 1. kola jsem si dále osahával tra?, respektive jsem sekal trávník okolo ní . Za poslední šikanou jsem vid?l zaparkovaného Sisolaka, asi se chvilku opaloval na sluní?ku, tak jsem ho t?sn? minul a pokra?oval dál. Na konci 3. kola mi odsko?ila podložka myši, pod kterou jsem m?l noviny, tak jsem si dal chvilu taky pauzi?ku, abych si upravil atmosféru. V 5. kole jsem bez problému p?edjel Liara (sedmilhá?e). Nic jiného se nekonalo. 18. místo.
L: Obrácený rošt, takže start ze 2. místa, do T1 jsem vedl. Pak jsem radši pustil Mufista, abych nezp?sobil n?jakej hromadnej crash. V Eau Rouge do m? drcnul Rocket, tak m? mírn? rozhodil, v následující zatá?ce se k nám nacpal Jarda Dohnalík, který se s Rocketem vysekal a m?l jsem od nich na chvíli pokoj . P?i nájezdu do p?edposlední zatá?ky jsem neodhadl brzdný bod, tak jsem se neúmysln? ot?el o Ghosta (pro jistotu jsem zatroubil, abych ho na to p?ipravil , jinak skoro netroubím, jenom na Jardu Dohnalíka, s tím to mám vždycky p?edobjednany ). Na za?átku 2. kola jsem pustil Aliena a Kinga a v T1 m? rozhodil obrubník, takže jsem zase ztratil pár pozic. Za Eau Rouge m? 2x napral Ag Tomáš, darebák m? rozhodil. P?íšt? m? neprovokuj šmejde . V záv?re?né šikan? mi zablbnulo fps, tak jsem jel jak s hnojem, p?edjel m? Hanz, D4no mi zkontroloval zadní nárazník, Sisolak sekal trávu a Jardu Dohnalíka jsem p?edjel, protože sportovn? ?ekal na jiného šoféra. Pak jsem pustil Klou?ka. V záv?re?né šikan? 3. kola jsem dostal Gagarina s T?reškovovou zárove?. Ag Tomáš trefil minimáln? 2 pneumatiky a ve chvíli, kdy jsem tam dojel, tak jsem je p?ejel a Gagarin efekt m? odhodil kam cht?l, p?i?emž do m? vlítla Popelka s D4nem, kte?í se už nesta?ili vyhnout. O Popelku se ješt? obrátil Substance. Ud?lal n?kolik výstavních hodin. V t?chto místech m?li nejv?tší št?stí Ag Petr a HonzaNB, všemu d?ní se vyhnuli. Od 6. do 10. kola jsem si parádn? zajezdil se Substancem, ale štve m?, že v tom 10. mi zablblo fps a bylo rozhodnuto. Pak jsem se p?kn? dlouho nudil než jsem zatancoval za poslední šikanou a dohnala m? Popelka. Cht?l jsem jí z povzdálí ukázat rock and roll . Pak m? p?edjela a v p?edposlední zatá?ce 17. kola jsem jí to cht?l vrátit. ?ekal jsem, že zkusí obrannou stopu, ale stále nep?icházela, tak jsem vlítl na vnit?ek a z ni?eho nic ta obrana p?išla, takže jsem radši projel rovn?, abych jí nevzal mimo tra?. Hned v 18. kole vylet?la za Eau Rouge, takže jsem se znovu p?iblížil, abych jí ukázal moju káru . Ale ?ím blíže byla, tím bylo moje fps horší, takže jsem ju po?ádn? neprohnal. Holt notebook už má n?co za sebou. Na tu myš nejsu zvyklej, ale hlavn?, že byla sranda. Od konce p?edposledního kola jsem p?emýšlel, jakou show provedu v posledním kole. Ješt? jsem cht?l Ghostovi ukázat záda, ale byl jsem asi moc rychlej . No a v tom posledním kole jsem ud?lal tancova?ku za Eau Rouge, pak n?jakej ten pokus o driftíky, zatroubení a hodiny p?ed šachovnicí. Snad se to divák?m líbilo. 12. místo. Nebyl jsem poslední, takže úsp?ch.
Párkrát jsem se nevlezl do poslední šikany, rovn? byla jistota, aspo? jsem si zkusil i rally. Když jsem m?l blízko n?jaké auto, tak fps bylo poblázn?ny, proto jsem bohužel nejel jak ?u?átko (rychle).
PS: Ke kauze Hanz vs. Tomáš - nebijte se, jde o hovínko.
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #786
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

HonzaNB: Super nápad s tím QR kódem ve tvým avataru
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #787
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Byla to blbá situace, ale t?žko s tim v závod? n?co d?lat. Já jsem to celkem "dob?e" projel, kolik aut se tam dostalo do kontaktu jsem fakt nev?d?l. V replayi jsem napo?ítal 10 aut z 20, což je tak akorát na hranici restartu. Záleží na posouzení admina, resp. kontroly závodu. Jenže když jedu, opravdu nemam ?as na to p?emýšlet co ud?lat se závodem, obzvláš? když jsem p?ed sebou vid?l kolidovat 3 auta a to hlavní jsem už nevid?l, protože se to odehrálo až potom co jsem projel. Kdyby tam byla n?jaká kontrola závodu jako v SDI cupu p?ed 2ma lety, tak by záleželo na posouzení ?lov?ka, co by to d?lal. Prost? kdyby tam n?kdo byl a byl by tam oficiáln? jako ?editel závodu / sportovní komisa?, tak by ten restart vyvolat mohl. V SDI cupu jsme to m?li ošet?ený v pravidlech - závod se odehrává vždy pod dohledem min. 2 sportovních komisa??. Tady jsem na to dote? ani nepomyslel. Stálo by to za to, ale za 1) je to sranda cup, za 2) by to n?kdo musel chtít d?lat, za 3) už je v podstat? konec.
Všechno chápu , jen m? to prost? p?išlo líto. M?li jste tím dohledem na závod pov??it Radka, je po?ád na serveru a nezávodí, ale myslím že má hodn? zkušeností a mohl rozhodnout. No nic, je to pry? a Sranda cup
Quote:
Originally Posted by Jirka_CZE View Post
Pak jsem se p?kn? dlouho nudil než jsem zatancoval za poslední šikanou a dohnala m? Popelka. Cht?l jsem jí z povzdálí ukázat rock and roll . Pak m? p?edjela a v p?edposlední zatá?ce 17. kola jsem jí to cht?l vrátit. ?ekal jsem, že zkusí obrannou stopu, ale stále nep?icházela, tak jsem vlítl na vnit?ek a z ni?eho nic ta obrana p?išla, takže jsem radši projel rovn?, abych jí nevzal mimo tra?.
Hele hele moc si nevymýšlej žádná "obrana z ni?eho nic" z mé strany nep?išla. Naopak jsem do té zatá?ky najížd?la tak, aby jsi se tam vešel, tušila jsem, že zaúto?íš a žádný ne?ekaný pohyb doprava jsem neud?lala. Ty jsi na t?ch brzdách za?al trochu tancovat a probrzdil to, p?iznej to bez mu?ení . Pak už Ti nezbylo, než to vzít p?ez obrubník rovn? a já T? v klidu p?edjela. Ale d?kuju, žes m? nenabral
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #788
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Thumbs up Popelka

Z tvého auta to vypadá na obranu v pravou chvíli, ale z mého mi to p?ímo v závod? p?išlo pozd?ji . Hlavn?, že jsem t? tvrd? nenabral no. To by byl možná druhej Gagarin . Po rock and rollu jsem ti p?edvedl sambu . P?iznávám, že jsem brzdil pozd?ji než by bylo zdrávo, ale místo jsi tam fakt nechala. Jinak jsem se díval, žes jela p?kn? (líp než by jela Danica Patrick).
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #789
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

To já si ve sprintu poslední 2 kola ?íkal (za zády Masterful), hlavn? to nepod?lej v poslední šikan?.
Ale hrnul m? teda p?ed sebou. To bylo horko. A pod?lal. O 0:00,04 mi dal. :-((

Last edited by Petersbond; 22.8.2011 at 15:37.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #790
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Musela jsem na té rovince p?ed T1 asi 2x na moment ubrat plyn (nebylo kudy p?edjet auta p?ede mnou a je to po startu riskantní, bylo jich tam hodn? vedle sebe) a Ty jsi se dostal na vnit?ek vedle m?. Dob?e jsem o Tob? v?d?la a zase jsem zu?ila , že jsem Ti tam nevjela a nezdržela T?. Šestý smysl m? to ale zase zakázal, protože bych T? asi srazila do trávy.
Jinak bych ráda v?d?la Tv?j názor na m?j post http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=763 , restartovat jsi to opravdu mohl, škoda.
...........................................

Tra? m? vyhovovala a tím jsem taky vybojovala v kvalifikaci 4. místo.

Sprint: Se št?stím jsem vyhrála souboje s Alienem a Jackem o 4. místo . Bylo to op?t i tou mojí defenzívou, což tentokrát pocítil i Jack, snad to bylo v rámci pravidel.

Long: Po té hromadné kolizi v 1. kole (brzdila jsem co to šlo, ale byl to pink ponk ) jsem m?la pravé p?ední kolo jaksi odklon do plusu a pravé zadní ješt? více. Te? když to vidím ze záznamu z venkovního pohledu, musím se smát, jakoby nastavení odklon? ala Oval rev. A já husa naivní jsem zprvu myslela, že s tím dojedu. Závodníci za mnou se asi divili s ?ím to jedu. Levoto?ivé zatá?ky byly katastrofa, do šikany p?ed cílovkou jsem najížd?la v driftu a modlila se, abych se tam vešla. Tady pat?í pochvala Hanzovi, který jel za mnou a velice opatrn? m? p?ímo v té šikan? p?edjel, byla jsem ráda, že jsme se tam vešly. Pokra?ovala jsem ješt? 2 kola, po?ád se m? necht?lo do pitu, ale za?aly se m? h?át vn?jšky pravé strany a tak jsem kone?n? pochopila , že s tím se závodit nedá a ohrožuju ostatní. Na konci 3. kola ješt? chytil Ji?íczek v šikan? n?jakého gagarina a já to do n?j narvala. Potom tedy pit a opravy a beznad?jn? poslední. Bylo m? to líto, protože jsem na této trati cítila boje o p?ední místa, ale nevzdávala jsem to. Jako cíl jsem si dala nedostat kolo od kohokoliv a p?edjet alespo? nová?ka Liara. Ten m? ale zklamal , protože jel potom taky do pitu a já ho tím p?edjela nikoli soubojem. On to pak stejn? vzdal, nevím pro?.
N?jací závodníci to také vzdali a Rocket byl v boxech, takže jsem si ?íkala, že poslední nebudu. Ke konci se m? poda?ilo ješt? p?edjet Ji?íczka a v posledním kole ješt? Kinga, z toho jsem m?la vééélikou radost. Substanceho už jsem nem?la dostatek ?asu dostat.
P?ez ty problémy v prvních t?ech kolech a nucené zastávce jsem nakonec byla spokojená. 10. místo.
...........................................

Ješt? omluva P@chovi (1. kolo, Long) za výjezd z ostré levé, asi polovina trati, výjezd na National. Postr?ila jsem T? do trávy a nepo?kala, ale Tob? auto v?bec na tom výjezdu neakcelerovalo . Já vím že m? to neomlouvá a za trest budu dnes bez ob?da . Ze zv?davosti jsem koukala na replay a Ty jsi p?eto?il motor p?i té hromadné kolizi a pak už Ti to netáhlo, pak jsi zkoušel opravy, ale Lfs bohužel zni?ený motor nedokáže opravit, což nechápu pro??
...........................................

Z Jardových statistik te? vidím, že mám nejlepší Top speed v kvalifikaci a v Longu, nevím jestli to je setupem, nebo nejlepším výjezdem ze šikany na cílovku? co? (ale v draftu to s u?itostí nebylo, koukala jsem na replay)
Po startu jsem držel plný kotel až do T1 a najel si p?kn? na vnit?ek, nevím pro? ubírat na rovince, místa bylo dost sta?í koukat kudy jet
Restart závodu, zbyte?ný. 1) není kdo by ho vyvolal, 2) by se musel dát redflag. Když by byl safety car tak by vyjel safety car a yellow flag, ale nevím že by tam n?kdo zapadl takže asi ani safety car, tipuji tak lokální yellow flag by byl. Já to projel v pohod?, ghost to projel, ale t?eba auto za mnou HonzaNB tuším, nekoukal jel víc vlevo a sejmul naférovku Pecha, prost? sta?í koukat a když už nic tak v tráv? je místa dost na vyhnutí. Aby byl redflag to by tam muselo z?stat hodn? aut, bordel na trati atd. nepr?jezdné, nebezpe?né, zablokované, trosky aut, olej apod.
V LFS moc redflagy nejsou, kdyžtak je safety car a vyproš?ují se zapadlíci (XRx).

Pecho tam ud?lal slušný chaos, ta zpáte?ka byl fakt blbý nápad, m?li jste zmizet z trat? do trávy né se tam motat.

S: Pocítil ale ty taky Když mi vjedeš do cesty p?ed ?umák já t? naberu, na rovince ubírat nebudu. Jinak pohoda aspo? není nuda se sólo jízdou.

LFS neopravuje motor, v reálu se motor taky neopravuje p?i závod?, dejme tomu p?i 24h ano, když ti chcípne n?co malého ale komplet swap... hmm asi se dá t?eba ud?lat když to mají nacvi?ené za 30-60min ale stejn? v?tšina sérií nemá povolenu vým?nu motoru, i F1 má omezení na vým?ny. + když to chcípne v reálu tak to fakt chcípne a ani se to nehne. Pecho by to zad?el, ulámal ventily n?co zohybal apod. (m?j odhad). To co by ?íkala p?evodovka na tu zpáte?ku p?eto?enou to radši nechci v?d?t.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #791
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Pecho tam ud?lal slušný chaos, ta zpáte?ka byl fakt blbý nápad, m?li jste zmizet z trat? do trávy né se tam motat.

Ono když se to?íš, tak toho moc neud?láš. A když z?staneš na trati, tak nevíš, jestli mizet nebo z?stat, když se t? ty za tebou snaží objet. ???
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #792
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Ono když se to?íš, tak toho moc neud?láš. A když z?staneš na trati, tak nevíš, jestli mizet nebo z?stat, když se t? ty za tebou snaží objet. ???
Tady bych byl radsi za to zustat stat. Proste brzdy a pokud si nejsem jisty, ze je kolem mne prostor, tak se nehybat. Melu v T1 jsem videl a namiril, to do mist, kde se dala objet, ale jeden vuz zacal couvat primo me do cesty. Mozna ze to byl zrovna P@cho.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2011   #793
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Jirka_CZE View Post
Jinak jsem se díval, žes jela p?kn? (líp než by jela Danica Patrick).
No to je jasný p?ece , protože Danica LFS v?bec neumí . Já bych si zase nesedla do reálného závo?áku jako ona, ani za nic.
Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
.....
A kdyby už to nešlo jinudy, tak by jsi nás prost? v té rychlosti p?esko?il, že http://www.youtube.com/watch?v=AQHsQe-hVq8
Promi?, nemohla jsem si pomoct, ale n?které Tvé v?ty m? tento film p?ipom?ly, ber to s humorem.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #794
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Ghost: já jsem neblokoval,ale m?l jsem poškozené ?ízení a auto jelo dost doleva,tak jsem si 2 kola zvykal.Souhlasím že jsme jeli oba dva agresivn? a s tím,že mi mohl nechávat více místa a netla?it m? ke kraji.
HanzDD: zajímavý že i s poškozeným vozem jsem se vás dokázal držet,ale po té chyb? co jste m? p?edjeli jsem nem?l v plánu už s vámi bojovat o pozice,ale jen dojet na bodech za vámi.Bohužel jsi m?l kontakt s Jardou a hodn? jsi spomalil,tak jsem t? cht?l jen ob?t,nepo?ítal jsem že se budeš takhle cpát až doleva,jinak já byl na levým okraji trat?,kdež to ty jsi m?l celou pravou stranu volnou,a tyhle rychlý zatá?ky jdou projet i vnit?kem,a jak psal Ghost,asi za ty fatální následky našich souboj? m?žou mini lagy.Dalo se tomu zabránit jen tím,že by jsme na sob? nebyly tak nat?sno.V prvním našem incidentu jsem na tebe zatroubil,pak jsme do sebe trochu ?ukly,odjeli od sebe,ale zase si se nacpal na m?,chápu že je to v boji o pozici a že do tý zatá?ky by jsi musel spomalit aby jsi pak nešel do trávy.
Na druhou stranu,já bych musel spomalit ješt? víc když jsem byl na vnit?ku.
Uzav?u to tím,že se prost? potkaly dva agresivní jezdci s pr?bojnou st?elou FXO a dopadlo tak jak to dopadlo,nebýt t?ch mini lag? tak jsem se asi poš?uchovali ješt? te?.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #795
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Je to trochu Off Topic, ale po?adatel si to zaslouží.

Vše NEJ a nejlepší Martinovi k dnešním 25. narozeninám http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #796
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já jsem v ned?li odpo p?ijel z festivalu s Atmosférou a byl jsem ješt? hodn? mimo, protože jsem myslel, že už se jede poslední závod. A tak jsem na n?j za?al v 19:30 offline trénovat a s dobrým pocitem jsem se p?ipojil na server a nepobral tra? na serveru .
Nicmén? díky Ghostovi za set. Škoda, že jsem nem?l ?as ho vyladit, protože na m? byl p?íliš nedotá?ivej.
Q: 2. /Super souboj s Kidem.
S: 2. /Kid trochu zlobil.
L: 3. /V prvním kole mela, kterou jsem už m?l skoro projetou, ale p?išla paní sm?la a hodila m? p?ímo do ka?írku v šikan? pod kopec a já se musel prohrabat ka?írkem zp?t na tra?. Za?al jsem tedy znovu z asi posledního místa s HonzouNB. Celkem rychle jsem se dral dop?edu. Škoda, že jsem nevychytal stranu na kterou uhnout p?i kolizi s Mufistem, protože mi k druhému místu chyb?lo opravdu málo. Následovala 12ti kolová stahova?ka JackCYho, ale jako op?t jsem se k n?mu dotáhl a on prost? neud?lal velkou chybu a ješt? zrychloval. Takže bronz.
Ghoste, p?íští závod bude napínavej, protože nás d?lí 1 bod a t?etí je za námi taky blízko.
Jinak nechápu tv?j první split cutter
Všechno NEJ!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #797
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
A kdyby už to nešlo jinudy, tak by jsi nás prost? v té rychlosti p?esko?il, že http://www.youtube.com/watch?v=AQHsQe-hVq8
Bohužel všechna vozidla série K od Knight Industries (Knight Rider) jsou již p?id?lena ostatním ?len?m mpower. To nekecam jenom se koukni na barvu jejich aut! Skákat umí jenom oni, m? to zpitvo?ený BMW ská?e leda tak na skokánku. Na rally beru starou myš Stariona.

A takhle se zkracuje šikana


Každej si musí n?jak pomáhat, n?kdo má skákací auto, n?kdo brzdí i ušima LOL.

Všechno nej!
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 23.8.2011 at 17:26.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #798
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

D?kuju všem (vyzdvihuju hezký p?ání od Popelky).
Akorát mi v?era ve?er odešel monitor do v??ných loviš?, takže jsem byl donucen si jako dárek koupit nový, zítra tu bude (zbyte?n? vyhozený peníze se kterýma jsem po?ítal jinak). Trochu se toho obávam, bude to širokoúhel, nikdy jsem ho nem?l. Snad to n?jak neovlivní moje výkony v ned?li, ale to budu mít ?as si to ozkoušet.

Klouczech: V tréningu 46,24, v?era v závod? jsem to ale znovu nezkoušel. Teda zkusil jsem to jednou ve sprintu a málem jsem se p?evrátil, takže tak. Ale finále to bude dobrý, i když zrovna v rallycrossu se necítim nejsiln?jší. Ale uvidíme, trénovat na to moc nebudu, mam za pár dní státnice a ty jsou d?ležit?jší. Na p?ípadné otázky a dotazy kdyžtak odpovim zítra, dneska už tu nebudu - mam pu?enej ntb a musim ho vrátit.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #799
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ghost: já jsem na širokoúhlej p?ešel nedávno (19" -> 22") a nem?žu si to vynachválit, hlavn? proto, že líp vidím do stran. Na to si zvykneš rychle a rád.

Jinak taky všechno nej a gl u státnic.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2011   #800
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

JackCY:
Koukam, nekdo uz taky trenuje Tentokrat pripravu nehodlam zanedbat, takze jsem taky zacal. Nejlip 2:38.36, ale jestli takle sekas vsecky zatacky, tak vim, kde je ta pulsekunda
Zkousel jsem vsemozny gumy, ale vzhledem k pomeru asfalt/sotolina nema cenu brat nic jinyho nez silnicni super, jako dycky. Set mam z FE14 a az na prevody sedi fajn. Teda par vylepseni by asi bodlo, ale ja jsem na sety drevo
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.