Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 9.11.2008   #1
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default KZ System F1 Cup 2008 - tiskovka 4 (SO long)

1 quali: to co jsem natrénoval b?hem 14 dn? mluvilo za vše, díky svému týmovému kolegovy jsem se v posledním možném kole první ?ásti kvalifikace dostal do první 10ky a to bylo pro m? docela p?íjemné p?ekvapení a myslím si že jsem nebyl jediný kdo se divyl, protože na TS to bylo jen o .......... ty vol.............. co to je , atd.........
2 quali: tady jsem potvrdil své kvality a jediné co m? t?šilo že jsem nedol poslední z první desítky ale 9, je pravda že poslední tam už nebyl :-)
race: do závodu jsem nastupoval stím že bu? dojedu tento závod z 10 ti zastávkama v boxech a nebo se stane n?co co se normáln? ned?je v reálném závod?. Poprvé jsem si myslel že se to stalo když jsem v plné rychlosti hnedle p?elomil Maxe.3 v T1 za mostem a hodil ho až na svodidla, bohužel ne, to nebyl ten moment. Zase sem se za?al bát co to teda bude když ne to že jsem odrovnal svého týmového kolegu. P?i prujezdu cca 25 kolem jsem si na cílovce upravoval nastavení do zastávky v boxech a to si asi amatér jako já nem?že dovolit. To co se d?lo potom za mostem se nedá popsat. Myslím si že to bylo n?co mezi Trojitým Salchovem a trojitým odpíchutým Ridbergrem a k tomu 3 salta po zádu. Ano asi tak to dopadlo, nebo spíše nedopadlo :-) Poslední co jsem zahlídl když jsem ve výktutech p?esáhl 8Gééé bylo, a to si matn? vzpomínám, masterful se netrefil na tra?.................... No hurá na další a poslední závod.

Last edited by masterful; 10.11.2008 at 07:54.
masterful is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.