Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.12.2009   #81
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
2)Americky aby tomu všichni rozum?ly
4) "Pravda vít?zí"
Tak ?eská Republika se ti nelibi a dal by jsi tam Pravda vitezi? S timhle heslem bych fakt nechtel brouzdat po serverech

Zajimave by bylo do toho skinu zakomponovat na bok treba Prazsky hrad, Karluv most nebo tak neco ....
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #82
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Tak ?eská Republika se ti nelibi a dal by jsi tam Pravda vitezi? S timhle heslem bych fakt nechtel brouzdat po serverech

Zajimave by bylo do toho skinu zakomponovat na bok treba Prazsky hrad, Karluv most nebo tak neco ....
nechci si predtavovat u praci s tim a navic jediny co by me tak sedelo do toho skinu, tak by byla vectorova grafika, akze z oho udelat vektory a o uz pak nikdo nepozna jestli o je karluv most a nebo most tady u nas....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #83
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tady se to ale rozjelo Já bych kup?íkladu krom? vlajky na ?eský skin už další signaturu nedával, maximáln? jednoduchou siluetu pražského hradu jak zmínil motto, protože tu zná i mnoho lidí z venku. Jinak bych tam ur?it? dal loga, jako 301, Actual atp... Jestli si najdu volnou chvilku tak taky n?co zkusím splácat

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
zdarec vsem,
taky jsem udelal jen takovej nastrel narychlo, tak se kouknete a uvidite
p?kné goleme, ale víc se m? líbil ten národní skin co jsi d?lal na RB4 pro world rallycross champ... ten tady ukaž
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #84
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ceska republika neni praha, takze si hrady, mosty a dalsi kraviny strcte za klobouk
jet is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #85
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
ceska republika neni praha, takze si hrady, mosty a dalsi kraviny strcte za klobouk
M? to nepovídej já su Moravák jak poleno, ale prost? fritzové a jiní cizácí znaji jen Prahu Možná Amící budou znát i Plze?, protože dál nedošli, ale na desetikorunách prost? bohužel není vyražen Špilberk nýbrž Pražský hrad
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #86
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
M? to nepovídej já su Moravák jak poleno, ale prost? fritzové a jiní cizácí znaji jen Prahu Možná Amící budou znát i Plze?, protože dál nedošli, ale na desetikorunách prost? bohužel není vyražen Špilberk nýbrž Pražský hrad
v tom p?ípad? tam hodm? p?knej soudek vínka
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #87
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default

Tak jsem zkusil zpracovat svojí ideu.
Attached Images
File Type: jpg nahled_Engine_czech.jpg‎ (133.4 KB, 56 views)
File Type: jpg XFG_Engine_czech_low.jpg‎ (139.8 KB, 28 views)
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #88
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
na desetikorunách prost? bohužel není vyražen Špilberk nýbrž Pražský hrad
ehm..


Quote:
Originally Posted by Engine CZ View Post
Tak jsem zkusil zpracovat svojí ideu.
ze cervena ma byt dole a modra vlevo uz jsi slysel?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #89
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

tak sem tam hodil ješte loga 301 a actual tak když tak na to mrkn?te i když ten skin sem dávám po 3
Attached Images
File Type: jpg czech s logama.jpg‎ (144.5 KB, 73 views)
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #90
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ze cervena ma byt dole a modra vlevo uz jsi slysel?
Když to auto p?evrátíš na st?echu tak to bude dob?e
Ono je práv? t?žký n?jak to smyslupln? poskládat, aby to barevn? ladilo. Takhle je to na pravý stran? a na st?eše dob?e, jen ta levé je oto?ená... no p?ijde mi to jako nejlepší kompromis.
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #91
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ehm..
Aha vedle, popletl jsem si to s kovovou padesátikorunou
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 15.12.2009   #92
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Neskusal niekto z vas urobit skin tym stylom, ze by bola na auto premietnuta vlajka priamo z vrchu? Teda ze by ten modry trojuholnik bol na kapote a cervena s bielou by by "rozdelovali" auto na dve polovice. Tieto rozne krivky sa mne osobne az tak nepacia
//edit: tak som to dal dokopy v malovani samozrejme by to este bolo treba doladit, ale ide mi o tu ideu
Attached Images
File Type: jpg sriracha-hot-chili-sauce_0x.jpg‎ (78.7 KB, 58 views)
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 15.12.2009 at 23:57.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #93
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Omlouvám se, ale to se mi hrozn? nelíbí .... prost? mi to p?ijde jako "jednobarevný auto" .... bude jedu vedle cervenyho nebo bilyho .... tak nijak si to nebudu spojovat s CZ kdyz to bude u me na trati ..... sry
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #94
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

no, hezka diskuse, panove.

trochu ale zapominate na jednu zasadni vec, proc treba polsky skin je v oficialni instalaci lfs - a to je jeho vytvarna uroven!

nic z toho, co je v tomhle threadu, byt to jsou rozpracovane verze, se tomu ani neblizi. a to zadnym nacionalistickym nadsenim neokecate.

grafika to neni jenom o tom placnout vlajku nebo logo na kapotu, v horsim priapde ukazat, ze umim pouzivat efekty zari a stinecku, barevna trojkombinace cerveno/modro/bila je hodne zabijacka - ta, aby na aute nejak vypadala, musi byt podle me pouzita v jinem pricipu, nez "kazda barva stejnou plochou" nebo "promitnuta vlajka"...

podle me, ten loukotuv a stiborkuv (?) skin je stale to nejlepsi, co je tu k videni,
stylovejsi a nejakym osobitym grafickym motivem doplneny legolem by mohl byt dobry (ten cesky lev je tam az moc konkretni)
engine - 301 tam myslim nepatri, i tak u me zatim 3. misto, ta carkovana cara evokuje vystrihovanky, mozna to byl zamer, kdyby se to rozvedlo, mohl by z toho byt originalni cesky vystrihovankovy skin - cliparty nuzticek, prehyby, nejake nenasilne stinovani?

plus, jako zdroj dalsi inspirace, vite vubec, jake ma ceska republika soudobe logo? to se da hodne hodne rozvinout a je to uplne oprostene od barevnosti vlajky!

http://www.czechdesign.cz/index.php?...nek=928&lang=1
http://www.czechdesign.cz/foto.php?l...r&c=928&o=6595
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 16.12.2009 at 02:35.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #95
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Pri vsi ucte k AL, pri vsi ucte k 301 ... ani jedno nema primou souvislost s nasi narodnosti, takze patricna loga na narodni skin nepatri. Stejne tak tam nepatri cokoli, co by si cizinci s CR mohli spojovat. To by se tam rovnou mohl flaknout pullitr s pivem apod.

Ceskeho lva bych tam klidne frknul. Kdyz si ho nekdo bude plest s Peugeotackym, tak je jouda a zaslouzi si, aby si z nej vsichni delali srandu.

Kdyz napisy, tak radeji univerzalnejsi anglictinou, protoze jinak to nikdo neprecte.

Rozhodne rozdelit cesky a slovensky narodni skin (nic proti nasim nasim sousedum).


Felixuv navrh se mi zamlouva nejvic. Kdyz uz nepujde udelat motiv vlajky, tak holt alespon vhodne zpracovat trikoloru, ale i to bude na nektera auta tezke, aby to jaks taks vypadalo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #96
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
M? to nepovídej já su Moravák jak poleno, ale prost? fritzové a jiní cizácí znaji jen Prahu Možná Amící budou znát i Plze?, protože dál nedošli, ale na desetikorunách prost? bohužel není vyražen Špilberk nýbrž Pražský hrad
Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
ehm..
Jenom pro p?esnost. To není Špilberk, ale Petrov. Abychom nemátli Brna neznalé. Srry za OT

Jinak k tématu. Souhlasím s d9 a lalou. Na narodní skin prost? reklama nepat?í a? je to jak chce. Má to reprezentovat n?jak republiku, což je super, ale nerad bych, aby to vypadalo jako hokejový dres s nápisem CZECH na prdeli.

Last edited by Mark Novys; 16.12.2009 at 07:03.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #97
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Omlouvám se, ale to se mi hrozn? nelíbí .... prost? mi to p?ijde jako "jednobarevný auto" .... bude jedu vedle cervenyho nebo bilyho .... tak nijak si to nebudu spojovat s CZ kdyz to bude u me na trati ..... sry
Ok v pohode, to mi len tak vecer napadlo, rychlo som to splacal dokopy a vidim, ze sa to neujalo Rozhodne si netrufam na to, ze by som mal skin robit sam, len som videl, ze tu to rozlozenie farieb nikto nepouzil, tak som to chcel ilustrovat. [d9] to akurat potom pekne vysvetlil
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #98
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

kdyby radši každej kdo má p?ipomínky zkusil n?co vytvo?it, nebo alespo? na n??em ukázat svoji p?edstavu. Diskuze snad není na škodu
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #99
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys View Post
Jenom pro p?esnost. To není Špilberk, ale Petrov. Abychom nemátli Brna neznalé. Srry za OT
jj jasne, vim, ale spis sem reagoval na ten praglburg

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
plus, jako zdroj dalsi inspirace, vite vubec, jake ma ceska republika soudobe logo? to se da hodne hodne rozvinout a je to uplne oprostene od barevnosti vlajky!
tyhle loga mi pripadaji jako pekna kravina
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2009   #100
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ackoli bych 301 logo nejradsi videl vsude mozne, tak na narodnim skinu by zadna loga komercnich firem byt nemela...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.